menu

Súťažný ročník 2021/2022

Súhrn kola 15.05.2022

P. Dravce - Divín 3:4 (2:2)

Góly: 35. Hukkeľ, 35. R. Berky, 48. A. Baláž st - 19. Oláh, 28. Košťál (vl. gól), 46. a 90. V. Havrla
ŽK: 9. Tóth – 30. Karlík
Rozhodoval: Žiak
Divákov: 30
DOMÁCI: Milei - Košťál, Fertö, Nôta, R. Berky, Hukkeľ, Matuška (61. Molnár) - A. Baláž, Tóth (46. Kubinec), A. Baláž (83. A. Berky), Vaš (76. D. Berky)
HOSTIA: Šoltés - D. Havrla, Kucej, Bucha, Činčura (90. Leško), Tomašik, Čonka, Haranza, Oláh (46. V. Havrla), Karlík (77. Holík), Jakubove
Zápas začal v réžii domácich. Napriek tomu išli do vedenia ako prví hostia gólom z 19. minúty. Domáci opäť inkasovali o necelých desať minút neskôr, vlastného gólmana nešťastne prekonal Košťál. Následne sa hráči Panických Draviec pokúšali o zmenu stavu, čo sa im aj podarilo dvomi rýchlymi gólmi v rozpätí šesťdesiatich sekúnd. V 35. min. zakončoval Norbert Hukkeľ, ďalší gól pridal v tej istej minúte René Berky. Na polčasovú prestávku sa tak išlo za vyrovnaného stavu 2:2. Boli to opäť hostia, ktorí išli po zmene strán do jednogólového vedenia. Domáci sa nevzdávali a po rohu hlavou zakončil v 48. min. Alexander Baláž st. – 3:3. Zápas pokračoval šancami na oboch stranách. Začal sa boj o body. Keď už to vyzeralo, že mužstvá si body podelia, výhru a plný bodový zisk si po chybe domáceho hráča zabezpečili hostia. Víťazný gól zaznamenal v 90. minúte Havrla.

Vidiná - Mýtna 0:5 (0:3)

Góly: 12. Koristek, 19. Kralinský, 32. a 79. Golian, 56. Demanko
ŽK: 11. Stieranka – 36. Stupár
Rozhodoval: M. Jačmeník
Divákov: 50
DOMÁCI: Václavík - Miadok (46. Burdilák), Šuľaj, Kaličiak, Špak, Juríček, Schvarz, Stieranka, Vysočan, Hronec (46. Janšto), Kučera (75. Biblyák)
HOSTIA: Urbančok - Mužík, Stupár (60. Stankovič), Novák, Budáč, Kralinský (73. Mázik), Abelovský, Mišík, Golian (89. Mikla), Koristek (79. Harčár), Demanko (85. Malatinec)
Domáci nastúpili v oklieštenej zostave proti jednému z lídrov šiestej ligy a tak to aj dopadlo. Hostia bez väčších problémov dotiahli zápas do víťazného konca.

Lovinobaňa – St. Halič 9:0 (3:0)

Góly: 5. Hronec, 16. a 83. Martin Majkút, 65. a 80. Wittlinger, 69. Jaško, 86. Rác (z PK) - 20. Kökény (vl. gól), 48. Kišvince (vl. gól)
ŽK: 32. Kišvince, 86. Galamb
Rozhodoval: Michal Kováč
Divákov: 50
DOMÁCI: E. Becáni - Jaško, Rafaj, Gabľas (46. Wittlinger), Grexa (65. Marcel Majkút), Marek Majkút, Ďalog, J. Becáni, Babka (73. Rác), Martin Majkút, Hronec (80. Porubiak)
HOSTIA: Galamb - Matúška, Kökény, Kišvince, Farkaš, Vyhrabáč (90. Malatinec), Cerovský, Dudáš, Šípoš, Šerfözö (65. Vrábeľ), Salaj
Lovinobaňa začala hneď od začiatku bojovne a s veľkým tlakom na súperovu bránu, čo domáci zužitkovali gólom M. Hronca zo začiatku duelu. Ďalej peknou kombinačnou hrou zatlačili hostí na jeho polovicu, čo sa prejavilo aj na konečnom výsledku. Domáci hrajú okulahodiaci futbal. Tento fakt sa odzrkadľuje aj na návštevnosti diváckej kulisy.

Uhorské - Halič 2:4 (1:1)

Góly: 10. Vikor, 74. Baláž - 17. a 61. Borovec, 53. Tryzna, 68. Tóth
ŽK: 43. Nociar, 45. Csányi, 50. Novák, 85. Obročník – 28. Borovec, 66. M. Papanitz, 69. Hámorník
ČK: 69. Hámorník (po 2. ŽK)
Divákov: 80
DOMÁCI: Trčan - Nociar, Rončák (66. Baláž), Kuvik, Poliak, Čepko (82. Obročník), Csányi, Vikor, Novák, Nosáľ, Masár (46. Hronec)
HOSTIA: O. Papanitz - Búlik, Hámorník, Borovec, Tryzna, M. Papanitz, Tóth, Štěpaník (68. Kička), Póni, Koška, Kováč
V kvalitnom stretnutí hostia vyťažili z minima maximum. Domáci mali síce viac šancí, tie však trestuhodne zahodili. Tým sa pripravili o zisk troch bodov v domácom prostredí.

Hr. Zalužany - Cinobaňa 2:4 (0:1)

Góly: 46. Turoň, 69. Rončák - 27. Čierny, 84. A. Hrubý (z PK), 87. a 88. Berky
ŽK: 72. I. Markotán
Rozhodoval: S. Jačmeník
Divákov: 80
DOMÁCI: Paraj - Vengrín, Láska, M. Markotán (46. Ďalog), T. Kubaliak, Čavoj (46. Turoň, 82. Hriň), F. Kubaliak, R. Kojnok, F. Kojnok, I. Markotán, Rončák (77. Ľupták)
HOSTIA: P. Hrubý - Csaba, Melicher, Suja, Kurčík, Berky, A. Hrubý (86. Malček), Čierny, Lauko (63. Molokáč), Deme (69. Haráni), Balog
Prvý polčas sa niesol v znamení prevahy Cinobančanov, ktorí však napriek viacerým gólovým príležitostiam dokázali vsietiť len jeden gól. Po zmene strán domáci hneď vyrovnali a následne dokázali ísť aj do vedenia. Hostia napokon zmenili vývoj skóre troma zlepenými gólmi v závere stretnutia.

Biskupice - Podrečany 4:1 (0:0)

Góly: 48. a 55. Nagy (1 z PK), 57. Patai, 78. G. Tóth - 86. Berky
ŽK: 48. F. Oláh
Divákov: 30
DOMÁCI: György - Illéš (75. G. Tóth), Farkaš, Rezník, Janák (46. Oláh), Mušuka (46. R. Tóth), P. Farkas, Patai, Máté (46. Bogdáň), J. Tóth (72. Molnár), Nagy
HOSTIA: Sychra – F. Oláh (70. Andel), Berky, Darányi, Hronec, Veselka, Melicherčík, Smekal, Smädo (46. Zavadský), Božík, Vrbiniak
Prvý polčas bol vyrovnaný, domáci nepremenili ponúknuté šance. Tesne po zmene strán sa ujali vedenia 1:0, o päť minút neskôr už svietilo na ukazovateli skóre 4:0. O osude zápasu tak bolo rozhodnuté. Hostia v závere stretnutia korigovali výsledok na konečných 4:1.

Kokava n/Rim. - Ružiná 1:1 (0:0)

Góly: 63. M. Sendrei (z PK) - 79. Čonka
ŽK: 90. Kafka – 44. Michálik, 49. Čonka, 57. Jamnický, 62. Sochor
Rozhodoval: Varga
Divákov: 150
DOMÁCI: Suja - Chromek, Kafka, Varga, J. Becáni, Rábik, Filipiak, Horváth, Oravec, M. Sendrei, Šuniar (78. Radič)
HOSTIA: Michálik - Marko, Sochor, Balogh, Miartuš, Kliment (70. Penksa), Čonka, Moravčík, Becáni (67. Smädo), Nosáľ, Jamnický
Po bezgólovom polčase sa domáci dostali do vedenia, keď úspešným exekútorom pokutového kopu bol M. Sendrei. O štvrťhodinu neskôr hostia rýchlo rozohrali štandardku a vyrovnali na konečných 1:1.

Dohrávka 18. kola (zo dňa 13. 5.)

Podrečany - Ružiná 0:3 (0:1)

Góly: 18. a 90. Nosáľ, 67. Penksa
ŽK: 61. Zavadský, 87. Sychra
Rozhodoval: Martin Kováč
Divákov: 40
DOMÁCI: Sychra - F. Oláh, Berky, Darányi, Andel (46. Randlísek), Vrbiniak, Hronec, Z. Oláh, Smekal, Zavadský, Smädo (65. Ľudovít Alštock)
HOSTIA: Kanát - Kliment, Sochor, Jamnický (66. Balogh), Miartuš, Marko (69. Novotný), Penksa, Čonka, Becáni (46. Smädo), Nosáľ, Michálik (85. Gajdoš)