Súťažný ročník 2020/2021

Súhrn kola 23.08.2020

6. LIGA LC

OŠK Biskupice – MŠK Podrečany 0:4 (0:2)

Góly: 12. Ondrej Mišík, 30. J. Kamenský, 47. Adrián Mišík, 71. M. Sarvaš, R: Peter Žiak, 55 divákov, ŽK: 56. Peter Tomašovič, 29. Imrich Nagy
DOMÁCI: M. György – Š. Farkaš, Mário Máté, I. Nagy, A. Fülöp, R. Oláh, M. Stieranka (46. Marko Rezník), J. Bogdáň (57. Csaba Rezník), J. Koky (69. J. Belovec), A. Kaločai, Renáto Máté (69. Peter Máté)
HOSTIA: M. Sychra – Z. Csaba, P. Tomašovič, J. Randlísek, M. Sarvaš, P. Filčík, Miroslav Bubenka, O. Berky, Adrián Mišík (80. J. Michalec), Ondrej Mišík (53. B. Haferník), J. Kamenský (77. Jozef Bubenka)
Hostia boli po celý zápas lepším mužstvom, čo sa prejavilo aj na konečnom výsledku.

TJ Panické Dravce – ŠK Slovan Vidiná 0:3 (0:2)

Góly: 12. M. Hronec, 32. J. Kučera (z 11m), 68. L. Miadok, R: Ján Budinec, 50 divákov, ŽK: 50. Roman Šupina, 86. Denis Molnár
DOMÁCI: Arnold Balog – T. Iboš, N. Hukkeľ, P. Nôta (76. M. Gondáš), Róbert Balog, M. Kubinec (70. M. Galád), R. Berky, K. Košťál, K. Tóth (46. F. Morhac), Alexander Baláž, M. Randís (46. Z. Molnár)
HOSTIA: T. Václavík – L. Miadok, Roman Šupina, Peter Šupina, D. Melich, J. Kučera, D. Molnár, P. Čudovský, C. Melicher (85. J. Hrnčiar), M. Hronec, J. Rekšák (46. M. Janšto)
V 1. polčase sa ujali vedenia hostia, domáci sa snažili vyrovnať, ale nepodarilo sa im to. Pred polčasom hostia z PK zvýšili náskok na 2:0. V 2. polčase sa domácim napriek snahe nepodarilo skórovať a hostia pridali ešte jeden gól a vyhrali 3:1.

FC Slovan Divín – Cinobanský športový klub 0:2 (0:2)

Góly: 18. Patrik Čierny, 25. Marcel Majkút, R: Jaroslav Kojnok, 50 divákov, ŽK: 23. Peter Kmeť, 53. František Oláh
DOMÁCI: T. Šoltés – P. Kmeť, Vladimír Havrla (46. I. Tomašik), Š. Haranza, A. Marko, I. Čaba, E. Smekal (33. F. Oláh), Marek Havrla, Zoltán Berky (60. M. Holík), Zvonislav Berky, M. Beňo
HOSTIA: T. Kiš – J. Suja, J. Vaculčiak, P. Studený, Marcel Majkút, Radomír Berky, M. Šulek (72. M. Radič), Patrik Čierny, M. Kurčík, Martin Majkút (79. Juraj Čierny), Marek Berky
Zlom v zápase prišiel v druhej polovici polčasu, kedy hostia strelili 2 góly. Po prestávke a prestriedaní dvoch hráčov mali domáci zápas v rukách, ale nepremenili 4 gólové šance a bez gólov sa vyhrávať nedá.

TJ – FK Stará Halič – TJ Slovan Halič 1:1 (1:1)

Góly: 4. M. Vyhrabáč – 16. P. Tryzna, R: Stanislav Jačmeník, 60 divákov, ŽK: 39. Ľubomír Macko, 61. Maroš Matúška, 69. Enrik Vaculčiak, 75. Ján Borovec, ČK: 65. Ľubomír Macko
DOMÁCI: P. Galamb – M. Papanitz, M. Vyhrabáč, L. Kišvince, M. Matúška (78. P. Tuhársky), P. Dudáš, P. Jančkár (85. D. Farkaš), M. Jaško, T. Cerovský (86. R. Kováč), A. Svorad, R. Prepelica
HOSTIA: P. Mikuš – Ľ. Macko, Ľ. Póni, M. Linduška, J. Hámorník, E. Vaculčiak, J. Borovec, L. Turek, R. Koristek, P. Tryzna, J. Paľaga (80. M. Lukáč)
Domáci sa ujali vedenia v 4. min. Hostia v 16. min. vyrovnali po hrubej chybe domácej obrany. V 2. polčase sa útoky striedali na oboch stranách, ale gól už nepadol, hoci domáci mali viac čistých šancí.

TJ ŠTART Kokava nad Rimavicou – TJ Slovan Tomášovce 0:2 (0:0)

Góly: 73. F. Drugda, 82. L. Mišo, R: Ján Drugda, 200 divákov, ŽK: 58. Marek Chromek
DOMÁCI: P. Suja – M. Hronec, Ján Becáni, D. Kamas (77. N. Lámer), R. Škrabák, K. Oravec, M. Varga (82. D. Čavoj), M. Chromek, E. Čonka (82. Vladimír Sendrei), R. Ružička (54. A. Šuniar), Mário Sendrei (89. D. Juhaniak)
HOSTIA: R. Pažický – M. Kocúr (72. T. Dirbák), M. Ľalík, A. Hronček, P. Budinec, M. Slosiar, L. Mišo, T. Šurik, D. Badinka, T. Mészáros (90. M. Porubiak), F. Drugda (84. R. Olšiak)
Po vyrovnanom 1. polčase sa začal 2. polčas vo svižnom, ale nervóznom tempe, keď záver lepšie zvládli hostia. Strelili dva góly a zvíťazili.

TJ Slovan Hrnčiarske Zalužany – TJ Baník Ružiná 4:1 (1:0)

Góly: 23. Ivan Markotán (z 11m), 47. M. Turoň, 73. R. Kojnok, 82. M. Láska – 75. J. Balaško, R: Marian Jačmeník, 70 divákov, ŽK: 81. Roman Sochor, 50. Branislav Miartuš, 14. Tomáš Kubaliak, 78. Peter Hriň, 50. Štefan Golian, ČK: 22. Matej Haško
DOMÁCI: T. Albert – Ľ. Vengrín (70. P. Hriň), Matej Markotán, M. Láska, P. Horváth, Filip Kubaliak, R. Kojnok, Ivan Markotán, Tomáš Kubaliak (73. F. Bukovský), M. Turoň, A. Konček (20. Š. Golian)
HOSTIA: Miloš Kanát – J. Oláh (38. J. Balaško), R. Sochor, Maroš Kanát, B. Miartuš, P. Smädo (13. Mário Bodor), M. Haško, M. Penksa, T. Püspöky, J. Budaj (63. D. Jamnický), M. Nosáľ (38. M. Kliment)
Prvý polčas bol vyrovnaný a domáci sa ujali vedenia z PK po ČK pre hráča hostí. V 2. polčase domáci využili hráčsku prevahu a skórovali z rýchlych protiútokov. Dobrý výkon v tomto zápase podala aj rozhodcovská trojica.

Mládež

 4. liga žiaci: Kokava nad Rimavicou – Cinobanský športový klub 0:4 (0:2), góly: K. Kováč, Ivan Berky, Bruno Berky, S. Bódi. Utekáč – Mýtna 16:0 (6:0), góly: Brandon Oláh 2, R. Šluch 5, Daniel Šuniar 5, M. Bencur 3, K. Fízer.