Súťažný ročník 2018/2019

Súhrn kola 19.05.2019

6. LIGA DOUBLE STAR BET - OBFZ LUČENEC

Uhorské – Biskupice 2:1 (1:1)

Góly: 22. a 70. Nosáľ – 5. R. Máté, R: Budinec, 90 divákov, ŽK: 84. Kováč, 51. Bogdáň.
Uhorské: Kaličiak – Kováč (86. Marunčák), Straško, Lempochner, Kuvik (78. Pribišan) – Baláž (70. Siheľský), Poliak, Skýpala, Nosáľ – Kurčík, Čepko.
Biskupice: Karásek (76. Orosz) – Nagy, Vass, Kaločai, P. Máté – Ziliz (90. Illéš), Fajd (64. Rezník), Varga, Bogdáň – Oláh (85. Csicso), R. Máté.
V zápase slabej úrovne domáci doslova utrpeli víťazstvo.

Hrnčiarske Zalužany – Kalinovo B 2:1 (0:0)

Góly: 73. a 85. Murín – 58. Kulich, R: M. Jačmeník, 50 divákov, ŽK: 63. Škorňa, 90. Dobiáš, 79. Rončák, 62. Kulich, 59. Babka.
Hrn. Zalužany: M. Antal – Škorňa (72. Talán), M. Markotán, P. Markotán, Vengrín – Murín, Adam, Rončák, I. Markotán – Turoň (23. Hriň), Sobek.
Kalinovo B: Stieranka – Fungáč (83. Findra), Fekete (46. Babka), Nociar, Dirbák (46. Ďuriško) – Matuška, Dobiáš, Čavoj, Oberman (65. Štefánik) – Paál, Kulich.
Vo vyrovnanom stretnutí boli domáci bojovnejší a hostia technickejší. Šance boli na obidvoch stranách, ale domáci boli efektívnejší v zakončovaní a ich premieňaní. Vďaka tomu vyhrali.

Stará Halič – Tomášovce 1:2 (0:0)

Góly: 48. Drugda – 69. Slosiar, 90. Mišo, R: Žiak, 77 divákov, ŽK: 42. Budinec, 45. Mičuda, 42. Palička.
St. Halič: Mikuš – Matúška, Kišvince, Abelovský, Paľaga – Malček, Šerfözö, Jančkár, Drugda – J. Bubenka, Palička (46. J. Bubenka).
Tomášovce: Grekčo (60. Dobrocký) – Vrbiniak, Budinec, Slosiar, Hrnčiar (50. Ľalík) – Mišo, Šurik, Mičuda, Kocúr – Drugda, Badinka.
Hral sa obojstranne zaujímavý zápas s veľkými šancami na oboch stranách. Domácich môže mrzieť nepremenený nájazd M. Matušku. Stará Halič dlho držala krok s favoritom zápasu. Skóre otvoril nádhernou strelou do ľavého horného rohu kapitán domácich Drugda. Po množstve šancí hostí nakoniec domáca obrana urobila chybu, ktorú hostia využili na vyrovnanie v 69. min. Vyzeralo, že sa zápas skončí zaslúženou remízou, ale v nadstavenom čase po rohu dali Tomášovce víťazný gól.

Hrnčiarska Ves – Vidiná 1:6 (1:4)

Góly: 25. Vývlek – 22. a 89. Juríček, 29. a 42. P. Šupina, 44. R. Šupina, 90. Stupár, R: Fajčík, 20 divákov.
Hrn. Ves: D. Juhaniak – Obročník, Vývlek, A. Juhaniak, Ostrihoň – P. Horváth, P. Horváth, Vrábeľ (46. Pribilinec), Koštial – Cerovský, Pribilinec.
Vidiná: Major – Hronec (63. Antalič), P. Šupina (71. Olšiak), Juríček, Molnár (56. Rekšák) – Čudovský, Špak, R. Šupina, Kučera (80. Stupár) – Melich (46. Paprnák), Miadok.
Úvod zápasu bol obojstranne opatrný. Hostia sa ujali vedenia, ale domáci vyrovnali. Potom viedli opäť hostia 2:1. Domáci zahodili šancu na vyrovnanie a hostia do polčasu pridali ešte dva góly. Druhý polčas sa hral väčšinou na polovici domácich a až v závere strelili hostia ešte dva góly a stanovili konečný výsledok 1:6.

Kokava nad Rimavicou – Mýtna 1:3 (1:1)

Góly: 44. Šuniar – 7. Sopóci, 80. Šatara, 87. Golian (z 11m), R: Šmidriak, 150 divákov, ŽK: 84. Suja, 42. Oláh, 79. Mužík.
Kokava: Suja – J. Becáni, Bartoš (46. Bambura), Škrabák, Čonka – J. Becáni, Oláh, Chromek, Varga (51. Vojtek) – Šaliga (87. Čavoj), Šuniar.
Mýtna: Urbančok – Oravec, Psotka, Sopóci (20. Moravčík), Golian (89. Fiľo) – Budáč, Koristek (90. Trebuľa), Demanko, Mužík – Šatara, Mišík (81. Harčár).
V nervóznom, ale dobrom zápase mali domáci síce viac z hry, ale góly dávali hlavne hostia a z Kokavy si odviezli tri body.

Panické Dravce – Podrečany 2:2 (1:2)

Góly: 37. R. Botoš, 76. Kubinec – 3. P. Vrbiniak, 12. Gonda, R: S. Jačmeník, 30 divákov, ŽK: 75. Tomašovič, 82. R. Berky.
Pan. Dravce: Balog – Randís, Košťál, Nôta, Kubinec – R. Botoš (12. Molnár), Hukkeľ, R. Botoš (12. Molnár), Berky – Osa, Kmeť.
Podrečany: Sychra – Ľ. Vrbiniak, Tomašovič, Sarvaš, Burdilák – Oláh, P. Vrbiniak, Mišík, Kamenský – Gonda, Filčík.
Hostia boli v 1. polčase futbalovejší a v 37. min. už viedli 2:0. Domáci do polčasu znížili na 1:2. V 2. polčase domáci vyrovnali. Potom boli šance na oboch stranách, ale gól už nepadol a mužstvá si body rozdelili.

Divín – Buzitka 2:0 (0:0)

Góly: 69. Havrla, 75. Haško, R: Hedvigy, 50 divákov, ŽK: 71. Sivok, 78. Malatinec.
Divín: Šoltés (56. Kováč) – Čaba (46. Holík), Kmeť, Haško, S. Marko – Smekal (46. Karlík), Jamrich, Tomašik, Haranza – A. Marko, Oláh (63. Havrla).
Buzitka: Čampa – Juráš, Erdelac, A. Nagy, Lapin – Ľalík (46. Imrovič), Sivok, Vilhan (78. Trizna), Titton – Malatinec, Becáni.
Divínski belasí vlci išli do zápasu s druhým mužstvom tabuľky s odhodlaním urobiť dobrý výsledok, aj keď im chýbal M. Marko a Štengl. Prvý polčas sa hral veľmi svižný futbal. Viac z hry mali hostia z Buzitky, avšak šance vynikajúco likvidoval brankár Šoltés. Šance mali v 18., 24. a 34. min. Boli to čisté gólové šance. Na opačnej strane v 40. min. mal vynikajúcu príležitosť Haranza, ale brankára hostí neprekonal. Bol to zápas vlkov proti veľkému medveďovi z Buzitky. Prvý polčas vlci ubránili remízu.V 2. polčase Divín prestriedal. Svorka sa zomkla a začala hrať oveľa lepší futbal. Zrazu nič nechápajúci maco z Buzitky bol bezradný. Futbal to bol veľmi pekný. Šance znovu mali aj hostia, ale v 60. min. po nádhernej akcii Haško – Havrla druhý menovaný strelil úvodný gól. V 66. min. mladučký A. Marko vynikajúco atakoval rozohrávajúceho brankára hostí, lopty sa zmocnil Haško a strelil druhý gól domácich vlkov.Posledných 10 minút futbal trochu stratil na kráse, ale splnilo to účel, hlavne pre domácich. Je potrebné poďakovať sa všetkým hráčom Divína aj súperovi z Buzitky za vynikajúce futbalové divadlo. K dobrému výkonu sa pridala aj výborne pískajúca rozhodcovská trojica.

FUTBALOVÁ MLAĎ

I. liga st. žiaci U15: Zvolen – Rim. Sobota 0:1 (0:0), gól: Krnáč.
I. liga st. žiaci U15: Zvolen – Rim. Sobota 3:1 (1:1), gól za RS: Frait.
II. liga st. žiaci: MŠK Novohrad – Žarnovica 3:1 (3:0), góly za LC: Debnár (vl. gol) 2, Imre. Hnúšťa – Banská Štiavnica 1:1 (1:0), gól za Hnúšťu: Segeč. Krupina – Veľký Krtíš 4:1 (4:0), gól za VK: Černík. Revúca – Nová Baňa 6:1 (3:1), góly za Revúcu: Kuchta, Juríček, Laboš, Rejdovian, Novysedlák, Korpala. Detva – Tisovec 2:1 (1:1), góly: Trnavský 2 – Bodor. Poltár – Fiľakovo 0:3 (0:1), góly: Ladič 2, Botoš. Tornaľa – Dudince 1:0 (0:0), gól: Danyi.
II. liga ml. žiaci: Detva – Tisovec 16:2 (7:0), góly: Fukas 2, Koštial 3, Fašanga 5, Mesároš 2, Chamula, Martinský, Konôpka, Drdoš – Čepík, Cibuľa. MŠK Novohrad – Žarnovica 0:3 (0:2). Hnúšťa – Banská Štiavnica 6:3 (2:2), góly za Hnúšťu: Pavko 2, Daniš 3, Žúdel. Krupina – Veľký Krtíš 1:3 (1:0), gól za VK: Rýs, Andok, György. Revúca – Nová Baňa 7:0 (5:0), góly: T. Lipták 2, F. Lipták 2, Galovič 2, Siman. Poltár – Fiľakovo 3:6 (3:1), góly: Machala, Žilák, Hruška – Mede 5, S. Tóth. Tornaľa – Dudince 2:2 (1:1), góly za Tornaľu: Š. Kárász, Slopovsky.
III. liga st. žiaci: Hriňová – Kováčová 1:1 (0:1), gól za Hriňovú: Babic. Senohrad – MŠK Novohrad 2:0 (0:0). Kokava – Radzovce 3:4 (0:1), góly: Filipiak, Nociar, Horváth – Mušuka 3, Kaločai. Jesenské – Kalinovo 13:0 (4:0), góly: R. Berki 7, Berky 4, KUSZA (z11m), KOVÁČ. Divín – Vígľaš 0:5 (0:3).
III. liga ml. žiaci: Hriňová – Kováčová 11:0 (7:0), góly: R. Gonda 2, T. Gonda 2, Dvorský 4, Hriseňko 3. Senohrad – MŠK Novohrad 1:2 (0:2), góly za LC: Kovács 2. Kokava – Radzovce 1:8 (0:6), góly: Janoštiak – Velič 2, György 6. Jesenské – Kalinovo 12:1 (3:0), góly: Berki 2, Berki 5, Balog 2, Radič, Kováč, Trizna – Obročník. Divín – Vígľaš 1:7 (0:2), gól za Divín: Peťko.
IV. liga žiaci ObFZ LC: Lovinobaňa – Cinobaňa 1:10 (0:4), góly: Berky – Bartoš 2, Oláh 2, Balog, Šróba, Deme, Jančo, Blažek, Berky. Látky – Vidiná 11:1 (3:0), góly: Šulek 6, Baláž 3, Sivok, Kret – Burdilák. Tomášovce – Biskupice 6:1 (3:1), góly: Kuchárka 3, Porteleki (vl. gol), Mrtvik (z 11m), Telek – M. Oláh.
V. liga žiaci ObFZ LC: Stará Halič – Málinec 2:11 (1:3), góly: Oláh, Kráľová – Mušuka 2, L. Vilhan 6, Krňan 2, Ferko. Utekáč – Veľká nad Ipľom 2:3 (0:0), góly: Oláh, Šuniar – Šüli 2, Berky. Mýtna – OŠK Uhorské 7:0 (6:0), góly: Palúch 2, E. Berky 2, Podhora 2, Zachar.
II. liga st. dorast: Poltár – Pohronie 0:5 (0:1), MŠK Novohrad – Rimavská Sobota 8:0 (4:0), góly: Keszi 2, Hrčák 2, Oláh 2, Mladenovski, Ivanič.
II. liga ml. dorast: Poltár – Pohronie 1:14 (0:7), gól za PT: Balog. MŠK Novohrad – Rimavská Sobota s.r.o. 16:0 (6:0), góly: Kajtor 2, Burdilák 2, Imre 2, Babiak 4, Fertö 2, Čipčala, Búlik, Berky, Majer.
III. liga dorast: Nová Baňa – Fiľakovo 2:3 (1:1), góly za FTC: Malček 2, Mag. Veľky Krtíš – Tornaľa 5:2 (2:1), góly: Turán 3, Bubenčík, Vlkolenský (z11m) – Filep 2. Hriňová – Detva 0:2 (0:1), góly: Jedlička, P. Kluka. Brezno – Hnúšťa 13:0 (6:0).
IV. liga dorast: Slovenské Ďarmoty – Nenince 1:4 (1:1), góly: Filip – Tóth 3, Klinko. Dolná Strehová – Čebovce 2:3 (1:1), góly: Trajteľ, Kováč – Oláh, D. Balga, S. Balga.
V. liga dorast ObFZ LC: Tomášovce – Divín 2:1 (1:0), góly: Melicher 2 – Leško.
6. LIGA OBFZ R. SOBOTA
Výsledky 14. kola: Kráľ – Uzovská Panica 4:1 (2:0), góly: Halász, Varga, Valent, Jankóšik – Banda. Veľký Blh – Muráň 3:0 (3:0), góly: Kiss, Jacso, Petrík. Klenovec – Lubeník 7:1 (2:0), góly: Brndiar 2, R. Doboš 2, Kamenský, Ulický, Trnavský – Čatloš. Sirk – Radnovce 2:6 (0:2), góly: Krištovčo, SÚKENIČKA – Berky 2, Dávid, Lakatoš, György, Bari. Jelšava – Rimavská Seč 4:1 (2:0), góly: Michal 3, Jobbágy – Váradi (z11m).