menu

Zimný pohár 2015

Zimný pohár

Nedeľňajšími zápasmi pokračovalo ďaľšie kolo Zimného pohára 2015 a potvrdilo sa, že v tomto ročníku favoritom ruže nekvitnú a dochádza k prekvapujúcim výsledkom. Už v prvom zápase nastúpili proti sebe OŠK Uhorské a Sklotatran Poltár dorast, posilnený aj hráčmi z A-družstva

a vlastnými odchovancami, ktorí v súčasnosti hrajú za ŽP Podbrezová. Družstvo z Uhorského, hlavne v I. polčase potvrdilo dobrú výkonnosť a viedlo už 2:0. Po prestriedaní hostí však taktovku prebralo mužstvo Poltára a gólom v závere stretnutia sa im podarilo dosiahnuť aspoň remízu.

V druhom zápase CŠK Cinobaňa potvrdila jednoznačne úlohu favorita, Podrečany udržali vyrovnaný stav len v I.polčase. Strelecky sa znovu presadila nová posila Cinobane P. Iskra, ktorý dosiahol hatrick, úspešne mu sekundoval aj P. Čierny a L. Šuška.

V treťom derby - zápase sa stretli odvekí rivali Slovan Tomášovce a Slovan Halič, ktorí predviedli v dramatickom zápase, hranom vo vysokom nasadení dobré výkony. V prvej pätnásťminútovke boli aktívnejší hráči Haliče, ktorí si vypracovali viacero sľubných šancí, no z prvej vážnejšej akcie dosiahli gól hráči Tomášoviec. Ešte do polčasu sa družstvu Haliče podarilo vyrovnať a dokonca gólom v úvode II.polčasu sa dostali do vedenia. Potom však zapli na plné obrátky aj hráči Tomášoviec a v rozpätí 7 minút otočili výsledok a vyhrávali 4:2. Hráči Haliče sa však nevzdávali a oduševneným výkonom v dramatickom závere sa im podarilo nielen vyrovnať, ale aj strhnúť víťazstvo na svoju stranu.

Výsledky:

OŠK Uhorské- Sklotatran Poltár 2:2(2:0), G: S. Nosáľ, M. Sabó - M. Škalák, L. Hrnčiar

CŠK Cinobaňa - MŠK Podrečany 6:0(0:0), G: P. Iskra-3, P. Čierny-2, L. Šuška

Slovan Tomášovce - Slovan Halič 4:5(1:1), G: P. Ďuriško-2, M. Siviček, D. Ambróš - A. Váradi-3, L. Turek, M. Václavík.

Rozpis zápasov: na stiahnutie TU