Súťažný ročník 2019/2020

Súhrn kola 11.08.2019

6. LIGA DOUBLE STAR BET - OBFZ LUČENEC

TJ Sokol Panické Dravce – TJ Baník Kalinovo B 1:4 (0:3)

Góly: 57. Nôta – 1. Dirbák, 15. Cigánik, 37. Ďuriško, 53. Hronec, R: S. Jačmeník, 20 divákov, ŽK: 68. Cigánik.
Pan. Dravce: Balog – J. Banga (80. Vrabec), Hodul, J. Banga (80. Vrabec), Nôta, Kubinec, Botoš, Hukkeľ (46. Galád), Košťál, Randís (46. Baláž), Molnár (88. Váradi).
Kalinovo B: Stieranka – Ďuriško, Purdek (70. Z. Filipiak), Hronec (80. Štefánik), Cigánik, A. Filipiak, Oberman, Babka (78. Kollár), Nociar, Dirbák, Čavoj.
Zaslúžené víťazstvo hostí, ktorí svoje šance aj využili.

OŠK Biskupice – ŠK Slovan Vidiná 1:1 (0:0)

Góly: 75. A. Kaločai – 79. L. Špak, R: Marian Jačmeník, 40 divákov, ŽK: 60. Róbert Oláh, 67. Lukáš Miadok, 90. Ján Kučera, ČK: 61. Róbert Oláh
Biskupice: J. Rácz – A. Fülöp, I. Nagy, M. Máté, Š. Farkaš, R. Oláh, T. Varga, J. Bogdáň, P. Farkas (90. M. Rezník), A. Kaločai (87. S. Fajd), A. Patai (68. Š. Mátyás)
Vidiná: P. Major – Roman Šupina, Peter Šupina, L. Špak, J. Rekšák, L. Miadok, Jakub Antalič, P. Olšiak (62. M. Hronec), A. Kička, Adam Antalič (53. J. Kučera), T. Dobrocký
V horúcom počasí sa hral bojovný zápas. Aj keď hostia mali hernú prevahu, šance boli na oboch stranách. Domáci sa ujali vedenia, na čo však hostia rýchlo zareagovali a vyrovnali. Výsledok ovplyvnilo aj vylúčenie domáceho Róberta Oláha na začiatku 2. polčasu.

TJ – FK Stará Halič – TJ Slovan Tomášovce 1:6 (0:1)

Góly: 84. M. Nosáľ – 53. D. Badinka, 68., 70., 72. a 10. L. Mišo (1 z 11m), 76. Ľ. Pribišan (vl. gol), R: Budáč, 50 divákov, ŽK: 81. Matúška
Stará Halič: P. Galamb – L. Gajdoš, M. Nosáľ, A. Svorad, G. Šerfözö, L. Kišvince, M. Matúška, M. Ilčík, S. Laurenčík, M. Sivák, Ľ. Pribišan
Tomášovce: R. Pažický – A. Klimák, P. Budinec, M. Tušim (37. J. Hrnčiar), P. Tomašovič, M. Slosiar, M. Ľalík, L. Mišo, D. Badinka (68. T. Šurik), F. Drugda, M. Porubiak (63. R. Olšiak)
Prvý polčas bol pomerne vyrovnaná, ale v 2. sa ukázala nedostatočná kondičná pripravenosť domácich. V 2. polčase domáci za 10 min inkasovali 4 góly. Čestný úspech domácich zaznamenal Nosáľ.

FC Slovan Divín – TJ Slovan Hrnčiarske Zalužany 4:1 (0:1)

Góly: 50. Š. Haranza, 52. J. Záchenský, 61. M. Haško, 86. I. Tomašik (z 11m) – 15. S. Murín, R: Budinec, 50 divákov, ŽK: 88. Karlík
Divín: M. Kováč – S. Kliment (67. E. Smekal), Slavomír Marko, P. Kmeť, M. Holík (37. Dušan Havrla), Adam Marko (46. P. Karlík), P. Štengl, I. Tomašik, Š. Haranza (74. Z. Berky), M. Haško, Vladimír Havrla (46. J. Záchenský)
Hrn. Zalužany: R. Ľupták – P. Škorňa (57. M. Turoň), Peter Markotán, L. Morong (70. P. Hriň), J. Talán (53. Marek Markotán), Ľ. Vengrín, S. Murín, R. Adam, L. Paraj (22. Š. Golian), Ivan Markotán, A. Rončák (46. B. Bakša)
Po nepremenených šanciach domácich gólovo udreli hostia a do polčasu viedli 1:0. V 2. polčase sa karta obrátila, domáci zapli na vyššie obrátky, presadili sa aj gólovo a zaslúžene vyhrali 4:1.

TJ Štart Kokava nad Rimavicou – OŠK Uhorské 4:3 (2:2)

Góly: 35. a 74. S. Masár, 41. T. Bauer, 84. A. Šuniar – 5. P. Baláž, 13. P. Kurčík, 88. P. Valentýni, R: Račko, 100 divákov, ŽK: 52. Kuvik, 82. Oláh, 80. Masár, 64. Kurčík, 67. Bambura, 37. Mizera
Kokava: P. Suja – M. Bartoš (46. M. Bambura), R. Škrabák, Ján Becáni, M. Hronec, M. Varga, M. Oláh, Jakub Becáni (88. D. Čavoj), T. Bauer (60. S. Skrutek), S. Masár (86. N. Lámer), A. Šuniar
Uhorské: M. Kaličiak – A. Rončák, P. Kováč, P. Baláž (85. J. Marunčák), S. Nosáľ (33. M. Mizera), P. Kuvik, D. Hríň, M. Poliak, P. Valentýni, P. Kurčík, T. Dyma
V derby začali lepšie hostia, ktorí zúročili prvopolčasovú aktivitu a už v 12. min. vyhrávali 2:0. Domáci však v ďalšom priebehu využili svoju šancu a do polčasu vyrovnali na 2:2. V 2. polčase začali lepšie domáci, potom sa hra vyrovnala. Góly padali v závere zápasu, kedy v 74. min. zvýšil Masár na 3:2, v 84. min. dal A. Šuniar na 4:2. Hostia korigovali v 88. min. na konečných 4:3.

TJ Družstevník Hrnčiarska Ves – TJ Slovan Halič 1:9 (1:6)

Góly: 24. S. Kalmár – 4., 9., 11., 65. a 17. J. Borovec (4 z 11m), 21. a 36. R. Koristek, 48. T. Cina, 88. O. Franek, R: Vrábeľ, 20 divákov, ŽK: 16. Horváth, 37. Jaroslav Vývlek, 13. Adrian Juhaniak
Hrn. Ves: P. Horváth – J. Kurák, M. Vyhrabáč, J. Vývlek, Adrian Juhaniak, Dávid Juhaniak (46. J. Hudec), L. Pribilinec, M. Sabó, S. Kalmár, J. Vrábeľ (63. V. Berki), M. Kalina
Halič: P. Mikuš – J. Borovec, O. Berky, Juraj Paľaga, J. Jakubec (78. M. Stanko), T. Cina (85. Ľubomír Paľaga), L. Turek, A. Váradi (60. O. Franek), R. Koristek, P. Stupár (46. J. Dobrocký), Ľ. Póni
Domáci od úvodu hrali veľmi zle a po 10. min hostia viedli už 3:0. Domáci dali aspoň čestný a pekný gól spoza 16-tky, ktorý strelil Kalmár. To bol jediný svetlý moment zo strany domácich.

MŠK Podrečany – Cinobanský športový klub 1:5 (0:3)

Zaslúžená výhra hostí, ktorí boli kondične aj herne lepší, o čom hovorí aj výsledok.