menu

Zimný pohár 2015

Zimný pohár - Posledné kolo

Posledným kolom pokračoval ZP 2015 v základných skupinách a v oboch zápasoch sa hralo o postup do semifinále abc.

Vo vzájomnom súboji sa stretli Santrio Láza a OŠK Uhorské, pričom Santriu na postup stačila aj remíza.

Hráči Lázy však neponechali nič na náhodu, od začiatku potvrdzovali, že na jarnú časť sezóny sú dobre pripravení a po kvalitnom výkone zdolali húževnatého súpera, ktorý v zimnom pohári zanechal dobrý dojem.

V druhom stretnutí potrebovali hráči Haliče vyhrať vyšším skóre, aby sa bodovo dotiahli na rivalov v skupine Tomášovce a Fiľakovo D. Od začiatku sa Halič snažila prekonať bojovného súpera, ale šance a góly neprichádzali tak, ako si to predstavovali.Tesné víťazstvo z I. polčasu hráči Haliče už nedokázali výrazne zvýšiť a po nervóznom priebehu II.polčasu sa im podarilo vsietiť len jeden gól.

Na základe nedeľňajších výsledkov do semifinále postúpil víťaz B - skupiny Santrio Láza, už predtým bol známy postupujúci CŠK Cinobaňa , ktorá taktiež vyhrala svoju skupinu a o postupujúcich z C skupiny rozhodla len mikrotabuľka, keď z 1.miesta postúpil Slovan Tomášovce a z 2.miesta FTC Fiľakovo D.

Výsledky nedeľňajších zápasov:

Santrio Láza - Uhorské 3 : 0 ( 1:0 ), G: J. Lapin, J. Dobročka, R. Balaško

Slovan Halič - Družstevník H. Ves 3 : 1( 2:1 ), G: L. Segeč, M. Nosáľ, M. Jonáš - P. Sivok

Rozpis zápasov: na stiahnutie TU