Zápasy 16.10.2016

6. LIGA DOSPELÍ

Cinobaňa dosiahla rekordne rýchly gól, na konci sa však tešila Buzitka

Vidiná – Mýtna 3:0 (1:0)

Góly: Špak, Paprnák, R.Šupina. ŽK: Findra (Vidiná). Rozhodoval: Jaško. Divákov: 50.

Vidiná: Václavík – Hronec, Čudovský, Paprnák, P. Šupina, Major, Juríček, Findra, Stupár, R. Šupina, Špak. Striedali: Vrabec, Olšiak, Kučera.

Mýtna: Urbančok – Sopóci, Demanko, Šatara, Fiľo, Gondáš, Trebuľa, Suja, Šepík, Mišík, Psotka.

Vidiná konečne doma zabrala a bez väčších problémov naplno zabodovala proti skúsenému mužstvu z Mýtnej.

Hrnčiarske Zalužany – Kokava B/Utekáč 3:1 (2:0)

Góly: Ľupták 2, Bolčo - Castravet. ŽK: Bauer (Kokava B). Rozhodoval: Kojnok Divákov: 50.

Hr. Zalužany: Albert – Slížik, Ľupták, P. Škorňa, Bolčo, Markotán, Adam, A. Antal, R. Cibuľa, Fungáč, Ďalog. Striedali: M. Antal st., M. Antal ml.

Kokava B/Utekáč: Bauer – Michael Barutiak, Dubovec, Kamas, Hronec, Miroslav Barutiak, Vrábeľ, Čavoj, Šuniar, Skrutek. Striedali: Castravet, Čombor, Lámer.

Domáci sa v stretnutí úspešne vysporiadali s absenciou viacerých hráčov a po disciplinovanom a bojovnom výkone zaslúžene zvíťazili nad ambicióznym súperom. V prvom polčase sa hral obojstranne otvorený futbal s viacerými streleckými pokusmi. Produktivita priviedla hostiteľov do dvojgólového vedenia. Po zmene strán sa hralo viac na polovici domácich, ale ich sústredená obranná hra a výborný brankár doviedli bez väčších problémov zápas do víťazného konca.

Stará Halič – Uhorské 3:0 (0:0)

Góly: M. Nosáľ 2, Tryzna. ŽK: Tryzna, Nosáľ, Jaško, D. Trčan, Matúška – M. Trčan, Mitter, Hozdek. Rozhodoval: S. Jačmeník. Divákov: 56.

Stará Halič: Hučka – Vančo, Jančkár, Tryzna, D. Trčan, Kišvince, Dudáš, Jaško, Matúška, M. Nosáľ, Svorad. Striedali: Adam, Koška, Poltársky.

Uhorské: M. Trčan – Cibuľa, Kováč, Lempochner, Mizera, Kuvik, S. Nosáľ, Poliak, Novák, Fusek, Baláž. Striedali: Hozdek, Mitter, Obročník.

Vo veľmi dobrom stretnutí sa hra v prvom polčase pohybovala medzi šestnástkami, ale bez gólového efektu. Úvod druhého dejstva síce patril hosťom, ale góly dávali len domáci. Prvý strelil Tryzna a dvomi gólmi spečatil celkový výsledok 3:0 Nosáľ. Hostia nevyužili dve tutovky, ktoré mohli zápas zdramatizovať.

Rapovce - Halič 4:1 (1:0)

Góly: Becáni 3, T. Rubint - Váradi. ŽK: Linduška, L. Rubint – Tušim, Gálik. Rozhodoval: Markovič. Divákov: 50.

Rapovce: Dirbák – Magera, T. Rubint, L. Rubint, Becáni, Dobrocký, Linduška, Matuška, Berky, Šumec, Fiľka.

Halič: Kajtor – J. Paľaga, Ľ. Paľaga, Líška, Tušim, Váradi, Gálik, Juhás, Koristek, Lauko, Pročko.

V prvom polčase bol zápas vyrovnaný, ale po prestávke už dominovali na ihrisku domáci a zaslúžene vyhrali 4:1.

Cinobaňa – Buzitka 1:4 (1:4)

Góly: R. Berky – Trizna 2, Mičuda, Perenčei. ŽK: R. Berky, Čomaj, Kurčík – Farkaš, Mičuda. ČK: Farkaš. Rozhodoval: Žiak. Divákov: 60.

Cinobaňa: Ozgyín – P. Berky, Suja, Borovička, Šereš, Palík, M. Berky, Šulek, Španielka, R. Berky, Kurčík. Striedali: Studený, Čomaj.

Buzitka: György – Erdelac, Farkaš, Farkas, Ľalík, Mičuda, Malatinec, Perenčei, Titton, Trizna, Bial. Striedal: Matyas.

Domáci začali zápas s lídrom výborne. Už 17. sekunde R. Berky prečítal prihrávku obrancu hostí a sám pred gólmanom suverénne zakončil – 1:0. V 16. min. odpovedal úspešným priamym kopom Trizna – 1:1. V 18. min. sa k lopte dostal Mičuda a z 25 m oblúčikom prekonal brankára domácich – 1:2. V 32. min. sa po centri dostal k lopte Trizna a po chybe domácej obrany zvýšil na 1:3. V 39. min. z 30 m vystrelil Perenčei a lopta skončila v sieti Cinobane – 1:4. V 44. min. sa konečne uvoľnil domáci M. Berky, ale jeho strelu gólman hostí vyrazil na roh. Po prestávke zaujala v 67. min. strela Kurčíka, mieril však tesne vedľa. V 82. min. P. Berky vystrelil tesne ponad bránu. Hostia podriadili taktiku na udržanie výsledku, takže ich výhra bola zaslúžená.

Podrečany – Biskupice 5:0 (3:0)

Góly: Kamenský 4, Oláh. ŽK: Burdilák, Oláh, Berky – Máté, Rezník. Rozhodoval: M. Jačmeník. Divákov: 82.

Podrečany: Kanát – Lukáč, Tomašovič, Csaba, Burdilák, Marko, Oláh, Filčík, Haferník, Kamenský, Mišík, Striedali: Berky, Michalec.

Biskupice: Maťaš – Riecky, Brusznyai, Máté, T. Lalík, Bogdáň, Mede, L. Lalík, Ziliz, Rapi, Holko. Striedal: Rezník.

Domáci načali hostí najprv pokutovým kopom a potom priamym kopom. Úspešným exekútorom v oboch prípadoch bol Kamenský. Podrečanci naďalej pokračovali v útočnej hre, vytvárali si šance, ale do polčasu dali už len jeden gól z kopačky Oláha. V druhom dejstve úroveň hry trochu upadla, ale domáci sa ešte dvakrát gólovo presadili strelecky po zásahoch disponovaného Kamenského, ktorý tak dosiahol celkovo 4 góly.

Boľkovce – Lovinobaňa 1:3 (0:0)

Góly: Franek (11 m) – Kliment, Ďalog, Végh. ŽK: Rafaj, Malček (Lovinobaňa). Rozhodoval: Žingor. Divákov: 25.

Boľkovce: Adamík – Kelemen, Korponai, Zara, Imrovič, Šoóš, Ďuroš, Talán, Bášti, Štajer, Franek. Striedali: Rajťúk, Tóth.

Lovinobaňa: Wittlinger – Rafaj, Ďalog, Kováč, M. Kliment, S. Kliment, Gonda, Malček, Hronec, Haranza, Oláh. Striedali: R. Berky, E. Berky, Végh.

V slušnom stretnutí si odniesli všetky tri body hostia, nakoľko dokázali v druhom polčase premeniť svoje gólové šance.

7. LIGA ObFZ LC

Hrnčiarska Ves – Kalinovo B/Breznička 2:6 (0:3)

Góly: Andrej Koštial, Adrián Koštial – Karásek 2, Lörinčík, Oláh, Sabó, Purdek. ŽK: Andrej Koštial, Kalina – Karásek, Gréč, Lörinčík. Rozhodoval: Hučka. Divákov: 20.

Hr. Ves: Horváth – M. Pribilinec, Kalina, Vývlek, Národa, Andrej Koštial, Sivok, Kalina, Adrián Koštial, L. Pribilinec.

Kalinovo B: Kučera – Valentíny, Dirbák, Purdek, Karásek, Sabó, Súkala, Lörinčík, Oláh, Gréč, Randlísek.

Domáci nastúpili znovu iba s desiatimi hráčmi a od úvodu sa zamerali na pozorné bránenie a rýchle protiútoky. V prvom polčase boli pod stálym tlakom súpera, ktorý mal zo začiatku vychýlenú mušku. Prvú šancu si vypracovali domáci, keď po rýchlej kontre nastrelil tyč Sivok. Hneď z protiútoku však hostia otvorili skóre a do konca polčasu pridali ďalšie dva góly – 0:3. Po prestávke boli hostia oveľa aktívnejší a až za stavu 0:6 domáci dokázali prikrášliť výsledok, keď strelcami gólov boli otec a syn Koštialoovci. Hostia v závere ešte zahodili pokutový kop.

Panické Dravce – Šiatorská Bukovinka 7:0 (1:0)

Góly: Baláž 2, R. Berky 2, Košťál 2, Botoš. Rozhodoval: Palica. Divákov: 20.

Pan. Dravce: Čipčala – Hukkeľ, R. Berky, Baláž, Košťál, D. Berky, Kaličiak, Rubint, Banga, Botoš, Rácz. Striedali: Nôta, Berec, Molnár.

Šiat. Bukovinka: Rácz – Badinka, N. Patai, Szaniszló, Molnár, Gondáš, Melicher, Ševčík, Bari, Patai, Barjak.

V slušnom zápase bez kariet sa v prvom polčase domáci ujali vedenia v 21. min, autorom gólu bol Botoš. V druhom polčase domáci naplno ukázali svoju silu a ďalšími šiestimi gólmi prikrášlili výsledok na konečných 7:0

2. liga starší dorast:

Pohronie - ŠK Novohrad Lučenec 1:4 (0:2), góly Lučenca: Kelemen 2, Berky, Kovalančík.

2. liga mladší dorast:

Pohronie - ŠK Novohrad Lučenec 1:1 (0:0), góly: Haško - Dobiáš.

3. liga dorast:

Fiľakovo – Rim. Sobota 0:2 (0:1), góly: Poljak 2. Nová Baňa – Poltár 2:3 (1:0), góly: Tužinský 2 – Oravec 2, Vyhrabáč. Revúca – Detva 3:1 (1:0), góly: Miartin 2, Tomi - Mišík. Tornaľa – Sliač 4:0 (2:0), Hnúšťa – Krupina 1:0 (1:0), gól: Nemec.

4. liga dorast:

Cinobaňa – Dolná Strehová 9:4 (4:1), góly: Hlaváč 4, Deme 3, Blažek, Berky – Koštial 3, Botoš. Tisovec – Málinec 1:0 (1:0), gól: Dianiška. Bušince – Veľký Krtíš 0:2 (0:0), góly: Kanát 2. Nenince – Kalinovo 4:0 (2:0), góly: Babka 3, Tóth.

5. liga dorast:

Rapovce – Podrečany 10:0 nedohraté, Divín – Halič 0:0.

2. liga starší žiaci:

Fiľakovo – Nová Baňa 9:0 (8:0), góly: Bolla 2, Kurunci 2, Rácz, Botoš, Bogdány, Molnár, Máté. Veľký Krtíš – Hnúšťa 4:1 (1:1), góly: Eremiáš, Režňák, Varga, Bubenčík - Jursa. Radzovce – Poltár 1:4 (0:1), góly: Botoš – Filipiak 2, Skrutek, Ďurian. Kalinovo – Revúca 1:7 (1:2), góly: Šustek – Boldi 2, Zubák, Juríček, Krokavec, Kováč, vlastný. Tornaľa – Lučenec 2:1 (0:1), góly: Kótai, Pauličko - Babiak.

3. liga starší žiaci:

ŠK Novohrad Lučenec B – Hliník nad Hronom 20:0 (8:0), góly: Imre 5, Belko 5, Babiak 4, Balog 2, Kamenský 2, Karásek, Kajtor. Slovenská Ľupča – Divín 1:2 (0:1), Tisovec – Kováčová 2:0 (0:0).

4. liga starší žiaci:

Málinec – Mýtna 13:0, Tomášovce – Hrnč. Zalužany 3:5.

5. liga žiaci:

Uhorské – Santrio Láza 3:1, Boľkovce – Biskupice 1:5, Buzitka – Halič 1:9, Rapovce – Veľká nad Ipľom 4:2.

ObFZ RIM. SOBOTA

TRIEDA – výsledky 13. kola: Rimavské Janovce - Rimavská Seč 6:2, Ožďany – Klenovec 0:1, Sirk – Lubeník 0:2, Revúca/Revúčka – Radnovce 6:1, Kráľ – Jelšava 4:1.

ObFZ V. KRTÍŠ

6. LIGA – výsledky 9. kola: Nenince – Sečianky 3:4, Modrý Kameň – Sklabiná 9:0, Stredné Plachtince – Záhorce 3:1, Opatovská Nová Ves - Balog nad Ipľom 1:1, Kamenné Kosihy – Lesenice 4:5, Príbelce – Dačov Lom 0:0.

12 Sečianky 9 1 1 7 18:32 4

7. LIGA – výsledky 7. kola: Bátorová - Bušince 3:0, Ipeľské Predmostie – Hrušov 1:0, Dolná Strehová B - Želovce 3:2.