Súťažný ročník 2020/2021

Súhrn kola 13.09.2020

6. LIGA LC

OŠK LG Krono Uhorské – TJ Slovan Hrnčiarske Zalužany 1:0 (0:0)

Góly: 54. P. Valentýni, R: Ivan Laššák, 170 divákov, ŽK: 64. Matej Markotán, 30. Marek Poliak
DOMÁCI: M. Trčan – P. Ďuriško, M. Lempochner, P. Kuvik, M. Poliak, S. Nosáľ, M. Čepko (43. M. Dyma), P. Valentýni, D. Vikor, D. Hríň (58. P. Baláž), A. Rončák
HOSTIA: R. Ľupták – Ľ. Vengrín, Matej Markotán, M. Láska, F. Kubaliak, Robert Kojnok, M. Turoň, Ivan Markotán, Filip Kojnok, A. Konček, P. Hriň
Pred početnou diváckou kulisou domáci zvíťazili nad húževnatými hosťami z Hrnčiarskych Zalužian najtesnejším rozdielom 1:0. O víťazný gól sa postaral Valentýni.

MŠK Podrečany – TJ – FK Stará Halič 2:2 (2:2)

Góly: 3. a 40. O. Berky – 35. M. Vyhrabáč, 44. M. Papanitz, R: Ján Budinec, 75 divákov, ŽK: 80. Miroslav Bubenka, 40. Dominik Koška
DOMÁCI: M. Sychra – P. Tomašovič, M. Sarvaš (85. J. Michalec), J. Randlísek, Z. Csaba (70. Ľ. Vrbiniak), Adrián Mišík (51. Jozef Bubenka), P. Filčík, Miroslav Bubenka, Ondrej Mišík, J. Grcić, O. Berky
HOSTIA: P. Galamb – M. Papanitz, M. Vyhrabáč, L. Kišvince, P. Dudáš, M. Jaško, M. Abelovský, M. Matúška (66. R. Kováč), Š. Kalina, D. Koška (51. P. Kekety), P. Tuhársky (9. D. Farkaš)
Domáci podali veľmi slabý výkon a remíza je vcelku spravodlivá. Šance na výhru mali oba tímy, zostali však nevyužité.

TJ Slovan Tomášovce – OŠK Biskupice 5:1 (3:1)

Góly: 1., 45. a 53. L. Mišo, 17. a 67. F. Drugda – 3. R. Oláh, R: Miroslav Vrábeľ, 100 divákov, ŽK: 65. Mário Máté
DOMÁCI: P. Grekčo – M. Kocúr (86. M. Tušim), M. Ľalík (57. V. Babka), A. Hronček, P. Budinec, M. Slosiar, L. Mišo, T. Šurik, M. Barcaj (53. T. Dirbák), T. Mészáros (64. M. Porubiak), F. Drugda (67. R. Olšiak)
HOSTIA: M. György – Š. Farkaš, M. Máté, M. Stieranka (82. Csaba Rezník), I. Nagy, A. Fülöp, J. Koky (75. D. Illéš), Marko Rezník, J. Bogdáň, R. Oláh, J. Tóth
Už v 1. min. peknou strelou z 20 m otvoril skóre Mišo. V 3. min. po chybe domácej obrany hostia vyrovnali na 1:1. Potom mali domáci šance, ktoré ale nevyužili. V 17. min. Drugda zvýšil na 2:1 a v 45. min. Mišo dal na polčasových 3:1. Druhý polčas začali lepšie domáci. V 53. min. po priamom kope zvýšil Mišo a zaznamenal hetrik a v 67. Drugda zakončil na konečných 5:1.

TJ Slovan Halič – TJ Baník Ružiná 2:5 (1:2)

Góly: 17. J. Paľaga, 77. J. Dobrocký – 7. Ľubomír Macko (vl. gol), 8. J. Sabó, 55. M. Haško, 58. M. Penksa, 65. M. Nosáľ, R: Roman Markovič, 161 divákov, ŽK: 42. Juraj Paľaga, 90. Dominik Gálik, 8. Ľudovít Póni
DOMÁCI: P. Mikuš – J. Hámorník, E. Vaculčiak, J. Borovec, L. Turek (61. J. Dobrocký), J. Paľaga, R. Koristek, D. Gálik, Ľ. Macko, M. Linduška, Ľ. Póni
HOSTIA: A. Gazík – M. Kliment, R. Sochor, Maroš Kanát (35. D. Jamnický), M. Smädo, J. Sabó, P. Malček (79. Mikuláš Bodor), M. Penksa, Mário Bodor, M. Haško, M. Nosáľ (75. D. Bencko)

Cinobanský športový klub – TJ Štart Kokava nad Rimavicou 7:0 (3:0)

Góly: 9., 20., 65. a 77. Marcel Majkút, 17. a 81. Radomír Berky, 54. Patrik Čierny, R: Stanislav Jačmeník, 220 divákov, ŽK: 27. Marek Chromek
DOMÁCI: T. Kiš – J. Suja, J. Vaculčiak, P. Studený, Marcel Majkút, Patrik Čierny (65. Juraj Čierny), Radomír Berky, M. Kurčík, Martin Majkút, Marek Berky, J. Molokáč
HOSTIA: P. Suja – M. Hronec, J. Becáni, D. Kamas (44. R. Ružička), M. Bartoš (63. D. Čavoj), M. Chromek, K. Oravec, E. Čonka (70. N. Lámer), M. Varga (63. D. Juhaniak), Mário Sendrei, A. Šuniar (63. Vladimír Sendrei)
Cinobaňa sa do súpera z Kokavy zahryzla od úvodnej minúty a po tlaku v 10. min. padol gól z kopačky Marcela Majkúta. Neskôr zvýšil R. Berky na 2:0. V 20. min. premenil ďalšiu šancu Majkút – 3:0. V 33. min. mohol Majkút dosiahnuť hetrik, ale trafil tyč. V 2. polčase obišiel Čierny ak brankára a zvýšil na 4:0. Hetrik Majkút spečatil v 65. min. po góle do prázdnej brány. V 77. min. Majkút zvýšil na 6:0. Najkrajší gól zápasu dal R. Berky v 81. min., keď po centri hlavičkoval do šibenice na 7:0. Aj rozhodcovská trojica zvládla zápas na výbornú.

TJ Panické Dravce – FC Slovan Divín 2:1 (2:1)

Góly: 17. Róbert Balog, 21. R. Berky – 32. J. Jakubove, R: Marian Jačmeník, 30 divákov, ŽK: 78. František Oláh, 20. Marian Dibala, 35. Krisztián Tóth, 90. Vladimír Havrla, ČK: 66. Marian Dibala
DOMÁCI: Arnold Balog – N. Hukkeľ, M. Kubinec (58. I. Varga), K. Košťál, T. Iboš, P. Nôta (79. M. Galád), K. Tóth (46. M. Morháč), M. Hodul, Alexander Baláž (88. Z. Molnár), Róbert Balog, R. Berky (83. M. Randís)
HOSTIA: T. Šoltés – P. Kmeť, Marek Havrla (64. A. Marko), František Oláh, M. Dibala, E. Smekal (24. Ľubomír Oláh), Vladimír Havrla, Dušan Havrla, J. Jakubove (56. M. Kucej), P. Jamrich, Z. Berky (7. M. Holík)
Za pekného počasia sa domácim v 1. polčase veľmi darilo a strelili hosťom dva góly behom piatich minút. Hostia do prestávky znížili na 2:1. Druhý polčas bol už obojstranne bojovnejší, ale výsledok sa nezmenil.