Biskupice – Vidiná 1:2 (0:1)

Góly: 75. Patai - 13. Telek, 54. Vysočan
ŽK: 41. Farkaš, 78. Oláh – 83. Telek
Rozhodoval: Varga
DOMÁCI: György - Illéš, Farkaš, Rezník (65. Máté), Janák, Oláh, Nagy, P. Farkas, Bogdáň, Patai, Molnár (46. Mušuka)
HOSTIA: Václavík - Hronec, Stieranka, Špak, Šupina, Janšto, Kocúr (63. Melicher), Vysočan, Telek, Biblyák, Schvarz
V prvom polčase dominovali hostia, ktorí sa ujali vedenia 0:1. Potom sa hra vyrovnala, domáci prevzali iniciatívu, ale svoje šance nepremenili. Hostia udreli aj po druhýkrát a domáci už len korigovali výsledok na konečných 1:2.

Lovinobaňa – Uhorské 0:0

ŽK: 50. S. Grexa, 82. Rafaj – 14. Mizera, 17. Ružička
Rozhodoval: M. Jačmeník
DOMÁCI: Rác - Jaško, Rafaj, F. Majkút, S. Grexa (67. J. Becáni), Marek Majkút, Martin Majkút, Ďalog (59. M. Hronec), D. Grexa, Babka (88. Š. Hronec), Marcel Majkút
HOSTIA: Trčan - Nosáľ, Rončák, Nociar, Mizera, Ružička, Vikor, Ďuriško, Oláh (90. Dyma), Straško, Kuvik
Domáci začali náporom, z čoho pramenili aj tri šance. Tie však zostali nepremenené. Lovinobančania pokračovali v nápore a hostí k ničomu nepustili. Druhý polčas sa niesol v podobnom duchu. Vyloženú šancu Majkúta vykopol z odkrytej brány obranca hostí. Uhorskému obranná taktika vyšla.

Podrečany – Cinobaňa 2:3 (0:2)

Góly: 57. Smekal, 79. Z. Oláh - 26. R. Berky, 40. M. Berky, 52. Čierny
ŽK: 6. Molokáč
Rozhodoval: Drugda
DOMÁCI: Sychra - Tušim, Veselka, F. Oláh, Z. Oláh, Filčík, Randlísek, Berky, Melicherčík, Andel (57. Smekal), Hronec (65. Ľ. Vrbiniak)
HOSTIA: Blažek - Molokáč, Csaba, Haráni, Vaculčiak, Suja, R. Berky, Deme (81. Vyhrabáč), Balog, M. Berky, Čierny
V prvom polčase mali hostia hernú prevahu, ktorú demonštrovali dvoma gólmi. Po zmene strán si výhru poistili tretím gólom. Domácim tak nepomohli ani dva strelené góly, ktorými takmer zdramatizovali zápas.

P. Dravce – Hr. Zalužany 0:1 (0:0)

Góly: 68. I. Markotán
ŽK: 63. Banga
Rozhodoval: Žiak
DOMÁCI: Milei - Košťál, Hukkeľ, Nôta, A. Baláž, Kubinec (64. A. Berky), Tóth, Banga (87. D. Berky), Iboš, Vaš, Fertö
HOSTIA: Burín - Čavoj (87. Hriň), Rončák, M. Markotán, Horváth, Karkusz (46. Ďalog), T. Kubaliak, Kojnok, F. Kubaliak, Láska, I. Markotán
V bojovnom zápase domáci v prvom polčase nepremenili množstvo šancí a gólovo sa tak nepresadili. Hostia trafili v polčase len jedno brvno. Po zmene domáci skúšali šťastie opäť, no zase neúspešne. V 68. minúte hostia premenili jedinú šancu po veľmi prísne odpískanom priamom kope. Domáci sa pokúšali o vyrovnanie a lepší výsledok, ale nepodarilo sa im to.

St. Halič - Santrio Láza 0:3 (0:1)

Góly: 41. J. Lapin, 46. a 89. Mitter (1 z 11m)
ŽK: 29. Bubenka, 39. Matúška – 37. O. Mišík, 73. Šumec
DOMÁCI: Galamb - Matúška, Kökény, Baláž (56. Vrábeľ), Kortiš (75. Kalina), Kišvince, Svorad, Farkaš (47. Salaj), Dudáš, Bubenka, Šípoš
HOSTIA: Vrbiniak - Mitter, Sarvaš, Nociar, A. Mišík, Šumec, J. Lapin, Balaško, Stieranka, O. Mišík, Dobročka (39. Š. Lapin)
Domáci diváci mohli byť spokojní s výkonom svojho mužstva, ktoré v dobrom zápase potrápilo favorizovaných hostí zo Santria.

Divín – Halič 3:1 (1:1)

Góly: 19. a 69. Tomašik (2 z 11m), 85. V. Havrla - 20. Tóth (z 11m)
ŽK: 5. Oláh – 10. Borovec, 41. Gálik, 68. Macko
Rozhodoval: F. Mózer
DOMÁCI: Šoltés - V. Havrla (88. Jakubove), Bucha (85. Dibala), Činčura (64. Holík), D. Havrla, Čaba, Kmeť, Tomašik, Kucej, Oláh (80. Leško), Štengl (87. Okša)
HOSTIA: O. Papanitz - Tryzna, Póni, Macko, Ľalík (32. M. Papanitz), Búlik, Borovec, Olšiak, Gálik (77. Štěpaník), Koška, Tóth
Prvý polčas začali lepšie domáci. Z narastajúceho tlaku rezultovala penalta, ktorú Tomašik premenil – 1:0. Následne kopali penaltu aj hostia a vyrovnali na 1:1. Domáci potom zahrávali ďalší pokutový kop, ktorý však nepremenili. Druhý polčas sa niesol v réžii domácich. Tí pridali ďalšie dva góly a zaslúžene tak vyhrali.

Ružiná – Mýtna 2:1 (2:0)

Góly: 19. a 32. Nosáľ - 68. Budáč
ŽK: 27. Sochor, 90. Nosáľ – 78. Abelovský
Rozhodoval: S. Jačmeník
DOMÁCI: Michálik - Jamnický, Sochor, Balogh (75. Kliment), Miartuš, Marko, Moravčík, Penksa, Bodor, Nosáľ (90. Gajdoš), Becáni (73. Liška)
HOSTIA: Urbančok - Mužík (46. Stupár), Oravec, Novák, Budáč, Abelovský, Kralinský, Sivok (60. Mazik), Golian (76. Mázik), Koristek, Demanko
Domáci mali od začiatku zápasu prevahu a do polčasu sa aj dvakrát gólovo presadili. Prvý gól padol po hrubej chybe hosťujúcej obrany, druhý pridali futbalisti Ružinej z priameho voľného kopu. Pod obidva presné zásahy sa podpísal Nosáľ. Po zmene strán hostia síce znížili po dobre zahranom rohu na 2:1, ale výsledok sa už do konca zápasu nezmenil.