Súťažný ročník 2020/2021

Súhrn kola 11.10.2020

6. LIGA LC

ŠK Slovan Vidiná – TJ Slovan Tomášovce 1:3 (1:2)

Góly: 13. J. Kučera – 7. a 47. T. Mészáros, 32. F. Drugda (z 11m), R: Erich Kaliňák, 0 divákov, ŽK: 17. Denis Molnár, 57. Michal Ľalík, 83. Peter Budinec, 81. Lukáš Mišo, 67. Tomáš Mészáros, ČK: 70. Tomáš Mészáros
DOMÁCI: T. Václavík – L. Miadok, D. Molnár, P. Čudovský, J. Kučera (40. C. Melicher), P. Šuľaj (72. P. Olšiak), Roman Šupina, J. Rekšák, D. Melich (46. Peter Šupina), P. Kanda, L. Špak
HOSTIA: R. Pažický – M. Slosiar, M. Ľalík, A. Hronček, P. Budinec (85. M. Tušim), D. Badinka (87. V. Babka), L. Mišo, T. Dirbák (56. M. Barcaj), T. Šurik (90. M. Kocúr), T. Mészáros, F. Drugda (81. R. Olšiak)
Za ideálneho počasia nastúpili dva susedské tímy na derby. Vidiná, ktorá v predchádzajúcich stretnutiach stratila body, chcela zápas vyhrať. Bohužiaľ, zranenia a značná maródka sa odzrkadlila na výkone domácich a bojovnejší Tomášovčania napokon doviedli zápas do víťazného konca.

TJ Slovan Halič – OŠK Biskupice 2:6 (1:3)

Góly: 37. D. Gálik, 83. M. Lukáč – 17., 52. a 77. J. Tóth, 25. I. Nagy, 42. a 73. R. Oláh, R: Peter Žiak, 0 divákov, ŽK: 47. Július Hámorník, 26. Lukáš Turek, 28. Mário Máté, 6. Marko Rezník, ČK: 67. Marko Rezník
DOMÁCI: P. Mikuš – J. Hámorník, E. Vaculčiak (64. O. Franek), L. Turek, J. Paľaga, M. Linduška, Ľ. Póni, D. Gálik (83. A. Váradi), T. Cina (79. E. Hudec), M. Lukáč, O. Papanitz (46. J. Dobrocký)
HOSTIA: M. György – M. Stieranka, Š. Farkaš, Csaba Rezník (86. T. Ziliz), A. Fülöp (64. Š. Mátyás), Mário Máté, J. Bogdáň (73. Renáto Máté), R. Oláh (81. A. Patai), Marko Rezník, I. Nagy, J. Tóth
V daždivom a sychravom počasí zvíťazili efektívnejší hostia, ktorým na ťažkom teréne výborne vychádzali rýchle protiútoky. Domácim hrajúcim v okyptenej zostave nemožno uprieť snahu, no na body to nestačilo.

MŠK Podrečany – TJ Slovan Hrnčiarske Zalužany 5:5 (3:1)

Góly: 9. J. Grcić, 12. O. Berky, 41. a 63. J. Kamenský (1 z 11m), 88. J. Randlísek – 43. I. Markotán, 46. A. Konček, 58. a 65. M. Turoň, 64. Robert Kojnok, R: Ján Drugda, 0 divákov, ŽK: 54. Štefan Golian, 29. Pavel Filčík, 27. Adrián Konček, 60. Miroslav Bubenka
DOMÁCI: M. Sychra – Ľubomír Vrbiniak, M. Sarvaš, J. Randlísek, B. Haferník, O. Berky, P. Filčík, J. Grcić, J. Kamenský (90. J. Burdilák), Jozef Bubenka, Miroslav Bubenka
HOSTIA: T. Albert – Ľ. Vengrín, Filip Kojnok, M. Láska, Š. Golian, Tomáš Kubaliak, Robert Kojnok, I. Markotán, Filip Kubaliak, A. Konček (72. R. Ľupták), M. Turoň
Zápas bol bohatý na góly, nepremenené šance a hrubé chyby hlavne domácej obrany. Domáci viedli 3:0 a prehrávali 4:5. V samom závere nakoniec vyrovnali Randlísekom na konečných 5:5. S výsledkom môžu byť spokojné obe mužstvá.

TJ Panické Dravce – TJ Baník Ružiná 2:3 (0:2)

Góly: 72. N. Hukkeľ, 77. R. Berky – 31. a 20. M. Nosáľ, 51. M. Penksa, R: Jaroslav Kojnok, 0 divákov, ŽK: 87. Róbert Balog
DOMÁCI: Arnold Balog – N. Hukkeľ, K. Košťál, P. Nôta, M. Hodul, Róbert Balog, R. Berky, Z. Molnár (50. M. Kubinec), Alexander Baláž, M. Morháč, I. Varga (68. M. Galád)
HOSTIA: D. Vilhan – M. Ľupták, R. Sochor, L. Moravčík, B. Miartuš, M. Bodor (87. J. Balaško), M. Penksa, D. Jamnický (66. P. Malček), M. Smädo, M. Nosáľ, M. Haško
Prvý polčas bol obojstranne útočný, ale hostia strelili dva góly behom 15 minút. V 2. polčase sa domáci snažili skorigovať výsledok, ale hostia strelili aj tretí gól. Potom domáci pridali a znížili na konečných 2:3. Vyrovnať sa im už nepodarilo. Zápas bol obojstranne korektný.

FC Slovan Divín – TJ Štart Kokava nad Rimavicou 0:8 (0:2)

Góly: 27. M. Chromek, 38. a 72. Mário Sendrei (1 z 11m), 74. M. Varga, 76. a 80. N. Lámer, 87. a 88. R. Ružička, R: Filip Mózer, 0 divákov, ŽK: 69. Peter Kmeť, 83. Ján Becáni, 17. Vladimír Havrla, 35. Róbert Škrabák, 59. Marian Dibala, ČK: 77. Juraj Jakubove, 71. Adam Marko
DOMÁCI: T. Šoltés – P. Kmeť, P. Štengl, Vladimír Havrla, Dušan Havrla (24. M. Dibala), J. Jakubove, M. Kucej, I. Čaba (72. M. Holík), E. Smekal (65. Z. Berky), A. Marko, Marek Havrla
HOSTIA: P. Suja – J. Becáni, T. Bauer, R. Škrabák, D. Kamas, M. Varga (78. D. Čavoj), M. Chromek, K. Oravec (78. R. Ružička), E. Čonka, Mário Sendrei (78. Vladimír Sendrei), A. Šuniar (58. N. Lámer)
Domáci majú ťažké srdce na rozhodcu, ktorý im vylúčil dvoch hráčov, čo vo veľkej miere ovplyvnilo aj výsledok.

Cinobaňa – Uhorské 5:4 (3:1)

Góly: 15. M. Berky, 30. Molokáč, 37., 66. a 73. Majkút – 39. Vikor, 56., 58. a 87. Valentýni.
Prvý polčas bol suverénne v réžii domácich. Aj hostia mali šance, ale brankár Kiš Cinobaňu podržal. V 2. polčase prevzali taktovku hostia, vyrovnali na 3:3 a zápas mal dramatický záver so šťastným koncom pre domácich.