Halič – Kalinovo B 1:1 (1:0)

Góly: 11. Tryzna – 68. Ďuriško, R: Šága, 51 divákov, ŽK: 44. Purdek.
Halič: Mikuš – Majoroš, Hámorník, Linduška (46. Franek), Cina – Slovák (89. Poltársky), Tryzna, Borovec, Dobrocký (70. Kurčík) – Berky, Koristek (61. Kajtor).
Kalinovo B: Stieranka – Ďuriško, Purdek, Babka, Fekete – Čavoj, Nociar, Dirbák, Findra, – Wittlinger (82. Naday), Oláh (58. Štefánik).
V krásnom počasí sa hral zápas dvoch rozdielnych polčasov. V prvom boli lepší domáci a okrem gólovej hlavičky Tryznu zahodili niekoľko dobrých šancí. Po zmene strán si tlak vytvorili hostia a v 68. min. vyrovnal hlavou Ďuriško a v 80. min. hostia nepremenili pokutový kop. Zápas sa tak skončil deľbou bodov.

Hrnčiarske Zalužany – Kokava nad Rimavicou 0:1 (0:0)

Góly: 83. Šaliga, R: M. Jačmeník, 100 divákov, ŽK: 45. Adam, 85. Oláh.
Hrn. Zalužany: M. Antal – Škorňa (60. Slížik), P. Markotán, Ďalog (64. M. Markotán), Bakša – Murín (57. A. Antal), Szöke (72. Vengrín), Adam, Rončák – I. Markotán (77. Ľupták), Turoň.
Kokava: Suja – J. Becáni (85. Sendrei), Hronec, Čonka, Škrabák – J. Becáni (85. Sendrei), Chromek, Oláh, Varga (59. Šuniar) – Bartoš (57. Kamas), Šaliga (88. Čavoj).
Väčšinu stretnutia mali hostia miernu prevahu. Z vypracovaných šancí sa im podarilo dať víťazný gól len pár minút pred koncom stretnutia. Zvíťazili tak najtesnejším výsledkom. Domáci podali bojovný a solídny výkon a zaslúžia si pochvalu aj napriek tesnej prehre.

Podrečany – Tomášovce 2:3 (0:3)

Góly: 64. Mišík (z 11m), 82. Oláh – 6. Ľalík, 29. Mišo (z 11m), 39. Slosiar, R: Danyi, 55 divákov, ŽK: 38. Zdeno Oláh, 65. Vladimír Takáč
Podrečany: Kanát – Sychra, Ľ. Vrbiniak, Sarvaš, Oláh – Haferník, A. Mišík, O. Mišík, Smädo – (62. Michalec), Dananaj, P. Vrbiniak (51. Gonda).
Tomášovce: Grekčo – Vrbiniak, Budinec, Ľalík, Kocúr (74. Hrnčiar) – Mišo, Šurik, Barcaj, Drugda (84. Mičuda) – Slosiar, Telek (61. Takáč).
V 1. polčase susedského derby dominovali hostia nad oslabeným celkom domácich. V 2. polčase sa domáci vzchopili, prevzali iniciatívu a podarilo sa im znížiť na rozdiel jedného gólu, ale hostia si víťazstvo nakoniec ubránili.

Panické Dravce – Hrnčiarska Ves 5:0 (3:0)

Góly: 21. a 45. Kubinec, 35. Morháč, 56. Líška, 82. R. Botoš, R: S. Jačmeník, 20 divákov, ŽK: 56. Juhaniak.
Pan. Dravce: Balog – Košťál, Nôta, Hukkeľ, Randís – Kubinec, Molnár (70. Osa), Morháč, Rob. Botoš – Rom. Botoš (46. Líška), Kmeť.
Hrn. Ves: Cibuľa – D. Juhaniak, Kalina, Vývlek, A. Juhaniak – Cerovský (46. P. Horváth), L. Pribilinec (75. J. Obročník), M. Pribilinec, P. Horváth – Ančo, P. Obročník.
Domáci zatlačili súpera v 1. polčase na jeho polovicu a vyjadrili to aj troma gólmi. Druhý polčas bol zo strany domácich taktiež útočný a pridali ďalšie dva góly. Presvedčivo vysoko zvíťazili.

Divín – Stará Halič 4:1 (3:0)

Góly: 25. Marko, 35. Mikuš (vl. gól), 36. a 52. Tomašik – 75. Drugda, R: Šmidriak, 50 divákov, ŽK: 34. Svorad, 72. Kišvince, 88. Čaba, 88. Vančo, 88. Marko.
Divín: Šoltés (46. Kováč) – Jamrich (46. F. Oláh), Kmeť, Haško, Čaba – Holík (64. M. Berky), S. Marko, M. Marko, Tomašik – Štengl (67. Ľ. Oláh), Haranza (46. A. Marko).
Stará Halič: Mikuš – Svorad, Malček, Kišvince, Matúška – Paľaga, Vančo, Drugda, Abelovský – Malatinec, Kondrlík.
Divín po zimnej prestávke odohral slušný zápas so súperom zo Starej Haliče a zaslúžene zvíťazil 4:1.

Mýtna – Vidiná 1:2 (0:1)

Góly: Melich (vl. gól) – Koky, Šupina. ŽK: Koristek – Rác, Koky, Juríček, R: Laššák, 50 divákov.
Mýtna: Urbančok – Bolčo, Mužík, Sopóci, Mišík – Golian, Budáč, Koristek, Psotka – Ľ. Demanko, S. Demanko. Striedali: Šatara.
Vidiná: Rác – Melich, P. Šupina, Molnár, R. Šupina – Špak, Hronec, Koky, Paprnák – Juríček, Rekšák. Striedali: Antalič, Olšiak.
Domáci podcenili súpera z Vidinej, ktorý hral lepšie a útočnejšie. Domáci mali snahu aj šance, ktoré ale zostali nevyužité.

Buzitka – Biskupice 5:0 (2:0)

Od začiatku stretnutia dominovali na ihrisku domáci. Tomu zodpovedá aj jednoznačný výsledok 5:0.