Góly: 62. Petík (z PK), 89. Balaško - 57. Vikor
ŽK: 42. Petík, 55. Nociar – 36. Nosáľ, 62. Trčan
ČK: 72. Ďuriško
Rozhodoval: Fajčík
DOMÁCI: Stieranka - Š. Lapin, Nociar (60. O. Mišík), Jerguš Lapin, Očovay, Šumec, Balaško, Jakub Lapin, A. Mišík (87. Kochan), Petík, Šnúrik (39. Majoroš)
HOSTIA: Trčan - Straško, Rončák, Kuvik, Čepko, Csányi, Vikor, Nosáľ, Ďuriško, Obročník (55. Kamas), Hronec
Zápas bol vyrovnaný z obidvoch strán, šance v úvodnom dejstve nevyužilo ani jedno mužstvo. Do druhého polčasu vstúpili lepšie hostia, keď v 57. sa ujali vedenia gólom Vikora. O niekoľko minút neskôr sa kopal pokutový kop proti Uhorskému, vďaka ktorému Petík vyrovnal na 1:1. V 67. min. po samostatnom úniku mohol rozhodnúť Jakub Lapin, no trafil len tyčku. Keď to už vyzeralo na deľbu bodov, tesne pred koncom duelu rozhodol po perfektnej „českej uličke" Jakuba Lapina Roman Balaško. Ten sa nemýlil a domáci jeho gólom zvíťazili tesne 2:1.

Divín - Lovinobaňa 0:5 (0:1)

Góly: 35., 71. a 83. Hronec, 48. Marcel Majkút, 51. Martin Majkút
ŽK: 28. Kmeť, 87. Dibala – 67. Babka, 87. Gabľas
ČK: 87. Dibala
Rozhodoval: Vrábeľ
DOMÁCI: Šoltés - Bucha, D. Havrla (38. Štengl), Tomašik, Kucej, Šuška (25. Dibala), Peťko, Čonka, Kmeť, V. Havrla, Haranza
HOSTIA: Rác - Rafaj, Jaško, F. Majkút (80. Gabľas), J. Becáni, Marek Majkút, Grexa, Martin Majkút, Babka (73. Porubiak), Marcel Majkút, Hronec (85. Oláh)
Domáci nastúpili v pozliepanej zostave, čo sa prejavilo na ich hre, hoci v prvom polčase inkasovali len jeden gól. Po zmene strán sa obraz hry nezmenil, len hostia po chybách domácich skórovali ešte štyrikrát a zaslúžene dotiahli zápas do víťazného konca.

Mýtna - Kokava n/Rim. 2:1 (2:0)

Góly: 17. a 20. Koristek - 53. M. Sendrei
ŽK: 79. Chromek, 85. M. Sendrei
Rozhodoval: S. Jačmeník
DOMÁCI: Mikla - Oravec, Kralinský (90. Fiľo), Novák, Budáč, Abelovský, Mišík, Golian (80. Mazik), Harčár (56. Stupár), Koristek (89. Stankovič), Demanko
HOSTIA: Suja - Chromek, Kafka, Bavala (61. Horváth), Becáni (46. Varga), Radič, Rábik, Filipiak, M. Sendrei, Oravec, Šuniar
Dnešnú nedeľu hostila domáca Mýtna futbalový tím z Kokavy nad Rimavicou. Začiatok zápasu patril domácim a už v 6. minúte zahodil obrovskú šancu Golian. V 16. minúte sa však už domáci radovali, prvý gól si na svoje konto pripísal tradičný strelec Koristek. V 19. minúte si to domáci zopakovali a pri chuti hrajúci Koristek vsietil svoj druhý gól - 2:0.
V 26. minúte pohrozili aj hostia, no gól sa im streliť nepodarilo. Do konca prvého polčasu sa ešte vyskytli šance na oboch stranách, no stav stretnutia sa už nezmenil. Druhý polčas začali lepšie hostia, v 52. minúte z brejkovej situácie znížili stav stretnutia na 2:1. Od tohto momentu sa hra prelínala na obidvoch stranách ihriska, šancí mali viac domáci, hostia hrozili z nebezpečných brejkov. Koniec zápasu patril zase hosťom, pritlačili Mýtňancov pred ich bránu, našťastie už gól nevsietili, a tak si Mýtna udržala domácu neporaziteľnosť aj po tomto zápase. Ďakujeme domácim hráčom za predvedený výkon proti kvalitnému súperovi.

Cinobaňa - Vidiná 3:2 (1:2)

Góly: 9. P. Čierny, 75. Berky (z PK), 89. Čonka - 10. Juríček, 37. Vysočan
ŽK: 32. Čonka, 44. Hrubý – 77. Kovanič, 78. R. Šupina, 9. Miadok
ČK: 78. R. Šupina (po 2. ŽK)
Rozhodoval: Gombala
DOMÁCI: P. Hrubý - Csaba, Melicher, Suja, Čonka, Kurčík, Berky, A. Hrubý (56. Haráni), Molokáč (70. Lauko), P. Čierny, Deme (46. Balog)
HOSTIA: Václavík - Miadok, Šuľaj, Kaličiak, Špak, Janšto, Juríček (70. Biblyák), Schvarz, Stieranka, Vysočan, P. Šupina (58. R. Šupina)
Už v 2. min. sa v čistej šanci ocitol P. Čierny, no zaváhal. O sedem minút nato pálil z voleja M. Berky, brankár hostí však bravúrne zakročil. V 18. min. pohrozili aj hostia, ale Janšto pálil tesne ponad bránu domácich. Chvíľu nato sa Cinobaňou prehnala búrka a hlavný rozhodca zápas prerušil na dvadsať minút. Po tomto momente to bolo skôr o boji na vode a blate, ktorý viac vyhovoval Vidinej. Tá sa dostala do vedenia v 37. min. gólom Vysočana. Pár minút pred polčasom vyrovnal P. Čierny, no o minútu neskôr už opäť vyhrávali hostia, keď sa nemýlil Juríček. Na ťažkom teréne vyrovnala Cinobaňa z pokutového kopu gólom Berkyho. Keď sa už zdalo, že mužstvá si body podelia, rozhodol o víťazstve domácich v poslednej minúte Čonka.

Podrečany – P. Dravce 3:1 (1:0)

Góly: 40. Berky, 70. Hronec, 71. Smekal - 77. R. Berky
ŽK: 74. F. Oláh – 42. Banga, 61. Košťál
Rozhodoval: Kováč
DOMÁCI: Sychra - Tušim, F. Oláh, Berky, Melicherčík, Darányi, Filčík, Andel (54. Smekal), Vrbiniak (80. Randlísek), Božík (37. Z. Oláh), Hronec
HOSTIA: Milei - Košťál, Fertö, Nôta, R. Berky, Vaš, A. Berky (46. Klement, 83. Tóth), D. Berky (24. Banga), Hodul, Molnár (71. Gondáš), Baláž
Domáci sa konečne zišli v silnejšej zostave a podali slušný výkon. Po polčase viedli 1:0 a po zmene strán pridali ďalšie dva góly. Hostia už len pred koncom korigovali na konečných 3:1.

Halič – Hr. Zalužany 0:1 (0:0)

Góly: 46. I. Markotán
ŽK: 33. Macko, 48. Paľaga, 71. Koška
DOMÁCI: O. Papanitz - Búlik, Hámorník, Koška (62. Melich), Gracza, Borovec, Macko, Kováč, Dobrocký (8. Stanko, 29. M. Papanitz), Tryzna, Paľaga
HOSTIA: Paraj - Vengrín, Láska, M. Markotán, Čavoj (54. Ďalog), M. Markotán, F. Kubaliak, T. Kubaliak, I. Markotán (87. Hriň), Kojnok (83. Ľupták), Rončák (90. Horváth)
Domáci po bezkrvnom výkone zaslúžene prehrali. Jediný gól padol v úvodných sekundách druhého polčasu po chybe domáceho obrancu. Domácim sa už vyrovnať proti prehustenej a pozornej obrane nepodarilo.

Ružiná – Biskupice 3:0 – po polčase nedohrané

Polčas skončil za stavu 3:0. Duel nebol dohratý kvôli prietrži mračien, zápas sa tak bude v tomto týždni dohrávať.