Góly: 28. a 77. Peťko, 79. V. Havrla
ŽK: 68. Peťko – 45. Trčan, 85. Siheľský
Rozhodoval: Žiak
Divákov: 50
DOMÁCI: Šoltés - Kucej, Bucha, V. Havrla, Čonka, Peťko (78. Štengl), Oláh, Činčura (72. Holík), D. Havrla, Jakubove (82. Leško), Kmeť (86. Berky)
HOSTIA: Trčan - Nociar (67. Siheľský), Kuvik, Straško, Rončák, Csányi, Čepko, Hronec, Oláh, Kamas (82. Obročník), Baláž
Domáci boli počas celého zápasu lepším mužstvom. Z drvivej prevahy vyťažili len tri pekné góly.

Mýtna - Cinobaňa 5:1 (1:1)

Góly: 14. Novák, 64., 78., 84. a 88. Koristek - 12. Berky
ŽK: 35. Novák – 35. Suja, 70. Molokáč, 84. Berky
Rozhodoval: S. Jačmeník,
Divákov: 100
DOMÁCI: Mikla - Budáč, Oravec, Novák, Mahút (51. Harčár), Abelovský, Sivok, Mišík (51. Koristek), Kralinský, Golian (73. Mazik), Demanko (78. Fiľo)
HOSTIA: Hrubý - Csaba, Suja, Kurčík, Berky, P. Čierny, Melicher, Deme (76. Malček), Balog (46. Molokáč), Čonka (84. J. Čierny), Haráni
Posledný zápas na domácej pôde privítali Mýtňanci kvalitného súpera z Cinobane. Napriek horúcemu počasiu sa od začiatku hralo v rýchlom tempe, avšak bez vážnejších šancí na obidvoch stranách. V 12. minúte padol prvý gól stretnutia, keď sa po chybe domáceho obrancu presadil hosťujúci Berky - 0:1. V 14. minúte bolo vyrovnané, domáci Novák prešiel všetko, čo mu stálo v ceste, a bolo 1:1. V 21. minúte domácim prekazil radosť z ďalšieho gólu postranný rozhodca, keď Golian zakončoval z postavenia mimo hry. V 39. minúte sa mohli tešiť hostia, no výborný Mikla vychytal Čierneho. Takisto dopadli aj dve šance domáceho Kralinského, keď sa vyznamenal brankár hostí, a taktiež aj hlavička Demanka. Stav sa tak už do polčasu nezmenil. V 64. minúte sa domáci konečne dostali do vedenia, pekný priamy kop z kopačky Koristeka skončil v sieti a bolo 2:1. V 78. minúte sa situácia zopakovala a Koristek svojim druhým gólom zvýšil stav stretnutia na 3:1. Domáci Koristek sa aj dnes dočkal hetriku, po krásnej akcii vsietil svoj tretí gól a stanovil skóre na 4:1. Exhibícia domáceho celku a samotného Koristeka vyvrcholila v 88. minúte jeho ďalším gólom, už v poradí štvrtým, a zápas sa mohol skončiť. Domácim hráčom patrí vďaka za predvedený výkon v dnešnom zápase a aj za výbornú hru počas celej sezóny 2021/2022.

Podrečany - Santrio Láza 2:8 (2:3)

Góly: 21. Zavadský, 35. Božík - 2. O. Mišík, 9. a 30. György, 53. Š. Lapin, 56. a 82. Jakub Lapin, 89. Mitter, 90. Vrbiniak (z PK)
ŽK: 40. Ľ. Vrbiniak
Rozhodoval: Holas
Divákov: 82
DOMÁCI: Hronec - Randlísek, Melicherčík, Božík, Andel, Zavadský, Z. Oláh, Ľ. Vrbiniak, F. Oláh (77. Válek), Berky, Smekal
HOSTIA: P. Vrbiniak - Majoroš, Očovay, Sarvaš, A. Mišík, Š. Lapin, Jakub Lapin, Jerguš Lapin, Šumec, György (71. Lukáč), O. Mišík (73. Mitter)
Posledný domáci zápas Podrečany zvládli ako-tak len v prvom polčase. Po zemne strán sa gólovo presadzovali už len hostia, ktorí vsietili päť gólov, z toho dva v záverečných minútach duelu. Zápas tak zaslúžene vyhrali.

St. Halič – Hr. Zalužany 3:1 (0:1)

Góly: 59. Šípoš, 81. Kökény, 90. Šerfözö - 38. Rončák
ŽK: 90. Hriň
Rozhodoval: M. Jačmeník
Divákov: 35
DOMÁCI: P. Galamb - Kišvince, Vyhrabáč (52. Kökény), Šípoš, F. Galamb, Cerovský, Farkaš (60. Salaj), Kalina, Bubenka, Matúška, Kováč (77. Šerfözö)
HOSTIA: P. Markotán - Horváth, Láska, M. Markotán, Čavoj, T. Kubaliak, F. Kubaliak (76. Hriň), R. Kojnok, F. Kojnok, Rončák, Ďalog (50. Karkusz)
V prvom polčase to bol vyrovnaný zápas, šance boli na obidvoch stranách, no hostia strelili šťastný gól a viedli 0:1. Druhé dejstvo sa nieslo v réžii domácich, ktorí zaznamenali z viacerých šancí tri góly a zaknihovali tak ďalšie cenné víťazstvo.

Ružiná - Halič 7:1 (1:1)

Góly: 45. Moravčík, 46. Čonka, 53. a 81. Nosáľ (1 z PK), 64. Jamnický, 66. Marko, 87. Bencko - 5. Melich
ŽK: 44. Póni
Rozhodoval: Kaliňák
Divákov: 80
DOMÁCI: Michálik (68. Kanát) - Marko, Sochor, Balogh, Miartuš (66. Smädo), Čonka (77. Gajdoš), Penksa, Moravčík, Becáni (56. Kliment), Nosáľ, Jamnický (85. Bencko)
HOSTIA: O. Papanitz - Kováč, M. Papanitz, Melich, A. Kička, Búlik, Póni, Paľaga, Dobrocký (70. V. Kička), Koška, Gracza
Baník Ružiná išiel v tomto zápase na víťazstvo v šiestej lige, aj keď posledný krok býva najťažší. To sa potvrdilo najmä v prvom polčase, ktorý skončil za nerozhodného stavu. Nervozita zväzovala domácim nohy. Po zmene strán sa už prejavili nesporné kvality tabuľkového lídra, ktoré domáci demonštrovali strelením poltucta gólov. Následne už hráči Ružinej mohli začať oslavovať titul majstra 6. ligy ObFZ Lučenec.

Lovinobaňa - Vidiná 0:1 (0:1)

Góly: 10. Telek
ŽK: 69. Schvarz, 78. Kučera, 84. Václavík
Rozhodoval: Vrábeľ
Divákov: 80
DOMÁCI: E. Becáni - Rafaj, Jaško, F. Majkút, J. Becáni, Oláh (31. Grexa), Marek Majkút, Ďalog (58. Wittlinger), Marcel Majkút, Martin Majkút, M. Hronec
HOSTIA: Václavík - Šuľaj, Vysočan (90. Biblyák), Kučera, Telek, Špak, Janšto (65. Kaličiak), Miadok, Juríček (77. Kocúr), Stieranka, Schvarz
Vo vyrovnanom zápase dosiahli hostia zaslúžené víťazstvo. Boli futbalovejším mužstvom a narozdiel od domácich strelili gól, vďaka ktorému tento zápas vyhrali.

P. Dravce - Kokava n/Rim. 0:5 (0:5) – nedohraté

Góly: 6., 8., 15., 23. a 32. M. Sendrei
Rozhodoval: Kováč
Divákov: 35
DOMÁCI: Milei - Košťál, Randís, Fertö, Berky, Hukkeľ, Vaš
HOSTIA: Suja - Becáni, D. Filipiak, Varga, Bartoš, Rábik, Skrutek, Šuniar, Oravec, Horváth, M. Sendrei
Domáci, žiaľ, nastúpili pre rôzne okolnosti len so siedmimi hráčmi. Po zranení kapitána ešte istý čas skúšali hrať, ale neskôr mu zranenie nedovolilo pokračovať v hre.