Cinobaňa - Halič 3:0 (3:0)

Góly: 5. a 15. Balog, 39. Deme
Rozhodoval: Holas
Divákov: 134
DOMÁCI: Hrubý - Csaba, Suja, Kurčík, Berky, Molokáč, P. Čierny, Melicher, Deme, Balog, Malček (54. J. Čierny)
HOSTIA: O. Papanitz - Borovec, Kováč, Macko, Olšiak, M. Papanitz, Melich, A. Kička, Búlik, Gálik, Hámorník (46. V. Kička)
Zápas sa hral od začiatku do konca na jednu bránu. Už v 5. min. otvoril skóre zápasu D. Balog. Ten istý hráč rozvlnil sieť súpera aj o desať minút neskôr. Potom zahodil dve veľké šance Paťo Čierny. Polčasové skóre a zároveň skóre tohto zápasu uzavrel v 39. min. Deme. Ďalšie šance už zostali nevyužité.

Lovinobaňa - Biskupice 2:1 (1:0)

Góly: 13. Martin Majkút, 55. Marek Majkút - 65. Oláh
Rozhodoval: S. Jačmeník
Divákov: 100
DOMÁCI: Becáni - Jaško, Rafaj, F. Majkút, Oláh (46. Ďalog), Marek Majkút, Martin Majkút, Marcel Majkút, Babka, Wittlinger, Porubiak
HOSTIA: György - Illéš, Janák (35. F. Farkas), Bogdáň, Oláh, Nagy, P. Farkas, G. Tóth, Farkaš, J. Tóth, Máté
V Lovinobani sa hral bojovný futbal, domáci zahodili množstvo šancí. Súper v závere znížil na 2:1 z jedinej strely na bránu domácich.

Podrečany – Hr. Zalužany 2:2 (1:2)

Góly: 32. Darányi, 60. Božík - 5. Láska, 37. I. Markotán
ŽK: 39. Z. Oláh – 43. M. Markotán
Rozhodoval: M. Jačmeník
Divákov: 30
DOMÁCI: Sychra - F. Oláh (70. Zavadský), Filčík, Z. Oláh, Randlísek, Darányi, Hronec, Melicherčík, Božík, Berky (85. Smekal), Andel
HOSTIA: Paraj - M. Markotán, M. Markotán, Láska, Kubaliak, F. Kojnok, Rončák, R. Kojnok, Čavoj (46. Škorňa, 82. Karkusz), I. Markotán, Ďalog (78. Hriň)
Prvý polčas mali viac z hry hostia, no po zmene strán boli lepší domáci. Tí zaslúžene vyrovnali na 2:2.

St. Halič - Kokava n/Rim. 2:7 (1:3)

Góly: 4. Svorad, 73. Bubenka - 1. Horváth, 28. Farkaš (vl. gól), 33. Stieranka, 65. Šuniar, 75. a 78. M. Sendrei, 80. Lámer
Rozhodoval: Žiak
Divákov: 50
DOMÁCI: Galamb - Farkaš, Kišvince, Kováč (35. Vrábeľ), Vyhrabáč, Šípoš, Matúška, Kalina, Svorad (79. Miroslav), Bubenka, Dudáš
HOSTIA: Suja - Kafka, Chromek, Varga, Bavala (77. Lámer), D. Filipiak, Oravec, Horváth, Stieranka, M. Sendrei, Šuniar (65. V. Sendrei)
Súper mal počas celého zápasu prevahu, čo vyjadril aj gólmi. Tie prichádzali najmä v druhom polčase, hoci domáci na jeho začiatku znížili na 2:4. Kokavčania si však výhru nepustili z rúk a zaslúžene si odvážajú plný bodový zisk.

Divín - Vidiná 3:6 (2:3)

Góly: 15. V. Havrla, 40. Čonka, 73. Oláh - 3. a 77. Kučera (1 z PK), 9. Stieranka, 44. a 62. Vysočan, 69. Špak
Rozhodoval: Vrábeľ
DOMÁCI: Šoltés - Kucej, Bucha, D. Havrla (68. Haranza), Tomašik, Kmeť, Čonka, Peťko, Oláh, Čaba (64. Berky), V. Havrla
HOSTIA: Václavík - Šuľaj, Stieranka, Vysočan, Kučera, Špak, Biblyák, Hronec (38. Burdilák), Telek, Kaličiak, Schvarz
Zápas bol vyrovnaný, ale hostia boli v premieňaní gólových šancí efektívnejší. Po viacerých zahodených príležitostiach domácich skončil zápas divokým výsledkom 3:6 v prospech Vidinej.

Ružiná - Uhorské 3:0 (1:0)

Góly: 45. Becáni, 85. Gajdoš, 89. Novotný
Rozhodoval: Kováč
DOMÁCI: Michálik - Marko, Miartuš, Balogh, Kliment, Smädo (83. Gajdoš), Moravčík (71. Novotný), Čonka, Becáni (64. Liška), Penksa, Jamnický
HOSTIA: Trčan - Ďuriško, Straško, Mizera, Nosáľ, Poliak (88. Obročník), Csányi, Ružička (87. Siheľský), Vikor, Turic, Kamas
Vo vyrovnanom prvom polčase dali domáci pred prestávkou jeden gól, ktorého autorom bol Becáni. Po zmene strán ešte viac vystupňovali svoj tlak na hostí a v záverečnej desaťminútovke rozhodli o výsledku dvoma gólmi striedajúci hráči Gajdoš a Novotný.

Mýtna - Santrio Láza 1:1 (0:1)

Góly: 85. Koristek - 44. J. Lapin
ŽK: 43. Sivok, 76. Novák – 71. O. Mišík, 81. Jerguš Lapin
ČK: 81. Jerguš Lapin (po 2. ŽK), 82. Petík, 84. Vrbiniak, 90. Demanko, 90. O. Mišík
ČK: 81. Lapin (2. ŽK), 82. Petík, 90. Demanko, 90. Mišík
DOMÁCI: Urbančok - Budáč, Novák, Oravec, Kralinský, Ľ. Demanko, Abelovský, Mišík (51. Stankovič), Sivok (51. Koristek), Golian, S. Demanko
HOSTIA: Vrbiniak - Š. Lapin, Sarvaš, Jerguš Lapin, A. Mišík, Šumec, Jakub Lapin, Petík, Majoroš, O. Mišík, Šnúrik (46. Očovay)
V krásnom počasí sa stretli mužstvá z hornej časti tabuľky, keď Mýtna privítala na svojom ihrisku hostí zo Santria. V 14 minute po peknej akcii domácich a pätičke Ábelovské ho sa ocitol nádejnej šanci Ľ. Demanko, ale šancu mu prekazili hosťujúci obrancovia. V 27 minúte po dlhej nakopnutej lopte sa ocitol v nie stopercentnej šanci Ábelovský, ale mal to na dlhú nohu a zakončoval len špicom tesne vedľa brány. V 45 minúte mali hostia možnosť kopať priamy kop, ktorý brankár domácich podcenil a lopta sa dostala do siete 0:1.V 60 minúte mali hostia opäť šancu, keď po rohovom kope zázračne zachránil Urbančok. V 65 minúte po dalekonosnej strele domáceho Budáča sa vyznamenal aj hosťujúci brankár a loptu vytlačil na roh. V 76 minúte sa opäť vyznamenal hosťujúci brankár po šanci Koristeka. 81 minúta patrila domácemu Koristekovi, ktorý si po zákernom faule Petika postavil loptu a nekompromisne to napálil do siete hostí 1:1. Po 90 minúte po roztržke medzi obidvomi mužstvami padli dve zbytočné červené karty a zápas sa dohrával v nervoznom duchu. Domáci mali v druhom polčase navrch, škoda nepremenených šancí.