menu

Súťažný ročník 2021/2022

Súhrn kola 03.04.2022

St. Halič - Cinobaňa 2:8 (1:3)

Góly: 38. Matúška, 90. Dudáš - 6.,9.,53. a 90. P. Čierny, 42. a 56. M. Berky, 77. Deme, 87. Malček
ŽK: 41. Suja
Rozhodoval: M. Kováč
DOMÁCI: Galamb - Matúška, Kökény, Kortiš (73. Kalina), Kišvince, Dudáš, Šípoš, Kováč (60. Baláž), Farkaš, Vyhrabáč (46. Radič, 75. Vrábeľ), Svorad (14. Cerovský)
HOSTIA: Hrubý - Csaba, Vaculčiak (63. Lauko), Molokáč, Suja, R. Berky, Deme, Balog (66. Kurčík), J. Čierny (55. Malček), M. Berky, P. Čierny
Na ťažkom a rozmočenom teréne po dobrom prvom polčase domáce mužstvo po zmene strán doslova „odišlo", a to hlavne po kondičnej stránke. Góly v druhom polčase prichádzali po hrubých chybách domácej obrany.

Divín - Mýtna 0:0

ŽK: 54. Oláh, 62. Tomašik – 66. Koristek, 70. Kralinský, 70. Sivok, 89. Harčár
Rozhodoval: P. Žiak
DOMÁCI: Šoltés - V. Havrla, Bucha, D. Havrla, Kmeť, Tomašik, Kucej, Štengl (78. Dibala), Peťko (73. Haranza), Čonka (46. Oláh), Čaba
HOSTIA: Urbančok - Harčár, Oravec, Budáč, Kralinský, Abelovský (71. Mázik), Šatara (86. Mazik), Sivok, Golian, Koristek, Demanko
Zápas začali lepšie domáci, strela Havrlu skončila na brvne. Potom sa hra vyrovnala, šance boli na oboch stranách, no gól nepadol. Zápas ponúkol všetko, čo správne derby má mať, chýbalo už len to povestné „korenie" futbalu.

Kokava n/Rim. – Hr. Zalužany 3:2 (1:2)

Góly: 4. a 53. Oravec, 61. Rábik - 29. Láska, 40. T. Kubaliak
ŽK: 48. Láska
Rozhodoval: S. Jačmeník
DOMÁCI: Suja - Ján Becáni, Kafka, Radič, Jakub Becáni (46. Horváth), Chromek, Rábik (71. Šuniar), Filipiak, Oravec, M. Sendrei, Varga
HOSTIA: Paraj - Čavoj, M. Markotán, Rončák (85. Burín), M. Markotán, Turoň (46. Ďalog), R. Kojnok, F. Kubaliak, T. Kubaliak, Láska, I. Markotán
Zápas sa odohral na ťažkom teréne. Domáci sa hneď v úvode ujali vedenia, následne sa však k slovu dostali hostia a do polčasu otočili výsledok vo svoj prospech. Po zmene strán domáci hneď vyrovnali a štvrťhodinu pred koncom vsietili víťazný gól.

Lovinobaňa - Halič 9:1 (3:0)

Góly: 2. Rafaj, 11. a 82. Martin Majkút, 31.,58.,60. a 73. M. Hronec, 50. a 76. Marek Majkút - 87. Borovec
ŽK: 28. Marek Majkút – 18. Borovec, 34. Koška
DOMÁCI: Rác (78. E. Becáni) - Rafaj, Jaško, S. Grexa (74. Matúš Majkút), Marek Majkút, D. Grexa, Martin Majkút, J. Becáni (63. Gabľas), Babka (74. Porubiak), Marcel Majkút, M. Hronec (86. Š. Hronec)
HOSTIA: O. Papanitz (61. Kováč) - M. Papanitz, Hámorník, Kička, Koška, Olšiak (68. Oravec), Borovec, Tryzna, Búlik, Tóth, Dobrocký
Domáci boli po celý zápas lepším mužstvom a zaslúžene vysoko vyhrali.

Biskupice - OŠK Uhorské 1:4 (1:1)

Góly: 43. Molnár - 25.,70. a 82. Nosáľ (2 z 11m), 89. Ďuriško
ŽK: 35. Farkaš, 50. Máté, 55. Oláh, 56. Mušuka, 69. Farkas – 65. Ružička
Rozhodoval: Kováč
DOMÁCI: György - Tóth (32. Mušuka), Farkaš, P. Farkas, Illéš, Oláh, Nagy, Bogdáň, M. Máté, Molnár (73. P. Máté), Patai
HOSTIA: Trčan - Ďuriško, Mizera, Kamas, Kuvik, Ružička, Čepko (85. Siheľský), Nosáľ, Vikor, Straško (82. Sabó), Baláž (49. Hronec)
Hostia sa v prvom polčase ujali vedenia, ale domáci do polčasu vyrovnali. Po zmene strán si hostia dvoma pokutovými kopmi zabezpečili dvojgólový náskok a v závere stretnutia ešte prirášlili výsledok duelu na konečných 1:4.

Zápasy Podrečany – Ružiná a P. Dravce – Santrio Láza sa nehrali kvôli nespôsobilému terénu ihrísk domácich mužstiev.