Rozpis futbalových súťaží | Súťažný ročník 2017/2018 | Oblastný futbalový zväz Lučenec
menu

Súťažný ročník 2017/2018

Rozpis futbalových súťaží

VYŽREBOVANIE FUTBALOVÝCH SÚŤAŽÍ ROČNÍKA 2017/2018

6 . liga MO LC – DOSPELÍ:

1. TJ DRUŽSTEVNÍK MÝTNA                          9. SOKOL P.DRAVCE

2. BANÍK KALINOVO B                                   10.MŠK PODREČANY

3. FK STARÁ HALIČ                                        11. SLOVAN VIDINÁ

4. OŠK UHORSKÉ                                          12. SLOVAN H.ZALUŽANY

5. OŠK BISKUPICE                                         13. SLOVAN HALIČ

6. DRUŽSTEVNÍK H.VES                                14. SLOVAN DIVÍN

7. ŠK L+ M RAPOVCE                                           

8. CŠK CINOBAŇA           

Povolené výnimky z hracích dní a UHČ: OŠK UHORSKÉ, SLOVAN VIDINÁ, BANÍK KALINOVO – sobota UHČ

1. kolo 6. 8. 2017 o 16:30

 

14. kolo 25. 3. 2018 o 15:00

TJ Baník Kalinovo (B)

TJ Slovan Halič (A)

 

ŠK Slovan Vidiná

OŠK Uhorské

TJ Družstevník Mýtna

FC Slovan Divín

 

FC Slovan Divín

TJ Družstevník Mýtna

TJ - FK Stará Halič

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

 

TJ Slovan Halič (A)

TJ Baník Kalinovo (B)

OŠK Biskupice

MŠK Podrečany

 

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

TJ - FK Stará Halič

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

TJ Panické Dravce

 

MŠK Podrečany

OŠK Biskupice

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

Cinobanský športový klub

 

TJ Panické Dravce

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

OŠK Uhorské

ŠK Slovan Vidiná

 

Cinobanský športový klub

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

2. kolo 13. 8. 2017 o 16:30

 

15. kolo 1. 4. 2018 o 15:00

ŠK Slovan Vidiná

OŠK Biskupice

 

OŠK Uhorské

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

FC Slovan Divín

Cinobanský športový klub

 

TJ Baník Kalinovo (B)

TJ Družstevník Mýtna

TJ Panické Dravce

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

 

Cinobanský športový klub

FC Slovan Divín

MŠK Podrečany

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

 

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

TJ Panické Dravce

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

OŠK Uhorské

 

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

MŠK Podrečany

TJ Slovan Halič (A)

TJ - FK Stará Halič

 

OŠK Biskupice

ŠK Slovan Vidiná

TJ Družstevník Mýtna

TJ Baník Kalinovo (B)

 

TJ - FK Stará Halič

TJ Slovan Halič (A)

 

3. kolo 20. 8. 2017 o 16:00

 

16. kolo 8. 4. 2018 o 15:30

OŠK Biskupice

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

 

ŠK Slovan Vidiná

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

TJ Baník Kalinovo (B)

FC Slovan Divín

 

FC Slovan Divín

TJ Baník Kalinovo (B)

TJ - FK Stará Halič

TJ Družstevník Mýtna

 

TJ Družstevník Mýtna

TJ - FK Stará Halič

OŠK Uhorské

TJ Slovan Halič (A)

 

TJ Slovan Halič (A)

OŠK Uhorské

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

ŠK Slovan Vidiná

 

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

OŠK Biskupice

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

MŠK Podrečany

 

MŠK Podrečany

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

Cinobanský športový klub

TJ Panické Dravce

 

TJ Panické Dravce

Cinobanský športový klub

 

4. kolo 27. 8. 2017 o 16:00

 

17. kolo 15. 4. 2018 o 15:30

ŠK Slovan Vidiná

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

 

OŠK Uhorské

TJ Družstevník Mýtna

TJ Baník Kalinovo (B)

TJ - FK Stará Halič

 

TJ Panické Dravce

FC Slovan Divín

FC Slovan Divín

TJ Panické Dravce

 

Cinobanský športový klub

MŠK Podrečany

MŠK Podrečany

Cinobanský športový klub

 

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

ŠK Slovan Vidiná

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

 

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

TJ Slovan Halič (A)

OŠK Biskupice

 

OŠK Biskupice

TJ Slovan Halič (A)

TJ Družstevník Mýtna

OŠK Uhorské

 

TJ - FK Stará Halič

TJ Baník Kalinovo (B)

 

5. kolo 3. 9. 2017 o 15:30

 

18. kolo 22. 4. 2018 o 16:00

TJ - FK Stará Halič

FC Slovan Divín

 

TJ Baník Kalinovo (B)

OŠK Uhorské

OŠK Uhorské

TJ Baník Kalinovo (B)

 

ŠK Slovan Vidiná

Cinobanský športový klub

OŠK Biskupice

TJ Družstevník Mýtna

 

FC Slovan Divín

TJ - FK Stará Halič

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

TJ Slovan Halič (A)

 

TJ Družstevník Mýtna

OŠK Biskupice

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

 

TJ Slovan Halič (A)

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

Cinobanský športový klub

ŠK Slovan Vidiná

 

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

TJ Panické Dravce

MŠK Podrečany

 

MŠK Podrečany

TJ Panické Dravce

 

 

6. kolo 10. 9. 2017 o 15:30

 

 

19. kolo 29. 4. 2018 o 16:00

ŠK Slovan Vidiná

TJ Panické Dravce

 

OŠK Uhorské

TJ - FK Stará Halič

TJ Baník Kalinovo (B)

OŠK Biskupice

 

MŠK Podrečany

FC Slovan Divín

FC Slovan Divín

MŠK Podrečany

 

TJ Panické Dravce

ŠK Slovan Vidiná

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

Cinobanský športový klub

 

Cinobanský športový klub

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

TJ Slovan Halič (A)

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

 

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

TJ Slovan Halič (A)

TJ Družstevník Mýtna

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

 

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

TJ Družstevník Mýtna

TJ - FK Stará Halič

OŠK Uhorské

 

OŠK Biskupice

TJ Baník Kalinovo (B)

 

7. kolo 17. 9. 2017 o 15:00

 

20. kolo 6. 5. 2018 o 16:30

OŠK Uhorské

FC Slovan Divín

 

TJ Baník Kalinovo (B)

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

OŠK Biskupice

TJ - FK Stará Halič

 

ŠK Slovan Vidiná

MŠK Podrečany

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

TJ Baník Kalinovo (B)

 

FC Slovan Divín

OŠK Uhorské

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

TJ Družstevník Mýtna

 

TJ - FK Stará Halič

OŠK Biskupice

Cinobanský športový klub

TJ Slovan Halič (A)

 

TJ Družstevník Mýtna

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

TJ Panické Dravce

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

 

TJ Slovan Halič (A)

Cinobanský športový klub

MŠK Podrečany

ŠK Slovan Vidiná

 

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

TJ Panické Dravce

 

8. kolo 24. 9. 2017 o 15:00

 

21. kolo 13. 5. 2018 o 16:30

TJ Baník Kalinovo (B)

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

 

ŠK Slovan Vidiná

FC Slovan Divín

OŠK Uhorské

OŠK Biskupice

 

MŠK Podrečany

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

FC Slovan Divín

ŠK Slovan Vidiná

 

TJ Panické Dravce

TJ Slovan Halič (A)

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

MŠK Podrečany

 

Cinobanský športový klub

TJ Družstevník Mýtna

TJ Slovan Halič (A)

TJ Panické Dravce

 

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

TJ Baník Kalinovo (B)

TJ Družstevník Mýtna

Cinobanský športový klub

 

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

TJ - FK Stará Halič

TJ - FK Stará Halič

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

 

OŠK Biskupice

OŠK Uhorské

 

9. kolo 1. 10. 2017 o 14:30

 

22. kolo 20. 5. 2018 o 16:30

ŠK Slovan Vidiná

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

 

OŠK Uhorské

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

OŠK Biskupice

FC Slovan Divín

 

TJ Baník Kalinovo (B)

Cinobanský športový klub

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

OŠK Uhorské

 

FC Slovan Divín

OŠK Biskupice

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

TJ - FK Stará Halič

 

TJ - FK Stará Halič

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

Cinobanský športový klub

TJ Baník Kalinovo (B)

 

TJ Družstevník Mýtna

TJ Panické Dravce

TJ Panické Dravce

TJ Družstevník Mýtna

 

TJ Slovan Halič (A)

MŠK Podrečany

MŠK Podrečany

TJ Slovan Halič (A)

 

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

ŠK Slovan Vidiná

 

10. kolo 8. 10. 2017 o 14:30

 

23. kolo 27. 5. 2018 o 16:30

TJ Baník Kalinovo (B)

TJ Panické Dravce

 

ŠK Slovan Vidiná

TJ Slovan Halič (A)

OŠK Uhorské

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

 

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

FC Slovan Divín

FC Slovan Divín

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

 

MŠK Podrečany

TJ Družstevník Mýtna

TJ Slovan Halič (A)

ŠK Slovan Vidiná

 

TJ Panické Dravce

TJ Baník Kalinovo (B)

TJ Družstevník Mýtna

MŠK Podrečany

 

Cinobanský športový klub

TJ - FK Stará Halič

TJ - FK Stará Halič

Cinobanský športový klub

 

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

OŠK Uhorské

OŠK Biskupice

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

 

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

OŠK Biskupice

 

11. kolo 15. 10. 2017 o 14:30

 

24. kolo 3. 6. 2018 o 17:00

ŠK Slovan Vidiná

TJ Družstevník Mýtna

 

OŠK Uhorské

Cinobanský športový klub

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

FC Slovan Divín

 

TJ Baník Kalinovo (B)

MŠK Podrečany

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

OŠK Biskupice

 

FC Slovan Divín

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

Cinobanský športový klub

OŠK Uhorské

 

OŠK Biskupice

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

TJ Panické Dravce

TJ - FK Stará Halič

 

TJ - FK Stará Halič

TJ Panické Dravce

MŠK Podrečany

TJ Baník Kalinovo (B)

 

TJ Družstevník Mýtna

ŠK Slovan Vidiná

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

TJ Slovan Halič (A)

 

TJ Slovan Halič (A)

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

 

12. kolo 22. 10. 2017 o 14:00

 

25. kolo 10. 6. 2018 o 17:00

TJ Baník Kalinovo (B)

ŠK Slovan Vidiná

 

ŠK Slovan Vidiná

TJ Baník Kalinovo (B)

OŠK Uhorské

TJ Panické Dravce

 

TJ Slovan Halič (A)

FC Slovan Divín

FC Slovan Divín

TJ Slovan Halič (A)

 

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

TJ Družstevník Mýtna

TJ Družstevník Mýtna

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

 

MŠK Podrečany

TJ - FK Stará Halič

TJ - FK Stará Halič

MŠK Podrečany

 

TJ Panické Dravce

OŠK Uhorské

OŠK Biskupice

Cinobanský športový klub

 

Cinobanský športový klub

OŠK Biskupice

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

 

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

13. kolo 29. 10. 2017 o 14:00

 

26. kolo 17. 6. 2018 o 17:30

ŠK Slovan Vidiná

TJ - FK Stará Halič

 

FC Slovan Divín

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

FC Slovan Divín

 

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

Cinobanský športový klub

Cinobanský športový klub

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

 

OŠK Biskupice

TJ Panické Dravce

TJ Panické Dravce

OŠK Biskupice

 

OŠK Uhorské

MŠK Podrečany

MŠK Podrečany

OŠK Uhorské

 

TJ - FK Stará Halič

ŠK Slovan Vidiná

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

TJ Baník Kalinovo (B)

 

TJ Baník Kalinovo (B)

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

TJ Slovan Halič (A)

TJ Družstevník Mýtna

 

TJ Družstevník Mýtna

TJ Slovan Halič (A)

             


5. liga STARŠÍ DORAST U19:

1. OFK OLOVÁRY                                3. DRUŽSTEVNÍK HRNČ. VES

2. SLOVAN DIVÍN

 

1. kolo 26. 8. 2017 o 9:00

 

10. kolo 28. 4. 2018 o 9:00

OFK Olováry

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

 

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

OFK Olováry

2. kolo 26. 8. 2017 o 9:00

 

11. kolo 28. 4. 2018 o 9:00

FC Slovan Divín

OFK Olováry

 

OFK Olováry

FC Slovan Divín

3. kolo 26. 8. 2017 o 9:00

 

12. kolo 28. 4. 2018 o 9:00

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

FC Slovan Divín

 

FC Slovan Divín

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

4. kolo 16. 9. 2017 o 9:00

 

13. kolo 19. 5. 2018 o 9:00

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

OFK Olováry

 

OFK Olováry

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

5. kolo 16. 9. 2017 o 9:00

 

14. kolo 19. 5. 2018 o 9:00

OFK Olováry

FC Slovan Divín

 

FC Slovan Divín

OFK Olováry

6. kolo 16. 9. 2017 o 9:00

 

15. kolo 19. 5. 2018 o 9:00

FC Slovan Divín

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

 

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

FC Slovan Divín

       7. kolo 14. 10. 2017 o 9:00

 

       16. kolo 9. 6. 2018 o 9:00

OFK Olováry

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

 

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

OFK Olováry

8. kolo 14. 10. 2017 o 9:00

 

  17. kolo 9. 6. 2018 o 9:00

FC Slovan Divín

OFK Olováry

 

OFK Olováry

FC Slovan Divín

9. kolo 14. 10. 2017 o 9:00

 

18. kolo 9. 6. 2018 o 9:00

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

FC Slovan Divín

 

FC Slovan Divín

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves (A)

 

4. liga STARŠÍ ŽIACI U15:

1. DRUŽSTEVNÍK MÝTNA               5. ŠK 1. FC LOVINOBAŇA                                  2. JEDNOTA MÁLINEC                      6. ŠK L+M AQUA RAPOVCE

3. SLOVAN VIDINÁ                             7. 1. FK BUZITKA

4. SLOVAN H. ZALUŽANY      8. OŠK BISKUPICE

 

Povolené výnimky z hracích dní a UHČ: SLOVAN H. ZALUŽANY, DRUŽSTEVNÍK MÝTNA - predzápas dospelých, SLOVAN VIDINÁ, JEDNOTA MÁLINEC – nedeľa 11:00 hod.

1. kolo 26. 8. 2017 o 11:00

 

12. kolo 14. 4. 2018 o 11:00

TJ Družstevník Mýtna

OŠK Biskupice

 

OŠK Biskupice

ŠK Slovan Vidiná

TJ Jednota Málinec

1. FK Buzitka

 

TJ Jednota Málinec

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

ŠK Slovan Vidiná

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

 

TJ Družstevník Mýtna

ŠK 1. FC Lovinobaňa

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

ŠK 1. FC Lovinobaňa

 

1. FK Buzitka

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

2. kolo 2. 9. 2017 o 11:00

 

13. kolo 21. 4. 2018 o 11:00

OŠK Biskupice

ŠK 1. FC Lovinobaňa

 

1. FK Buzitka

OŠK Biskupice

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

 

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

TJ Družstevník Mýtna

1. FK Buzitka

ŠK Slovan Vidiná

 

ŠK 1. FC Lovinobaňa

TJ Jednota Málinec

TJ Družstevník Mýtna

TJ Jednota Málinec

 

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

ŠK Slovan Vidiná

3. kolo 9. 9. 2017 o 11:00

 

14. kolo 28. 4. 2018 o 11:00

TJ Jednota Málinec

OŠK Biskupice

 

OŠK Biskupice

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

ŠK Slovan Vidiná

TJ Družstevník Mýtna

 

ŠK Slovan Vidiná

ŠK 1. FC Lovinobaňa

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

1. FK Buzitka

 

TJ Jednota Málinec

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

ŠK 1. FC Lovinobaňa

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

 

TJ Družstevník Mýtna

1. FK Buzitka

4. kolo 16. 9. 2017 o 11:00

 

15. kolo 5. 5. 2018 o 11:00

OŠK Biskupice

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

 

TJ Družstevník Mýtna

OŠK Biskupice

1. FK Buzitka

ŠK 1. FC Lovinobaňa

 

TJ Jednota Málinec

1. FK Buzitka

TJ Družstevník Mýtna

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

 

ŠK Slovan Vidiná

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

TJ Jednota Málinec

ŠK Slovan Vidiná

 

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

ŠK 1. FC Lovinobaňa

5. kolo 23. 9. 2017 o 11:00

 

16. kolo 12. 5. 2018 o 11:00

ŠK Slovan Vidiná

OŠK Biskupice

 

OŠK Biskupice

ŠK 1. FC Lovinobaňa

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

TJ Jednota Málinec

 

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

ŠK 1. FC Lovinobaňa

TJ Družstevník Mýtna

 

1. FK Buzitka

ŠK Slovan Vidiná

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

1. FK Buzitka

 

TJ Družstevník Mýtna

TJ Jednota Málinec

6. kolo 30. 9. 2017 o 11:00

 

17. kolo 19. 5. 2018 o 11:00

OŠK Biskupice

1. FK Buzitka

 

TJ Jednota Málinec

OŠK Biskupice

TJ Družstevník Mýtna

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

 

ŠK Slovan Vidiná

TJ Družstevník Mýtna

TJ Jednota Málinec

ŠK 1. FC Lovinobaňa

 

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

1. FK Buzitka

ŠK Slovan Vidiná

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

 

ŠK 1. FC Lovinobaňa

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

7. kolo 7. 10. 2017 o 11:00

 

18. kolo 26. 5. 2018 o 11:00

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

OŠK Biskupice

 

OŠK Biskupice

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

ŠK 1. FC Lovinobaňa

ŠK Slovan Vidiná

 

1. FK Buzitka

ŠK 1. FC Lovinobaňa

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

TJ Jednota Málinec

 

TJ Družstevník Mýtna

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

1. FK Buzitka

TJ Družstevník Mýtna

 

TJ Jednota Málinec

ŠK Slovan Vidiná

8. kolo 14. 10. 2017 o 11:00

 

19. kolo 2. 6. 2018 o 11:00

OŠK Biskupice

TJ Družstevník Mýtna

 

ŠK Slovan Vidiná

OŠK Biskupice

1. FK Buzitka

TJ Jednota Málinec

 

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

TJ Jednota Málinec

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

ŠK Slovan Vidiná

 

ŠK 1. FC Lovinobaňa

TJ Družstevník Mýtna

ŠK 1. FC Lovinobaňa

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

 

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

1. FK Buzitka

9. kolo 21. 10. 2017 o 11:00

 

20. kolo 9. 6. 2018 o 11:00

ŠK 1. FC Lovinobaňa

OŠK Biskupice

 

OŠK Biskupice

1. FK Buzitka

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

 

TJ Družstevník Mýtna

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

ŠK Slovan Vidiná

1. FK Buzitka

 

TJ Jednota Málinec

ŠK 1. FC Lovinobaňa

TJ Jednota Málinec

TJ Družstevník Mýtna

 

ŠK Slovan Vidiná

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

 

 

     10. kolo 28. 10. 2017 o 11:00

 

 

       21. kolo 16. 6. 2018 o 11:00

OŠK Biskupice

TJ Jednota Málinec

 

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

OŠK Biskupice

TJ Družstevník Mýtna

ŠK Slovan Vidiná

 

ŠK 1. FC Lovinobaňa

ŠK Slovan Vidiná

1. FK Buzitka

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

 

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

TJ Jednota Málinec

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

ŠK 1. FC Lovinobaňa

 

1. FK Buzitka

TJ Družstevník Mýtna

 

                                                    11. kolo 7. 4. 2018 o 11:00

 

Klub ŠK L+M AQUA Rapovce

OŠK Biskupice

 

ŠK 1. FC Lovinobaňa

1. FK Buzitka

 

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

TJ Družstevník Mýtna

 

ŠK Slovan Vidiná

TJ Jednota Málinec

 

 

 

5. liga STARŠÍ ŽIACI U15:

1. SLOVAN HALIČ                            5. ISKRA UTEKÁČ

2. OŠK BOĽKOVCE                             6. TJ TATRAN BREZNIČKA

3. TJ FK STARÁ HALIČ             7. OŠK UHORSKÉ

4. TJ JEDNOTA MÁLINEC                  8. MŠK NOVOHRAD C

Povolené výnimky z hracích dní a UHČ: FK STARÁ HALIČ, OŠK UHORSKÉ - predzápas dospelých, JEDNOTA MÁLINEC, ISKRA UTEKÁČ - sobota 10:00 hod.MŠK NOVOHRAD C sobota 14:00,

 

1. kolo 26. 8. 2017 o 11:00

 

12. kolo 14. 4. 2018 o 11:00

TJ Slovan Halič

ŠK NOVOHRAD Lučenec (C)

 

ŠK NOVOHRAD Lučenec (C)

TJ - FK Stará Halič

OŠK Boľkovce

OŠK Uhorské

 

OŠK Boľkovce

TJ Jednota Málinec

TJ - FK Stará Halič

TJ TATRAN Breznička (A)

 

TJ Slovan Halič

TJ Iskra Utekáč (A)

TJ Jednota Málinec

TJ Iskra Utekáč (A)

 

OŠK Uhorské

TJ TATRAN Breznička (A)

2. kolo 2. 9. 2017 o 11:00

 

13. kolo 21. 4. 2018 o 11:00

ŠK NOVOHRAD Lučenec (C)

TJ Iskra Utekáč (A)

 

OŠK Uhorské

ŠK NOVOHRAD Lučenec (C)

TJ TATRAN Breznička (A)

TJ Jednota Málinec

 

TJ TATRAN Breznička (A)

TJ Slovan Halič

OŠK Uhorské

TJ - FK Stará Halič

 

TJ Iskra Utekáč (A)

OŠK Boľkovce

TJ Slovan Halič

OŠK Boľkovce

 

TJ Jednota Málinec

TJ - FK Stará Halič

3. kolo 9. 9. 2017 o 11:00

 

14. kolo 28. 4. 2018 o 11:00

OŠK Boľkovce

ŠK NOVOHRAD Lučenec (C)

 

ŠK NOVOHRAD Lučenec (C)

TJ Jednota Málinec

TJ - FK Stará Halič

TJ Slovan Halič

 

TJ - FK Stará Halič

TJ Iskra Utekáč (A)

TJ Jednota Málinec

OŠK Uhorské

 

OŠK Boľkovce

TJ TATRAN Breznička (A)

TJ Iskra Utekáč (A)

TJ TATRAN Breznička (A)

 

TJ Slovan Halič

OŠK Uhorské

4. kolo 16. 9. 2017 o 11:00

 

15. kolo 5. 5. 2018 o 11:00

ŠK NOVOHRAD Lučenec (C)

TJ TATRAN Breznička (A)

 

TJ Slovan Halič

ŠK NOVOHRAD Lučenec (C)

OŠK Uhorské

TJ Iskra Utekáč (A)

 

OŠK Boľkovce

OŠK Uhorské

TJ Slovan Halič

TJ Jednota Málinec

 

TJ - FK Stará Halič

TJ TATRAN Breznička (A)

OŠK Boľkovce

TJ - FK Stará Halič

 

TJ Jednota Málinec

TJ Iskra Utekáč (A)

5. kolo 23. 9. 2017 o 11:00

 

16. kolo 12. 5. 2018 o 11:00

TJ - FK Stará Halič

ŠK NOVOHRAD Lučenec (C)

 

ŠK NOVOHRAD Lučenec (C)

TJ Iskra Utekáč (A)

TJ Jednota Málinec

OŠK Boľkovce

 

TJ TATRAN Breznička (A)

TJ Jednota Málinec

TJ Iskra Utekáč (A)

TJ Slovan Halič

 

OŠK Uhorské

TJ - FK Stará Halič

TJ TATRAN Breznička (A)

OŠK Uhorské

 

TJ Slovan Halič

OŠK Boľkovce

6. kolo 30. 9. 2017 o 11:00

 

17. kolo 19. 5. 2018 o 11:00

ŠK NOVOHRAD Lučenec (C)

OŠK Uhorské

 

OŠK Boľkovce

ŠK NOVOHRAD Lučenec (C)

TJ Slovan Halič

TJ TATRAN Breznička (A)

 

TJ - FK Stará Halič

TJ Slovan Halič

OŠK Boľkovce

TJ Iskra Utekáč (A)

 

TJ Jednota Málinec

OŠK Uhorské

TJ - FK Stará Halič

TJ Jednota Málinec

 

TJ Iskra Utekáč (A)

TJ TATRAN Breznička (A)

7. kolo 7. 10. 2017 o 11:00

 

18. kolo 26. 5. 2018 o 11:00

TJ Jednota Málinec

ŠK NOVOHRAD Lučenec (C)

 

ŠK NOVOHRAD Lučenec (C)

TJ TATRAN Breznička (A)

TJ Iskra Utekáč (A)

TJ - FK Stará Halič

 

OŠK Uhorské

TJ Iskra Utekáč (A)

TJ TATRAN Breznička (A)

OŠK Boľkovce

 

TJ Slovan Halič

TJ Jednota Málinec

OŠK Uhorské

TJ Slovan Halič

 

OŠK Boľkovce

TJ - FK Stará Halič

8. kolo 14. 10. 2017 o 11:00

 

19. kolo 2. 6. 2018 o 11:00

ŠK NOVOHRAD Lučenec (C)

TJ Slovan Halič

 

TJ - FK Stará Halič

ŠK NOVOHRAD Lučenec (C)

OŠK Uhorské

OŠK Boľkovce

 

TJ Jednota Málinec

OŠK Boľkovce

TJ TATRAN Breznička (A)

TJ - FK Stará Halič

 

TJ Iskra Utekáč (A)

TJ Slovan Halič

TJ Iskra Utekáč (A)

TJ Jednota Málinec

 

TJ TATRAN Breznička (A)

OŠK Uhorské

9. kolo 21. 10. 2017 o 11:00

 

20. kolo 9. 6. 2018 o 11:00

TJ Iskra Utekáč (A)

ŠK NOVOHRAD Lučenec (C)

 

ŠK NOVOHRAD Lučenec (C)

OŠK Uhorské

TJ Jednota Málinec

TJ TATRAN Breznička (A)

 

TJ Slovan Halič

TJ TATRAN Breznička (A)

TJ - FK Stará Halič

OŠK Uhorské

 

OŠK Boľkovce

TJ Iskra Utekáč (A)

OŠK Boľkovce

TJ Slovan Halič

 

TJ - FK Stará Halič

TJ Jednota Málinec

 

 

     10. kolo 28. 10. 2017 o 11:00

 

 

       21. kolo 16. 6. 2018 o 11:00

ŠK NOVOHRAD Lučenec (C)

OŠK Boľkovce

 

TJ Jednota Málinec

ŠK NOVOHRAD Lučenec (C)

TJ Slovan Halič

TJ - FK Stará Halič

 

TJ Iskra Utekáč (A)

TJ - FK Stará Halič

OŠK Uhorské

TJ Jednota Málinec

 

TJ TATRAN Breznička (A)

OŠK Boľkovce

TJ TATRAN Breznička (A)

TJ Iskra Utekáč (A)

 

OŠK Uhorské

TJ Slovan Halič

 

                                      11. kolo 7. 4. 2018 o 11:00

 

TJ TATRAN Breznička (A)

ŠK NOVOHRAD Lučenec (C)

 

TJ Iskra Utekáč (A)

OŠK Uhorské

 

TJ Jednota Málinec

TJ Slovan Halič

 

TJ - FK Stará Halič

OŠK Boľkovce

 

 

PRÍPRAVKA U11

1. SANTRIO LÁZA                               5. JEDNOTA MÁLINEC

2.CŠK CINOBAŇA                               6. TJ SKLOTATRAN POLTÁR

3.FTC FIĽAKOVO                                7. SLOVAN H. ZALUŽANY

4.TJ BANÍK KALINOVO                   8.ŠK NOVOHRAD LUČENEC „B“

 

 

1. kolo 5. 9. 2017 o 16:00

 

8. kolo 15. 4. 2018 o 16:00

TJ Santrio Láza

ŠK NOVOHRAD Lučenec (B)

 

ŠK NOVOHRAD Lučenec (B)

TJ Santrio Láza

Cinobanský športový klub

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

 

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

Cinobanský športový klub

FTC Fiľakovo

TJ Sklotatran Poltár

 

TJ Sklotatran Poltár

FTC Fiľakovo

TJ Baník Kalinovo (A)

TJ Jednota Málinec

 

TJ Jednota Málinec

TJ Baník Kalinovo (A)

2. kolo 12. 9. 2017 o 16:00

 

9. kolo 22. 4. 2018 o 16:00

ŠK NOVOHRAD Lučenec (B)

TJ Jednota Málinec

 

TJ Jednota Málinec

ŠK NOVOHRAD Lučenec (B)

TJ Sklotatran Poltár

TJ Baník Kalinovo (A)

 

TJ Baník Kalinovo (A)

TJ Sklotatran Poltár

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

FTC Fiľakovo

 

FTC Fiľakovo

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

TJ Santrio Láza

Cinobanský športový klub

 

Cinobanský športový klub

TJ Santrio Láza

3. kolo 19. 9. 2017 o 16:00

 

10. kolo 29. 4. 2018 o 16:00

Cinobanský športový klub

ŠK NOVOHRAD Lučenec (B)

 

ŠK NOVOHRAD Lučenec (B)

Cinobanský športový klub

FTC Fiľakovo

TJ Santrio Láza

 

TJ Santrio Láza

FTC Fiľakovo

TJ Baník Kalinovo (A)

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

 

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

TJ Baník Kalinovo (A)

TJ Jednota Málinec

TJ Sklotatran Poltár

 

TJ Sklotatran Poltár

TJ Jednota Málinec

4. kolo 26. 9. 2017 o 16:00

 

11. kolo 6. 5. 2018 o 16:00

ŠK NOVOHRAD Lučenec (B)

TJ Sklotatran Poltár

 

TJ Sklotatran Poltár

ŠK NOVOHRAD Lučenec (B)

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

TJ Jednota Málinec

 

TJ Jednota Málinec

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

TJ Santrio Láza

TJ Baník Kalinovo (A)

 

TJ Baník Kalinovo (A)

TJ Santrio Láza

Cinobanský športový klub

FTC Fiľakovo

 

FTC Fiľakovo

Cinobanský športový klub

5. kolo 3. 10. 2017 o 16:00

 

12. kolo 13. 5. 2018 o 16:00

FTC Fiľakovo

ŠK NOVOHRAD Lučenec (B)

 

ŠK NOVOHRAD Lučenec (B)

FTC Fiľakovo

TJ Baník Kalinovo (A)

Cinobanský športový klub

 

Cinobanský športový klub

TJ Baník Kalinovo (A)

TJ Jednota Málinec

TJ Santrio Láza

 

TJ Santrio Láza

TJ Jednota Málinec

TJ Sklotatran Poltár

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

 

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

TJ Sklotatran Poltár

6. kolo 10. 10. 2017 o 16:00

 

13. kolo 20. 5. 2018 o 16:00

ŠK NOVOHRAD Lučenec (B)

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

 

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

ŠK NOVOHRAD Lučenec (B)

TJ Santrio Láza

TJ Sklotatran Poltár

 

TJ Sklotatran Poltár

TJ Santrio Láza

Cinobanský športový klub

TJ Jednota Málinec

 

TJ Jednota Málinec

Cinobanský športový klub

FTC Fiľakovo

TJ Baník Kalinovo (A)

 

TJ Baník Kalinovo (A)

FTC Fiľakovo

7. kolo 17. 10. 2017 o 16:00

 

14. kolo 27. 5. 2018 o 16:00

TJ Baník Kalinovo (A)

ŠK NOVOHRAD Lučenec (B)

 

ŠK NOVOHRAD Lučenec (B)

TJ Baník Kalinovo (A)

TJ Jednota Málinec

FTC Fiľakovo

 

FTC Fiľakovo

TJ Jednota Málinec

TJ Sklotatran Poltár

Cinobanský športový klub

 

Cinobanský športový klub

TJ Sklotatran Poltár

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany

TJ Santrio Láza

 

TJ Santrio Láza

TJ "Slovan" Hrnčiarske Zalužany