Uhorské - Biskupice 2:1 (1:0)

Góly: 3. Masár, 87. Nosáľ (z 11m) - 83. Nagy
ŽK: 54. Kurčík, 78. Mizera – 54. P. Farkas, 62. Š. Farkaš
ČK: 57. P. Farkas (2. ŽK)
DOMÁCI: Ďuriško - Vikor, Obročník (70. Baláž), Straško, Nociar, Lempochner (88. Siheľský), Dyma, Nosáľ, Kurčík, Mizera, Masár (21. Dyma)
HOSTIA: György - Janák (27. Bogdáň), Nagy, Š. Farkaš, Fülöp, Oláh, P. Farkas, Bogdáň, Mátyás, Mušuka (56. Molnár), Máté

Domáci nastúpili na zápas bez viacerých hráčov základnej zostavy, no napriek tomu si vypracovali viac gólových príležitostí. Zaslúžene vyhrali nad snaživým súperom z Biskupíc.

Halič - Lovinobaňa 1:1 (0:0)

Góly: 80. Lukáč - 88. Marcel Majkút
ŽK: 45. Paľaga, 58. Berky – 58. Marcel Majkút, 80. František Majkút
DOMÁCI: Mikuš - Borovec, Berky, Paľaga (46. Lukáč), Stanko, Koristek, Tryzna (86. Papanitz), Macko, Gálik (65. Šípoš), Hámorník, Dobrocký (65. Malatinec)
HOSTIA: Ľalík - Rafaj, Jaško (1. Šuľan), Kuvik, Matúš Majkút (46. Oláh), František Majkút, Marek Majkút, Martin Majkút, Becáni, Marcel Majkút, Wittlinger

V horúčave sa hral celý zápas vo vysokom tempe a diváci sa mali na čo pozerať, aj keď góly padli až v úplnom závere. Domácich poslal do vedenia Lukáč, hostia zachránili remízu strelou pod brvno vďaka Marcelovi Majkútovi.

Ružiná - Podrečany 5:0 (3:0)

Góly: 3.,23.,36. a 48. Nosáľ, 69. Bodor
ŽK: 62. Bubenka
DOMÁCI: Michálik - Marko, Sochor, Balogh, Miartuš, Haško (46. Moravčík), Jamnický, Kliment (46. Liška), Bodor (69. Smädo), Nosáľ (63. Penksa), Becáni (42. Smädo)
HOSTIA: Hronec - Melicherčík, Darányi, Zöld (52. Vrbiniak), Oláh, Andel (71. Ľudovít Alštock), Filčík, Bubenka, Haferník, Kišvince, Gonda (71. Obročník

Zápas bol jednoznačnou záležitosťou domácich a nebyť vychýlenej mušky niektorých hráčov, mohol byť konečný výsledok ešte aj vyšší.

Hr. Zalužany - Kokava n/Rim. 7:1 (2:0)

Góly: 29. a 55. Markotán, 44. a 49. Kubaliak, 68. Turoň, 75. Láska, 87. Hriň - 71. Kafka
ŽK: 34. Kojnok – 86. J. Becáni
DOMÁCI: Ľupták - Vengrín (24. Markotán), Láska, Rončák, Kojnok, Turoň (79. Hriň), Kojnok (79. Karkusz), Kubaliak, Kubaliak, Markotán, Janoštiak (13. Paraj)
HOSTIA: Horváth - Becáni, Bavala (65. Batyás), Kafka, Chromek, Radič, Filipiak, Végh, Lauko (41. Becáni), Sendrei (65. Lámer), Šuniar

Do konca úvodného dejstva mali šance aj hostia, ale nevyužili ich. Domáci dali dva góly. V druhom polčase hostia inkasovali tretí gól, ktorý ich zlomil. Domáci ešte pridali ďalšie štyri góly a zápas zaslúžene vyhrali.

Santrio Láza - P. Dravce 3:0 (2:0)

Góly: 7. Lapin, 9. Mišík, 82. Petík
ŽK: 58. Šumec, 84. Kováčik – 53. Hukkeľ, 68. Milei, 72. Iboš
DOMÁCI: Sychra - Sarvaš, Stieranka, Mitter (73. Matušík), Kováčik, György, Nosáľ, Šumec, Lapin, Petík, Mišík
HOSTIA: Milei - Iboš, Hodul, Banga (46. Morháč), Nôta (46. Varga), Hukkeľ, Fertö (78. Baláž), Baláž, Banga (74. Randís), Košťál, Gracza (55. Molnár)

Skóre otvorili domáci už po siedmich minútach gólom Jakuba Lapina. Do dvojgólového vedenia ich dostal o dve minúty neskôr Mišík. Domáci si v prvom polčase vytvorili aj ďalšie gólové príležitosti, ktoré však zostali nevyužité. V začiatku druhého dejstva mali hernú prevahu hostia, ktorí však svoje šance na gól zahodili. Domácich podržal gólman Sychra. Diváci v Santriu videli gól ešte v 82. minúte, keď Petík zvýšil na konečných 3:0.

Cinobaňa - St. Halič 11:1 (5:0)

Góly: 19. P. Čierny, 20.,36. a 59. M. Berky, 32. Haráni, 40. a 51. R. Berky, 64. Hlaváč, 80. a 86. Suja (1 z 11m), 90. J. Čierny - 56. Cerovský
ŽK: 52. P. Čierny
DOMÁCI: Hrubý - Csaba, Vaculčiak, Haráni, Suja, Melicher, R. Berky, Kurčík (46. Vyhrabáč), M. Berky (60. J. Čierny), Čonka (46. Hlaváč), P. Čierny
HOSTIA: Galamb - Šerfözö, Matúška, Kortiš (46. Baláž), Berky (58. Galamb), Kalina, Vrábeľ, Kökény, Cerovský (70. Rekšák), Farkaš, Galamb

Až do 18. minúty sa Stará Halič snažila držať krok s domácimi. Neustále sa ale hralo na polovici hostí a domáci odpor hostí zlomili v priebehu dvoch minút po góloch Paťa Čierneho a Mareka Berkyho. Potom nasledoval už len koncert Cinobane a bolo len otázkou času, kedy padne desiaty gól. Ten dal päť minút pred koncom Suja. Cinobaňa napokon deklasovala Starú Halič dvojciferným výsledkom.

Mýtna - Divín 5:0 (2:0)

Góly: 14. Dibala, 22. Mišík, 61. a 67. Koristek (1 z 11m), 73. Novák
ŽK: 67. Berky, 67. Havrla
DOMÁCI: Mikla - Budáč, Oravec, Mužík, Bolčo, Ondrášik (19. Mišík), Sivok (65. Harčár), Kralinský (56. Stankovič), Dibala (65. Šatara), Koristek, Demanko (56. Novák)
HOSTIA: Šoltés - Havrla, Oláh, Bucha, Tomašik, Činčura, Jakubove (52. Berky), Dovala, Kováč, Marko (31. Smekal), Havrla

Domáci začali svižne a hneď v úvodnej desaťminútovke Koristek nepremenil dva samostatné nájazdy, ktoré zneškodnil brankár hostí Šoltés. Šťastie sa na Mýtnu usmialo v 15. minúte, keď sa po rohovom kope presadil hlavou Dibala – 1:0. O dve minúty neskôr pohrozili po rohu aj hostia. V 22. minúte sa pekne uvoľnil Koristek a naservíroval loptu pred bránu Mišíkovi, ktorý zvýšil na 2:0. V druhom polčase sa hral medzišestnástkový zápas, za domácich postupne zvyšovali dvakrát Koristek a v 73. minúte všetkých prekvapil strelou Novák, ktorý zavŕšil na výsledných 5:0.