Góly: 25.,57. a 78. Becáni, 71. Penksa

ŽK: 64. Marko, 73. Bodor

Rozhodoval: Budinec

Divákov: 40
DOMÁCI: Michálik - Marko, Miartuš, Jamnický, P. Smädo (75. Bencko), M. Smädo, Penksa, Haško (84. Kanát), Bodor, Nosáľ, Becáni (82. Balaško)
HOSTIA: Burín - T. Kubaliak, Láska, Rončák, F. Kojnok, Turoň, R. Kojnok, F. Kubaliak, Paraj, Markotán, Hriň

Domáci nastúpili s odhodlaním získať tri body a tým pádom sa udržať na vrchných priečkach tabuľky. Zápas bol zo začiatku vyrovnaný, postupne prebrali domáci iniciatívu, čo potvrdili strelením štyroch gólov. Hetrikom sa blysol Rudolf „Rudy" Becáni, štvrtý gól pridal nestarnúci Marek Penksa.

St. Halič – Biskupice 0:3 (0:1)

Góly: 20. a 56. Oláh, 55. Farkas (z 11m)

ŽK: 38. Rekšák – 67. Nagy

Rozhodoval: Kováč

Divákov: 30
DOMÁCI: P. Galamb - Berky, Cerovský, Vrábeľ, Kökény, Matúška, Rekšák, Svorad, Baláž, Šerfözö, F. Galamb (80. Malatinec)
HOSTIA: György - Janák, Tóth, Farkaš, Illéš, Oláh, Bogdáň (72. Máté), Farkas, Mátyás, Nagy, Patai

Hostia boli po celý zápas lepším mužstvom a zaslúžene vyhrali. Gólový rozdiel mohol byť aj vyšší, nebyť výborného výkonu domáceho brankára P. Galamba.

Mýtna - Uhorské 4:0 (2:0)

Góly: 23. a 49. Koristek (2 z 11m), 42. Kralinský, 64. Mišík
ŽK: 69. Sivok – 78. Nosáľ

Divákov: 60
DOMÁCI: Urbančok - Budáč, Oravec, Novák, Mužík, Mišík (72. Palúch), Sivok (72. Mazik), Kralinský (58. Šatara), Stankovič (58. Mázik), Koristek, Demanko (81. Fiľo)
HOSTIA: Trčan - Ďuriško, Lempochner, Dyma (65. Siheľský), Kuvik, Nosáľ (85. Rončák), Straško (69. Obročník), M. Poliak, Vikor, M. Poliak, Oláh

Dnešné nedeľné popoludnie v Mýtnej opäť patrilo futbalu, domáci klub na svojej pôde privítal hostí z Uhorského. Od prvej minúty sa hral opatrný futbal bez vážnejšej šance. Tá prišla až v 14. minúte, no zakončujúci Koristek spoza šestnástky prestrelil bránu hostí. V 17. minúte po peknom prechode domácich do útoku mal gól na kopačke Demanko, obranca hostí však v poslednej chvíli jeho pokus zblokoval na rohový kop. Vzápätí sa vyznamenal aj hosťujúci brankár Trčan a včasným vybehnutím z brány zmaril Kralinskému gólovú radosť. V 23. minúte sa však domáci predsa len dočkali, po faule na Koristeka v pokutovom území, si loptu na biely bod postavil sám faulovaný hráč a nemýlil sa - 1:0. Domáci mali obrovskú šancu aj v 32. minúte, no Demanko zoči-voči brankárovi šikovným lobom trafil len konštrukciu brány. 40. minúta patrila opäť domácim, po rohovom kope vyskúšal pozornosť brankára hostí Sivok, Trčan sa však vyznamenal a jeho strelu vyrazil. V prvom polčase padol predsa len ešte jeden gól, v 42. minúte domáci korunovali svoju snahu a udreli po druhýkrát. Výborný prechod do útoku zakončil umiestnenou strelou Kralinský - 2:0. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, v 48. minúte bol v šestnástke faulovaný útočník domácich Demanko a Koristek si opäť z jedenástky pripísal svoj druhý gól v zápase, ktorým zvýšil stav stretnutia na 3:0. V 62. minúte pridali domáci svoj štvrtý gól, po individuálnej akcii šikovného Koristeka zakončil do odkrytej brány Mišík. Hostia prvýkrát pohrozili v 66. minúte, Ďuriško však mieril tesne vedľa. Do konca zápasu sa stav už nezmenil, aj keď domáci mali ešte pár vyložených šancí. Mužstvu Mýtnej patrí vďaka za výborný výkon, korunovaný krásnymi gólmi.

Podrečany - Vidiná 0:7 (0:2)

Góly: 4.,47. a 82. Telek (1 z 11m), 18. a 50. Melich, 74. Miadok, 84. Šupina

ŽK: 59. Oláh – 20. Vysočan, 27. Šuľaj

Rozhodoval: Kojnok

Divákov: 30
DOMÁCI: Hronec - Tušim, Veselka, F. Oláh, Melicherčík, Vrbiniak, Andel (66. Smekal), Filčík, Bubenka, Z. Oláh, Kišvince
HOSTIA: Václavík - Miadok, Vysočan (57. Melicher), Hronec (50. Šupina), Melich, Stieranka, Šuľaj (50. Janšto), Špak, Kučera (77. Hrnčiar), Juríček (64. Kocúr), Telek

Hostia otvorili skóre zápasu v úvode z pokutového kopu. V zápätí zvýšili na 2:0. Potom domáci nepremenili jedenástku a následne aj ďalšie šance, kým hosťom sa hlavne v druhom polčase strelecky darilo a vysoko zvíťazili.

Lovinobaňa - P. Dravce 2:1 (1:0)

Góly: 37. Martin Majkút, 56. Marcel Majkút (z 11m) - 77. T. Iboš

ŽK: 33. F. Majkút – 51. Hukkeľ

Rozhodoval: Jačmeník

Divákov: 50
DOMÁCI: Ľalík - J. Becáni, F. Majkút (66. Drugda), Jaško, Rafaj, Abelovský, Marek Majkút, Koristek (75. Siládi), Martin Majkút, D. Šróba (46. Marcel Majkút), J. Šróba (69. Hronec)
HOSTIA: Milei - Košťál, R. Berky, Hukkeľ, Nôta, A. Baláž, T. Iboš, L. Iboš, Molnár, D. Berky, Tóth

Domáci mali neustálu prevahu, žiaľ šance zostali dlho nepremenené. Jeden gól padol v prvom polčase a domáci viedli 1:0. Po zmene strán sa obraz hry nezmenil, domáci pridali druhý gól. Hosťom sa podarilo tesne pred koncom duelu znížiť na konečných 2:1

Cinobaňa - Santrio 2:1 (1:0)

Góly: 31. M. Berky, 81. R. Berky - 57. Mišík

ŽK: 34. Suja, 81. M. Berky, 81. R. Berky, 81. Studený, 87. Haráni – 49. Stieranka, 55. Mišík, 62. Očovay, 65. Kováčik

Divákov: 140
DOMÁCI: Hrubý - Csaba, Haráni, Suja, M. Berky, R. Berky, Melicher, Hlaváč (90. Šulek), Studený (75. J. Čierny), P. Čierny, Vyhrabáč
HOSTIA: Sychra - Dobročka (21. Stieranka), Sarvaš, Kováčik, Očovay, J. Lapin, Nosáľ, J. Lapin, Petík, Šumec, Mišík (90. Mitter)

Po opatrnom úvode z ničoho nič udreli hostia a P. Petík opečiatkoval ľavú tyč domácej brány. Nebezpečná odpoveď domácich prišla v 20. minúte, keď P. Čierny našiel v šestnástke úplne voľného M. Berkyho, no jeho čistú šancu chytil Sychra. V 31. minúte obišiel dvoch hráčov súpera M. Berky a nekompromisne z 20-metrovej vzdialenosti trafil pod brvno – 1:0. Potom bola nervozita na tribúne aj na trávniku až do konca zápasu. V druhom polčase mali naviac hostia a v 57. minúte vyrovnal po krásnej akcii gólom do odkrytej brány O. Mišík. Keď sa už zdalo, že sa zápas skončí nerozhodne, rozhodol o víťazstve Cinobane ľavačkou R. Berky.

Divín - Kokava n/Rim. 2:3 (1:1)

Góly: 39. Jakubove, 90. V. Havrla (z 11m) - 8. Peťko (vl. gól), 69. Kafka, 87. Lámer

ŽK: 7. Peťko, 48. Jakubove – 86. Radič

Divákov: 50
DOMÁCI: Šoltés - V. Havrla, Beňo (74. Leško), Bucha, Čaba, D. Havrla, Peťko (81. Kováč), Činčura, Berky (58. Oláh), Kmeť, Jakubove
HOSTIA: Peter Horváth – Ján Becáni, Kafka, Jakub Becáni, Bavala, Chromek, Radič, Filipiak, Patrik Horváth (46. Varga), M. Sendrei (88. Suja), Šuniar (83. Lámer)

Hostia boli po celý zápas futbalovejší. Domáci tiež bojovali, ale tesné víťazstvo Kokavy je zaslúžené.