St. Halič - Divín 0:5 (0:4)

Góly: 1. Štengl, 4. Peťko, 16. Haranza, 24. Kucej, 49. Oláh
ŽK: 74. Cerovský – 50. Kucej
Rozhodoval: Varga
DOMÁCI: Galamb - Matúška, Kökény, Kišvince, Farkaš, Vyhrabáč, Cerovský, Dudáš, Kalina, Šípoš, Bubenka
HOSTIA: Šoltés - Bucha, Havrla, Tomašik, Kucej, Štengl (33. Oláh), Peťko (46. Šuška), Čonka, Činčura, Okša, Haranza (65. Holík)
Zápas bol jednoznačnou záležitosťou hostí, ktorí domácich nepúšťali do vážnejších akcií. Hostia celkom ovládli hru, najmä v prvom polčase, kedy strelili štyri góly. Po zmene strán sa domáci prebrali, miestami boli lepším mužstvom na ihrisku, ale bez gólového efektu.

Vidiná - Halič 3:2 (2:2)

Góly: 20. Melicher, 43. Kocúr, 85. Vysočan - 12. Schvarz (vl. gól), 25. Janšto (vl. gól)
ŽK: 43. Janšto, 60. Špak – 24. Tóth, 88. Gálik
ČK: 39. Tóth (po 2. ŽK)
Rozhodoval: Vrábeľ
DOMÁCI: Václavík - Hronec (38. Kaličiak), Miadok, Janšto (78. Stieranka), Vysočan, Melicher (23. Kocúr), Šuľaj, Juríček, Schvarz, Kučera (90. Biblyák), Špak
HOSTIA: O. Papanitz - Búlik, Tóth, Gálik, Hámorník, Olšiak, Koška, M. Papanitz, Gracza, Mikuš, Oravec
Vidiná po minulotýždňovej prehre v Santriu chcela v domácom prostredí ukázať, že futbal stále vie hrať. Napokon to aj dokázala, keď nad húževnatým súperom vyhrala tesne 3:2, hoci dvakrát prehrávala. Navyše, domáci si streli ešte aj dva vlastné góly.

P. Dravce - Ružiná 3:4 (1:2)

Góly: 15., 48. a 65. R. Berky - 24. Čonka, 28. Becáni, 78. a 80. Penksa
ŽK: 54. Nosáľ, 58. Sochor, 76. Čonka
Rozhodoval: Kaliňák
DOMÁCI: Milei - Košťál, Fertö, Hukkeľ, Nôta (86. Klement), R. Berky, Kubinec (76. A. Berky), Matuška (70. D. Berky), Molnár (46. Randís), Vaš (86. Gondáš), A. Baláž
HOSTIA: Michálik - Marko, Sochor, Jamnický, Kliment, Smädo (58. Novotný), Penksa, Čonka, Liška, Becáni, Nosáľ
Prvý polčas sa začal v bojovnom duchu. Domáci išli do vedenia gólom René Berkyho, hostia ešte do polčasu otočili na 1:2. Po výmene strán sa opäť domáci pustili do boja o body, vyrovnali ďalším gólom z kopačky R. Berkyho na 2:2. Ten následne zaznamenal čistý hetrik v zápase, keď v 65. minúte poslal svoj tím opäť do vedenia. Pred koncom však domáci inkasovali dva góly. Je škoda, že v drese Panických Draviec sa už nedokázali v sľubných príležitostiach presadiť R. Berky s Balážom, ktorí mali veľké šance na skórovanie. Výsledok duelu sa v záverečnej desaťminútovke už nezmenil, hostia tak vydreli plný bodový zisk.

Kokava n/Rim. - Cinobaňa 1:1 (1:1)

Góly: 27. Varga - 6. Berky
ŽK: 63. Horváth – 32. Čierny, 54. Suja
Rozhodoval Žiak
DOMÁCI: Suja - Ján Becáni, Radič, Jakub Becáni, Oláh (60. Šuniar), Rábik, Filipiak, Sendrei, Oravec, Horváth, Varga
HOSTIA: P. Hrubý - Csaba, Melicher, Suja, Čonka, Kurčík, Berky, Čierny, Deme, Balog (80. Malček), A. Hrubý
Hostia na v úvode stretnutia dostali do vedenia. V ďalšom priebehu hry domáci vyrovnali. V záverečnej minúte prvého polčasu hostia kopali pokutový kop, ktorý však nepremenili. V druhom polčase sa hral medzišestnástkový futbal, bez vyložených šancí. Dá sa tak povedať, že remíza je spravodlivá.

Lovinobaňa - Podrečany 4:0 (1:0)

Góly: 22. Martin Majkút, 48. Babka (z PK), 54. Wittlinger, 89. F. Majkút (z PK)
ŽK: 48. Oláh
Rozhodoval: Kováč
DOMÁCI: Rác - Rafaj, J. Becáni, F. Majkút, Marek Majkút, Martin Majkút, Ďalog, Babka (82. Gabľas), Šróba (66. Porubiak), Marcel Majkút, Wittlinger (78. Hronec)
HOSTIA: Sychra - Tušim, Oláh, Berky, Melicherčík, Darányi, Veselka, Filčík, Vrbiniak, Andel, Smekal
Domáci počas celého zápasu herne dominovali a okrem strelených gólov ešte veľa šancí zahodili. Tri body zostali zaslúžene doma. V peknom jarnom počasí bolo na zápase až 250 divákov.

Hr. Zalužany - Santrio Láza 1:1 (0:1)

Góly: 90. Láska - 20. Šnúrik
ŽK: 90. Horváth – 87: Majkút
ČK: 90. R. Kojnok – 90. Vrbiniak
Rozhodoval: M. Jačmeník
DOMÁCI: Paraj - T. Kubaliak, Láska, M. Markotán, Vengrín (73. Horváth), Čavoj, R. Kojnok, F. Kubaliak, Rončák, F. Kojnok (61. Ďalog), I. Markotán
HOSTIA: Vrbiniak - J. Lapin, Očovay, Stieranka, Šnúrik (90. Šafár), Petík, Kochan (81. Majkút), Š. Lapin, Majoroš, György, Mitter (54. Šumec)
Celý zápas bol vyrovnaný, hra sa odvíjala medzi šestnástkami, bez gólových šancí. Hostia sa ujali vedenia v prvom polčase a udržali si ho až do poslednej minúty nastaveného času, keď domáci vyrovnali gólom Lásku na 1:1. Remíza zodpovedá celkovému priebehu zápasu.

Biskupice - Mýtna 1:3 (1:0)

Góly: 40. Nagy - 55. Abelovský, 64. a 74. Koristek (1 z PK)
ŽK: 17. Farkas, 42. Rácz, 75. Farkaš
Rozhodoval: S. Jačmeník
DOMÁCI: Rácz - Illéš, Farkaš, Farkas, M. Máté, R. Tóth (60. P. Máté), Rezník, Nagy, Bogdáň, G. Tóth (52. Molnár), Patai (85. György)
HOSTIA: Mikla - Kralinský (86. Fiľo), Mužík, Budáč, Stankovič (64. Oravec), Abelovský, Mišík, Sivok (80. Urbančok), Harčár (46. Stupár), Koristek, Demanko
Domáci sa ujali vedenia na 1:0, a týmto výsledkom skončil prvý polčas. Po zemne strán hostia prestriedali nových hráčov a v 55. minúte vyrovnali na 1:1. Hostia naďalej tlačili a po pokutovom kope išli do vedenia. Následne ďalšiu penaltu zahodili a pred koncom ešte prikrášlili výsledok na konečných 1:3.