Góly: 14. Golian, 30. Ľ. Demanko
ŽK: 30. Trčan, 44. Rončák – 75. Sivok
Rozhodoval: Vrábeľ
Divákov: 100
DOMÁCI: Trčan - Nociar (79. Hyravý), Lempochner (46. Dyma), Straško, Kuvik, Ružička, Turic, Kamas, Hronec (67. Baláž), Rončák, Csányi
HOSTIA: Mikla - Budáč, Oravec, Stupár, Mužík, Kralinský (82. Harčár), Ľ. Demanko (88. Stankovič), Abelovský (71. Sivok), Mišík, S. Demanko, Golian
Domáci nastúpili proti druhému tímu tabuľky bez piatich hráčov základnej zostavy, no na ich hre to vôbec nebolo vidieť. Po celý zápas boli lepším mužstvom. Duel si však napokon prehrali sami, a to po dvoch obrovských chybách, ktoré súper využil.

P. Dravce - Lovinobaňa 0:15 (0:6)

Góly: 3., 25. a 83. Babka, 11. a 89. Jaško, 25., 36., 39. a 55. Ďalog, 50. Becáni, 52., 62. a 76. M. Majkút, 60. a 68. Wittlinger
ŽK: 72. Oláh
Rozhodoval: Šága
Divákov: 50
DOMÁCI: Čipčala - Milei, Košťál, Hukkeľ, A. Baláž st., Kubinec, D. Berky, A. Berky, A. Baláž, Gondáš, Kmeť
HOSTIA: Rác - Jaško, Rafaj, F. Majkút (64. Oláh), Becáni, Marek Majkút, Ďalog, Martin Majkút, Marcel Majkút, Babka, Wittlinger
Bola to jednoznačná záležitosť hostí, ktorí si schuti zastrieľali na hráčsky oklieštený káder domácich a zaslúžene vyhrali dvojciferným výsledkom. Za zmienku stojí fakt, že v ledva jedenásťčlennej zostave domácich boli len štyria hráči z obvyklého základu, do brány sa postavil šesťdesiatnik a hrať musel aj kameraman zápasov.

Santrio – Cinobaňa 2:2 (0:1)

Góly: 66. Majoroš, 88. O. Mišík - 34. Deme, 73. Čierny
Rozhodoval: Gombala
Divákov: 82
DOMÁCI: Vrbiniak - Š. Lapin, Sarvaš, J. Lapin, A. Mišík, Stieranka (46. Očovay), J. Lapin, Petík, Majoroš, O. Mišík, Mitter (78. Majkút)
HOSTIA: P. Hrubý - Csaba, Suja, Kurčík, Berky, A. Hrubý, Čierny, Melicher, Lauko, Deme (80. Molokáč), Balog
Hostia sa ujali vedenia gólom z priameho kopu, keď odrazenú loptu doklepol do siete Deme. Po centri Lapina vyrovnal Majoroš, do vedenia však opäť išli hostia gólom P. Čierneho. Tesne pred záverečným hvizdom vyrovnal po rohovom kope domáci O. Mišík.

Vidiná - Podrečany 5:0 (5:0)

Góly: 2. a 34. Špak, 20. a 36. Kučera, 30. Vysočan
Rozhodoval: Mózer
Divákov: 30
DOMÁCI: Václavík - Miadok, Šuľaj, Schvarz, Stieranka, Vysočan, Janšto, Kučera, Špak (71. Burdilák), Šupina (63. Biblyák), Juríček
HOSTIA: Sychra - F. Oláh, Veselka, Filčík, Z. Oláh, Andel, Smädo, Smekal, Vrbiniak, Hronec, Randlísek
Domáci o svojom víťazstve rozhodli v prvom polčase, keď strelili päť gólov. Hetrikom sa blysol domáci útočník Kučera.

Kokava n/Rim. - Divín 2:0 (2:0)

Góly: 3. Oravec, 25. M. Sendrei
Rozhdoval: Jačmeník
DOMÁCI: Suja - J. Becáni, Chromek, Varga, J. Becáni (46. Bavala), Radič (27. Šuniar), Rábik (80. V. Sendrei), Filipiak, Oravec, Horváth, M. Sendrei
HOSTIA: Šoltés - Kucej, Bucha, D. Havrla, Tomašik, Kmeť (64. Holík), Čonka (80. Berky), Peťko, Oláh, Činčura (84. Leško), V. Havrla
Domáci začali nátlakovou hrou a podarilo sa im už do polčasu streliť dva góly. Po zmene strán sa obraz hry nezmenil, no domáci všetky sľubné šance pozahadzovali a výsledok sa už nezmenil.

Hr. Zalužany - Ružiná 0:3 (0:1)

Góly: 15. Becáni, 52. a 80. Nosáľ
Rozhodoval: Žiak
Divákov: 70
DOMÁCI: Paraj - Horváth (78. Karkusz), M. Markotán, Láska, Kubaliak, F. Kojnok, Rončák, R. Kojnok, Čavoj (72. Burín), I. Markotán, Ďalog (77. Hriň)
HOSTIA: Michálik - Marko, Sochor, Balogh, Kliment (90. Bencko), Smädo, Čonka, Moravčík, Becáni (80. Novotný), Nosáľ, Jamnický (84. Gajdoš)
Prvý polčas bol vyrovnaný, hostia v ňom strelili jeden gól a išli do vedenia. Po zmene strán už bola hra úplne v réžii hostí a o ich víťazstve nebolo žiadnych pochýb.

Biskupice – St. Halič 1:2 (1:0)

Góly: 35. Nagy – 72. R. Galamb, 80. Kökény
Rozhodoval: Holas
Divákov: 78
DOMÁCI: György - Illéš, Rezník, R. Tóth, Janák, Mušuka (72. Máté), Bogdáň (78. P. Farkas), Patai, Oláh, Nagy, F. Farkas (56. G. Tóth)
HOSTIA: P. Galamb - Farkaš, Kišvince, Cerovský, R. Galamb, Kováč, Vyhrabáč, Šípoš, Vrábeľ (46. F. Galamb), Kökény, Šerfözö
V prvom polčase domáci viedli 1:0, no ďalšie šance pozahadzovali. To sa im napokon vypomstilo. Po zmene strán húževnatí hostia strelili dva góly, zaslúžene otočili výsledok a odviezli si z Biskupíc tri body.