6. liga ObFZ LC

St. Halič - Halič 2:3 (2:1)

Góly: 5. a 21. Kováč - 15. Hámorník, 55. Tryzna, 85. Berky
ŽK: 11. Svorad, 18. Kamenský, 84. Jánošík – 23. Gálik, 56. Berky, 64. Turek, 71. Borovec
DOMÁCI: Galamb - Tuhársky (56. Malček), Svorad, Šerfözö, Kováč, Matúška, Kortiš, Berky, Kamenský
(65. Malatinec), Jánošík (40. Trčan), Galamb
HOSTIA: Mikuš - Borovec, Berky, Paľaga (50. Dobrocký), Stanko, Koristek (66. Šípoš), Cina (42.
Malatinec), Koška (46. Macko), Tryzna, Gálik (29. Turek), Hámorník
Po vyrovnanom priebehu regionálneho derby vyhrali napokon šťastnejší hostia.

Podrečany - Mýtna 1:7 (1:4)

Góly: 5. Kováč - 22. a 47. Demanko, 30.,35.,40. a 60. Golian, 49. Koristek
DOMÁCI: Hronec - Vrbiniak, Melicherčík, Darányi (39. Gonda), Zöld (46. Vrbiniak), Oláh, Andel (70.
Obročník), Filčík, Bubenka, Haferník (32. Kišvince), Kováč (80. Ľudovít Alštock)

HOSTIA: Urbančok - Budáč, Oravec, Mužík, Bolčo, Golian, Ondrášik (53. Šatara), Sivok (65. MAHÚT),
Kralinský (53. Stankovič), Koristek (77. Fiľo), Demanko (65. Harčár)
Hoci sa domáci ujali vedenia, napokon vysoko prehrali s favorizovaným mužstvom Mýtnej.

Biskupice - Hrnčiarske Zalužany 1:0 (1:0)

Góly: 9. Oláh
DOMÁCI: György - Illéš, Farkaš, Bogdáň, Fülöp, Oláh, Farkas, Mátyás, Mušuka, Máté, Bogdáň (46.
Patai)
HOSTIA: Ľupták - Vengrín (72. Hriň), Láska, Rončák, PRIBILINEC, Benko, Kojnok, Kubaliak, Kubaliak,
Markotán, Paraj (53. Janoštiak)
V bojovnom zápase sa domáci ujali vedenia už v 5. minúte a tento stav sa už do konca zápasu
nezmenil. Nebol to okulahodiaci futbal, no domáci mali viac šťastia.

Kokava nad Rimavicou - Vidiná 2:4 (1:1)

Góly: 36. a 61. Lauko - 22.,55.,68. a 74. Melich
DOMÁCI: Horváth - Becáni, Bauer, Kafka (50. Varga), Hronec (46. Becáni), Chromek, Radič (81.
Šuniar), Filipiak, Végh, Lauko (81. Ružička), Sendrei
HOSTIA: Václavík - Vysočan, Stieranka, Kučera, Kocúr (46. Janšto), Molokáč (53. Juríček), Telek, Šuľaj,
Melich (90. Biblyák), Špak (88. Hrnčiar), Hronec (58. Varchol)
Vo vyrovnanom zápase hostia využili chyby v domácej obrane a zaslúžene vyhrali 4:2.

Divín - Cinobaňa 3:10 (1:5)

Góly: 32. Dibala, 52. Smekal, 75. Havrla - 1.,13.,21.,87. a 89. Berky, 15. Hlaváč, 36. Suja, 50. a 64.
Čierny, 83. Čierny
DOMÁCI: Beňo (46. Berky) - Karlík (46. Smekal), Havrla, Oláh, Bucha, Okša (46. Marko), Tomašik,
Dibala, Berky (46. Leško), Činčura, Haranza
HOSTIA: Hrubý - Csaba, Vaculčiak (59. Štuller), Haráni (69. Čierny), Suja, Berky, Hlaváč (59. Vyhrabáč),
Kurčík, Čonka, Čierny, Berky
Domácim chýbal kľúčový hráč – brankár Šoltés. Napriek vysokej porážke sa domáci aspoň snažili
o skorigovanie výsledku. Hostia boli po celý zápas lepším mužstvom a zaslúžene vyhrali.

Lovinobaňa - Santrio Láza 2:2 (2:1)

Góly: 4. a 40. Majkút - 9. Nosáľ, 58. Mišík

DOMÁCI: Ľalík – Matúš Majkút (71. Oláh), Jaško, Rafaj, Kuvik, Abelovský (58. Becáni), F. Majkút,
Martin Majkút, Marek Majkút, Marcel Majkút, Šuľan (58. Wittlinger)
HOSTIA: Sychra - Lapin, Sarvaš, Očovay (38. György), Kováčik, Lapin, Petík (65. Matušík), Nosáľ, Mišík
(46. Balaško), Mišík (65. Stieranka), Šumec
Po výbornom prvom polčase sa domáci prispôsobili hre hostí, ktorým sa podarilo vyrovnať v druhom
polčase na konečných 2:2.

P. Dravce – Uhorské 2:1 (1:0)

Góly: 17. a 40. R. Berky - 71. Ďuriško