Súhrn kola 22.08.2021

St. Halič - Mýtna 1:4 (1:1)
Góly: 22. Svorad - 45. a 60. Golian, 59. Koristek, 88. Demanko
ŽK: 58. Kökény
DOMÁCI: Galamb - Šerfözö, Matúška, Berky, Kökény, Farkaš, Galamb, Galamb, Baláž, Svorad (83. Rekšák), Kováč
HOSTIA: Urbančok - Budáč, Oravec, Bolčo, Mužík, Sivok, Koristek (81. Fiľo), Stankovič (53. Mišík), Golian (81. Sopóci), Dibala (63. Harčár), Demanko

V prvom polčase bol zápas vyrovnaný, no v druhom dejstve domáci akoby odišli z ihriska, a tak dosiahli zaslúžené víťazstvo futbalovejší hostia z Mýtnej.

Divín - Ružiná 1:4 (0:2)
Góly: 54. Dibala - 22. Jamnický, 27. a 58. Bodor, 48. Nosáľ
ŽK: 90. Jakubove
DOMÁCI: Šoltés - Havrla (83. Kováč), Bucha, Tomašik, Jakubove, Havrla, Záchenský (33. Oláh), Kmeť, Dibala, Čaba (46. Činčura), Oláh (69. Smekal)
HOSTIA: Michálik - Marko, Sochor, Balogh (67. Haško), Miartuš, Smädo (46. Becáni), Jamnický (46. Penksa), Moravčík, Liška (46. Kliment), Bodor, Nosáľ (87. Bencko)

Hostia vyhrali úplne zaslúžene, boli lepším mužstvom. Domáci sa dostávali do šancí len sporadicky a nebyť vychýlenej mušky hostí, mohol zápas skončiť aj vyšším rozdielom.

Lovinobaňa - Cinobaňa 1:1 (0:0)
Góly: 90. Marek Majkút - 76. Berky
ŽK: 4. Wittlinger, 29. Marek Majkút – 43. Radomír Berky, 76. Marek Berky, 90. Vyhrbáč, 90. Melicher
DOMÁCI: Ľalík - Jaško, Rafaj, Kuvik, Grexa (64. Matúš Majkút), F. Majkút, Abelovský (75. Becáni), Marek Majkút, Martin Majkút, Marcel Majkút, Wittlinger (57. Šuľan)
HOSTIA: Hrubý - Csaba, Vaculčiak, Haráni, Suja, R. Berky, Kurčík, M. Berky, Čonka (86. Vyhrabáč), Melicher, Čierny

Obidve mužstvá si vypracovali gólové príležitosti. Hostia viedli do poslednej minúty zápasu, ale domácim sa podarilo vyrovnať Marekom Majkútom po krásnej strele z priameho kopu na konečných 1:1 v poslednej minúte zápasu.

P. Dravce - Halič 2:2 (1:1)
Góly: 43. Baláž, 83. Gracza - 30. a 88. Gálik
ŽK: 60. René Berky, 66. Molnár
DOMÁCI: Milei - Iboš, Hukkeľ, Baláž, Fertö (60. Gracza), Košťál, Tóth (66. Róbert Berky), René Berky, Randís (46. Molnár), Iboš (46. Varga), Kubinec (46. Nôta)
HOSTIA: Mikuš - Borovec, Berky, Stanko, Koristek, Macko, Gálik, Cina (90. Malatinec), Papanitz (46. Lukáč), Šípoš (46. Búlik), Hámorník

Zápas bol vyrovnaný, v prvom polčase sa ujali vedenia hostia. Domáci vyrovnali tesne pred prestávkou. Domáci si veľa gólových príležitostí nevypracovali, ujali sa však vedenia v druhom polčase na 2:1. Svoj náskok však neudržali a hostia vyrovnali na konečných 2:2 a získali jeden bod na pôde súpera.

Biskupice - Santrio Láza 1:5 (0:2)
Góly: 76. Molnár - 4. a 30. Stieranka, 74. a 78. Nosáľ, 86. Kováčik
ŽK: 53. Fülöp, 67. Bogdáň, 77. Tóth, 81. Nagy – 45. Šumec
DOMÁCI: György - Illéš (42. Tóth), Nagy, Farkaš, Fülöp, Oláh, Bogdáň, Mátyás, Mušuka, Máté, Molnár (79. Farkas)
HOSTIA: Sychra - Sarvaš, Kováčik, Majoroš (69. Mitter), Očovay, Lapin, Nosáľ, Lapin, Stieranka, Šumec, Mišík (79. Nagy)

Hostia boli po celý zápas lepším mužstvom a zaslúžene vysoko zvíťazili.

Kokava n/Rim. - Uhorské 5:2 (1:1)
Góly: 11.,63.,74. a 82. Sendrei, 67. Filipiak - 14. Masár, 80. Nosáľ (z 11 m)
ŽK: 6. Batyás, 86. Horváth – 35. Straško
DOMÁCI: Suja - Batyás (73. Čavoj), Ján Becáni, Kafka, Jakub Becáni, Radič, Skrutek, Varga (73. Horváth), Sendrei, Šuniar, Filipiak
HOSTIA: Slanina - Ďuriško, Kurák (64. Obročník), Kuvik, Poliak, Csányi, Poliak, Baláž (55. Kamas), Straško, Nosáľ, Masár (75. Siheľský)

Zápas bol v prvom polčase úplne vyrovnaný, čomu nasvedčuje aj polčasový výsledok. Druhé dejstvo začal nátlakovou hrou domácich, ktorí z rýchlych brejkov premieňali svoje šance, keď využili v podstate skoro všetky z nich. Dosiahli tak zaslúžené víťazstvo.

Vidiná – Hr. Zalužany 4:1 (1:1)
Góly: 18. Vysočan, 51. Telek, 81. Špak, 87. Šupina - 6. Kubaliak
DOMÁCI: Václavík - Stieranka, Kučera (54. Kocúr), Telek (80. Varchol), Šuľaj, Melich (64. Šupina), Miadok, Vysočan, Šupina (64. Špak), Molokáč, Janšto (46. Juríček)
HOSTIA: Ľupták - PRIBILINEC (77. Adam), Láska, Rončák, Horváth (62. Pisár), Kojnok, Markotán, Kubaliak, Kubaliak, Turoň (71. Benko), Markotán

Vidiná sa po dvoch vyhratých zápasoch rozbiehala pomaly, ale potom ukázala, že zaslúžene patrí do vrchnej polovice tabuľky. Zaslúžene zdolala snaživého súpera z Hrnčiarskych Zalužian vysoko 4:1.