Súťažný ročník 2016/2017

Súhrn kola 21.05.2017

OBFZ LC – 6. LIGA DOSPELÍ

Biskupice – Vidiná 3:2 (2:0)

Góly: Rapi 2, Brusznyai (11 m) – Šupina. ŽK: Brusznyai, Bogdáň, Rapi, Nagy, Rezník – Kučera, Paprnák, Kanda. ČK: Kanda (po 2 ŽK). Divákov: 60. Rozhodoval: S. Jačmeník.
Biskupice: Péter – Lalík, Brusznyai, Juhász, Bogdáň – Farkaš, Rapi, Illéš, Nagy – Varga, Krnáč. Striedali. Cardoso, Máté, Rezník.
Vidiná: Václavík – Čudovský, Juríček, Kučera, Mózer – Šupina, Hronec, Findra, Kanda – Paprnák, Kotman. Striedali. Holík, Olšiak, Béreš.
Bolo to stretnutie dvoch rozdielnych polčasov. V 1. dominovali domáci, ktorí behom 20 min. rozhodli o zisku troch bodov a troma peknými gólmi zaťažili konto inak dobre chytajúceho brankára hostí. Do 2. polčasu nastúpili obe mužstvá ako vymenené a ich hra sa nepodobala na futbal. Bolo veľa nepresností, tvrdých, až zákerných zákrokov hlavne zo strany hostí, v dôsledku čoho bol jeden hráč hostí vylúčený. Domáci svoju hru z 1. polčasu nezopakovali, skôr sa začali strachovať o výsledok a hostia oslabení o jedného hráča ovládli väčšiu časť 2. polčasu. Podarilo sa im aj v oslabení skorigovať výsledok stretnutia až nakoniec domáci so šťastím udržali tesné víťazstvo. Celkove sme videli priemerný futbal popretkávaný zbytočnou tvrdosťou a značným počtom žltých kariet a jednou červenou.

Uhorské – Rapovce 6:2 (4:0)

Góly: Nosáľ 2, Cibuľa (11 m), Nociar, Valentýni, Juríček – Becáni, Gálik. ŽK: Trčan, Valentýni – Gajdoš. Divákov: 80. Rozhodoval: Žingor.
Uhorské: Trčan – Obročník, Nociar, Rončák, Lempochner – Kováč, Cibuľa, Poliak, Nosáľ – Kuvik, Valentýni. Striedali: Mitter, Juríček, Baláž.
Rapovce: Kmeť – Rubint, Urbán, Matuška, Dobrocký – Becáni, Majoroš, Gajdoš, Matúška – Gálik, Linduška.
Na vynikajúcom teréne prítomní diváci videli opäť množstvo gólov. V 1. polčase boli domáci jednoznačne lepším mužstvom a vyhrali ho 4:0. Hostia mali v 1. polčase len jednu šancu, ktorú brankár Trčan zneškodnil. Na začiatku 2. polčasu domáci zahodili množstvo šancí a tak dvakrát pykali. Po tomto momente začali opäť hrať a zaslúžene zvíťazili 6:2. Všetkých verných divákov pozývame na domáci zápas so Starou Haličou, ktorý sa odohrá 3. júna o 10.00 hod.

Podrečany – Hrnčiarske Zalužany 3:0 (1:0)

Góly: Sarvaš, Kamenský, Škorňa (vlastný). ŽK: Mišík, Vrbiniak – Škorňa, Sobek. Divákov: 80. Rozhodoval: Kojnok.
Podrečany: Sychra – Lukáč, Csaba, Tomašovič, Sarvaš – Hrdlička, Závaterník, Oláh, Haferník – Mišík, Kamenský. Striedali: Burdilák, Vrbiniak, Michalec.
H. Zalužany: Albert – Vengrín, Markotán, P. Škorňa, Cibuľa – Sobek, Antal, Turoň, M. Škorňa – Šťuka, Ďalog. Striedal: Antal.

Mýtna – Stará Halič 2:2 (1:0)

Góly: Budáč, Šatara – Tryzna, Nosáľ. ŽK: Oravec – Jaško, Jančkár, Nosáľ. Divákov: 60. Rozhodoval: M. Jačmeník.
Mýtna: Urbančok – Oravec, Harčár, Sopóci, Ľ. Demanko – Budáč, Šípoš, S. Demanko, Samaš – Mišík, Gondáš. Striedali: Šatara, Klimo.
S. Halič: Adamík – Vančo, Jaško, Jančkár, Adam – Trčan, Drugda, Tryzna, Dudáš – Svorad, Nosáľ. Striedali: Matúška, Kišvince, Koška
V celku to bol vyrovnaný zápas, v 2. polčase mali hostia hernú prevahu, čo vyjadrili aj dvoma gólmi. Nakoniec sa zápas skončil remízou 2:2.

Halič – Lovinobaňa 2:1 (0:1)

Góly: Kajtor, Berky – Kliment. ŽK: Nociar, Váradi – Z. Berky, Hronec. ČK. Z. Berky (po 2 ŽK). Divákov: 60. Rozhodoval: Žiak.
Halič: Mikuš – Paľaga, Nociar, Stanko, Stupár – Kička, Váradi, Juhás, Tušim – Kajtor, Koristek. Striedal: Berky.
Lovinobaňa: Wittlinger – Haranza, Rafaj, Melicherčík, Kliment – Gabľas, Gonda, Z. Berky, Liška – Tkáč, E. Berky. Striedali: Kováč, Hronec.

Kokava nad Rimavicou B – Cinobaňa (nehralo sa)

Kalinovo B – Panické Dravce 8:1 (2:1)

Góly: Karásek 2, Fungáč 2, Sabó 2, Steinet, Valentíny – Hukkeľ. ŽK: Karásek – Nôta, A. Baláž. Divákov: 50. Rozhodoval: Vrábeľ.
Kalinovo B: Kaličiak – Karásek, Súkala, Vaculčiak, Purdek – Fungáč, Steinet, Randlísek, Cigánik – Gabľas, Valentíny. Striedali: Sabó, Fehérvári.
P. Dravce: Balog – Košťál, Hodul, Matuška, Mrváň – Nôta, Baláž, Berky, Molnár – Botoš, Hukkeľ. Striedali. Randís, Morhac.
V dobrom počasí na futbal, na vynikajúco pripravenom trávniku sa hral futbal, ktorý by zniesol kritéria aj 6. ligy. Hostia prekvapili domácich v 3. min. peknou strelou, ktorá skončila v sieti 0:1. Domácim trvalo 20 min. kým sa uchytili a Sabó z PK vyrovnal – 1:1. Do polčasu Karásek zvýšil na 2:1. Druhý polčas volu plne v réžii domácich, keď hosťom nastrieľali ešte 6 gólov. Aj týmto výsledkom pozývame všetkých našich fanúšikov na ďalší domáci zápas so Šiatorskou Bukovinkou.

Šiatorská Bukovinka – Hrnčiarska Ves 6:1 (2:1)

Góly: Spodniak 3, Barjak 2, Vývlek (vlastný) – Obročník. ŽK: Spodniak – Koštial, Obročník. Divákov: 25. Rozhodoval: Žingor.
Š. Bukovinka: Rácz – Patai, Szanisló, Badinka, Nagy – Mikloš, Gondáš, Melicher, Jackuliak – Spodniak, Ševčík. Striedali: J. Nosál, Barjak, M. Nosál.
H. Ves: Cibuľa – Priblinec, Š. Kalina, Csík, Michálek – M. Kalina, Koštial, Vrbiniak, Vývlek – Národa, Obročník.
Prvý polčas bol vyrovnaný, ale do šatní išli spokojnejší domáci, ktorí viedli 2:1. Druhý polčas už celkom patril domácim, ktorí sa aj gólov presadili a pripísali si zaslúžené víťazstvo.

FUTBALOVÁ MLAĎ

II. liga st. dorast: ŠK Novohrad – Bánová 1:2 (0:1), gól za ŠK Novohrad: Kovalančík.

II. liga ml. dorast: ŠK Novohrad – Bánová 4:1 (0:0), góly za ŠK Novohrad: Telek, Vašek, Tóth, Káka.

III. liga dorast: Hnúšťa – Nová Baňa 1:4 (1:2), gól za Hnúšťu: Pliešovský. Rimavská Sobota – Revúca 2:0 (2:0), góly: Túnyi, Balog. Bacúch – Tornaľa 2:1 (2:0), gól za Tornaľu: Molnár. Čierny Balog – Fiľakovo 1:4 (1:0), gól za Fiľakovo: Iboš 3, Tóth.

IV. liga dorast: Kalinovo – Tomášovce 1:7 (0:2), góly: Strapko – Paučo 2, Olšiak, Porubiak, Barcaj, Spurný, Mátyás. Jesenské – Bušince 7:2 (3:1), góly: Kökény 2, Fodor 2, Hank, Čavnicky, Strýček (vlastný) – Jakubec, Bablena (vlastný). Veľký Krtíš – Nenince 1:2 (0:1), góly: Hraško, Ohajda, Klinko. Dolná Strehová – Tisovec 9:0 (4:0), góly: Koštial 5, Krahulec 2, Kulich, Višniar.
II. liga st. žiaci: Krupina – Tornaľa 2:0 (2:0), Poltár – Veľký Krtíš 0:2 (0:0), góly: Varga 2. ŠK Novohrad – Fiľakovo 3:2 (3:1), góly: Berky 2, Burdilák – Berky, Botoš. Hnúšťa – Kalinovo 10:0 (4:0), góly: Ridzoň 4, Purdek 2, Pačesa 2, Medecký, Majdan., Banská Štiavnica – Radzovce 4:0 (2:0), Detva – Revúca 3:0 (1:0).

II. liga ml. žiaci: Krupina – Tornaľa 0:7 (0:4), góly: Gábor 4, Benko, Pajor, Kankulya. Poltár – Veľký Krtíš 0:11 (0:3), góly: Srník 3, Kukučka 3, Nemčok 2, Brna, Galamb, Bača. ŠK Novohrad – Fiľakovo 5:7 (2:6), góly: Lempochner 2, Imre, Malček, Berky – Máté 4, Oláh 2, Csík. Hnúšťa – Kalinovo 4:4 (4:2), góly: Danyi, Drga, Kamoďa, Šagúl – Gondek 2, Paulovič 2. Banská Štiavnica – Radzovce 5:1 (3:0), gól za Radzovce: Koronczi. Detva – Revúca 10:2 (5:2), góly za Revúcu: Lipták, Siman.

III. liga st. žiaci: Kováčová – Hriňová 2:3 (1:2), góly za Hriňovú: Zachar, Santus, Bariak. Brusno – Divín 9:1, gól za Divín: Kováč. ŠK Novohrad – Tisovec 3:0 (3:0), góly: Beran 2, Pivka.

III. liga ml. žiaci: Kováčová – Hriňová 2:5 (0:1), góly za Hriňovú: Dvorský 3, Hriseňko, Matúška. Brusno – Divín 8:0 (4:0). ŠK Novohrad – Tisovec 9:1 (7:1), góly za ŠK Novohrad: Dováľ 3, Kováč, Gabera, Jashari, Kramec, Paulovič, Adamove.

V. liga dorast ObFZ LC: Divín – Rapovce 1:9.

IV. liga st. žiaci ObFZ LC: Tomášovce – Mýtna 18:3. Málinec – Kokava nad Rimavicou 1:3.

V. liga žiaci ObFZ LC: Boľkovce – Veľká nad Ipľom 1:5, Rapovce – Santrio 10:1, Uhorské – Halič 8:1.