Súťažný ročník 2018/2019

Súhrn kola 31.03.2019

6. LIGA DOUBLE STAR BET - OBFZ LUČENEC

Vidiná – Podrečany 2:0 (1:0)

Góly: 42. Haferník (vl.gól), 55. R. Šupina, R: Hedvigy, 56 divákov, ŽK: 63. Sarvaš
Vidiná: Rác – Melich, P. Šupina, Molnár, R. Šupina (77. Stupár) – Špak (86. Václavík), Hronec, Koky (72. Olšiak), Paprnák – Juríček, Rekšák (60. Kučera).
Podrečany: Kanát – Csaba (46. Smädo), Ľ. Vrbiniak, Sarvaš, Haferník – Oláh, Karásek, Dananaj, A. Mišík (46. P. Vrbiniak) – Kamenský (72. Burdilák), O. Mišík.
Vidiná opäť dokázala aj v domácom prostredí bodovať, pričom ambiciózneho súpera z Podrečian futbalovo prevýšila a zaslúžene zvíťazila.

Uhorské – Divín 3:2 (1:1)

Góly: 20. Poliak (z 11m), 61. Novák, 62. Kurčík – 44. Haranza, 82. Kmeť, R: Žiak, 80 divákov, ŽK: 18. Kmeť, 87. Novák, 76. Oláh.
Uhorské: Kaličiak – Straško, Rončák, Kuvik, Kováč – Marunčák, Nosáľ, Poliak, Kurčík – Novák (89. Obročník), Baláž (81. Siheľský).
Divín: Šoltés (63. Kováč) – Jamrich, Kmeť, Haško, Čaba (63. Ľ. Oláh) – Holík (76. Smekal), Tomašik, Štengl, Haranza – Marko, Berky (46. F. Oláh).
V príjemnom jarnom počasí sa stretli dva vyrovnané a skúsené mužstvá. Zápas bol vyrovnaný, no nakoniec sa lepšie skončil pre domácich, ktorí víťazstvom 3:2 potvrdili dobrú zimnú prípravu. Po zápase bolo pre obe mužstvá pripravené občerstvenie a kapustnica. Ďakujeme všetkým divákom za dobrú atmosféru.

Mýtna – Hrnčiarske Zalužany 2:1 (1:0)

Góly: 43. Koristek, 48. Koristek (z 11m) – 69. I. Markotán, R: Jačmeník, 75 divákov, ŽK: 40. P. Markotán, 82. Murín, 50. Vengrín, 82. Budáč.
Mýtna: Urbančok – Oravec, Psotka, Sopóci, Demanko – Bolčo, Šatara, Golian, Harčár (55. Budáč) – Koristek, Mužík (76. Fiľo).
Hrn. Zalužany: Antal – Talán (73. Škorňa), P. Markotán, Ďalog (34. Vengrín), Bakša – Murín, Adam (74. Sobek), Benko, Rončák – I. Markotán, Turoň.
Zápas ovplyvnilo tvrdé a hrboľaté ihrisko. V prvom polčase sa hra odvíjala medzi 16-tkami a až v 43. min. po krásnej strele Koristek z priameho kopu otvoril skóre na 1:0. Do 2. polčasu domáci nastúpili s cieľom pridať ďalší gól a v 46. min. pálil tesne vedľa Golian, no v 48. min. po jeho akcii premenil Koristek nariadený PK na 2:0. Hostia korigovali skóre v 69. min. po tečovanej strele z priameho kopu. Záver zápasu už nepriniesol žiadne vyložené šance až víťazstva sa tešili domáci.

Tomášovce – Buzitka 0:1 (0:0)

Góly: 90. Deneš, R: Šmidriak, 30 divákov, ŽK: 34. Juráš, 43. Budinec, 48. Nagy, 70. Sivok.
Tomášovce: Grekčo – Vrbiniak, Fleško, Budinec, Ľalík (72. Imrovič) – Mišo, Šurik, Barcaj (70. Kocúr), Drugda – Takáč, Slosiar.
Buzitka: Čampa – Lapin (65. Sivok), Juráš, Farkaš, Nagy – Titton, Vilhan (68. Tőre), Erdelac, Ľalík (72. Imrovič) – Deneš, Juhász (46. Becáni).
Od začiatku sa hral pekný a útočný futbal. Domáci mali miernu prevahu, ale Slosiar, Takáč, Drugda a na druhej strane Vilhan a Deneš šance nepremenili. Aj v druhom polčase sa hral pekný futbal. V 67. min. strelu Miša brankár Čampa vyrazil na roh. Domáci svoje šance nepremenili a tak nešťastne prehrali. V poslednej minúte Deneš hlavou rozhodol o tesnom víťazstve hostí.

Biskupice – Halič 0:2 (0:1)

Góly: 2. Koristek, 69. Borovec, R: M. Jačmeník, 50 divákov, ŽK: 68. Máté, 17. Macko, 3. Borovec, 66. Varga, 31. Majoroš, 18. Gálik.
Biskupice: Karásek – Nagy, M. Máté, Fülöp, Illéš (31. Beck) – Fajd, Oláh (46. Kaločai), Varga, R. Máté – Ziliz (68. Rezník), Tischler (79. Csicso).
Halič: Mikuš – Hámorník, Cina, Dobrocký (72. Lukáč), Linduška – Macko (48. Líška), Borovec, Majoroš (83. Kajtor), Gálik (57. Tóčik) – Berky (87. Poltársky), Koristek.
Hostia sa ujali vedenia už v 1. min., keď skórovali po kope z rohu – 0:1. Potom zápas pokračoval medzi 16-tkami bez šancí na oboch stranách. Halič potvrdila výhru v 2. polčase gólom z priameho kopu na 0:2.

Stará Halič – Panické Dravce 1:2 (1:1)

Góly: 14. M. Bubenka – 19. a 89. Baláž, R: Budinec, 60 divákov, ŽK: 50. Hukkeľ, 75. Bubenka, 89. Baláž.
Stará Halič: Mikuš – Matúška, Kišvince, Jančkár (77. Adam), Kalina – M. Bubenka, Abelovský, Drugda (46. Palička), Paľaga – J. Bubenka, Vančo.
Pan. Dravce: Balog – Košťál, Nôta, Hukkeľ, Randís – Kubinec, Molnár (46. Váradi), Morháč (87. R. Botoš), R. Botoš – Baláž, Hodul.
Vo vyrovnanom stretnutí vyhrali šťastnejší hostia, ktorí strelili víťazný gól v poslednej minúte. Domácim nemožno uprieť snahu, ale v koncovke boli nedôrazní.

Hrnčiarska Ves – Kokava nad Rimavicou 0:4 (0:1)

Góly: 21. Šuniar, 52. Šuniar (z 11m), 55. Šaliga, 85. Hronec, R: Holas, 60 divákov.
Hrn. Ves: B. Cibuľa – D. Juhaniak (83. A. Cibuľa), Kalina, Vývlek, A. Juhaniak – Cerovský, L. Pribilinec, M. Pribilinec, Obročník – Koštial, Vrábeľ (69. Horváth).
Kokava: Suja – Ján Becáni, Hronec, Čonka, Jakub Becáni – Chromek, Oláh, Varga (46. Čavoj), Šaliga – Šuniar (60. Kamas), Bambura (60. Nemčok).
Domáci s lídrom súťaže držali krok prvý polčas, ktorý prehrali len 0:1 a pri góle reklamovali faul, prestali hrať a dostali gól. V 2. polčase dali hostia dva rýchle góly a zápas sa potom pod ich taktovkou už iba dohrával. V závere dali ešte jeden gól a stanovili výsledok na 0:4. Napriek výsledku bol zápas obojstranne slušný, k čomu prispeli aj rozhodcovia.

FUTBALOVÁ MLAĎ

I. liga st. žiaci U15: Rimavská Sobota – Zvolen 3:1 (2:1), góly za RS: Žilka 3.
I. liga st. žiaci U14: Rimavská Sobota – Zvolen 5:1 (3:1), góly za RS: Haráni 2, Frait, Ádám, Sojka.
I. liga ml. žiaci U13: Martin – Rimavská Sobota 8:0 (6:0).
I. liga ml. žiaci U12: Martin – Rimavská Sobota 7:25 (4:15), góly za RS: Korim 6, Molnár 4, Siviček 3, Kováč 2, Rubint 2, Hanzlovič, Revilák, Vaculčiak, Básti, Kamenský, Kondáš, Študenc, Olšiak.
II. liga st. žiaci: Žarnovica – Detva 4:3 (3:2), góly: Kováč 2, K. Debnár, Sámel – Jarábek 2, Trnavský. Fiľakovo – Veľký Krtíš 6:0 (3:0), góly: Oláh 2, Botoš 2, Jackuliak, Ladič. Tisovec – Nová Baňa 2:0 (0:0), góly: Vlček 2.MŠK Novohrad – Hnúšťa 2:5 (1:2), góly: Kováč, Zachar – Kaločay 4, Farkaš. Poltár – Revúca 0:8 (0:4), góly: Juríček 3, Kršák 2, Medvec(z11m), Laboš, Rejdovian. Tornaľa – Krupina 4:0 (2:0), góly: Lalik 2, Danyi, Pajor.
II. liga ml. žiaci: Žarnovica – Detva 3:1 (1:0), góly: Maslen, Šmondrk, Lesný – Kučera. Fiľakovo – Veľký Krtíš 5:0 (1:0), góly: Mede 4, Libiak. Tisovec – Nová Baňa 0:4 (0:1). MŠK Novohrad – Hnúšťa 5:2 (1:1), góly: Kovács 2, Činčura 2, Zachar – Pavko, Hruška. Poltár – Revúca 0:6 (0:2), góly: Siman 3, T. Lipták, Varga, Belko(vl.gol). Tornaľa – Krupina 3:1 (2:1), góly za Tornaľu: Slopovsky 2, Kiňo.
II. liga st. dorast: Rimavská Sobota s.r.o. – MFK Zvolen 0:6 (0:2). Poltár – Kysucké Nové Mesto 3:2 (1:0), góly za PT: Kojnok(z11m), Šnúrik, Skrutek. MŠK Novohrad – Martin 1:2 (0:1), gól za LC: Keszi.
II. liga ml. dorast: Rimavská Sobota s.r.o. – MFK Zvolen 0:1 (0:0). Poltár – Kysucké Nové Mesto 2:1 (0:1), góly za PT: Oláh 2. MŠK Novohrad – Martin 2:5 (2:2), góly za LC: Kajtor, Sedláček.
III. liga dorast: Nová Baňa – Tisovec 1:3 (1:1), góly za Tisovec: Perenčaj 3.Tornaľa – Detva 1:2 (0:0), góly: Boros – Kluka, Marcinek. Fiľakovo – Sliač 1:0 (0:0), gól: Juhaniak. Veľký Krtíš – Krupina 1:3 (1:2), gól za VK: Tóth.