Góly: 74. Marko - 57. Balaško
ŽK: 29. Bodor, 77. Moravčík – 16. Balaško, 65. Jerguš Lapin, 77. Petík, 79. A. Mišík, 82. O. Mišík
Rozhodoval: Mózer
Divákov: 70
DOMÁCI: Michálik - Marko, Moravčík, Balogh, Jamnický (46. Ľupták), Liška (63. M. Smädo), Penksa, Haško (63. P. Smädo), Bodor, Nosáľ, Becáni
HOSTIA: Nagy - Očovay, Sarvaš, Kováčik, Jerguš Lapin, Jakub Lapin, Nosáľ, Šumec (46. Petík), Balaško, A. Mišík, O. Mišík (88. Stieranka)

V prvom polčase boli lepší hostia. Po zmene strán domáci prevzali iniciatívu, no napriek tomu inkasovali gól ako prví. Šťastným gólom v závere zápasu sa im podarilo aspoň vyrovnať na 1:1.

St. Halič - Vidiná 1:8 (1:3)

Góly: 9. Kökény - 1. Melich, 13. a 49. Melicher, 33.,59. a 62. Molokáč, 79. Špak, 85. Juríček
ŽK: 66. Miadok
Rozhodoval: Varga
Divákov: 25
DOMÁCI: P. Galamb - Cerovský, Vrábeľ, Kökény, Matúška, Baláž, Dudáš, Kováč, F. Galamb (67. R. Galamb), Kortiš, Šerfözö
HOSTIA: Václavík (85. Kováčik) - Miadok, Melich, Šuľaj, Špak, Juríček, Melicher, Hronec, Varchol (67. Kučera), Šupina, Molokáč (75. Hrnčiar)

Mýtna - Halič 3:1 (1:0)

Góly: 18. a 75. Kralinský, 69. Šatara - 57. Búlik
ŽK: 83. Oravec – 72. Borovec
Rozhodoval: Žiak
Divákov: 50
DOMÁCI: Mikla (46. Urbančok) - Oravec, Novák, Bolčo, Mužík, Mišík, Sivok (80. Palúch), Golian (60. Mazik), Mázik (60. Šatara), Kralinský (81. Harčár), Demanko
HOSTIA: O. Papanitz - M. Papanitz, Hámorník, Dobrocký (46. Romančík), Berky, Borovec, Gálik, Búlik, Kička, Póni, Šípoš

V poslednom domácom zápase jesennej časti privítali domáci na svojom ihrisku hosťujúci celok z Haliče. V prvých minútach mali na počudovanie viac z hry hostia. No boli to predsa len domáci, ktorí sa radovali z prvého gólu, v 18. minúte sa po chybe obrancu presadil Kralinský - 1:0. Ani po úvodnom góle sa obraz hry nezmenil, hostia boli aj naďalej nebezpečnejší, no z pripravených šancí domáceho Miklu neprekonali. V 41. minúte to skúsil strelou domáci Demanko, ale brankár jeho pokus vyrazil na roh, a tak prvý polčas skončil najtesnejším rozdielom v prospech domácich. Druhý polčas nadviazal na prvý, katastrofálny výkon domácich v 57. minúte vyústil do vyrovnávajúceho gólu hostí – 1:1. V 69. minúte prišlo vykúpenie pre domáci tím, z nevinne vyzerajúcej akcie sa lopta dostala k Šatarovi a ten zakončil presne - 2:1. Tento moment Mýtnu nakopol, v 76. minúte po chybe v obrane Haliče zvýšil stav stretnutia krásnou umiestnenou strelou opäť Kralinský - 3:1. Do konca zápasu sa už nič vážnejšie neudialo, a tak domáci utrpeli víťazstvo nad snaživým súperom.

Podrečany - Uhorské 2:3 (2:1)

Góly: 18. Borovička, 44. Filčík - 4. a 90. Masár (1 z 11m), 64. Lempochner
ŽK: 62. Z. Oláh, 73. Filčík, 89. Hronec – 66. Straško

Rozhodoval: Kováč
Divákov: 30
DOMÁCI: Hronec - F. Oláh, Melicherčík, Veselka, Andel, Filčík, Z. Oláh, Haferník, Smekal, Kišvince, Borovička
HOSTIA: Trčan - Lempochner, Kuvik (46. Kamas), Nosáľ, Nociar, Straško (68. Hozdek), Ďuriško, M. Poliak, M. Poliak, Oláh (46. Mizera), Masár

Zápas sa hral na celkom slušnej úrovni. Domáci do polčasu viedli 2:1 a zdalo sa, že si vybojujú aspoň bod. No v druhom polčase hostia vyrovnali a v poslednej minúte dali z pokutového kopu víťazný gól.

Divín – Hr. Zalužany 1:2 (1:2)

Góly: 25. Jakubove - 20. Ľupták, 35. Turoň
ŽK: 77. Čaba – 61. Benko
Rozhodoval: Jačmeník
Divákov: 70
DOMÁCI: Šoltés - Havrla, Bucha, Čaba, Dovala (17. Marko), Kmeť, Činčura, Oláh, Okša (73. Kováč), Jakubove, Peťko
HOSTIA: Škorňa - Pribilinec, F. Kojnok, Láska, Horváth, Turoň, R. Kojnok, Kubaliak, Benko (86. Karkusz), Markotán, Ľupták (81. Hriň)

Vo vyrovnanom a bojovnom zápase vyhrali šťastnejší hostia, ktorí prejavili väčšiu túžbu po víťazstve.

Lovinobaňa - Kokava n/Rim. 1:3 (1:1)

Góly: 40. Jaško - 9. Šuniar, 68. a 83. M. Sendrei
ŽK: 35. Marcel Majkút, 63. Jaško – 30. Radič, 42. M. Sendrei, 56. Chromek, 75. Ján Becáni
Divákov: 80
ČK: 75. Marcel Majkút (2. ŽK)
DOMÁCI: Ľalík - F. Majkút, Jaško, Grexa, Ďalog (79. Oláh), Abelovský (67. Ďurkov), Marek Majkút, Martin Majkút, Marcel Majkút, Šróba (87. Hronec), Koristek
HOSTIA: Suja - Ján Becáni, Kafka, Jakub Becáni, Bavala, Chromek, Radič, Filipiak, Varga (85. Lámer), M. Sendrei, Šuniar (88. Nemčok)

Domáci začali náporom a zatlačili na ich polovicu, ale svoje šance nevyužili. Hostia sa ujali vedenia z rýchleho protiútoku. Pred polčasom po rohovom kope Jaško vyrovnal na 1:1. V druhom polčase mali domáci tlak, no bez gólového efektu, čo hostia využili po vylúčení domáceho Marcela Majkúta. Strelili ešte ďalšie dva góly a rozhodli tak o svojom víťazstve.

P. Dravce - Biskupice 1:4 (1:2)

Góly: 28. A. Baláž - 20. Mátyás, 41. Oláh, 70. P. Máté, 82. Mušuka
ŽK: 60. Š. Farkaš
Rozhodoval: Kojnok
Divákov: 0
DOMÁCI: Milei - Košťál, Hukkeľ, Nôta, A. Baláž, Molnár (74. Berky), Tóth, Banga, Fertö (58. Kubinec), Randís (86. Gondáš), A. Baláž
HOSTIA: György - M. Máté (85. F. Farkas), Janák, Farkaš, Illéš, Oláh, Nagy, Rezník (36. P. Máté), Mátyás, P. Farkas, Mušuka

Hostia sa ujali vedenia po chybách v domácej obrane. V 28. minúte sa domácim podarilo vyrovnať po odrazenej lopte od brankára. Hostia však v 41. minúte zaznamenali gól do šatne z rýchleho protiútoku. Po zmene strán hostia využili svoje príležitosti a ďalšími dvoma gólmi si zabezpečili výhru 1:4.