Kalinovo B – Hrnčiarske Zalužany 11:0 (4:0)

Góly: Ďuriško 4, Fungáč 4, Purdek, Babka, Dobiáš. Bez kariet. Divákov: 30.

Kalinovo B: Wittlinger – Ďuriško, Purdek, Mázik, Fungáč, Babka, Fekete, Dobiáš, Čavoj, Cigánik, Nociar. Striedali: Findra, Mazik, Naday, Puál, Dirbák.

Hrnčiarske Zalužany: Rončák – Talán, M. Markotán, P. Markotán, Škorňa, Antal, Adam, Benko, Murín, Ďalog, Ľupták. Striedal: Krnáč.

Na dobre pripravenom trávniku, za ideálneho počasia, mladé pušky z Kalinova naštartovali svoj gólostroj už v 10. min. a po prihrávke Dobiáša zakončil Babka – 1:0. Hostia však stále hrozili rýchlymi brejkmi. V 15. min. Čavoj nepremenil šancu na zvýšenie náskoku a hlavičkoval tesne vedľa. V 18. min. mohli hostia vyrovnať, ale ani ich najlepší hráč Adam svoju šancu nepremenil. Domáci boli už dobre rozbehnutí a v dvoch gólových príležitostiach sa ocitli Fekete a hneď aj Mázik prekopol bránu hostí. V 35. min. sa už Fungáč nemýlil a zvýšil na 2:0. V 39. min. začal svoje futbalové umenie predvádzať Ďuriško a zvýšil na 3:0. Hostia sa však nevzdávali a na konci polčasu dvakrát ohrozili domácu bránu. Keď sa už zdalo, že polčas sa skonči 3:0, Ďuriško to zmenil a po centri Dobiáša upravil na 4:0. Druhý polčas začali domáci náporom a Dobiáš zvýšil na 5:0. Ďuriško potom krásnym volejom upravil na 6:0. Domácim hra chutila a postupne zvyšovali skóre až na 11:0. Je potrebné poďakovať sa hráčom hostí za slušnú a korektnú hru. V ďalšom kole Kalinovo hostí Biskupice.

Vidiná – Hrnčiarska Ves 7:0 (7:0) – nedohrané.

Góly: Šupina 3, Kučera 2, Major, Melich. ČK: Fukács (Hrnč. Zalužany). Divákov: 40.

Vidiná: Rác – Čudovský, Špak, Hronec, Molnár, Juríček, Major, Šupina, Melich, Kučera, Olšiak.

Hrnčiarska Ves: B. Cibuľa – R. Cibuľa, Kalina, Vrábeľ, Vývlek, Fukács, A. Juhaniak, D. Juhaniak, Obročník, Ostrihoň.

Hostia pricestovali len s destiami hráčmi. Výsledok zodpovedá predvedenej hre a domáci zaslúžene vysoko zvíťazili. Do druhého dejstva už hostia nenastúpili, keďže počet ich hráčov klesol pod sedem.

Biskupice – Uhorské 2:1 (2:0)

Góly: Tischler, Juhász – Nosáľ. ŽK: Trčan, Kováč (obaja Uhorské). ČK: Juhász (Biskupice). Divákov: 30.

Biskupice: Győrgy – Erdelac, Stieranka, Nagy, Tischler, Máté, Fülőp, Juhász, Sivok, Bogdáň, Jačmeník. Striedali: Fajd, Beck, Nagy.

Uhorské: Trčan – Lempochner, Straško, Skýpala, Kováč, Poliak, Nosáľ, Kuvik, Poliak, Dibala, Kurčík. Striedali: Siheľský, Nociar, Pribišan.

V prvom polčase sa hral obojstranne útočný futbal a diváci sa mali na čo pozerať. Padli aj dva utešené góly domácich. Od 33. min. sa obraz hry úplne zmenil, pretože bol vylúčený domáci Juhász. Napriek tomu Biskupice udržali do polčasu dvojgólový náskok. Druhý polčas vyznel v prospech hostí, ktorí neustále ohrozovali domácu bránu ale tí odolávali až do 86. min., kedy sa hosťom podarilo skorigovať na konečných 2:1.

Tomášovce – St. Halič 4:1 (1:1)

Góly: Mišo, Šurik, Telek, Porubiak – Kišvince. ŽK: Kiš, Dudáš, Váradi (všetci St. Halič). Divákov: 100.

Tomášovce: Grekčo, Vrbiniak, Slosiar, Fleško, Ambroš, Badinka, Mišo, Šurik, Barcaj, Telek, Drugda. Striedali: Petrinec, Hrnčiar, Porubiak, Dobrocký, Tušim.

St. Halič: Mikuš – Matúška, Nosáľ, Kiš, Jančkár, Dudáš, Abelovský, Malček, Bubenka, Kišvince, Váradi. Striedali: Šípoš, Drugda, Salaj.

Od začiatku zápasu mali domáci územnú prevahu, zatlačili hostí, ale šance nevyužívali. V 13. min. otvoril skóre Šurik – 1:0. Domáci stále útočili a hostia podnikali nebezpečné protiútoky a v 37. min. jeden z nich aj využili a vyrovnali na polčasových 1:1. Aj druhé dejstvo začali lepšie domáci. V 49. min. poslal domácich do vedenia Porubiak – 2:1, v 60. min. pridal gól peknou strelou Lukáš Mišo – 3:1 a v 69. min. zvýšil Telek na 4:1. Hostia hrali a bojovali až do konca zápasu, ale bez gólového efektu. V obojstranne slušnom derby sa zrodilo zaslúžené víťazstvo domácich.

Mýtna – Kokava nad Rimavicou 3:0 (1:0)

Góly: Koristek 2, Harčár. ŽK: Urbančok – Čonka, Chromek, Dubovec. Divákov: 80.

Mýtna: Urbančok – Oravec, Bolčo, Mužík, Psotka, Šatara, Sopóci, Golian, Koristek, Trebuľa, Budáč. Striedali: Harčár, Klimo.

Kokava: Suja – Hronec, Čonka, Chromek, Oláh, Varga, Becáni, Šuniar, Škrabák, Dubovec, Bartoš. Striedali: Čavoj, Vehzdel, Sendrei.

Domáci sa na zápas pripravili veľmi dobre, pretože privítali lídra. Prvý polčas bol vyrovnaný a obe mužstvá mali po jednej gólovej šance. Domáci do druhého dejstva nastúpili s úmyslom strhnúť víťazstvo na svoju stranu, čo sa im aj po zlepšenom výkone podarilo.

Podrečany – Panické Dravce 3:3 (2:1)

Góly: Hrdlička, O. Mišík, Burdilák – Morháč, Rácz 2. ŽK: Sychra – Randís, Berky, Botoš. Divákov: 40.

Podrečany: Kanát – Sychra, Tomašovič, Sarvaš, Michalec, Oláh, Vrbiniak, Filčík, Hrdlička, A. Mišík, O. Mišík. Striedal: Burdilák.

P. Dravce: Balog – Košťál, Morháč, Rácz, Hodul, Mydlo, Botoš, Randís, Molnár, Berky, Botoš. Striedali: Osa, Baláž, Kubinec.

Domáci nastúpili oslabení o piatich hráčov základnej zostavy, čo sa prejavilo na ich výkone. Dvakrát síce viedli 2:1 a 3:2, ale napokon sa zápas skončil spravodlivou remízou.