Góly: 12. a 84. Masár (1 z PK), 71. Kuvik - 29. Darányi
ŽK: 68. Trčan, 89. Dyma – 89. Borovec
Rozhodoval: F. Mózer
Divákov: 220
DOMÁCI: Trčan - Kuvik, Kurák, Turic (46. Hronec), Nosáľ, Csányi, Kamas, Mizera, Oláh, Masár (85. Dyma), Semerák (90. Obročník)
HOSTIA: Nagy - M. Ľalík (72. Melich), Kajtor, Čipčala, Janák (46. Babiak), Búlik, Borovec, Gracza, Lavrík (65. Olšiak), Fertö (56. Kováč), Darányi
V slušnom zápase pred početnou diváckou kulisou zaslúžene zvíťazili domáci, hoci duel bol herne vyrovnaný. Viac gólov však vsietili hráči domáceho celku. Obnovený káder Haliče zanechal v Uhorskom veľmi dobrý dojem.

Divín - Vidiná 0:2 (0:1)

Góly: 41. a 89. Telek
ŽK: 90. Kucej – 81. Rekšák
Rozhodoval: Šága
Divákov: 100
DOMÁCI: Šoltés - Kucej, Bucha, D. Havrla (51. Haranza), V. Havrla, Z. Berky, Čonka (74. Jakubove), Tomašik, Bariak, Oláh (87. Z. Berky), Kmeť
HOSTIA: Václavík - Čudovský, Miadok, Stieranka, Holík (83. Biblyák), Telek, Špak (89. Kanda), Melicher, Kučera, Rekšák, Rorák
Hostia vstúpili do zápasu lepšie, keď už v 10. min. strelili úvodný gól. Na lavičke domácich boli len dvaja náhradníci. Súper mal k dispozícii až štyroch hráčov na striedanie. V druhom polčase hostia mnohokrát prečíslili obranu domácich a desať minút pred koncom dali druhý, poisťovací gól na konečných 0:2.

Kokava n/Rim. - Cinobaňa 0:2 (0:1)

Góly: 24. P. Čierny, 77. Čonka
ŽK: 57. Kafka, 85. Bauer – 77. Čonka, 77. M. Berky
Rozhodoval: S. Jačmeník
Divákov: 200
DOMÁCI: Suja - J. Becáni, Kafka, J. Becáni, Repka, Láska, Horváth, Bauer, Oravec, Varga (34. Šuniar), M. Sendrei
HOSTIA: Dirbák - Csaba (84. Haráni), Rončák, Vaculčiak, Melicher, Kurčík, P. Čierny, Čonka, Suja, M. Berky, Vyhrabáč (58. J. Čierny)
Zápas sa začal vo svižnom tempe. Hostia predčili domácich, zahodili veľa šancí, no jedna sa im predsa len ujala. Po zmene strán hrali domáci vabank, pripravili si dostatok šancí na skórovanie, ale nevyužili. Naopak, hostia strelili po brejku druhý gól a bolo po zápase.

St. Halič - Lovinobaňa 0:4 (0:4)

Góly: 2. a 25. M. Majkút, 6. M. Berky, 16. M. Majkút
ŽK: 43. Kováč – 43. Becáni
Rozhodoval: Žiak
Divákov: 78
DOMÁCI: Galamb - Kišvince, Kortiš (81. Cerovský), Paľaga, Svorad, Dudáš (44. Bubenka), Kováč, Oláh (89. Berky), Andel (73. Salaj), Vaculčiak (60. Smekal), Matúška
HOSTIA: Huszár - Jaško, Rafaj, Becáni, Babka, Vikor, Marek Majkút, E. Berky (46. Baláž), Marcel Majkút, M. Berky, Hronec
Lovinobaňa mala po celý zápas územnú prevahu, čo vyjadrila štyrmi gólmi v prvom polčase. Potom sa už zápas len dohrával.

Biskupice - Ružiná 0:0

Rozhodoval: Dobos
Divákov: 50
DOMÁCI: György - Oláh, Tóth, Farkaš, Patai, Z. Bari (65. Máté), Bogdáň (90. Gubala), Felsö, Mušuka (75. J. Bari), Bacskai, F. Bari (86. Balog)
HOSTIA: Michálik - Marko, Sochor, Jamnický, Kliment, Becáni, Čonka, Nosáľ, M. Smädo, Novotný, Bodor
Vo vyrovnanom zápase sa zrodila úplne zaslúžená deľba bodov. Šance na góly síce boli, no zostali nevyužité. Pre domácich je zisk jedného bodu úspechom.

Mýtna – Podrečany 7:2 (4:0)

Góly: 6. a 70. S. Demanko, 13. Golian, 17., 19. a 49. Kralinský (1 z PK), 54. Mazik (z PK) - 63. Hrnčiar, 82. Oláh
ŽK: 42. Mužík, 55. Golian – 17. Molnár, 75. Vaš
ČK: 72. Molnár
Rozhodoval: A. Mózer
Divákov: 70
DOMÁCI: Urbančok - Palúch (46. Moravčík), Psotka, Mahút (61. Fiľo), Mužík, Golian (70. Tamáš), Sivok, Šatara (46. Mazik), Ľ. Demanko, S. Demanko, Kralinský (61. Harčár)
HOSTIA: Válek - Filčík, Milei, Berky, Molnár, Dananaj, Hrnčiar, Zavadský, Oláh, Vaš, Hodul
Prvý zápas novej sezóny privítala na domácej pôde Mýtna hostí z Podrečian. Hneď z prvej šance domácich sa v 5. minúte zápasu presadil Stanislav Demanko. V 10. minúte po prihrávke po pravej strane sa do šanci dostali hostia, no Urbančok pohotovo zareagoval. O minútu neskôr sa na opačnej strane do vzduchu zavesil Stanislav Demanko a lopta opečiatkovala brvno. V 13. minúte po rohovom kope sa hlavou presadil Golian. V obrane hostí to horelo aj v 15. minúte, keď po faule na Stanislava Demanka bol nariadený pokutový kop, z ktorého sa nemýlil Martin Kralinský. Ten istý hráč sa presadil o 3 minúty neskôr po rohovom kope. Druhý polčas ani poriadne nezačal a po krásnom centri z ľavej strany na vzdialenejšiu tyč skóroval hlavou Kralinský V 53. min. sa hostia dopustili faulu na Samuela Mázika v pokutovom území a rozhodca nariadil druhý pokutový kop v zápase. Loptu si na biely bod postavil sám faulovný a s prehľadom ho premenil. V 62. min. po zmätkoch v obrane domácich sa dočkali aj hostia. Po rýchlom protiútoku presne zakončil J. Hrnčiar. Domáci odpovedali onedlho v 69. min., keď loptu v šestnástke hostí vybojoval Ľ. Demanko a prihral na gól S. Demankovi. Hostia už len korigovali výsledok v 82. min., keď sa po centrovanej lopte gólovo presadil Z. Oláh. V úplnom závere stretnutia spálil stopercentnú šancu striedajúci hráč Roman Tamáš, keď zoči-voči brankárovi prestrelil.

Santrio Láza – Hr. Zalužany 5:1 (4:1)

Góly: 19. György, 30. Šnúrik, 42. Hukkeľ, 45. Jakub Lapin, 88. Petík (z PK) - 2. Markotán
ŽK: 37. Kováčik – 10. F. Kubaliak, 15. Škorňa, 40. T. Kubaliak, 74. Hriň
Rozhodoval: M. Jačmeník
Divákov: 85
DOMÁCI: Stieranka - Sarvaš, Hukkeľ, Dobročka (57. Očovay), Kováčik (46. Jerguš Lapin), György (68. Kocúr), Iskra, Jakub Lapin, Šumec (65. Šípoš), Petík, Šnúrik
HOSTIA: Paraj - Slížik, Škorňa, T. Kubaliak, Horváth, Čavoj, Vrbiniak, F. Kubaliak, Vengrín, Markotán, Karkusz (61. Hriň)
Prvý gól síce strelili hostia, ale potom to vzalo do rúk domáce mužstvo a jednoznačne porazilo súpera z Hrnčiarskych Zalužian.