Súťažný ročník 2020/2021

Súhrn kola 06.06.2021

6. liga LC

TJ Panické Dravce - TJ Slovan Tomášovce 3:4 (2:1)

Góly: 17. a 48. Košťál, 29. Baláž - 10. a 53. Mészáros, 54. a 65. Drugda (1 z 11m)
ČK: 54. Hodul
DOMÁCI: Balog - Hukkeľ, Košťál, Balog, Molnár, Iboš, Nôta, Hodul, Baláž, Kaličiak, Kubinec (7. Galád)
HOSTIA: Fehérvári - Slosiar, Hronček, Kocúr (78. Babka), Badinka (89. Budinec), Ľalík, Mišo, Šurik, Drugda (75. Porubiak), Barcaj (41. Dirbák), Mészáros (89. Olšiak)
Hostia sa ujali vedenia v 10. minúte, ale domáci ešte do polčasu otočili výsledok na 2:1. Druhý polčas začali lepšie futbalisti domáceho mužstva a ujali sa dokonca vedenia (3:1). Potom však po hrubých chybách domácich hostia v priebehu 15 minút dotiahli zápas do víťazného konca.

FC Slovan Divín - TJ "SLOVAN" HRNČIARSKE ZALUŽANY 0:1 (0:0)

Góly: 61. Kubaliak
DOMÁCI: Šoltés - Štengl (78. Smekal), Havrla, Kucej, Bucha (46. Leško), Tomašik, Oláh, Haranza, Kmeť, Marko, Jamrich (67. Činčura)
HOSTIA: Ľupták - Horváth, Rončák, Láska, Vengrín, Turoň (88. Hriň), Kojnok, Kubaliak, Kubaliak, Sobek (52. PRIBILINEC), Markotán
Domáci mali veľa gólových šancí, ktoré nevyužili, ako napríklad samostatný nájazd Ľ. Oláha, ktorý bol po zbytočných kľučkách odzbrojený súperovými hráčmi, a P. Štengl len opečiatkoval brvno na bráne hosťujúceho celku. V nadstavenom čase sa domáci pokúšali vyrovnať, ale nepodarilo sa im to.

TJ - FK Stará Halič - TJ Baník Ružiná 1:3 (0:2)

Góly: 47. Dudáš - 25. Nosáľ, 26. a 73. Becáni
DOMÁCI: Galamb - Papanitz (85. Gajdoš), Kišvince, Matúška (71. Farkaš), Abelovský, Kalina (64. Koška), Prepelica (46. Vyhrabáč), Svorad, Cerovský (83. Kováč), Jaško, Dudáš
HOSTIA: Tatár - Ľupták, Rubint (33. Smädo), Jamnický, Miartuš, Kliment, Penksa, Moravčík, Bodor, Nosáľ, Becáni (86. Bencko)
Obojstranne slušný zápas pred početnou diváckou kulisou. Hlavným strojcom víťazstva hostí bol Penksa, ktorý stál pri zrode dvoch gólových situácií v prvom polčase. Napriek tomu sa domáci nevzdali, podarilo sa im znížiť na 1:2, ale nakoniec ich zlomil tretí gól Ružinej, ktorého autorom bol Becáni.

CŠK Cinobaňa - OŠK Biskupice 2:1 (1:0)

Zápas sa hral v dusnom počasí. Domáci sa ujali vedenia už v 4. minúte po voleji z kopačky R. Berkyho. Hostia hrozili ojedinelými protiútokmi. V druhom polčase opäť skórovali domáci, zásluhou P. Čierneho navýšili svoj náskok na 2:0. Hostia znížili na rozdiel jedného gólu strelou spoza šestnástky. Víťazstvo domácich je zaslúžené. (Kvôli problémom s internetovým pripojením nepoznáme bližšie podrobnosti zápisu zo stretnutia – pozn. red.).

MŠK Podrečany - OŠK Uhorské (nehralo sa)
Slovan Vidiná - TJ Slovan Halič (nehralo sa)