Góly: 34., 40., 45. a 69. Masár - 72. Kováč (PK)
ŽK: 78. Salaj
Rozhodoval: Žiak
Divákov: 50
DOMÁCI: Novák (46. Šňúrik) - Nociar (54. Baláž), Ďuriško, Kuvik, Lempochner, Straško, Čepko (74. Obročník), Vikor, Oláh (80. Hyravý), Masár (70. Marunčák), Hronec
HOSTIA: P. Galamb - Kišvince, Vyhrabáč (37. Šerfözö), Šípoš (56. F. Galamb), Cerovský, Farkaš, Bubenka, Salaj, Matúška, Kováč, Kökény
V obrovskej horúčave sa hral odohral priemerný zápas, ktorý zvládli lepšie domáci. Strelecky dominoval najmä S. Masár, autor všetkých štyroch gólov domácich.

Vidiná – P. Dravce (nehralo sa, kontumačne 3:0)

Halič - Podrečany 4:0 (1:0)

Góly: 39. Olšiak, 65. Melich, 68. Búlik, 77. Borovec
ŽK: 24. A. Kička, 43. Borovec, 62. Paľaga – 82. Filčík
ČK: 79. Sychra
Rozhodoval: Vrábeľ
Divákov: 87
DOMÁCI: O. Papanitz - Borovec, Macko, Kováč (38. M. Papanitz), Melich, A. Kička (25. Dobrocký), Búlik, Póni, Paľaga, Koška (79. V. Kička), Olšiak
HOSTIA: Sychra - Hronec, Melicherčík, Božík, Andel (66. Randlísek, 80. Válek), Z. Oláh, Veselka, Filčík, F. Oláh, Berky, Smekal
V sotva priemernom zápase hostia nesklamali, ale doplatili na zahodené šance. Domáci to trestali gólmi, a tak sa zrodilo podľa priebehu zápasu dosť prekvapivo vysoké víťazstvo Haličanov.

Santrio Láza - Divín 5:1 (1:1)

Góly: 30., 62. a 73. Jakub Lapin (1 z PK), 79. a 82. Vrbiniak - 27. Čonka
ŽK: 49. Š. Lapin – 59. Činčura, 73. Šoltés, 75. Kmeť
Rozhodoval: S. Jačmeník
Divákov: 100
DOMÁCI: Nagy - Kocúr (88. Lukáč), Jerguš Lapin, Nociar (52. Vrbiniak), Majoroš, Š. Lapin (77. Mitter), Jakub Lapin, György, A. Mišík (65. Stieranka), Šnúrik (82. Kováčik), O. Mišík
HOSTIA: Šoltés - Bucha, Havrla, Oláh, Činčura, Jakubove, Kmeť, Holík, Leško, Čaba, Čonka
Hostia sa ujali vedenia v 27. min. gólom Čonku. O tri minúty vyrovnal z priameho kopu Jakub Lapin. V 62. min. po prieniku Mišíka premenil šancu opäť Jakub Lapin. Tento hráč domácich skompletizoval svoj zápasový hetrik o desať minút neskôr, keď sa nemýlil zo značky bieleho bodu – 3:1. Na 4:1 zvyšoval následne Vrbiniak, ktorý pár minút pred koncom zavŕšil zápasové skóre na konečných 5:1.

Hr. Zalužany - Lovinobaňa 3:1 (2:0)

Góly: 3. I. Markotán, 31. Láska, 51. M. Markotán - 55. M. Majkút
ŽK: 48. F. Kojnok – 45. Babka, 59. Marek Majkút
Rozhodoval: Hedvigy
Divákov: 150
ČK: 45. Grexa
DOMÁCI: Albert - M. Markotán, Láska, Rončák, Vengrín, F. Kojnok, R. Kojnok, F. Kubaliak, T. Kubaliak, I. Markotán, Turoň
HOSTIA: E. Becáni - Rafaj, Jaško, Grexa, F. Majkút, Marek Majkút, J. Becáni, Martin Majkút, Marcel Majkút, Babka, Wittlinger
V Zalužanoch sa odohralo kvalitné stretnutie, v ktorom mali hostia síce viac loptu na nohe, ale boli málo efektívni. Domáci podali bojovný výkon a dokázali silného súpera poraziť.

Kokava n/Rim. – Biskupice 8:0 (5:0)

Góly: 3., 37. a 48. Horváth, 11. Oravec, 28., 44. a 85. M. Sendrei (1 z PK), 67. Šuniar
Rozhodoval: Holas
Divákov: 162
DOMÁCI: Suja - Kafka, J. Becáni (73. V. Sendrei), J. Becáni (46. Bartoš), Varga (73. Lámer), Filipiak, Rábik, Skrutek (59. Šuniar), Horváth, Oravec, M. Sendrei
HOSTIA: György - Illéš, Janák, Bogdáň, Oláh, Nagy, Tóth (54. Molnár), Farkaš, Máté, Farkas, Mušuka
Domáci už v 10. min. viedli 2:0 a hralo sa prakticky len na jednu bránu. Hostia trafili priestor „svätyne“ domácich v celom dueli len trikrát. Hoci išlo o dosť nebezpečné strely, gólman domácich zostal neprekonaný. Druhý polčas sa už len dohrával, domáci pridali ešte tri presné zásahy.

Cinobaňa - Ružiná 4:1 (0:0)

Góly: 54. a 64. Suja, 74. Kurčík, 81. Berky - 79. Novotný. R Mózer, 150 divákov
DOMÁCI: Hrubý - Csaba, Suja, Kurčík, Molokáč (76. Haráni), Berky, Čierny, Melicher, Čonka, Deme, Balog (83. Malček)
HOSTIA: Kanát - Jamnický, Sochor, Balogh, Kliment, Novotný, Čonka, Moravčík, Smädo (67. Michálik), Nosáľ, Becáni
Cinobaňa začala zostra a už na začiatku si domáci vypracovali dve sľubné šance. V 29. min. mohli viesť hostia, no Čonkov lob vyhlavičkoval z bránkovej čiary Melicher. Po zmene strán boli diváci svedkami parádneho futbalu. Po desiatich minútach otvoril skóre Suja. O chvíľu mohol vyrovnať Kliment, ale nastrelil len brvno. Potom zneškodnil Kanát dve čisté šance, no na gól sezóny v podaní Suju a jeho famóznej hlavičky do vinkľa bol prikrátky. O pár minút sa domáci radovali po tretíkrát, keď po akcii na jeden dotyk skóroval do odkrytej brány Kurčík. Hosťom sa poradilo znížiť gólom Novotného, no v 81. minúte zaznamenal presný zásah Marek „Kuľo“ Berky.