Súťažný ročník 2020/2021

Súhrn kola 30.05.2021

6. LIGA LC

TJ Baník Ružiná – FC Slovan Divín 4:2 (1:1)

Góly: 40. M. Penksa, 47. a 53. M. Nosáľ, 90. M. Bodor – 19. V. Havrla, 84. I. Tomašik, R Roman Markovič. 50 divákov ČK: 42. D. Havrla
DOMÁCI: R. Tatár – M. Ľupták, R. Sochor, R. Rubint, B. Miartuš, M. Bodor, M. Penksa, D. Jamnický, M. Smädo, M. Bodor, M. Nosáľ
HOSTIA: T. Šoltés – P. Štengl (46. J. Marko), V. Havrla (67. E. Smekal), D. Havrla, M. Kucej, M. Bucha, I. Tomašik, Ľ. Oláh, P. Jamrich, Z. Berky, Š. Haranza (75. R. Kováč)
Po 15 rokoch sa mužstvá stretli v majstrovskom zápase, kde sa hostia nečakane ujali vedenia na 0:1. Ružiná do polčasu vyrovnala a mohla dať aj ďalšie góly, ale brankár hostí podal vynikajúci výkon. V 2. polčase domáci prestriedali, prišli starší hráči, ktorí loptu podržali a rozohrali hru. Z toho padli ďalšie dva góly domácich. Ružiná ešte zahodila 3-4 vyložené šance. Rozhodca v 83. min. zapískal priamy voľný kop proti Ružinej, čo sa všetci čudovali. Z neho hráči Divína znížili na 3:2 a 7 min. bolo na ihrisku veľmi rušno. V poslednej minúte si Ružiná poistila výhru krásnym gólom Bodora na 4:2.

TJ Slovan Hrnčiarske zalužany – TJ Panické Dravce 7:1 (4:1)

Góly: 13. F. Kubaliak, 19. I. Markotán, 26. F. Kojnok, 29. a 63. T. Kubaliak, 52. M. Láska, 70. A. Konček – 31. K. Košťál, R Ján Fajčík. 40 divákov
DOMÁCI: R. Ľupták – F. Kojnok, M. Láska, B. Bakša, Ľ. Vengrín (68. P. Hriň), F. Kubaliak, R. Kojnok, A. Rončák (71. T. Sobek), T. Kubaliak (64. L. Paraj), I. Markotán (57. Š. Golian), A. Konček (77. P. Burín)
HOSTIA: A. Balog – N. Hukkeľ, K. Košťál, R. Balog, Z. Molnár, T. Iboš, M. Galád, A. Baláž, M. Gondáš, M. Kubinec, P. Nôta
Stretnutie sa hralo slušne, obidve mužstvá podali dobrý výkon. Domáci kontrolovali hru celý zápas a nad snaživými hosťami vysoko zvíťazili.

TJ Slovan Tomášovce – MŠK Podrečany 5:2 (2:1)

Góly: 4. a 46. L. Mišo, 20. M. Barcaj, 63. D. Badinka, 88. F. Drugda – 33. a 75. O. Mišík, R Peter Kelemen. 35 divákov
DOMÁCI: R. Pažický – M. Slosiar, A. Hronček, D. Badinka (86. P. Budinec), M. Ľalík, L. Mišo (75. A. Fehérvári), T. Dirbák (54. V. Babka), T. Šurik, F. Drugda, M. Barcaj (70. R. Olšiak), M. Porubiak (70. L. Bakuľa)
HOSTIA: Ľ. Vrbiniak (46. F. Válek) – M. Sarvaš, B. Haferník (55. J. Bubenka), Z. Csaba, O. Berky, P. Filčík, J. Grcić, J. Kamenský, M. Bubenka (64. J. Burdilák), O. Mišík, A. Mišík

OŠK – LG Krono Uhorské – ŠK Slovan Vidiná 3:0 (0:0)

Góly: 49. D. Vikor, 53. a 71. P. Valentýni, R Ján Budinec. 18 divákov
DOMÁCI: M. Trčan – P. Ďuriško, C. Csányi, M. Nociar (81. P. Obročník), P. Kuvik, M. Poliak, M. Straško (85. M. Sabó), S. Nosáľ, P. Valentýni, T. Dyma (78. P. Siheľský), D. Vikor
HOSTIA: T. Václavík – M. Hronec (46. L. Juríček), R. Šupina, P. Čudovský (85. P. Olšiak), P. Šuľaj, D. Molnár (75. J. Kučera), M. Janšto, M. Vysočan, C. Melicher, D. Melich, Ľ. Varchol (59. M. Biblyák)
V 1. polčase bol zápas vyrovnaný, čomu zodpovedá výsledok. V 2. polčase domáci šliapli na plyn, boli lepším mužstvom, zaslúžene zvíťazili a pripísali si 3 body do tabuľky.

TJ ŠTART Kokava nad Rimavicou – TJ – FK Stará Halič 6:0 (4:0)

Góly: 5.,34. a 89. M. Sendrei, 31. a 78. M. Varga, 37. A. Šuniar, R Stanislav Jačmeník. 50 divákov
DOMÁCI: P. Suja – J. Becáni (62. V. Sendrei), T. Bauer, M. Varga, M. Chromek (62. D. Juhaniak), K. Oravec, E. Čonka, M. Sendrei, A. Šuniar (51. R. Ružička), J. Becáni, N. Lámer (46. D. Čavoj)
HOSTIA: P. Galamb – M. Papanitz (77. G. Šerfözö), M. Vyhrabáč (21. L. Gajdoš), L. Kišvince, M. Matúška, M. Abelovský, D. Farkaš, Š. Kalina, R. Prepelica, A. Svorad (66. D. Koška), T. Cerovský (81. R. Kováč)