6. liga ObFZ LC

P. Dravce - Mýtna 0:2 (0:0)

Góly: 50. Stankovič, 86. Koristek (z 11m)
ŽK: 86. Tóth
DOMÁCI: Milei - Košťál, Hukkeľ, Tóth, L. Iboš (59. Nôta), T. Iboš, A. Baláž, Fertö (65. Molnár), Gracza, Kubinec (79. Berky), Varga
HOSTIA: Mikla - Oravec, Bolčo, Mužík, Mišík, Sivok (67. Harčár), Dibala (57. Koristek), Golian (67. Šatara), Stankovič (57. Trebuľa), Demanko, Kralinský
V prvom polčase sa snažili obidve mužstvá. Hostia mali šancu na vedenie tesne pred polčasom, no z nariadeného pokutového kopu trafili len brvno. Aj domáci si vypracovali šance, ktoré však nevyužili. Po zmene strán sa na hostia ujali vedenia z rýchleho protiútoku. Domáci sa snažili o vyrovnanie, no bez úspechu. Mýtna pridala ešte jeden gól z penalty tesne pred koncom zápasu.

St. Halič - Podrečany 2:1 (2:1)

Góly: 35. Svorad, 38. Berky - 41. Haferník
ŽK: 55. P. Vrbiniak
DOMÁCI: P. Galamb - Šerfözö, Matúška, Berky (73. Vrábeľ), Kökény, F. Galamb, Baláž, Kováč, Cerovský, Svorad, Dudáš
HOSTIA: Válek (46. Hronec) - Tušim, Melicherčík, Ľ. Vrbiniak, Kišvince, Andel (31. P. Vrbiniak), Oláh, Filčík, Bubenka, Haferník, Kováč (83. Ľudovít Alštock)
Stará Halič po dlhom čase vyhrala nad súperom, ktorý si vypracoval šance, no nepremenil ich. Domáci tak zvíťazili najtesnejším rozdielom 2:1.

Lovinobaňa - Ružiná 1:1 (1:0)

Góly: 37. Wittlinger - 66. Becáni
ŽK: 77. Marcel Majkút, 88. Kuvik – 18. Balogh, 66. Moravčík, 70. Sochor
DOMÁCI: Becáni - Oláh (85. Matúš Majkút), Jaško, Rafaj, Kuvik, F. Majkút, Abelovský, Marcel Majkút, Martin Majkút, J. Šróba (58. D. Šróba), Wittlinger
HOSTIA: Michálik - Jamnický, Balogh, Sochor, Marko, Haško (51. Smädo, 85. Bencko), Penksa, Moravčík, Bodor, Nosáľ, Becáni (70. Kliment)
Derby zápas prilákal až dve stovky divákov. Hra bola vyrovnaná, šance si vypracovali tímy na obidvoch stranách. Napokon sa zrodila zaslúžená deľba bodov.

Biskupice - Cinobaňa 0:2 (0:1)

Góly: 26. P. Čierny, 70. Kurčík
ŽK: 51. Suja
DOMÁCI: György - Tóth (61. F. Farkas, 84. P. Máté), Nagy, Farkaš, M. Máté, Oláh, Bogdáň, Janák, Mušuka, P. Farkas, Mátyás
HOSTIA: Hrubý - Csaba, Vaculčiak (66. Vyhrabáč), Haráni, Suja (81. E. Berky), Kurčík, M. Berky (76. J. Čierny), Čonka, R. Berky, Melicher, P. Čierny
Favorizované mužstvo Cinobane sa ujalo vedenia už v prvom polčase. Hra sa následne vyrovnala, no domácim sa nepodarilo streliť vyrovnávajúci gól. Hostia pridali po zmene strán ešte jeden presný zásah, čím si zabezpečili výhru v tomto dueli.

Kokava n/Rim. - Halič 6:0 (4:0)

Góly: 2.,22. a 27. M. Sendrei, 13. Lámer, 76. Horváth, 88. J. Becáni
DOMÁCI: Suja - J. Becáni, Kafka, J. Becáni, Batyás, Radič, Filipiak, M. Sendrei, Lámer (30. Horváth), Chromek, Čavoj (62. V. Sendrei)
HOSTIA: Mikuš - Berky, Stanko, Koristek (46. Cina), Macko, Búlik, Šípoš, Dobrocký, Koška, Kička, Romančík (83. Oravec)
Po jednoznačnom prvom polčase, ktorý skončil v prospech domácich 4:0 sa po zmene strán už len dohrávalo. Domácim sa podarilo pridať ešte dva góly.

Hr. Zalužany - Uhorské 4:2 (3:1)

Góly: 7. a 14. F. Kubaliak, 42. Láska, 72. I. Markotán - 1. Masár, 49. M. Poliak
ŽK: 29. I. Markotán – 67. Nosáľ, 72. Trčan, 73. Kamas
ČK: 75. Nosáľ (2. ŽK)
DOMÁCI: Ľupták - F. Kojnok (64. Hriň), Adam, Láska, Horváth (81. Karkusz), Benko, T. Kubaliak, R. Kojnok, F. Kubaliak, I. Markotán, Paraj
HOSTIA: Trčan - Lempochner, Ďuriško, Kamas (79. Siheľský), M. Poliak, Vikor, M. Poliak, Straško, Nosáľ, Masár, Obročník (50. Kuvik)
Hostia sa ujali vedenia hneď v prvej minúte zápasu po chybe domácej obrany. To domácich naštartovalo a do polčasovej prestávky otočili výsledok na 3:1. V druhom dejstve boli agilnejší hostia, ktorí znížili na 3:2, v rozlete ich však pribrzdilo vylúčenie Nosáľa. Domáci pridali ešte jeden gól a umnou hrou dotiahli zápas do víťazného konca. K dobrej úrovni zápasu prispeli obe mužstvá.

Vidiná - Santrio Láza 5:0 (3:0)

Góly: 24. a 56. Telek, 33. a 45. Melich, 71. Kučera (z 11m)
ŽK: 37. Šupina, 64. Kučera – 23. Nosáľ, 59. Jakub Lapin, 61. Šumec, 70. O. Mišík,
DOMÁCI: Major - Stieranka, Telek, Melich (85. Valentíny), Miadok, Špak, Vysočan, Šuľaj, Šupina (58. Kučera), Varchol (74. Melicher), Juríček (79. Molnár)
HOSTIA: Stieranka - Jerguš Lapin, Kováčik, Sarvaš, Majoroš, J. Lapin, Nosáľ, Šumec (73. Mitter), A. Mišík, Petík, O. Mišík
Vidiná si po prehre v Uhorskom chcela v domácom prostredí napraviť renomé a pustila sa do súpera bez rešpektu, s odhodlaním tento zápas vyhrať. Po nepremenenom pokutovom kope zo začiatku zápasu sa ale následne domáci futbalisti strelecky chytili a do polčasu nasúkali súperovi tri góly. Aj v druhom dejstve mali prevahu, ktorú demonštrovali ďalšími dvomi gólmi a zaslúžene zvíťazili.