Súťažný ročník 2020/2021

Súhrn kola 27.09.2020

6. LIGA LC

OŠK LG Krono Uhorské – OŠK Biskupice 4:3 (1:1)

Góly: 36. D. Vikor, 70. S. Nosáľ, 79. a 49. P. Valentýni (1 z 11m) – 25. a 68. J. Tóth, 56. J. Bogdáň, R: Ján Fajčík, 85 divákov, ŽK: 86. Štefan Farkaš, 71. Slavomír Nosáľ, 59. Ján Koky, 88. Dávid Vikor, 65. Ján Tóth, ČK: 79. Ján Koky
DOMÁCI: M. Trčan – P. Ďuriško, P. Kuvik, Marek Poliak (68. Tomáš Dyma), C. Csányi, S. Nosáľ, P. Valentýni, D. Vikor (88. M. Nociar), D. Hríň, Maroš Dyma (46. M. Lempochner), P. Baláž (46. Milan Poliak)
HOSTIA: M. György – M. Stieranka, Š. Farkaš, C. Rezník, R. Oláh, J. Bogdáň, J. Koky, I. Nagy, J. Tóth, A. Fülöp, R. Máté
Domáci po minulotýždňovom víťazstve v Tomášovciach chceli doma potvrdiť 3 body, ale rozbiehali sa ťažko. To bojovní hostia využili a zaslúžene vyhrávali 1:0. Domácim sa do polčasu podaril vyrovnať Vikorom. V 2. polčase domáci predstriedali a zaslúžene sa ujali vedenia. Hostia za pár minút po brejkoch otočili skóre. Uhorskému sa s vypätím všetkým síl podarilo vyhrať tesne 4:3.

ŠK Slovan Vidiná – TJ Baník Ružiná 0:0

R: Ján Gombala, 90 divákov, ŽK: 68. Lukáš Miadok, 31. Marek Ľupták, 25. Roman Sochor, 27. Patrik Čudovský, 10. Branislav Miartuš, 53. Martin Smädo, 79. Mário Bodor, 63. Christian Melicher
DOMÁCI: T. Václavík – L. Miadok, D. Molnár, D. Melich (50. C. Melicher), P. Čudovský, M. Hronec (40. P. Kanda), J. Kučera, L. Špak (87. P. Major), P. Šuľaj, R. Šupina, J. Rekšák
HOSTIA: D. Vilhan – M. Ľupták, R. Sochor, P. Pračko, L. Moravčík, B. Miartuš, M. Haško, J. Šimon, M. Penksa, R. Becáni (74. M. Bodor), M. Nosáľ (46. M. Smädo)
Vidiná v domácom prostredí chcela potvrdiť dobré výsledky z predošlých zápasov, ale narazila na húževnatého súpera z Ružinej. Zahodili veľa dobrých šancí a bez gólov sa nevyhráva.

TJ Slovan Halič – TJ Slovan Tomášovce 2:3 (1:3)

Góly: 24. a 66. R. Koristek (1 z 11m) – 9. F. Drugda, 18. A. Hronček, 44. T. Dirbák, R: Stanislav Jačmeník, 134 divákov, ŽK: 13. Július Hámorník, 22. Juraj Paľaga, 40. Viktor Babka, 89. Lukáš Mišo, ČK: 50. Ján Borovec, 50. Tomáš Mészáros
DOMÁCI: P. Mikuš – J. Hámorník, E. Vaculčiak (46. M. Lukáč), J. Borovec, L. Turek, J. Paľaga, R. Koristek, M. Linduška, Ľ. Póni, Ľ. Macko, D. Gálik (70. J. Dobrocký)
HOSTIA: P. Grekčo – M. Kocúr (46. M. Tušim), A. Hronček, M. Slosiar, D. Badinka, V. Babka (68. M. Barcaj), L. Mišo, T. Šurik, T. Dirbák, T. Mészáros, F. Drugda (62. R. Olšiak)
V chladnom a veternom počasí to vôbec nevypadalo, že hrá posledný tím tabuľky s ašpirantom na postup. Hostia viedli v 9. min. po rýchlom brejku a v 18. min. Hronček po skrumáži upravil na 0:2. V 24. min. domáci Koristek priamym kopom z diaľky znížil, no hostia gólom do šatne po ďalšom brejku upravili na polčasových 1:3. Po prestávke mali domáci loptu viac na kopačke, nepremenili Linduškom pokutový kop, až v 66. min. znížil Koristek, no v závere sa im aj napriek prevahe vyrovnať nepodarilo.

Cinobanský športový klub – TJ Slovan Hrnčiarske Zalužany 5:1 (4:0)

Góly: 19. a 36. I. Klima, 21. Radomír Berky, 45. M. Kurčík, 57. Martin Majkút – 68. Filip Kubaliak, R: Marian Jačmeník, 120 divákov, ŽK: 59. Jozef Suja, 24. Ľubomír Vengrín, 61. Filip Kojnok, 14. Tomáš Kubaliak
DOMÁCI: T. Kiš – J. Suja, P. Studený, Marcel Majkút, Radomír Berky, M. Kurčík, Martin Majkút (66. M. Radič), M. Šulek (46. J. Vaculčiak), Marek Berky, I. Klima (71. J. Čierny), J. Molokáč
HOSTIA: T. Albert – Š. Golian, Ľ. Vengrín, M. Láska, Filip Kojnok, Robert Kojnok, Filip Kubaliak, Tomáš Kubaliak, I. Markotán, P. Burín, P. Hriň
Cinobaňa po celý zápas dominovala. Väčšinou sa hralo na polovici súpera a bolo len otázkou, aké vysoké bude skóre. V 2. polčase už toľko gólov nepadalo, hoci domáci veľa šancí zahodili. Už teraz srdečne pozývame fanúšikov Cinobane na budúcu nedeľu na derby do Tomášoviec.

MŠK Podrečany – TJ ŠTART Kokava nad Rimavicou 2:1 (2:0)

Góly: 22. J. Grcič, 32. B. Haferník – 61. Mário Sendrei (z 11m), R: Peter Žiak, 60 divákov, ŽK: 60. Mojmír Sychra, 46. Miroslav Hronec, 27. Ondrej Berky, 25. Mário Sendrei, 78. Roman Ružička, 82. Dávid Juhaniak, ČK: 90. Miroslav Hronec
DOMÁCI: M. Sychra – P. Tomašovič, M. Sarvaš, O. Berky, J. Randlísek, Z. Csaba, B. Haferník (90. P. Vrbiniak), Miroslav Bubenka (62. P. Filčík), Adrián Mišík, J. Grcič, Ondrej Mišík (79. J. Burdilák)
HOSTIA: P. Suja – M. Hronec, J. Becáni, D. Kamas, M. Chromek, K. Oravec (74. D. Juhaniak), E. Čonka, M. Varga, Mário Sendrei, A. Šuniar (53. R. Ružička), D. Čavoj (53. N. Lámer)
Domáci sa po úvodnom tlaku dostali do dvojgólového vedenia gólmi Grciča a Haferníka. V zahadzovaní šancí pokračovali aj v 2. polčase. Trafili brvno, tyč a vrcholom bola nepremenená penalta. Hostia znížili z PK na 2:1 a domáci do konca zápasu už len udržiavali výsledok.

FC Slovan Divín – TJ – FK Stará Halič 2:1 (1:1)

Góly: 44. P. Štengl, 65. J. Jakubove – 15. M. Matúška (z 11m), R: Jaroslav Kojnok, 60 divákov, ŽK: 43. Peter Kmeť, 60. Mário Papanitz, 67. Ľubomír Oláh, 30. Martin Jaško, 84. Zoltán Berky
DOMÁCI: R. Mišík – P. Kmeť, Marek Havrla (81. E. Smekal), Ľ. Oláh (70. M. Holík), P. Štengl (86. D. Leško), Vladimír Havrla, Dušan Havrla, J. Jakubove (74. Z. Berky), P. Jamrich, M. Kucej, I. Čaba
HOSTIA: P. Galamb – M. Papanitz, M. Vyhrabáč, L. Kišvince, M. Jaško, M. Matúška, D. Farkaš, T. Cerovský, P. Tuhársky, Š. Kalina, P. Dudáš
Hostia do Divína prišli len s jedenástimi hráčmi, ale dostali sa do vedenia zo značky pokutového kopu. Domáci pred polčasom vyrovnali z priameho kopu. V 2. polčase sa hralo už len na jednu bránu a domáci zahodili zo štyri až päť vyložených gólových príležitostí. Víťazný gól padol v 65. min. a strelil ho Jakubove.