Súťažný ročník 2020/2021

Súhrn kola 02.08.2020

6. LIGA LC

OŠK – LG Krono Uhorské – TJ Panické Dravce 6:2 (2:1)

Góly: 40., 75. a 13. P. Valentýni (1 z 11m), 51. a 81. C. Csányi, 67. Maroš Dyma – 20. P. Nôta, 83. N. Hukkeľ, R: Stanislav Jačmeník, 70 divákov, ŽK: 12. Matej Kubinec
DOMÁCI: M. Kaličiak – P. Ďuriško, M. Lempochner, P. Kuvik, M. Nociar (76. P. Obročník), S. Nosáľ (84. M. Sabó), A. Rončák (67. M. Mizera), C. Csányi, M. Čepko (57. Maroš Dyma), P. Valentýni, Tomáš Dyma (46. P. Baláž)
HOSTIA: Arnold Balog – M. Hodul, M. Morháč (72. Z. Molnár), N. Hukkeľ, P. Nôta, A. Baláž, M. Kubinec, Róbert Balog, K. Košťál, M. Randís (42. J. Banga), R. Berky (64. M. Gondáš)
Hostia boli hlavne v 1. polčase futbalovejší a v celom zápase predviedli solídny výkon. V 2. polčase sa hra vyrovnala, domáci začali strieľať góly a nakoniec vysoko zvíťazili 6:2.

TJ ŠTART Kokava nad Rimavicou – OŠK Biskupice 5:0 (3:0)

Góly: 1. Mário Sendrei, 6. M. Hronec, 28. a 76. M. Varga, 83. A. Šuniar, R: Ján Drugda, 50 divákov, ŽK: 30. Daniel Illéš
DOMÁCI: P. Suja – T. Bauer, M. Hronec, M. Bartoš, D. Kamas, K. Oravec, M. Chromek, M. Varga (80. D. Čavoj), J. Becáni (63. N. Lámer), Mário Sendrei (80. Vladimír Sendrei), R. Ružička (59. A. Šuniar)
HOSTIA: M. György – Š. Farkaš, A. Patai (14. D. Illéš), I. Nagy, J. Bogdáň (80. J. Belovec), A. Fülöp, R. Oláh, P. Farkas, A. Kaločai, Š. Mátyás (46. Renáto Máté), Peter Máté (49. J. Koky)
Zápas bol rozhodnutý už v 30. min., keď domáci viedli 3:0. Prvý gól padol v 1. min. po brejkovej akcii v 14. min. domáci zvýšili na 2:0 a v 28. min. už bolo 3:0. Druhý polčas už bol vyrovnanejší, ale domáci stihli ešte dať dva gól a upravili na konečných 5:0.

TJ Slovan Hrnčiarske Zalužany – TJ – FK Stará Halič 5:0 (3:0)

Slušné stretnutie sa hralo za stálej územnej prevahy domácich, čo sa prejavilo aj na konečnom skóre, ktoré zodpovedá predvedenej hre.

TJ Slovan Tomášovce – FC Slovan Divín 3:1 (0:1)

Góly: 67. a 53. F. Drugda (1 z 11m), 68. T. Mészáros – 41. Vladimír Havrla (z 11m), R: Jaroslav Kojnok, 120 divákov, ŽK: 56. Michal Ľalík, 63. Peter Budinec, 47. Tomáš Šurik, 39. František Oláh, 50. Igor Čaba, 50. Filip Drugda
DOMÁCI: P. Grekčo – M. Kocúr (61. T. Dirbák), M. Ľalík, A. Hronček, P. Budinec (71. M. Tušim), M. Slosiar, L. Mišo, T. Šurik, M. Barcaj (46. T. Mészáros), D. Badinka (77. V. Babka), F. Drugda (75. R. Olšiak)
HOSTIA: T. Šoltés – M. Dibala, P. Kmeť, Dušan Havrla, Vladimír Havrla, Š. Haranza (69. J. Jakubove), Z. Berky (77. E. Smekal), František Oláh, I. Tomašik, I. Čaba (71. M. Holík), Ľubomír Oláh (73. A. Marko)
Góly: 53. (PK) a 67. Drugda, 68. Mészáros – 41. Havrla (PK).
Po deväťmesačnej prestávke sa konečne rozbehli futbalové súťaže. Od začiatku sa hral dobrý futbal so šancami na oboch stranách. V 12. min. hostia nastrelili tyč domácej brány. V 40. min. otvoril skóre z jedenásťmetrového kopu Havrla na 0:1. Druhý polčas začali lepšie domáci. V 53. min. Drugda vyrovnal z PK na 1:1. V 64. min. Drugda zvýšil na 2:1 a v 68. min. Mészáros upravil na konečných 3:1.

TJ Slovan Halič – MŠK Podrečany 2:3 (1:0)

Góly: 45. J. Dobrocký, 47. R. Koristek – 70. M. Bubenka, 75. J. Kamenský, 80. P. Tomašovič (z 11m), R: Marian Jačmeník, 93 divákov, ŽK: 37. Peter Tomašovič, 21. Jozef Kamenský, 43. Patrik Tryzna, 20. Dominik Gálik, 26. Július Burdilák, 80. Ondrej Franek, ČK: 21. Dominik Gálik
DOMÁCI: P. Mikuš – Ľ. Macko, J. Hámorník (88. O. Papanitz), M. Linduška, Juraj Paľaga, J. Borovec, J. Dobrocký (77. O. Franek), P. Tryzna, D. Gálik, L. Turek, R. Koristek
HOSTIA: M. Sychra – J. Michalec (71. Ľubomír Vrbiniak), P. Tomašovič, Z. Csaba, M. Sarvaš, P. Filčík, J. Kamenský, M. Bubenka, O. Mišík, O. Berky, J. Burdilák
V teplom počasí po dlhej prestávke sa hral v 1. dejstve slabý futbal. Priebeh zápasu ovplyvnilo rýchle a zbytočné vylúčenie domáceho Gálika.. Hostia mali loptu častejšie na kopačkách, ale inkasovali v závere polčasu z kopačky Dobrockého. Po zmene strán po chybe obrancu zvýšil Koristek na 2:0. Hru však mali v rukách hostia a dvoma ďalekonosnými strelami vyrovnali a 10.min. pred koncom z prísne nariadenej penalty upravili na konečných, ale zaslúžených 2:3.

Cinobanský športový klub – ŠK Slovan Vidiná 2:3 (1:1)

Góly: 41. Marek Berky, 52. Patrik Čierny – 23. J. Kučera, 62. D. Telek, 69. Peter Šupina, R: Peter Žiak, 100 divákov, ŽK: 90. Marcel Majkút, 90. Ján Kučera, 86. Denis Molnár, 90. Ján Rekšák
DOMÁCI: T. Kiš – J. Suja, J. Molokáč, P. Studený, M. Šulek (56. I. Klima), Marcel Majkút, Radomír Berky, M. Kurčík, Martin Majkút, Marek Berky, Patrik Čierny
HOSTIA: T. Václavík – L. Miadok, P. Šuľaj (6. D. Telek), L. Špak, Roman Šupina (87. P. Olšiak), Peter Šupina (74. J. Hrnčiar), D. Melich, J. Kučera, D. Molnár, J. Rekšák, P. Čudovský