Súťažný ročník 2019/2020

Súhrn kola 22.09.2019

6.liga DOUBLE STAR BET- ObFZ LC

OŠK Uhorské – Cinobanský športový klub 0:2 (0:0)

Góly: 47. Majkút, 48. R. Berky, R: Ján Gombala, 100 divákov, ŽK: 26. Andrej Rončák, 56. Miroslav Dibala, 57. Jozef Suja
DOMÁCI: Kaličiak – Mizera, Lempochner, Rončák (79. Obročník), Kuvik, Poliak, Čepko, Dibala, Nosáľ, Kurčík, Hozdek (75. Siheľský)
HOSTIA: Václavík – Adamovič, Studený, Molokáč (73. Šulek), Oláh (46. Kiš), R. Berky, Csaba, Majkút, Suja, M. Berky, Deme (88. Boroš)
Od začiatku zápasu sa hral dobrý futbal s miernou prevahou hostí. Prvý polčas mali obidve mužstvá veľké šance, ktoré však zostali nevyužité. Na začiatku druhého polčasu hostia v priebehu piatich minút strelili dva góly a rozhodli o svojom víťazstve. Po strelených góloch sa hra vyrovnala, no ani jedno mužstvo skóre nezmenilo a tak sa v kvalitnom a slušnou zápase zrodila zaslúžená výhra hostí.

OŠK Biskupice – TJ Družstevník Hrnčiarska Ves 4:0 (3:0)

Góly: 6. Oláh(z11m), 20. Kaločai, 31. Felsö, 69. Fülöp, R: Filip Mózer, 40 divákov, ŽK: 33. Matej Kalina, 39. Adrián Fülöp, 87. Alexander Kaločai
DOMÁCI: Rácz (46. Karásek) – Nagy, Stieranka (46. Máté), Fülöp, Farkaš, Oláh, Bogdáň, Varga, Farkas, Felsö, Kaločai
HOSTIA: A. Juhaniak – Vývlek, Kalina, Csík, Horváth, Vyhrabáč, D. Juhaniak, Berki, Národa, Ostrihoň, Koštial
Domáci na ihrisku dominovali po celý zápas a hostia mali len jedinú šancu, ktorú nepremenili. Domáci mali na zvýšenie výsledku viacero príležitostí, ktoré pozahadzovali a výsledok zostal 4:0.

TJ – FK Stará Halič – TJ Sokol Panické Dravce 4:2 (3:1)

Góly: 27., 10. a 17. Nosáľ, 53. Svorad – 43. Kubinec, 58. Košťál, R: Jaroslav Kojnok, 50 divákov, ŽK: 32. Róbert Botoš, 32. Patrik Kuvik
DOMÁCI: Galamb – Kekety, T. Kuvik (79. Laurenčík), Kišvince, Šerfözö, Matúška, P. Kuvik (63. Ilčík), Nosáľ, Cerovský, Vančo, Svorad
HOSTIA: Balog – Košťál, Kubinec, Baláž, Botoš, Kováč, Nôta, Banga, Randís, Váradi, Molnár
Domáci boli v 1. polčase mimoriadne efektívni a z dvoch priamych kopov dal Nosáľ dva góly a svoj hetrik zavŕšil krásnou strelou spoza 16.tky na 3:0. Potom hostia znížili na 3:1. Hostia aj v 2. polčase nevyužili niekoľko šancí a domáci Svorad dal gól hlavou na 4:1. Hostia po zaváhaní domácej obrany ešte znížili na konečných 4:2.

FC Slovan Divín – MŠK Podrečany 1:1 (1:0)

Góly: 31. Havrla(z11m) – 85. Darányi(z11m), R: Stanislav Jačmeník, 50 divákov, ŽK: 55. Ondrej Mišík
DOMÁCI: Šoltés – Kmeť, Holík, M. Berky (80. Jakubove), Z. Berky, Beňo, Kliment, Štengl (70. Smekal), Smädo, D. Havrla, V. Havrla (16. Marko)
HOSTIA: Adamík – Sychra (46. Dananaj), Ľ. Vrbiniak, O. Mišík, Sarvaš, Haferník, Filčík, Oláh, Čonka, Koky (80. Darányi), A. Mišík
V susedskom derby a napokon zápas skončil spravodlivou remízou.

TJ Štart Kokava nad Rimavicou – ŠK Slovan Vidiná 1:1 (1:1)

Góly: 2. Jakub Becáni – 30. Dobrocký, R: Peter Žiak, 70 divákov, ŽK: 88. Slavomír Skrutek, 15. Ján Becáni, 5. Ján Kučera, 35. Jakub Becáni, 90. Peter Major
DOMÁCI: Suja – Černák, Bystriansky, Skrutek, Ján Becáni, Oláh, Jakub Becáni, Varga (68. Masár), Chromek, Šuniar, Čavoj (59. Lámer)
HOSTIA: Král (53. Major) – Špak, Miadok, Molnár, Hronec (50. Olšiak), Kučera, Rekšák, Juríček, Šupina, Melich, Dobrocký
Vo vyrovnanom zápase prišla zaslúžená deľba bodov. Hostia mali tesne pred koncom dve výborné šance, ktoré ale domáci brankár zlikvidoval.

TJ Slovan Hrnčiarske Zalužany – TJ Baník Kalinovo „B" 1:2 (0:1)

Góly: 85. Benko – 13. Dobiáš, 50. Matuška, R: Marian Jačmeník, 70 divákov, ŽK: 82. Ľubomír Vengrín, 47. Pavol Ďuriško, 62. Viktor Babka, 40. Ján Matuška, 70. Dominik Dobiáš, 86. Jakub Kováč
DOMÁCI: Ľupták – Vengrín, Bakša, Škorňa, Rončák, I. Markotán, Murín, Bukovský (67. Hriň), Turoň, Benko, Karkusz (61. Burín)
HOSTIA: Purdek – Ďuriško, Husár, Ľupták, Babka (77. Kováč), Filipiak, Nociar, Dirbák (81. Štefánik), Matuška, Čavoj, Dobiáš
Hostia boli futbalovejší a kontrolovali vývoj stretnutia. Domácich nezastihol zápas v dobrej pohode a korigovali výsledok až v 85. min. na konečných 1:2. Víťazstvo hostí je zaslúžené.

TJ Slovan Tomášovce – TJ Slovan Halič 9:0 (4:0)

Góly: 8. Barcaj, 14. Kamenský, 23., 50. a 85. Porubiak, 28. a 72. Mišo, 60. Macko (vl.gol), 89. Fleško, R: Arnold Danyi, 80 divákov, ŽK: 42. Igor Fleško, 36. Miroslav Tušim, 68. Michal Slosiar, 62. Lukáš Mišo, 52. Roland Koristek
DOMÁCI: Grekčo – Fleško, Tušim, Klimák (46. Tomašovič), Slosiar, Mišo, Badinka (57. Budinec), Barcaj, Šurik (67. Ľalík), Kamenský (43. Olšiak), Porubiak
HOSTIA: Mikuš – Póni, Linduška (75. Kajtor), Macko, Stupár, Paľaga (55. Gálik), Berky (71. Oravec), Borovec, Tryzna, Franek, Koristek
Už v 8. min. otvoril skóre Barcaj. V 14. min. zvýšil Kamenský na 2:0. V 23. min. Porubiak na 3:0 a v 28. min. Mišo z priameho kopu dal na polčasových 4:0. V 43. min. hostia nepremenili PK, ktorý Grekčo vyrazil. Aj v 2. polčase začali lepšie domáci. V 50. min. na 5:0 zvýšil Porubiak, v 60. min. si dali hostia vlastenca na 6:0. V 72. min. Mišo zvýšil na 7:0, v 82. min. Porubiak na 8:0 a v poslednej minúte dal Fleško na konečných 9:0.

MLÁDEŽNÍCI

  I. liga st. žiaci U15: Pohronie – Rimavská Sobota 0:0.
  I. liga st. žiaci U14: Pohronie – Rimavská Sobota 3:0 (1:0).
  II. liga st. žiaci: Fiľakovo – Banská Štiavnica 8:0 (2:0), góly: Csík 5, Oláh, Korimová, Sonkoly. MŠK NOVOHRAD – Tisovec 6:0 (4:0), góly: Vlkolensky 2, Jashari, Jashari(z11m), Matuška(z11m), Berky. Poltár – Dudince 0:8 (0:2). Detva – Tornaľa 1:2 (0:2), góly: Koštial – Pajor, Morvai. Veľký Krtíš – Hnúšťa 0:10 (0:5), góly: Farkaš 2, Gerlák 3, Pavko 2, Katreniak, Segeč, Daniš.
  II. liga ml. žiaci: Fiľakovo – Banská Štiavnica 9:0 (4:0), góly: Mede 6, AlexanderTelek, Iboš, Sopóci. MŠK NOVOHRAD – Tisovec 14:0 (4:0), góly: Olśiak 3, Papp 2, Varšo 2, Novenko 2, Motoška 3, Dančo(z11m), Sabó. Poltár – Dudince 0:7 (0:3). Detva – Tornaľa 0:6 (0:4), góly: Kárász 2, Zsíros 4. Veľký Krtíš – Hnúšťa 3:1 (1:1), góly: Andok, György 2 – Selčan.
  III. liga st. žiaci: MŠK NOVOHRAD – Kováčová 5:0 (3:0), góly: Telek 3, Čičmanec, Flek(vl.gol)
JUPIE – Kalinovo 0:6 (0:3), góly: Malček 2, Deme, Drugda, Zaťko, Balog. Hriňová – Vígľaš 3:2 (2:0), góly: Dvorský 2. Brusno – Radzovce 6:0 (5:0). Jesenské – Selce 2:4 (2:3), góly: VIDIEČAN, Vrťo.
  III. liga ml. žiaci: MŠK NOVOHRAD – Kováčová 13:0 (6:0), góly: Kovács 4, Kamenský 2, Skypala 3, Gerát, Motoška, Halaj, Spodniak. JUPIE – Kalinovo 1:7 (1:5), góly: Paulovič 4, Teplan 2, Paprnák. Hriňová – Vígľaš 5:0 (3:0), góly: R. Gonda 2, Žiak, T. Gonda, Straka. Brusno – Radzovce 2:9 (1:5), góly: György 7, Kökény, Puporka. Jesenské – Selce 2:0 (1:0), góly: BALOG, B. Radič.
  IV. liga žiaci ObFZ LC: Kokava nad Rimavicou – Mýtna 13:1 (6:1), góly: D. Radič 3, Bielčik 2, Horváth 4, Eštočák 2, K. Radič, Kočalka – Popovič. Málinec – Vidiná 16:1 (9:0), góly: L. Vilhan 5, M. Vilhan 2, Mušuka 3, Lačný 3, Ferko, Bujtár(vl.gol), Krňan – Šupina.
  V. liga žiaci ObFZ LC: Cinobaňa – Biskupice 8:3 (8:1), góly: Bódi 2, Jančo 3, Kováč, Oláh, Gondek – Balogh, Agócs, Kaločai. Uhorské – Veľká nad Ipľom 0:11 (0:5), góly: Šüli 3, Rácz 3, Berky 5. Utekáč – Halič 4:7 (2:5), góly: P. Fízer 2, Šuniar 2 – Szabó 4, Váradi 3. Buzitka – Stará Halič 3:3 (1:1), góly: Gál, L. Bujdák (z11m), Malček – Berky 2, Berkiová.
  III. liga st. dorast: Dolný Kubín – Detva 6:0 (3:0). Tisovec – Poltár 1:5 (0:2), góly: Hruška – KUBIŠ 2, Radič, Lauko, Bavala. MŠK NOVOHRAD – Rakytovce 5:0 (2:0), góly: Babiak 2, Hrčák 2, Tóth.
  III. liga ml. dorast: Dolný Kubín – Detva 4:1 (0:1), gól: Michálik. Tisovec – Poltár 15:0 (6:0), góly: Vaso 2, Timko 3, Hano 2, Podmanický 3, Haluška(z11m), Mojžiš, Komora, Bodor, Dúžik. MŠK NOVOHRAD – Rakytovce 4:0 (4:0), góly: Adamec 2, Imre, Kováč.
  IV. liga dorast: Fiľakovo – Banská Štiavnica 2:2 (1:2), góly: N. Botoš, Bolla. Čebovce – Veľký Krtíš 4:1 (1:1), góly: Kliment 3, Povalač – Horváth. Tornaľa – Nenince 2:1 (0:1), góly: Danyi(z11m), Busa – Kuzma. Čierny Balog – Hnúšťa 2:2 (1:1), góly: Pačesa, Turoň.

  V. liga dorast: Revúca – Bušince 12:2 (4:1), góly: Kováč 5, Juríček 2, I. Zubák 3, Marchevský, Boldi – Bablena, Oláh. Slovenské Ďarmoty – Divín 12:2 (4:0), góly: Kováč 5, K. Pompa 2, Gábor 2, Krahulec 2, Berta – Beňo, Oláh.