Súťažný ročník 2017/2018

Súhrn kola 18.06.2018

6. LIGA OBFZ LUČENEC

Uhorské – Podrečany 2:2 (0:1)

Góly: 49. Čepko, 74. Nosáľ – 12. Kamenský, 56. Sarvaš. ŽK: Hozdek – Tomašovič. Rozhodoval: Šága. Divákov: 100.
Uhorské: Trčan – Rončák, Lempochner, Skýpala, Marek Poliak – Kuvik, Kováč, Milan Poliak, Nosáľ – Čepko, Hozdek. Striedali: Nociar, Juríček, Pribišan.
Podrečany: Kanát – Lauko, Tomašovič, Sarvaš, Oláh – Haferník, Mišík, Hrdlička, Kamenský – Burdilák, Vrbiniak. Striedali: Gonda, Filčík.
Zápas druhého s tretím sa skončil zaslúženou remízou. Prvý polčas boli hostia lepším mužstvom a domáci môžu ďakovať brankárovi Trčanovi, že ho prehrali len 0:1. V 2. polčase boli domáci lepší a skóre vyrovnali. Týmto ukončil úspešnú jarnú časť, v ktorej neprehrali ani raz.

Hrnčiarska Ves – Cinobaňa 0:2 (0:2)

Góly: 3. Klima, 24. Molokáč (PK). ŽK: Pribilinec, J. Ostrihoň. Rozhodoval: Nociar. Divákov: 30.
Hrn. Ves: Suja – Pribilinec, Kalina, Vysočan, Cerovský – Vývlek, J. Ostrihoň, Hudec, Bambura – M. Ostrihoň, Sabó. Striedal: Obročník.
Cinobaňa: Blažek – Studený, Borovička, M. Berky, Klima – Fízeľ, R. Berky, Lauko, Oláh – Molokáč, Hlaváč. Striedal: Radič.
Domáci proti víťazovi súťaže, ktorý prišiel s omladeným kádrom, chceli bodovať. Zostalo ale iba pri chcení, keďže hostia do polčasu strelili dva góly a v druhom polčase už gól nepadol. Výsledok zostal nezmenený.

Stará Halič – Vidiná 3:2 (1:2)

Góly: 3. Beľa, 50. Dudáš, 84. Bubenka – 28. Čudovský, 45. Koky. ŽK: Mikuš. Rozhodoval: Žingor. Divákov: 60.
Stará Halič: Mikuš – Adam, Jaško, Matúška, Kišvince – Dudáš, Bubenka, Beľa, Salaj – Poltársky, Kondrlík.
Vidiná: Takáč – Hronec, Šupina, Čudovský, Kučera – Paprnák, Juríček, Molnár, Koky – Kanda, Olšiak. Striedali: Major, Hrnčiar, Mičuda.
Domáci nastúpili len s desiatimi hráčmi. Napriek tomu dokázali zvíťaziť najmä svojou bojovnosťou. Hostia zahodili niekoľko čistých šancí, čo ich stálo stratu bodov. FK Stará Halič ďakuje hráčom aj fanúšikom za podporu počas celej sezóny.

Divín – Rapovce 8:4 (6:0)

Góly: 4., 42. a 87. Štengl, 6. Žilka, 32. Haško, 34. a 52. Haranza, 39. Kružliak – 48. a 54. Novák, 62. Sivok, 78. Várad. ŽK: Sivok, Šumec. Rozhodoval: S. Jačmeník. Divákov: 50.
Divín: Šoltés – Holík, Žilka, Haško, M. Berky – Kružliak, Štengl, Haranza, Paučo – Šuška, Oláh. Striedal: Smejkal.
Rapovce: Šerfözö – Moravčík, Majoroš, Kalina, Stieranka – Sivok, Dobrocký, Gaál, Šumec – Novák, Váradi.
Pod Divínskym hradom si diváci konečne prišli na svoje pri gólových hodoch. Najmä v 1. polčase výkon domácich potešil náročných divínskych fanúšikov. Domáci sa postupne presadzovali po kombinačných akciách, ale aj krásnych strelách zdiaľky. Napriek výsledku hrať futbal sa snažili aj hostia a keďže domáci v 2: polčase už neboli takí aktívni, hostia to využili na zaslúžené skorigovanie výsledku. Domácich čaká ešte v sobotu 23. júna o 16.00 hod. dohrávka s Biskupicami.

Biskupice – Panické Dravce 2:2 (2:0)

Góly: 32. Máté, 34. Nagy – 46. R. Berky, 54. Kmeť. ŽK: B. György – Košťál, R. Berky. Rozhodoval: M. Jačmeník. Divákov: 50.
Biskupice: Cs. György – Illéš, Nagy, P. Máté, Juhász – Titton, Ziliz, M. Máté, Csicso – R. Máté, B. György.
Pan. Dravce: Balog – Košťál, Nôta, R. Berky, Molnár – Kubinec, D. Berky, Mrváň, Hukkeľ – Matuška, Kmeť. Striedal: Osa.
Ako je už zvykom. v domácom prostredí diváci videli opäť dva rôzne polčasy. V prvom dominovali domáci, dali dva pekné góly a ešte niekoľko šancí nevyužili. Druhý polčas ale začali nekoncentrovane a to sa im vypomstilo. V priebehu 10 minút bolo vyrovnané. Potom sa domáci nezmohli na nič, kým hostia mali viac šancí a mohli aj zvíťaziť.

Kalinovo B – Hrnčiarske Zalužany 4:1 (2:0)

Góly: 7., 13. a 84. Fungáč, 71. Mázik – 55. A. Antal. ŽK: Purdek, Fekete – A. Antal. Rozhodoval: Kojnok. Divákov: 40.
Kalinovo B: Francisty – Rubint, Purdek, Šoltes, Fekete – Karásek, Súkala, Fungáč, Dirbák – Ľalík, Mázik. Striedali: Findra, Sabó, Valentíny.
Hrn. Zalužany: M. Antal – Slížik, Adam, Škorňa, A. Antal – Rončák, Markotán, Vengrín, Murín – Šalog, Sobek.

Mýtna – Halič 7:3 (4:2)

Góly: 6. Šatara, 9., 23. (PK) a 81. Berky, 45. a 59. Šípoš, 53. Budáč – 26. Cina, 37. Tušim, 47. Vrábeľ. ŽK: Sopóci, Budáč – Kička. Rozhodoval: Laššák. Divákov: 50.
Mýtna: Malatinec – Oravec, Šípoš, Psotka, Sopóci – Demanko, Krajči, Budáč, Harčár – Berky, Šatara. Striedal: Klimo.
Halič: O. Papanitz – Stupár, Cina, Stanko, Kička – Tušim, Franek, Kajtor, Lehotský – Paľaga, Vrábeľ. Striedali: Paľaga, M. Papanitz.
V priemernom zápase videli diváci aspoň množstvo gólov, ale úroveň bola slabšia.

FUTBALOVÁ MLAĎ

II. liga st. dorast: MŠK Novohrad – Pohronie 1:4 (0:1), góly za LC: Melich (11 m)
II. liga ml. dorast: MŠK Novohrad – Pohronie (2:0), góly: Kašinský, Oláh, Mojžiš.
III. liga dorast: Detva – Tornaľa 7:2 (4:2), góly za Tornaľu: Filep, Šipos. Veľký Krtíš – Sliač 2:2 (1:0), góly za VK: Turán, Andok. Hnúšťa – Nová Baňa 6:0 (1:0), góly: Trnavský 2, Remeň, Albert, Jursa, Caban. Revúca – Fiľakovo 1:5 (0:2), góly: Rusňák – Berky 2, Kurunci, Kurunci (11m), Mag. Krupina – Rim. Sobota 6:3 (4:1), góly za RS: Dudek (11 m), Suja, Kökény. Poltár – Hriňová 6:2 (3:0), góly: Cibuľa 2, Oláh, Šnúrik, Skrutek, Filipiak – Rusňák, Záň.
IV. liga dorast: Čebovce – Jelšava 3:0 (0:0), góly: Bubenčík, Marko (11m), Klacso (11m). Rapovce – Slov. Ďarmoty 3:2 (2:1), góly: Widerman, Tóth, Varga – Kliment 2. Málinec – Tomášovce 3:4 (2:0), góly: Lámer 2, Ružička – Porubiak 4. Dol. Strehová – Jesenské 1:1 (1:0), góly: Hegedüš – Danyi. Cinobaňa – Bušince 8:1 (2:0), góly: Lauko 3, Hlaváč 4, Hrubý – Botoš.
I. liga st. žiaci U15: Martin – Rim. Sobota 3:2 (2:1), góly za RS: Bencsík, Krokavec.
I. liga st. žiaci U14: Martin – Rim. Sobota 9:1 (4:1), gól za RS: Varga.
I. liga ml. žiaci U13: Žilina – Rim. Sobota 7:0 (3:0).
I. liga ml. žiaci U12: Žilina – Rim. Sobota 16:3 (8:2), góly za RS: Murányi, Csízi, Csendes.
II. liga st. žiaci: MŠK Novohrad – Detva 4:1 (3:0), góly za LC: Babiak 3, Janšto. Pohronie – Fiľakovo 4:0 (0:0). Hnúšťa – Žarnovica 4:3 (3:0), góly za Hnúšťu: Struhár 2, Danyi, Purdek. Radzovce – Revúca 0:2 (0:1), góly: Juríček, Muška. Poltár – Nová Baňa 5:1 (3:0), góly za PT: Kafka, Palko, Semerák, Ďurian, Drugda. Tornaľa – Veľký Krtíš 2:1 (2:0), góly: Benko, Sedláček – Gallo.
II. liga ml. žiaci: MŠK Novohrad – Detva 4:1 (2:0), góly za LC: Zachar, Vlkolenský, Čičmanec, Jashari. Pohronie – Fiľakovo 8:1 (2:1), gól za FTC Korim. Hnúšťa – Žarnovica 2:6 (1:3), góly za Hnúšťu: Daniš 2. Radzovce – Revúca 0:8 (0:5), góly: Galovič 2, Schmiedl 2, Siman, F. Lipták, Štuller, Bajús. Poltár – Nová Baňa 1:0 (1:0), gól: Adamec (vl.).
III. liga st. žiaci: Kalinovo – Sliač 0:5 (0:3). Kokava – Hriňová 5:7 (3:4), góly: Vlačuha 3, Karkus (11m), Filipiak – Hanes 3, Santus 3, Farkaš. Pohronie – Jesenské 4:1 (0:1), gól za Jesenské: Berki. Tisovec – FA V. Krtíš – Nová Baňa 6:0 (5:0), góly: Boldy 4, Vaso, Kubinec. Divín – MŠK Novohrad 6:1 (5:0), góly: Šimo 2, Vaculčiak 3, Drugda – Gondek.
III. liga ml. žiaci: Kalinovo – Sliač 2:5 (2:4), góly za Kalinovo: Zaťko 2. Kokava – Hriňová 3:2 (1:2), góly: Bambura 2, Ňuňuk – Dvorský, T. Gonda. Pohronie – FK Jesenské 22:0 (11:0). Tisovec – FA V. Krtíš – Nová Baňa 2:3 (2:0), góly za VK: Cibuľa, Kubiš. Divín – MŠK Novohrad 0:3 (0:1), góly: Dudáš, Činčura, Šuhaj.
5. liga žiaci ObFZ LC: Uhorské – Halič 3:1, Breznička – Boľkovce 2:4.