Súťažný ročník 2016/2017

Súhrn kola 04.06.2017

OBFZ LC – 6. LIGA DOSPELÍ

Uhorské – Stará Halič 3:2 (1:1)

Góly: Valentýni 3 – Nosáľ 2. ŽK: Nociar – Jančkár, Salaj. Divákov: 70. Rozhodoval: Budinec.
Uhorské: Slanina – Obročník, Nociar, Rončák, Lempochner – Kováč, Cibuľa, Poliak, Nosáľ – Kuvik, Valentýni. Striedali: Mitter, Juríček, Baláž.
S. Halič: Beľa – Vančo, Jaško, Jančkár, Adam – Drugda, Trčan, Matúška, Tryzna – Nosáľ, Salaj. Striedali: Kišvince, Dudáš, Machyňák.
Diváci v Uhorskom videli súboj o 4. miesto v tabuľke, ktorý lepšie zvládli domáci. Prvý polčas sa síce skončil 1:1, ale domáci ho mali vyhrať aspoň o 4 góly, lenže nepremenili pokutový kop a zahodili stopercentné šance. Hostia z jedinej strely na bránu dali gól. V 2. polčase domáci z ďalších šancí dali aspoň dva góly a viedli 3:1, no o tri body mohli prísť, keď najprv v 88. min. hostia znížili a v nadstavenom čase trafili brvno. Strata bodov by pre domácich bola veľmi krutá, keďže mali šance na dva zápasy.

Kokava nad Rimavicou B – Hrnčiarske Zalužany 2:2 (1:1)

Góly: Skrutek 2 – Turoň, Antal. ŽK: Skrutek – Markotán, Slanina. Divákov: 51. Rozhodoval: Žiak.
Kokava B: Šuniar – Škrabák, Michael Barutiak, Obročník, Vojtek – Miroslav Barutiak, Dubovec, Skrutek, Čavoj – Karkus, Rončák.
H. Zalužany: Albert – Vengrín, Markotán, Ďalog, Slanina – Sobek, Turoň, Bolčo, Antal – Ľupták, Šťuka. Striedal: Gašpar.
Od úvodu to bola vyrovnaná partia, no hostia boli svojimi rýchlymi výpadmi veľmi nebezpeční. Jeden taký im vyšiel v 27. min., keď unikol Antal a jeho center zužitkoval Turoň na vstrelenie vedúceho gólu. Domácim sa podarilo vyrovnať v 44. min., keď Karkus nádhernou prihrávkou našiel Skruteka, ktorý obišiel aj brankára hostí a do prázdnej brány vyrovnal. Po prestávke išli do vedenia domáci, keď štandardku zahral Dubovec a Skrutek nádherne skóroval hlavou. O deľbe bodov rozhodla chyba v obrane domácich, keď nedorozumenie medzi Dubovcom a Šuniarom využil čiperný Antal – 2:2.

Biskupice – Podrečany 3:1 (0:1)

Góly: Juhász, Bogdáň, Rapi – Hrdlička. ŽK: Brusznyai, Mede. Divákov: 65. Rozhodoval: M. Jačmeník.
Biskupice: Péter – Lalík, Juhász, Bogdáň, Farkaš – Rapi, Máté, Rezník, György – Darányi, Brusznyai. Striedali: Varga, Mede, Krnáč.
Podrečany: Kanát – Lukáč, Csaba, Tomašović, Sarvaš – Sychra, Oláh, Filčík, Haferník – Kamenský, Hrdlička. Striedal: Burdilák.
Býva už pomaly zvykom, že diváci v Biskupiciach sú v zápase svedkami dvoch rozdielnych polčasov. Dnes to boli hostia, ktorí v 1. polčase domácim riadne podkúrili. Domáci hrali dezorientovane a nepresne, čo bola voda na mlyn hostí. Prvý polčas aj vyhrali a skóre mohlo byť aj vyššie. Pred začiatkom 2. polčasu boli povedané v kabíne domácich aj tvrdšie slová, ktoré padli na úrodnú pôdu, zatlačili hostí do defenzívy a za 20 min. úplne otočili stav stretnutia. Nakoniec im týchto 20 min stačilo, aby mohli odísť zo zeleného trávnika víťazne.

Mýtna – Vidiná 0:0

ŽK: Sopóci. Divákov: 69. Rozhodoval: Žingor.
Mýtna: Urbančok – Oravec, Harčár, Sopóci, Demanko – Šatara, Budáč, Šípoš, Oláh – Mišík, Gondáš. Striedali: Klimo, Fiľo, Rác.
Vidiná: Václavík – Čudovský, Juríček, Kučera, Šupina – Hronec, Paprnák, Špak, Molnár – Kanda, Líška. Striedali: Holík, Mózer.
Zápas sa hral väčšinou medzi 16-tkami bez väčších príležitostí na oboch stranách a výsledok zodpovedá priebehu hry.

Buzitka – Cinobaňa 4:1 (2:0)

Góly: Felsö 2, Vilhan, Mičuda – Gombala (11 m). ŽK:Kurčík, Šulek. Divákov: 60. Rozhodoval: Polomský.
Buzitka: György – Juráš, Farkaš, Erdelac, Lapin – Ľalík, Adamec, Felsö, Farkas – Malatinec, Vilhan. Striedali: Mičuda, Rubint, Bial.
Cinobaňa: Levčík – Kiš, Suja, Z. Berky, Borovička – M. Berky, Kurčík, Gombala, Studený – Španielka, Havrla. Striedali: Šulek, Oláh.
Domáci sa ujali vedenia už v 2. min. a do polčasu sa im podarilo skórovať ešte raz. V 2. polčase potvrdili prevahu na ihrisku. Hostia dali čestný gól z pokutového kopu. Týmto víťazstvom Buzitka rozhodla o svojom postupe do V. ligy.

Halič – Rapovce 4:4 (3:1)

Góly: Tušim, Váradi (11 m), Novotný?- Berky 3, Majoroš. ŽK: Paľaga, Borovec, Juhás – Linduška, Gajdoš, Dobrocký, Gálik. Divákov: 80. Rozhodoval: S. Jačmeník.
Halič: Mikuš – Paľaga, Borovec, Stanko, Líška – Kička, Váradi, Juhás, Tušim – Koristek, Stupár. Striedal: Novotný.
Rapovce: Kmeť – Rubint, Linduška, Gajdoš, Fiľka – Matuška, Dobrocký, Becáni, Berky – Gálik, Majoroš. Striedali: Matúška, Hrnčiar.
Domáci nastúpili s odhodlaním naplno bodovať, čoo sa im do polčasu aj darilo. Viedli 3:0 a tesne pred polčasom hostia znížili na 3:1. Domáci ešte viedli aj 4:3, ale tento výsledok nedokázali udržať a hostia vyrovnali 4:4.

Kalinovo B – Hrnčiarska Ves 7:0 (4:0)

Góly: Karásek 2, Oláh 2, Purdek, Fungáč, Gréč. ŽK: Karásek (Kalinovo B). Divákov: 50. Rozhodoval: Račko.
Kalinovo B: Kaličiak – Súkala, Purdek, Fungáč, Cigánik – Čavoj, Fekete, Mázik, Karásek – Steinte, Gréč. Striedali: Oláh, Mazik, Dirbák.
H. Ves: Ostrihoň – Kalina, L. Pribilinec, Csík, Vývlek – Obročník, Vysočan, M. Pribilinec, Vrbiniak – Balog, Národa.
„Béčko“ Kalinova potvrdilo svoju domácu suverenitu, bez problémov vysoko vyhralo a postúpilo do 6. ligy.

Šiatorská Bukovinka – Panické Dravce 2:3 (1:1)

Góly: Mikloš 2 - A.Baláž st., A Baláž ml., R.Berky. Divákov:30, Rozhodoval: Kojnok.
Š. Bukovinka: Rácz – Patai, Nagy, Badinka, Szanisló – Nosál, Gondáš, Melicher, Jackuliak – Barjak, Nosál.
P. Dravce: Čipčala – Mrváň, Molnár, Košťál, Hodul – Nôta, Hukkeľ, A. Baláž ml., R. Berky – A. Baláž st., D. Berky.
Vo vyrovnanom zápase vyhrali šťastnejší hostia.

FUTBALOVÁ MLAĎ

II. liga st. dorast: ŠK Novohrad – Pohronie 1:1 (0:0), gól za ŠK Novohrad: Lukáč (vlastný).

II. liga ml. dorast: ŠK Novohrad – Pohronie 0:2 (0:2).

III. liga dorast: Detva – Revúca 2:6 (1:3), góly za Revúcu: Rusňák 3, Sokol, Levický, Boldy. Rimavská Sobota – Fiľakovo 6:0 (2:0), góly: Š. Balog 2, Kelemen 2, J. Balog, Túnyi. Sliač – Tornaľa 6:0 (4:0). Poltár – Nová Baňa 2:1 (1:1), góly za Poltár: Oravec, Vyhrabáč. Krupina – Hnúšťa 5:1 (2:0), gól za Hnúšťu: Remeň.

IV. liga dorast: Kalinovo – Nenince 0:6 (0:6), góly: Ohajda 4, Molnár 2. Málinec – Tisovec 1:3 (1:2), góly: Farkaš – Štulajter 2, Kubinec. Veľký Krtíš – Bušince 2:1 (0:0), góly: Hraško, Lauko – Botoš. Dolná Strehová – Cinobaňa 5:3 (3:2), góly: Kulich 2, Koštial 2, Krahulec – Hrubý, Deme, Berky.

II. liga st. žiaci: Revúca – Kalinovo 14:0 (7:0), góly: Krokavec 4, Kováč 2, Juríček 2, Spišák 2, Boldi 2, Tamáš, Zubák. ŠK Novohrad – Tornaľa 5:2 (2:2), góly: Belko 2, Burdilák 2, Berky – Danyi, Krága. Poltár – Radzovce 6:3 (3:3), góly: Palko 2, Ďurian 2, Oláh, Marcik – Bacskai, Dani, Bari. Nová Baňa – Fiľakovo 3:3 (3:1), góly za Fiľakovo: Kurunci 2. Máté. Hnúšťa – Veľký Krtíš 1:5 (0:1), góly: Slovák – Varga 2, Eremiáš 2, Adam.

II. liga ml. žiaci: Revúca – Kalinovo 3:4 (1:1), góly: Schmiedl 2, Galovič – Čičmanec 2, Gabera, Ríz. ŠK Novohrad – Tornaľa 3:2 (1:0), góly: Mochnacký, Imre, Kováč – Daniš, Gábor. Poltár – Radzovce 0:3 (0:2), góly: Bari, Koronczi, Porteleki. Nová Baňa – Fiľakovo 0:17 (0:8), góly: Oláh 8, Csík 4, Korimová 2, Bohó 2, Juhász. Hnúšťa – Veľký Krtíš 0:6 (0:3), góly: Nemčok 4, Srník, Adam.

III. liga. st. žiaci: Hriňová – Tisovec 5:0 (3:0), góly: Zachar 2, Paprčka, Bariak, Rusňák.

III. liga ml. žiaci: Hriňová – Tisovec 8:1 (2:0), góly: Santus 4, Dvorský 2, Matúška 2 – Mušuka.

V. liga dorast ObFZ LC: Rapovce – Halič 1:1, Divín – Podrečany 7:4.

IV. liga st. žiaci ObFZ LC: Vidiná – H. Zalužany 5:0, Tomášovce – Kokava 1:6, Lovinobaňa – Mýtna 2:1.

V. liga žiaci ObFZ LC: Veľká n. Ipľom – Santrio 1:7, Rapovce – Buzitka 4:0, Boľkovce – Halič 6:1, Uhorské – Biskupice 1:0.