Súťažný ročník 2016/2017

Súhrn kola 02.04.2017

OBFZ LC – 6. LIGA DOSPELÍ

Uhorské – Podrečany 5:2 (4:0)

Góly: Novák 3, Valentýni, Baláž – Tomašovič, Oláh. ŽK: Kováč, Nosáľ, Novák, Cibuľa, Valentýni – Tomašovič, Zavaterník. Rozhodoval: Kojnok. Divákov: 125.
Uhorské: Trčan – Nociar, Rončák, Kováč, Lempochner, Kuvik, Nosáľ, Cibuľa, Novák, Valentýni, Baláž. Striedali: Krňan, Mitter, Obročník.
Podrečany: Kanát – Sarvaš, Tomašovič, Csaba, Burdilák, Oláh, Filčík, Zavaterník, Haferník, Mišík, Sychra. Striedal: Hrdlička.
Za pekného slnečného počasia videli diváci dobrý zápas. Domáci sa na jedného z lídrov súťaže pripravili zodpovedne a uštedrili mu druhú prehru v aktuálnej sezóne. V prvom polčase, až na pár výnimiek, domáci súpera prevýšili po každej stránke a zaslúžene viedli 4:0. Do druhého dejstva vstúpili domáci s cieľom nedovoliť hosťom dostať sa do zápasu a ešte prikrášliť skóre. Avšak čisté šance nepremenili. Aj keď sa hosťom podarilo z pokutového kopu zvýšiť, domáci reagovali nádherným gólom Nováka a po dvoch rokoch konečne porazili Podrečany.

Mýtna – Kokava nad Rimavicou B 5:1 (4:1)

Góly: Rác, Berky, Klimo – Vrábeľ, Čombor, Nemčok. ŽK: Sopóci – Dubovec, Nemčok. Rozhodoval: Žiak. Divákov: 32.
Mýtna: Urbančok – Sopóci, Šatara, Budáč, Šípoš, Oláh, Mišík, Gondáš, Oravec, Harčár, Trebuľa. Striedali: Rác, Klimo, Berky.
Kokava B: Batyás – Horváth, Dubovec, Skrutek, Horváth, Barutiak, Nemčok, Rončák, Čavoj, Castravet, Suja.
Do tohto zápasu domáci vstupovali s úmyslom naplno bodovať. Od úvodu udávali tempo hry a už v 26. min. vyhrávali 3:0. Aj v druhom polčase bola Mýtna lepšia, ale gólovo sa už nepresadila tak, ako v úvodnom dejstve.

St. Halič – Halič 3:1 (1:1)

Góly: Nosáľ 2, Drugda – Borovec. ŽK: D. Trčan – Paľaga, Nociar, Turek. ČK: Nociar. Rozhodoval: Žiak. Divákov: 135.
St. Halič: Adamík – Vančo, Jančkár, Jaško, Kišvince, Tryzna, Trčan, Drugda, Matúška, Nosáľ, Koška. Striedali: Adam, Machyňák, Drugda.
Halič: Mikuš – Paľaga, Borovec, Nociar, Líška, Kička, Kováč, Juhás, Váradi, Novotný, Turek. Striedali: Lauko, Franek, Stupár.
Úvod vyšiel lepšie hosťom a už v 15. min. sa ujali vedenia krásnym gólom Borovca z priameho kopu – 0:1. Do prestávky domáci vyrovnali Nosáľom – 1:1. Aj v druhom polčase sa hral pekný útočný futbal a na obidvoch stranách viackrát vynikli brankári. Domácich poslal do vedenia opäť strelecky disponovaný Nosáľ a v poslednej minúte poistil víťazstvo J. Drugda – 3:1.

Rapovce – Vidiná 0:3 (0:0)

Góly: Špak 2, Šupina. ŽK: Becáni, Majoroš, Kmeť – Olšiak, Kučera. Rozhodoval: S. Jačmeník. Divákov: 30.
Rapovce: Kmeť – Rubint, Becáni, Matuška, Majoroš, Gajdoš, Magera, Očovay, Linduška, Berky, Gálik. Striedali: Šerfőzö.
Vidiná: Václavík – Hronec, Čudovský, Major, Juríček, Kučera, Špak, Šupina, Mózer, Stupár, Kanda. Striedali: Holík, Olšiak.
Prvý polčas bol herne vyrovnaný, ale v druhom polčase domáci, po hrubých chybách trikrát inkasovali a zaslúžene prehrali 0:3.

Lovinobaňa – Hrnčiarske Zalužany 4:0, nedohrané.

Góly: Pókoš 2, Liška, Kováč. Rozhodoval: J. Budinec. Divákov: 20.
Lovinobaňa: Végh – Rafaj, Berky, Malček, Ďalog, Haranza, Kliment, Pókoš, Kováč, Liška, Kliment.
Hrnčiarske Zalužany: Albert – Slížik, Škorňa, Markotán, Vengrín, Antal, Bolčo, Benko, Cibuľa, Vargic, Turoň.
Hostia nastúpili len so siedmimi hráčmi a tesne pred koncom prvého polčasu sa jeden zranil. Tým klesol počet hráčov pod sedem a hlavný rozhodca zápas predčasne ukončil.

Buzitka – Biskupice 2:0 (0:0)

Góly: Adamec, Mičuda. ŽK: Erdelac, Farkas, Ľalík – Brusznyai, György. Rozhodoval: Tóth. Divákov: 100.
Buzitka: György – Juráš, Farkaš, Erdelac, Lapin, Farkas, Titton, Adamec, Bubenka, Malatinec, Perenčei. Striedali: Tóth, Ľalík, Mičuda.
Biskupice: Holko – T. Lalík, L. Lalík, Darányi, Brusznyai, Juhász, Bogdáň, Rapi, Illéš, Varga, Krnáč. Striedal: György.
Prvý polčas bol herne vyrovnaný a na obidvoch stranách bolo niekoľko šancí, ktoré však zostali nevyužité. V druhom polčase sa domáci ujali vedenia v 55. min. gólom E. Adamca. Potom mali šancu aj hostia, ale Rapi ju nepremenil a následne bol zápas zbytočne obojstranne nervózny. Domáci však v 87. min. spečatili svoje víťazstvo gólom N. Mičudu – 2:0.

OBFZ LC – 7. LIGA DOSPELÍ

Š. Bukovinka – Kalinovo B/Breznička 0:2 (0:1)

Góly: Valentíny, Cigánik. ŽK: Nagy. Rozhodoval: Žingor. Divákov: 25.
Šiatorská Bukovinka: Rácz – Badinka, Bujna, Nagy, Patai, Gondáš, Ševčík, Bari, Bari, Melicher, Spodniak, Szanisló.
Kalinovo B/Breznička: Kaličiak – Strapko, Randlísek, Purdek, Karásek, Súkala, Mázik, Valentíny, Fungáč, Lörinčík, Cigánik. Striedal: Dirbák.
Domáci v oklieštenej zostave nastúpili v dohrávke 1. kola len desiati, ale držali krok s dobrým súperom a napokon mu podľahli len 0:2.

II. liga ml. dorast:
ŠK Novohrad LC – Námestovo 1:0 (1:0), gól: Kulich.

III. liga dorast:
Fiľakovo – Detva 6:0 (4:0), góly: Gubala 3, Malček, Tóth, A. Oláh.

IV. liga dorast:
Tomášovce – Bušince 4:1 (2:1), góly: Mišík 3, Olšiak – Bablena. D. Strehová – Jesenské 2:5 (2:1), góly: Rozkoš, Koštial – Hank 2, Čavnicky 2, Kőkény. Tisovec – Cinobaňa 0:2 (0:0), góly: M. Berky, R. Oláh.

II. liga st. žiaci:
Fiľakovo – Detva 1:2 (0:0), gól za Fiľakovo: Bolla. Revúca – Radzovce 3:2 (2:1), góly za Radzovce: Bacskay, Botoš. Kalinovo – V. Krtíš 1:10 (0:4), góly: Haferník – Varga 3, Adam 3, Bubenčík, Berky 2, Gallo. ŠK Novohrad LC – Poltár 13:3 (10:0), góly: Belko 3, Babiak 3, Majkut 2, Kamenský, Burdilák 2, Berky, Pivka – Oláh 2, Filipiak.

II. liga ml. žiaci:
Fiľakovo – Detva 1:3 (1:2), gól za Fiľakovo: Adamec. Revúca – Radzovce 13:0 (5:0). Kalinovo – V. Krtíš 0:2 (0:0), góly: Brna, Nemčok. ŠK Novohrad LC – Poltár 13:0 (7:0), góly: Jančuška 3, Hrubý 3, Bojtoš 2, Malček 2, Imre 2, Bencze.