Súťažný ročník 2017/2018

Súhrn kola 07.08.2017

6. LIGA OBFZ LC

Kalinovo B – Halič 4:3 (0:1)

Góly: Karásek, Súkala, Valentíny, Fungáč – Turek, Novotný, Stupár. ŽK: Karásek, Fungáč – Paľaga, Schvantner. Divákov: 35. Rozhodoval: Žingor.
Kalinovo B: Francisty – Mázik, Dirbák, Karásek, Súkala – Valentýni, Fungáč, Purdek, Rubint – Matúška, Vaculčiak. Striedali: Fekete, Sabó.
Halič: Mikuš – Paľaga, Borovec, Tušim, Schvantner – Juhás, Váradi, Koristek, Kička – Turek, Novotný. Striedali: Stupár, Stanko, Štěpaník.
V teplom počasí podali obe mužstvá dobrý výkon, ale domáce mladé pušky boli predsa o jeden gól lepšie.

Uhorské – Vidiná 2:2 (2:2)

Góly: Nosáľ (11 m), Valentýni – Špak, Koky. ŽK: Mitter, Nociar – Hronec, Kučera, Juríček. Divákov: 50. Rozhodoval: Kojnok.
Uhorské: Trčan – Mitter, Kováč, A. Rončák, Nociar – P. Rončák, Čepko, Nosáľ, Baláž – Valentýni, Cibuľa. Striedali: Juríček, Krňan, Siheľský.
Vidiná: Václavík – Hronec, Major, Kanda, Kučera – Juríček, Molnár, Líška, Stupár – Špak, Koky. Striedali: Olšiak, Mičuda, Liška.
Zápas začali lepšie hostia, keď už v 2. min. po chybe domáceho obrancu viedli 1:0. V 7. min. domáci Nosáľ z pokutového kopu vyrovnal na 1:1. V 19. min. hostia po rýchlom protiútoku opäť viedli 2:1. V 27. min. sa domácim podarilo vyrovnať na 2:2 gólom Valentýniho. V 2. polčase boli hostia lepší, no okmre jednej gólovej šance si nič vážnejšie nevypracovali. Domáci sú radi aj za bod, keďže na zápas neboli dobre pripravení. (mali mať voľno). Chýbali im až 4 hráči zo základnej zostavy a navyše sa im v 1. polčase zranil najlepší strelec.

Mýtna – Divín 3:0 (1:0)

Góly: Golian (11m), Koristek, Demanko. ŽK: Oravec, Budáč – Balogh. Divákov: 150. Rozhodoval: S. Jačmeník.
Mýtna: Urbančok – Oravec, Sopóci, Ľ. Demanko, Psotka – Golian, Budáč, Koristek, S. Demanko – Mišík, Gondáš. Striedali: Samaš, Šípoš, Fiľo, Rác.
Divín: Šoltés – Balogh, Žilka, Kliment, Dovala – Karlík, Štengl, Melicherčík, Oláh – Haranza, Havrla. Striedali: Tisovský, Balaško, Kováč, M. Havrla, R. Havrla.
Od úvodu domáci zatlačili súpera, ale skórovali len jedenkrát z pokutového kopu Golianom. V 2. polčase sa roztrhlo vrece s gólmi - Koristek a Demanko upravili na konečných 3:0.

Stará Halič – Hrnčiarske Zalužany 3:4 (2:2)

Góly: Nosáľ (11 m). Tryzna, Dudáš – M. Škorňa 2, Golian 2. ŽK: Tryzna, Nosáľ – P. Škorňa, Markotán, Slížik. ČK: Jančkár. Divákov: 70. Rozhodoval: Gombala.
S. Halič: Mikuš – Adam, Vančo, Jančkár, Bubenka – Trčan, Tryzna, Dudáš, Nosáľ – Machyňák, Salaj. Striedali: Matúška, Kišvince, Pribišan.
H. Zalužany: Albert, Vengrín, Škorňa, Markotán, Slížik – Ďalog, Sobek, Antal, Szöke – Škorňa, Golian. Striedali: Turoň, Krovina, Gembický, Benko.
Vo vyrovnanom stretnutí vyhrali šťastnejší hostia, ktorí na rozdiel od domácich svoje gólové príležitosti využili a domáci okrem gólov len trikrát nastrelil žrď brány hostí.

Biskupice – Podrečany 2:0 (1:0)

Góly: Brusznyai (11m), Rapi. ŽK: Brusznyai – Filčík. Divákov: 50. Rozhodoval: M. Jačmeník.
Biskupice: Péter – György, T. Lalík, Brusznyai, Máté – L. Lalík, Titton, Bogdáň, Rezník – Illéš, Rapi. Striedali: Cardoso, Mede, Ziliz.
Podrečany: Kanát – Csaba, Tomašovič, Burdilák, Marko – Filčík, Oláh, Haferník, Mišík – Hrdlička, Michalec.
Domáci boli po celý zápas lepší, hostia pricestovali len jedenásti bez náhradníkov a v 2. polčase sa ešte dvaja zranili. Tak dohrávali len s 9 hráčmi. Víťazstvo domácich je zaslúžené.

Hrnčiarska Ves – Panické Dravce 0:7 (0:4)

Góly: R. Berky 2, O Berky, Baláž st., Botoš, Hukkeľ, Mydlo. Divákvo: 25. Rozhodoval: Žingor.
H. Ves: Cibuľa – O. Pribilinec, M. Pribilinec, Kalina, Csík – Hozdek, Koštiaľ, Vývlek, Balog – Fukács, Ostrihoň. Striedali: Vrbiniak.
P. Dravce: Balog – Banga, Košťál, Hukkel, Matuška – Morháč, Baláž st., Baláž ml., R. Berky – Botoš, O. Berky. Striedali. Nôta, Kaličiak, Mydlo.
Hostia sa ujali vedenia v 2. min.. Domáci však mohli v 5. min. z pokutového kopu vyrovnať, ale Hozdek PK zahodil a hostia do polčasu skórovali ešte trikrát. V 2. polčase bola hra pod taktovkou hostí, ktorí svoju prevahu potvrdili ešte ďalšími troma gólmi a stanovili konečný výsledok 0:7.

Rapovce – Cinobaňa 0:1 (0:1)

Gól: Čierny. Divákov: 50. Rozhodoval: Polomský.
Rapovce: Rácz – Stieranka, Becáni, Šumec, Sivok – Berky, Očovay, Magera, Matuška – Vysočan, Majoroš. Striedali: Matúška, Šerfözö, Bolčo, Kalina.
Cinobaňa: Blažek – Borovička, Suja, Studený, Šulek – M. Berky, R. Berky, Kurčík, Havrla – Čierny, Klima. Striedali: Šereš, Z. Berky, palík, Oláh.
Prvý polčas bola lepšia Cinobaňa, ktorá strelila aj jediný gól stretnutia. V 2. polčase sa hra vyrovnala a domáci mohli vyrovnať v 86. min., ale Becáni zo 7 m prestrelil.

FUTBALOVÁ MLAĎ

II. liga st. dorast: MŠK Novohrad – Čadca 3:4 (1:1), góly za MŠK Novohrad: Jakuba 3.

II. liga ml. dorast: MŠK Novohrad – Čadca 2:3 (1:0), góly za MŠK Novohrad: Oláh, Deme.