Súťažný ročník 2017/2018

Súhrn kola 20.08.2017

6. LIGA OBFZ LC

Kalinovo B – Divín 2:2 (1:0)

Góly: Karásek (z 11 m), Fungáč – Melicherčík, Kováč. Divákov: 37. Rozhodoval: Šága.
Kalinovo B: Francisty – Dirbák, Karásek, Valentíny, Fungáč – Purdek, Mázik, Sabó, Súkala – Rubint, Steinet. Striedali: Strapko, Oláh, Fekete, Slovák.
Divín: Šoltés – Berky, Štengl, Melicherčík, Oláh – Haranza, Kováč, Haško, Havrla – Kliment, Végh.
V horúcom počasí podali obe mužstvá dobrý výkon a body si spravodlivo podelili.

Biskupice – Hrnčiarske Zalužany 1:0 (1:0)

Gól: Rapi. Divákov: 50. Rozhodoval: Žingor.
Biskupice: Péter – Brusznyai, Máté, Bogdáň, Cardoso – Farkaš, György, Rapi, Ziliz – Illéš, Juhász. Striedali: Krnáč, Kolenkáš, Varga.
H. Zalužany: Albert – Škorňa, Markotán, Ľupták, Husár – Golian, Sobek, Krovina, Škorňa – Antal.
Za veľkej horúčavy sa hral slabší futbal. Hostia pricestovali len s 10 hráčmi. Jediný gól dal v 1. polčase Zs. Bari, ktorý v 2. polčase ešte nepremenil penaltu. Napriek tomu je víťazstvo domácich zaslúžené.

Stará Halič – Mýtna 3:3 (1:0)

Góly: Nosáľ 2, Pribišan – Golian (11m), Šipoš, Šatara. ŽK: Tryzna, Adam. Divákov: 61. Rozhodoval: Žiak.
S. Halič: Mikuš – Vančo, Kišvince, Tryzna, Salaj – Bubenka, Trčan, Dudáš, Matúška – Nosáľ, Machyňák. Striedali: Adam, Pribišan.
Mýtna: Urbančok – Mahút, Ľ. Demanko, Psotka, Golian – Budáč, S. Demanko, Šípoš, Šatara – Mišík, Gondáš.
V dramatickom zápase sa hral obojstranne otvorený futbal. Hostia na zápas pricestovali len jedenásti a v polovici 1. polčasu sa jeden hráč hostí zranil. V 2. polčase hostia napriek tomu, že hrali v oslabení, zvýšili bojovnosť a v 83. min. dokonca viedli 3:2. Domáci v nadstavenom čase vyrovnali na konečných 3:3.

Uhorské – Halič 6:2 (1:1)

Góly: Valentýni 3, Poliak, Čepko, Cibuľa – Koristek, Stupár. ŽK: Čepko, Poliak – Schvantner. Divákov: 40. Rozhodoval: S. Jačmeník.
Uhorské: Slanina – Mitter, Kováč, Rončák, Straško – Čepko, Nociar, Kuvik, Poliak – Valentýni, Vyhrabáč. Striedali: Baláž, Cibuľa, Mizera, Obročník, Lempochner.
Halič: Mikuš – Stanko, Borovec, Schvantner, Tušim – Kička, Váradi, Koristek, Stupár – Turek, Novotný. Striedali: Kanát, Štěpaník.
V daždivom počasí mali hostia na začiatku viac z hry a zaslúžene vyhrávali. Potom sa domáci zlepšili a tesne pred polčasom z priameho kopu vyrovnali. V 2. polčase už domáci ovládli hru a strelili ďalších 5 gólov.

Hrnčiarska Ves – Vidiná 0:8 (0:3)

Góly: Koky 3, Šupina 2, Juríček, Líška, Špak. ŽK: L. Pribilinec, Ostrihoň, Ančo – Špak. Divákov: 20. Rozhodoval: M. Jačmeník.
H. Ves: Cibuľa – L. Pribilinec, M. Pribilinec, Kalina, J. Ostrihoň – Hozdek, Csík, Obročník, Vývlek – M. Ostrihoň, Ančo. Striedali: Koštial, Vrbiniak.
Vidiná: Takáč – Kučera, Kanda, Major, Hronec – Juríček, Molnár, Šupina, Líška – Špak, Koky. Striedali: Hrnčiar, Paprnák, Mičuda, Dobrocký, Stupár.
Domáci pokračovali v čiernej sérii bez víťazstva a streleného gólu. Hostia už do polčasu viedli 3:0, v 60. min už bolo 7:0 a tesne pred koncom upravili výsledok na 8:0.

Rapovce – Podrečany 1:2 (1:0)

Góly: Berky – Oláh 2. ŽK: Majoroš, Bolčo, Sivok, Gálik – Csaba, Sarvaš. ČK: Majoroš (po 2 ŽK). Divákov: 30. Rozhodoval: Polomský.
Rapovce: Rácz – Majoroš, Magera, Bolčo, Stieranka – Sivok, Očovay, Berky, Vysočan – Becáni, Gálik. Striedali: Šerfözö, Kalina.
Podrečany: Kanát – Vrbiniak, Csaba, Tomašovič, Sarvaš – Hrdlička, Oláh, Filčík, Sychra – Kamenský, Mišík. Striedali: Burdilák, Michalec, Gonda.
Prvý polčas boli domáci lepším mužstvom a viedli 1:0. V 2. polčase sa obraz hry zmenil po vylúčení domáceho Majoroša, čo hostia využili a z Rapoviec si odviezli 3 body.

Cinobaňa – Panické Dravce 7:1 (6:1)

Góly: Kurčík 2, Borovička, Gereg, Šulek, Klima, Palík – Hukkeľ. ŽK: Botoš, Molnár, Baláž st. ČK. Baláž st. (po 2 ŽˇK). Divákov: 80.. Rozhodoval: Ďuriš.
Cinobaňa: Levčík – Borovička, Suja, Kiš, Z. Berky – Studený, Kurčík, Gereg, Šulek – R. Berky, Klima. Striedali: Havrla, Palík, Blažek.
P. Dravce: Balog – Košťál, Hudul, Kaličiak, Berky – Baláž ml., Mydlo, Hukkeľ, Randís – Botoš, Morhac. Striedali: Molnár, Baláž st.
Domáci začali lepšie a už v 2. min. prekonal brankára Klima – 1:0. V 10. min Studený centroval na Berkyho, jeho hlavičku vyrazil gólman hostí. Z následného rohu Kurčík zvýšil na 2:0. V 17. min z 20 m vystrelil Gereg a trafil perfektne – 3:0. V 23. min vystrelil Kurčík a brankárovi nedal šancu – 4:0. Gólostroj domácich pokračoval, do šance sa dostal Šulek a zvýšil na 5:0. V 31. min. po nedorozumení domácej obrany znížil Hukkeľ na 5:1. V 45. min. sa v skrumáži dobre zorientoval Borovička a zvýšil na 6:1. V 56. min. po zahratí priameho kopu dorážkou zvýšil Palík na 7:1. V 61. min. striedajúci Baláž st. fauloval Levčíka a uvidel ŽK. Po tejto situácii inzultoval hlavného rozhodcu, ktorý zápas predčasne ukončil.

FUTBALOVÁ MLAĎ

II. liga st. dorast: MŠK Novohrad – Bánová 1:0 (0:0), gól: Telek.

II. liga ml. dorast: MŠK Novohrad – Bánová 4:1 (2:0), góly za MŠK Novohrad: Oláh 2, Deme, Tóth.

III. liga dorast: V. Krtíš – Hriňová 1:3 (0:1), góly: Lauko – Hronček, Hanes. Tornaľa – Sliač 1:1 (0:1), gól za Tornaľu: Ruszó. Fiľakovo – R. Sobota 1:0 (0:0), gól: Bari. Hnúšťa – Poltár 0:1 (0:0), gól: Radič.

IV. liga dorast: Málinec – Halič 5:0 (1:0), góly: Ružička 2, Harandza, Krupa, Urda. S. Ďarmoty – Tomášovce 2:4 (1:3), góly: Oláh, Kišš – Olšiak 2, Rekšák, Porubiak. Jelšava – Jesenské 7:1 (2:0), góly: J. Samko 2, Sendrej 2, Z. Samko 2, Horváth – Fodor. Cinobaňa – Nenince 11:2 (3:1), góly: Hlaváč 6, Oláh 2, Radič, Lauko, Blažek – Povalač, Húšťava. Dolná Strehová – Tisovec 0:1 (0:0), gól: Pašák. Čebovce – Bušince 0:3 (0:2), góly: Kováč, Makši, Tóth. Vinica – Rapovce 5:2 (4:1), góly: Oroszlány 2, Segeč 2, Nagy – Bartoš 2.