Súťažný ročník 2019/2020

Súhrn kola 20.10.2019

6. LIGA DOUBLE STAR BET

OŠK Uhorské – TJ Družstevník Hrnčiarska Ves 11:2 (4:1)

Góly: 20. Rončák, 23. a 38. Čepko, 40., 68. a 78. Kuvik, 50. a 55. Marunčák, 52. Poliak, 63. Dibala, 73. Lempochner – 5. Kalmár, 89. Horváth, R: Roman Markovič, 70 divákov, ŽK: 38. Miroslav Mizera, 81. Peter Kuvik
DOMÁCI: Slanina – Obročník, Mizera, Rončák (46. Siheľský), Lempochner, Kuvik, Poliak, Čepko, Nosáľ (46. Marunčák), Baláž, Dibala
HOSTIA: B. Cibuľa – Juhaniak, Kalina, Kalmár, Horváth, Vývlek, Národa (46. Vyhrabáč), R. Cibuľa,M. Pribilinec, L. Pribilinec, Ančo
Domáci nastúpili proti poslednému mužstvu tabuľky s viacerými nútenými zmenami a hneď v 2. min. z rýchleho brejku hostí prehrávali. Po inkasovanom góle sa prebrali, no zahadzovali jednu šancu za druhou. Góly sa im podarilo streliť až v druhej polovici polčasu, ktorý vyhrali len 4:1. V druhom polčase pokračovala obrovská dominancia domácich, ktorí strelili ďalších sedem gólov a zahodili ešte ďalšie veľké príležitosti. Zápas sa tak skončil dvojciferným víťazstvom Uhorského.

TJ Slovan Halič – ŠK Slovan Vidiná 1:4 (0:0)

Góly: 80. Koristek – 64. a 69. Šuľaj, 78. Juríček, 85. Kučera, R: Peter Žiak, 65 divákov, ŽK: 70. Marek Linduška, 39. Ľubomír Macko, 67. Ján Kučera, 54. Ján Borovec
DOMÁCI: Mikuš – Ľ. Póni, Cina, Linduška, Macko, Tryzna, Borovec, Váradi, Paľaga (60. Gálik), Berky, Koristek
HOSTIA: Valentíny – Špak, Miadok, Molnár, Kučera (88. A. Antalič), Rekšák, Juríček, Melich, Šupina (79. J. Antalič), Dobrocký (18. Burdilák), Olšiak (56. Šuľaj)
V ideálnom jesennom počasí videli diváci priemerný futbal. Kým v prvom polčase bol zápas vyrovnaný, viac šancí na otvorenie skóre mali domáci. Po polčasovej prestávke sa hostia zlepšili a zaslúžene rozhodli o svojom víťazstve.

TJ Baník Kalinovo B – Cinobanský športový klub 4:1 (3:0)

Góly: 7. Hronec, 25. Hronec (z 11m), 39. Cigánik, 68. Kulich – 77. Studený, R: Stanislav Jačmeník, 120 divákov, ŽK: 38. Norbert Adamovič, 60. Jozef Suja, 89. Tomáš Kiš, 14. Ján Matuška
DOMÁCI: Purdek – Husár, Cigánik, Babka, Filipiak, Nociar, Dirbák, Kulich (77. Tuhársky), Dobiáš (86. Kováč), Matuška (60. Štefánik), Hronec
HOSTIA: Václavík – Csaba, Adamovič, Suja, Studený, Berky, Majkút, Čierny, Kiš, Oláh, Molokáč (10. Šulek)
Vo vynikajúcom zápase, ktorý mal parametre minimálne piatej ligy zvíťazila rezerva Kalinova. Je potrebné pochváliť aj hostí za predvedenú a slušnú hru. Domáci na rozdiel od hostí svoje šance využili a zaslúžene vyhrali.

OŠK Biskupice – FC Slovan Divín 2:0 (1:0)

Góly: 6. Bogdáň, 68. Oláh, R: Ján Budinec, 50 divákov, ŽK: 63. Jozef Bogdáň
DOMÁCI: Rácz – Nagy, Stieranka, Máté, Farkaš, Oláh (72. Čaba), Bogdáň, Varga, Farkas, Kaločai (58. Mátyás), Patai
HOSTIA: Šoltés – Kmeť, Holík, Berky, A. Marko, V. Havrla, S. Marko, Smekal, D. Havrla, Oláh (72. Čaba), Haranza
Za dobrého počasia sa hral obojstranne technický futbal. Hralo sa viac v strede trávnatého poľa ako pred bránkami, ale domáci si vytvorili viac gólových príležitostí, z ktorých dve premenili.

TJ Slovan Hrnčiarske Zalužany – TJ Sokol Panické Dravce 5:2 (2:0)

Góly: 13. Konček, 44. I. Markotán, 72. Iboš (vl.gol), 86. a 89. Turoň – 46. Botoš, 50. Botoš (z11m), R: Marian Jačmeník, 75 divákov, ŽK: 82. Ľubomír Vengrín, 6. Peter Markotán, 36. Ján Banga, 60. Jozef Banga
DOMÁCI: Rončák – Vengrín, Morong, P. Markotán, Hriň (46. Karkusz), Golian (69. Slížik), Adam, I. Markotán, Bukovský (46. Bakša), Turoň, Konček (67. Sobek)
HOSTIA: Kaličiak – Košťál, Botoš, Randís, Hukkeľ, Nôta, Iboš, Tóth (76. Kováč), Baláž (67. Molnár), Kubinec, J. Banga (46. J. Banga)
Hostia dokázali len s priemerne hrajúcimi domácimi hrať vyrovnaný zápas. Napriek tomu domáci v 1. polčase svoje dve šance premenili a viedli 2:0. Na začiatku druhého polčasu hostia strelili dva zlepené gól a vyrovnali. Potom sa šance striedali na obidvoch stranách, ale góly padali len do bránky hostí.

TJ Slovan Tomášovce – MŠK Podrečany 1:1 (0:1)

Góly: 90. Mišo – 7. Koky, R: Peter Žiak, 90 divákov, ŽK: 45. Igor Fleško, 37. Ondrej Mišík, 85. Filip Darányi, 35. Pavel Vrbiniak, 42. Richard Olšiak, 60. Jozef Michalec, 90. Dominik Badinka, 85. Lukáš Mišo, ČK: 90. Ondrej Mišík
DOMÁCI: Grekčo – Fleško, Tomašovič, Budinec (78. Tušim), Kocúr, Slosiar, Šurik (62. Ľalík), Barcaj (46. Badinka), Jesus, Kamenský, Olšiak (46. Mišo)
HOSTIA: Sychra – Ľ. Vrbiniak, O. Mišík, Sarvaš, Oláh, Filčík, Haferník, Darányi, Koky, P. Vrbiniak (90. Michalec), A. Mišík
Už v šiestej minúte hosťujúci Koky otvoril skóre zápasu. Potom sa hralo medzi šestnástkami so šancami na oboch stranách. V druhom polčase domáci proti zhustenej obrane hostí svoje šance nedokázali využiť. Až v 90. minúte vyrovnal na konečných 1:1 Mišo.

TJ Štart Kokava nad Rimavicou – TJ – FK Stará Halič 9:1 (4:0)

Góly: 3., 37. a 77. Varga, 14., 19., 79. a 55. Masár, 68. a 78. Šuniar – 47. Nosáľ(z 11m), R: Filip Mózer, 80 divákov, ŽK: 46. Jakub Becáni, 58. Ján Becáni, 36. Maroš Matúška, 52. Norbert Lámer, 54. Michal Nosáľ, 32. Marek Varga
DOMÁCI: J. Becáni (60. Skrutek) – J. Becáni (60. Skrutek), Černák, Bartoš, Bauer, Oláh, Lámer, Chromek (46. Bystriansky), Masár, Varga, Šuniar
HOSTIA: Galamb – Bubenka, Kišvince (73. Malček), Jaško, Adam (81. Maljarčik), Matúška (43. Kováčik), Nosáľ, Kuvik, Cerovský (60. Laurenčík), Vančo, Svorad
Celozápasovú prevahu domáci zúročili veľkým množstvom strelených gólov a zaslúžene vyhrali.

MLÁDEŽNÍCI

 I. liga st. žiaci U15: Banská Bystrica – Rimavská Sobota 2:0 (0:0).
 I. liga st. žiaci U15: Banská Bystrica – Rimavská Sobota 1:2 (1:0), góly: Murányi 2.
 II. liga st. žiaci: Fiľakovo – MŠK NOVOHRAD 2:4 (2:3), góly: Oláh, Csík – Berky 2, Korimová(vl.gol), Vlkolensky. Veľký Krtíš – Banská Štiavnica 4:1 (0:1), góly: Jakab 2, Ďörď 2. Detva – Revúca 1:1 (1:0), góly: Chabada – Kováč. Žarnovica – Tisovec 6:0 (4:0). Sliač – Poltár 0:4 (0:0), góly: Bambura, Sendrei, Horváth, Adam. Tornaľa – Hnúšťa 2:6 (2:6), góly: Lukács, Pajor – Gerlák 3, Segeč 2, Radič.
 II. liga ml. žiaci: Fiľakovo – MŠK NOVOHRAD 2:8 (1:3), góly: Mede 2 – Olšiak 3, Gomboš 2, Novenko, S. Faizi, Kovács. Veľký Krtíš – Banská Štiavnica 8:2 (4:0), góly: T. Rýs 2, Andok 3, Madaj, Aspi, Galčík. Detva – Revúca 0:4 (0:1), góly: Štuller, Gömori, Hanuštiak, Medve. Žarnovica – Tisovec 5:0 (3:0) Sliač – Poltár 2:1 (1:1), gól:Račák. Tornaľa – Hnúšťa 9:2 (7:1), góly: Š. Kárász 2, Zsíros 4, Nádudvari, Slpovski, Kovács – Vince, Selčan.
 III. liga st. žiaci: Kalinovo – MŠK NOVOHRAD 5:0 (2:0), góly: Deme 5. Nová Baňa – Jesenské 2:3 (2:2), góly: S. Berk 2, Becher. Radzovce – Selce 1:6 (0:2), gól: D. Szókontor. Senohrad – Hriňová 2:1 (1:1), gól: Dvorský.
 III. liga ml. žiaci: Kalinovo – MŠK NOVOHRAD 0:8 (0:2), góly: Kamenský 2, Motoška 2, Kovács 3, Skypala. Nová Baňa – Jesenské 2:5 (2:3), góly: S. Radič 2, B. Radič 3. Radzovce – Selce 6:1 (5:1), góly: György 5, Puporka. Senohrad – Hriňová 4:0 (1:0).
 IV. liga žiaci ObFZ LC: Vidiná – Divín 2:0 (0:0), góly: M. Dzúr, Burdilák. Málinec – Kokava nad Rimavicou 3:1 (1:0), góly: Čverčko, Krňan, Štafurik – D. Radič.
 V. liga žiaci ObFZ LC: Buzitka – Biskupice 4:6 (2:3), góly: L. Bujdák 2, Jačmeník, Malček – Farkas 4, Kaločai, Agócs. Cinobaňa – Veľká nad Ipľom 10:5 (5:3), góly: Balog 2, Deme 3, Berky 3, Jančo, Gondek – Rácz 2, Oláh 2, Berky. Stará Halič – Halič 0:11 (0:6), góly: Szabó 5, Váradi 3, Pócoš, Pócoš(z11m), Šuták(z11m). Utekáč – Uhorské 25:0 (13:0), góly: Šuniar 4, Fízer 5, Oláh 12, Oľha, Šluch, Radič, Šustek.
 III. liga st. dorast: Detva – Sliač 2:1 (1:0), góly: Kováč 2. MŠK NOVOHRAD – Tisovec 10:2 (4:1), góly: Hronček(vl.gol) 2, Hrčák 2, Oláh 3, Tóth, Babiak, Káka – Hanuska 2.
 III. liga ml. dorast: Detva – Sliač 6:1 (2:0), góly: Trnavský 3, Oláh 3. MŠK NOVOHRAD – Tisovec 2:0 (0:0), góly: Adamec 2.
 IV. liga dorast: Rimavská Sobota – Krupina 0:1 (0:0). Fiľakovo – Čebovce 3:3 (2:3), góly: Juhaniak, J. Botoš, Bolla – Kliment 3. Tornaľa – Jesenské 2:0 (0:0), góly: Bräuer, Busa. Šalková – Veľký Krtíš U19 1:2 (1:1), góly: Choboda, Lavrík. Nenince – Hnúšťa 5:1 (1:1), góly: Kováč 2, Húšťava(z11m), Ohajda, Hlavács – Greško.
 V. liga dorast: Bušince – Slovenské Ďarmoty 5:9 (4:5), góly: Bablena 2, Kati, Vízi, Oláh – Kišš 4, Horváth 3, Gábor, Krahulec.