Stará Halič – Divín 2:0 (1:0)

Góly: Nosáľ 2. Divákov: 55. Rozhodoval: M. Jačmeník.
St. Halič: Mikuš – Kišvince, Tryzna, Jančkár, Adam – Bubenka, Dudáš, Matúška, Svorad – Nosáľ, Machyňák. Striedal: Pribišan.
Divín: Šoltés – Z. Berky, Melicherčík, Kliment, Dovala – Ľ. Oláh, Štengl, Haranza, F. Oláh – Kováč, Haško. Striedal: M. Berky.
V zápase dobrej úrovne si domáci víťazstvo zaslúžili. Hostia hrozili z rýchlych protiútokov, ktoré však domáca obrana bez problémov likvidovala. V zápase sa strelecky opäť zaskvel Michal Nosáľ, autor oboch gólov.

Uhorské – Kalinovo B 3:0 (2:0)

Góly: Baláž, Valentýni, Slovák (vlastný). ŽK: Kováč, Baláž, Obročník – Rubint, Gréč. ČK: Obročník (po 2 ŽK) – Slovák. Divákov: 85. Rozhodoval: Žiak.
Uhorské: Trčan – Nociar, Kováć, Rončák, Straško – Čepko, Nosáľ, Poliak, Baláž – Valentýni, Novák. Striedali: Juríček, Mitter, Obročník, Kojnok.
Kalinovo B: Francisty – Fungáč, Purdek, Mázik, Sabó – Súkala, Rubint, Šoltes, Strapko – Slovák, Mazik. Striedali: Kaličiak, Gréč.
Domáci nastúpili po minulotýždňovom výprasku s cieľom zvíťaziť a neinkasovať gól, čo sa im aj podarilo. Od začiatku diktovali tempo hry, no čisté šance zostali nevyužité. Až v 35. min. si center Čepka hosťujúci obranca vrazil do vlastnej brány – 1:0. O pár min. po hlavičke Valentýniho Baláž zo skrumáže zvýšil na 2:0. V 2. polčase sa situácia nezmenila, domáci naďalej zahadzovali šance a nepremenili ani PK. V 73. min. sa im však podarilo skórovať hlavičkou Valentýniho na konečných 3:0.

Cinobaňa – Vidiná 7:2 (2:2)

Góly: Klima 2, Čierny, Gombala, R. Berky, Kurčík, Čonka – Kokay 2. ŽK: Suja, Kurčík, Gombala – Kanda, Špak, Liška. Divákov: 115. Rozhodoval: M. Jačmeník.
Cinobaňa: Kiš – Borovička, Suja, Studený, Šulek – Kurčík, M. Berky, R. Berky, Gombala – Klima, Čierny. Striedali: Oláh, Španielka, Šereš, Čonka, Z. Berky.
Vidiná: Václavík – Kučera, Kanda, Major, Hronec – Šupina, M. Líška, R. Líška, Špak – Koky, J. Liška. Striedali: Holík, Mičuda, Stupár, Olšiak, Molnár.
Domáci začali horšie, keď už v 1. min. po protiútoku hostí Koky zaznamenal úvodný gól – 0:1. O minútu neskôr po faule na domáceho Gombalu Kurčík z PK prestrelil bránu. V 29. min. po strieľanom centri Čierneho loptu do brány usmernil Klima a vyrovnal na 1:1. V 32. min Klima strelil tesne vedľa. V 40. min. sa uvoľnil Kurčík a delovkou nedal brankárovi hostí šancu – 2:1. V 43. min. po protiútoku hostí Koky strelou vedľa Kiša vyrovnal na polčasových 2:2. V 54. min. sa po centri Čierneho uvoľnil Klima a dal vedúci gól – 3:2. V 62. min. z priameho kopu R. Berky do šibenice strelil 4. gól domácich. V 69. min. sa uvoľnil Čierny a skóroval na 5:2. V 77. min. po ideálnej prihrávke Španielku dal Gombala do odkrytej brány na 6:2. V 83. min. sa uvoľnil Čierny, nahral Čonkovi a ten uzavrel skóre na konečných 7:2. Domáci zvíťazili zaslúžene.

Biskupice – Mýtna 3:1 (1:1)

Góly: Rapi, Brusznyai, György – Demanko. ŽK: Rapi, Kolenkáš, Brusznyai, Nagy – Golian, Gondáš. ČK: Godnáš (po 2 ŽK). Divákov: 210. Rozhodoval: S. Jačmeník.
Biskupice: György – Rapi, Juhász, Bogdáň, Titton – Kolenkáš, FarkaŠ, Brusznyai, Lalík – Nagy, Krnáč. Striedali: Klárik, Illéš, Máté, Mede, György.
Mýtna: Urbančok – Oravec, Sopóci, Psotka, Golian – Budáč, Koristek, Demanko, Šatara – Mišík, Gondáš. Striedali: Harčár, Šípoš, Rác.
Už v 3. min. sa hostia ujali vedenia 1:0. v 20. min. Rapi z priameho kopu vyrovnal. Potom bol po druhej ŽK vylúčený hráč hostí, čo v 2. polčase domáci využili a strelili ešte dva góly a stanovili výsledok na 3:1.

Hrnčiarska Ves – Halič 3:0 (2:0)

Góly: Hozdek 2, Ostrihoň. ŽK: Ostrihoň – Nociar, Váradi, Schvantner. ČK: Ostrihoň (po 2 ŽK). Divákov: 22. Rozhodoval: Žiak.
Hr. Ves: Ostrihoň – Pribilinec, Kalina, Csík, Hozdek – Koštial, Balog, Vrbiniak, Vývlek – Ančo, Ostrihoň. Striedal: Cibuľa.
Halič: Mikuš – Nociar, Kanát, Kička, Váradi – Stupár, Novotný, Schvantner, Stanko – Juhás, Kanát. Striedal: Paľaga.
Domáci nastupovali s odhodlaním konečne zvíťaziť, čo sa im aj podarilo. Prvý gól strelil Ostrihoň z priameho kopu, potom dal gól Hozdek a niekoľko šancí domáci ešte do polčasu zahodili. V 2. polčase po milimetrovej prihrávke Anča upravil na konečných 3:0 Hozdek.

Rapovce – Hrnčiarske Zalužany 0:0

ŽK: Očovay, Berky – Antal, Sobek. Divákov: 25. Rozhodoval: Žingor.
Rapovce: Rácz – Matuška, Majoroš, Bolčo, Očovay – Vysočan, Sivok, Stieranka, Gálik – Becáni, Berky. Striedali: Kalina, Magera.
Hr. Zalužany: Albert – Škorňa, Ďalog, Markotán, Slížik – Antal, Benko, Szöke, Sobek – Škorňa, Golian. Striedali: Ľupták, Vengrín, Turoň, Slanina.
Vo vyrovnanom zápase sa nakoniec zrodila zaslúžená bezgólová remíza.

Panické Dravce – Podrečany 2:1 (1:0)

Góly: Botoš, Mydlo – Oláh. ŽK: O. Berky, Botoš – Haferník, Filčík, Hrdlička. Divákov: 50. Rozhodoval: Kojnok.
P. Dravce: Balog – Košťál, Hodul, Kaličiak, Mrváň – Berky, Nôta, Hukkeľ, A. Baláž ml. – Berky, Botoš. Striedali: Randís, Mydlo, D. Berky, Molnár, Kubinec.
Podrečany: Kanát – Sychra, Csaba, Tomašovič, Sarvaš – Haferník, Oláh, Filčík, Burdilák – Hrdlička, Kamenský. Striedal: Mišík.
V bojovnom zápase sa v 1. polčase ujali vedenia domáci. 2. polčas začali lepšie hostia a v 62. min vyrovnali. V 69. min. strelili domáci 2. a ako sa ukázalo aj víťazný gól.

FUTBALOVÁ MLAĎ

II. liga st. dorast: L. Mikuláš – MŠK Novohrad 0:1 (0:1), gól: Mészáros.

II. liga ml. dorast: L. Mikuláš – MŠK Novohrad 2:0 (1:0).

III. liga dorast: R. Sobota – Sliač 1:1 (0:1), góly za RS: Balog. V. Krtíš – Čierny Balog 1:3 (1:1), gól za VK: Lauko. Tornaľa – Braväcovo 3:1 (0:0), góly za Tornaľu: Zsíros, Kótai, Šipos. Fiľakovo – N. Baňa 2:0 (0:0), góly: Bari, Tóth. Revúca – Hriňová 2:1 (1:1), góly: Rusňák 2 – Šufliarsky. Krupina – Poltár 2:2 (1:1), góly za PT: Cibuľa, Skrutek.

IV. liga dorast: Cinobaňa – Rapovce 5:2 (2:1), góly: Blažek, Hrubý, Hlaváč, Berky, Szabó – Bartoš 2. Málinec – Vinica 4:0 (1:0), góly: Ružička 2, Šnúrik, Krupa. S. Ďarmoty – Tisovec 4:2 (1:2), góly: Kliment 2, Horváth 2 – Melicher, Pašák. Jelšava – Bušince 7:0 (3:0), góly: Horváth 3, Szamko 2, Sendrej, Samko. Jesenské – Tomášovce 2:3 (1:2), góly: Fodor 2 – Barcaj 2, Olšiak. Čebovce – Halič 2:3 (0:2), góly: Bubenčík 2 – Koristek 2, Vrábeľ.

II. liga st. žiaci: Hnúšťa – Radzovce 6:0 (3:0), góly: Gajdoš 4, Purdek, Belica. Krupina – Poltár 4:1 (0:1), gól za PT: Ťažký. Fiľakovo – V. Krtíš 7:0 (4:0), góly: Bacskai 3, Ladič, Máté, Molnár, Perencsei. Torňala – MŠK Novohrad 0:3 (0:2), góly: Berky 2, Burdilák.

III. liga st. žiaci: Kalinovo – Brusno 1:2 (1:0), gól za Kalinovo: Šróba. Kováčová – Hriňová 1:3 (1:0), gól za Hriňovú: Halaj, Záslav, Santus. MŠK Novohrad – Vígľaš 8:1 (2:1), góly za MŠK Novohrad: Belko 2, Burdilák 2, Imre 2, Pivka 2. Dudince – FA V. Krtíš 20:2 (9:1), góly za VK: Berky, Kupček. Jesenské – Sliač 3:8 (2:5), góly za Jesenské: Szabó, Váradi, Oláh. Tisovec – Divín 1:0 (0:0), gól: Košičiar. Pohronie – Kokava 9:0 (4:0).

II. liga ml. žiaci: Hnúšťa – Radzovce 3:1 (1:0), góly: Kamoďa, Vaculčiak – Tóth. Krupina – Poltár 4:2 (2:0), góly za PT: Kojnok 2. Fiľakovo – V. Krtíš 16:0 (8:0), góly: Csík 6, Mede 4, Juhaniak 2, Odzgan 2, Oláh 2. Tornaľa – MŠK Novohrad 3:2 (0:1), góly: Toth, Benko, Slopovsky – Paulovič, Dováľ.

III. liga ml. žiaci: Kalinovo – Brusno 1:13 (0:4), gól za Kalinovo: Paulovič. Kováčová – Hriňová 5:1 (3:0), gól za Hriňovú: Dvorský. MŠK Novohrad – Vígľaš 7:4 (3:4), góly za MŠK Novohrad: Zachar 2, Varšo 2, Činčura 2, Fehérvári. Dudince – FA V. Krtíš 11:1 (3:1), gól za VK: Botoš. Jesenské – Sliač 18:4 (7:2), góly za Jesenské: Berki 5, Zagyi 4, Kováč 3, Balog 2, Mede 2, Hosszuréti, Kisfaludi. Tisovec – Divín 5:3 (4:1), góly: Stano 2, Brndiar, Kubinec, Máni. Pohronie – Kokava 14:1 (4:1), gól za Kokavu: Šalgovič.

4. liga žiaci ObFZ LC: Biskupice – Vidiná 4:1 (2:1), Mýtna – Málinec 0:13 (0:3).

5. liga žiaci ObFZ LC: Breznička – Málinec 4:3 (1:3), Uhorské – St. Halič 7:4 (5:1), MŠK Novohrad – Utekáč 12:0 (5:0).