Podrečany – Kokava n/R. 1:3 (0:1)

Góly: 48. Božík - 45., 63. a 69. M. Sendrei
Rozhodoval: Drugda
Divákov: 30
DOMÁCI: Sychra - F. Oláh, Berky, Veselka, Božík, Randlísek, Filčík, Z. Oláh, Ľ. Vrbiniak (77. Smädo), Zavadský (18. Smekal), Andel
HOSTIA: Suja - J. Becáni, Chromek, Radič, J. Becáni (46. Varga), Rábik, Filipiak, Skrutek, Oravec, M. Sendrei, Šuniar (83. Ňuňuk)
V prvom polčase aktívnejší hostia vsietili jeden gól a ďalšie dve šance zahodili. Na začiatku druhého dejstva domáci vyrovnali, no fyzicky lepšie pripravení hostia strelili ďalšie dva góly a zaslúžene tak vyhrali.

Cinobaňa - Uhorské 0:1 (0:1)

Góly: 9. Vikor
ŽK: 28. A. Hrubý – 34. Kamas, 77. Trčan, 87. Vikor
Rozhodoval: M. Kováč
Divákov: 130
DOMÁCI: P. Hrubý - Csaba, Suja, Kurčík, Berky, A. Hrubý, Haráni, P. Čierny, Lauko, Deme (50. Molokáč), Balog
HOSTIA: Trčan - Nociar (46. Hronec), Straško, Kuvik, Mizera, Poliak, Vikor, Ružička (90. Siheľský), Novák (84. Rončák), Nosáľ, Kamas
Už v 10. min. sa po chybe domáceho brankára ujali hostia vedenia, keď do prázdnej brány hlavičkoval Vikor. Hneď z protiútoku mohol vyrovnať P. Čierny, ale jeho strelu vyrazil Trčan na roh. Po polhodine hry sa do šance dostal opäť autor prvého gólu, jeho hlavička však tesne minula šibenicu domácej svätyne. Najkrajšiu akciu stretnutia predviedol Novák, ktorý prešiel všetko, čo mu stálo v ceste, a gólu zabránil až výborným zákrokom domáci gólman P. Hrubý. V druhom polčase mohol pridať ďalšie dva góly Vikor, ale obe jeho šance zostali nevyužité. V 78. min. vybojoval pred domácich pokutový kop P. Čierny, no Kanonierovi M. Berkymu penaltu brankár Trčan zneškodnil. Aj keď sa ešte nastavovalo šesť minút, výsledok sa už nezmenil a v Cinobani sa zrodilo prekvapenie kola.

Mýtna – Hr. Zalužany 1:2 (1:1)

Góly: 10. Koristek - 32. a 58. Láska
ŽK: 72. Rončák
Rozhodoval: M. Jačmeník
Divákov: 70
DOMÁCI: Mikla - Oravec, Stupár, Novák, Kralinský, Sivok (62. Šatara), Abelovský, Mišík, Golian, Koristek, Demanko (62. Mázik, 90. Harčár)
HOSTIA: Paraj - Vengrín (78. Horváth), M. Markotán, Láska, M. Markotán (46. Ďalog), T. Kubaliak, F. Kubaliak, R. Kojnok, F. Kojnok (63. Čavoj), I. Markotán (90. Hriň), Rončák (84. Karkusz)
Domáci začali dobre a už v 10. minúte bolo 1:0, keď sa presadil Koristek. Potom však nepochopiteľne prestali hrať a hostia začali byť lepším tímom. Dvomi gólmi Lásku otočili stav stretnutia a zaslúžene zvíťazili. Škvrnou na ich skvelom výkone bolo len nešportové správanie vo forme zdržiavania zbytočným prerušovaním hry. Domáci tím sa svojim priaznivcom ospravedlňuje za slabý výkon, ktorý sa pokúsi odčiniť nasledujúcu sobotu v Uhorskom.

Halič - Santrio 1:2 (1:1)

Góly: 30. Olšiak - 20. Petík, 70. Mišík
ŽK: 62. Paľaga
Rozhodoval: S. Jačmeník
Divákov: 122
DOMÁCI: O. Papanitz - Paľaga, Borovec, Póni, Koška (74. Melich), Tóth, Kováč, Macko, Olšiak, Cina, M. Papanitz
HOSTIA: Stieranka - Kocúr, Sarvaš, J. Lapin, Majoroš, Š. Lapin (81. Mitter), J. Lapin, Petík, Očovay, Mišík, György (57. Dobročka)
Hostia sa ujali vedenia hneď z prvej šance, keď po rohovom kope hlavou skóroval Petík. Domácim sa po polhodine hry podarilo vyrovnať po rýchlej kolmej akcii Olšiakom. Po prestávke v 70. min prišiel diskutabilný moment, keď po neodpískanom faule v strede ihriska sa hostia dostali do brejku a O. Mišík rozhodol vyrovnaný zápas v prospech hostí.

St. Halič – P. Dravce 0:6 (0:3)

Góly: 12. Varga, 15.,16. a 56. Kubinec, 60. a 85. Hukkeľ
ŽK: 89. Vrábeľ – 77. Randís
Rozhodoval: Mózer
Divákov: 20
DOMÁCI: Galamb - Matúška, Kökény, Vyhrabáč, Cerovský, Šípoš, Vrábeľ, Malatinec, Kalina, Rekšák, Miroslav
HOSTIA: Milei - Košťál, Fertö, Hukkeľ, Baláž, Kubinec, Hodul, Varga (46. A. Berky), D. Berky (64. Gondáš), Randís, Nôta
Domáci v oklieštenej zostave nedokázali vzdorovať hosťom z Panických Draviec a prehrali vysoko 0:6.

Ružiná - Vidiná 2:1 (1:1)

Góly: 26. Nosáľ (z 11m), 55. Čonka - 42. Vysočan
ŽK: 59. Miartuš, 75. Smädo – 44. Miadok, 54. Telek, 63. Kučera
ČK: 84. Major
Rozhodoval: Kaliňák
Divákov: 50
DOMÁCI: Michálik - Marko, Sochor (65. Gajdoš), Balogh, Miartuš, Kliment (46. Jamnický), Čonka, Moravčík, Becáni (46. Smädo), Penksa, Nosáľ (90. Novotný)
HOSTIA: Václavík - Miadok, Šuľaj, Schvarz, Stieranka, Vysočan, Šupina (59. Kaličiak), Janšto, Telek, Kučera, Špak
Vo vyrovnanom zápase sa hral bojovný futbal, v ktorom boli napokon domáci predsa len o jeden gól lepším mužstvom. Vyhrali tak tesne 2:1.

Divín - Biskupice 4:0 (2:0)

Góly: 12. Štengl, 39. a 81. Čonka, 63. V. Havrla
ŽK: 54. C. Rezník
ČK: 38. Farkaš
Rozhodoval: Holas
Divákov: 84
DOMÁCI: Kováč - D. Havrla, Kucej, Bucha, Činčura (46. Kmeť), Tomašik (75. Haranza), Čonka, V. Havrla, Peťko (63. Oláh), Čaba (83. Z. Berky), Štengl (60. Jakubove)
HOSTIA: György - Janák, Farkaš, C. Rezník, Tóth (46. Máté), Mušuka (68. M. Rezník), Farkas, Bogdáň, Oláh (65. Molnár), Nagy, Illéš
Do duelu vstúpili lepšie domáci, ktorí do polčasu dvakrát gólovo presadili. Hostia hrali po vylúčení hráča len s desiatimi hráčmi. Síce párkrát ešte pohrozili, góly však už dávali len domáci Divínčania.