Uhorské – Hrnčiarske Zalužany 3:0 (1:0)

Góly: 30. Kurčík, 53. Dibala, 75. Nosáľ, R: Šága, 100 divákov.
Uhorské: Trčan – A. Rončák, Skýpala, Kováč, Ma. Poliak – Nosáľ, Čepko, Mi. Poliak, Dibala – Kurčík, Baláž. Striedali: Pribišan, Siheľský, Mizera, Obročník, Hozdek.
Hrn. Zalužany: M. Antal – Talán, Adam, Škorňa, Vengrín – Rončák, Benko, Murín, A. Antal – Krnáč, Nociar.
V priemernom zápase boli od začiatku domáci jednoznačne lepší a zaslúžene zvíťazili.

Kalinovo B – Stará Halič 3:0 (1:0)

Góly: 8. Cigánik, 49. Dobiáš, 55. Fungáč, R: Budinec, 50 divákov
Kalinovo B: Kaličiak – Ďuriško, Krstich, Purdek, Fungáč – Fekete, Čavoj, Cigánik, Nociar – Dirbák, Babka. Striedali: Štefánik, Naday, Dobiáš, Mázik.
Stará Halič: Kiš – Matúška, Kišvince, Váradi, Dudáš – Bubenka, Nosáľ, Vančo, Šípoš – Abelovský, Jančkár. Striedal: Salaj.
Domáce mladé pušky vyhrali nad snaživým súperom zo Starej Haliče. Poďakovanie patrí hosťom za slušnú hru a domácim za výborný výkon. po zápase všetci srdečne zablahoželali domácemu trénerovi Petrovi Štefánikovi, ktorému sa narodil syn.

Vidiná – Panické Dravce 7:2 (4:0)

Góly: 10., 40. a 65. Koky, 13. a 63. Šupina, 17. Kučera, 73. Špak – 78. a 80. O. Berky, R: Žiak, 50 divákov, ŽK: 75. Kristián Košťál, 82. Denis Molnár, 69. Peter Nôta
Vidiná: Takáč – Čudovský, Kučera, Špak, Hronec – Molnár, Koky, Juríček, R. Major – Šupina, Antalič. Striedali: Lehotský, Olšiak, Paprnák, Kalamár.
Pan. Dravce: Balog – Košťál, O. Berky, Kubinec, Morháč – Rácz, Kaličiak, Nôta, Hodul – Mydlo, D. Berky. Striedali: Botoš, Hukkeľ, Randís.
Vidiná sa konečne strelecky prebudila a nasúkala hosťom sedem gólov. Presadil sa hlavne Koky, autor troch gólov.

Hrnčiarska Ves – Biskupice 1:2 (1:1)

Góly: 7. Cibuľa – 21. Máté, 62. Tischler, R: Ďuriš, 15 divákov, ŽK: 74. Ján Ostrihoň, 56. Michal Pribilinec, 74. Patrik Sivok.
Hrn. Ves: Slanina – Horváth, R. Cibuľa, Vývlek, Kalina – Bambura, Fukács, A. Juhaniak, D. Juhaniak – Ostrihoň, Pribilinec. Striedali: Obročník, Vrábeľ.
Biskupice: György – Erdelac, Stieranka, Nagy, Tischler – Ziliz, Fajd, Jačmeník, Kunya – Máté, Fülöp. Striedali: Beck, Sivok.
Domáci dali síce prvý gól, ale hostia do polčasu vyrovnali na 1:1. V druhom polčase bola hra vyrovnaná, hostia hrozili z rýchlych protiútokov a jeden z nich im aj vyšiel. Po nedorozumení domáce obrany strelili víťazný gól.

Tomášovce – Kokava nad Rimavicou 1:0 (0:0)

Góly: 87. Mišo, R: Žiak, 150 divákov, ŽK: 86. Pavel Suja, 32. Michal Slosiar, 90. Marek Chromek, ČK: 86. Róbert Škrabák.
Tomášovce: Grekčo – Budinec, Slosiar, Fleško, Vrbiniak – Badinka, Mišo, Šurik, Porubiak – Telek, Drugda. Striedali: Rafaj, Mičuda, Petrinec, Siviček.
Kokava: Suja – Kamas, Hronec, Ján Becáni, Chromek – Čonka, Varga, Šuniar, Oláh – Škrabák, Jakub Becáni. Striedali: Bartoš, Vezhdel, Bauer.
Od začiatku zápasu sa hral dobrý futbal Hostia mali viac z hry, ale ich šance zneškodnil brankár Grekčo. Potom domáci prebrali iniciatívu, no šance ostali nevyužité. Aj druhý polčas bol bojovný a vyrovnaný, šance sa striedali na oboch stranách a až 88. min. L. Mišo z priameho kopu rozhodol o výhre domácich.

Mýtna – Divín 2:1 (0:0)

Góly: 52. Koristek, 89. Harčár – 48. Záchenský, R: M. Jačmeník, 50 divákov, ŽK: 14. Marek Bolčo, 84. Lukáš Mužík, 83. Peter Kmeť, 53. Slavomír Marko, 38. František Koristek, 15. Jaroslav Záchenský, ČK: 53. Pavel Štengl.
Mýtna: Urbančok – Oravec, Bolčo, Mužík, Psotka – Ľ. Demanko, Sopóci, Golian, Koristek – Trebuľa, S. Demanko. Striedali: Harčár, Piták, Šatara, Budáč.
Divín: Šoltés – Z. Berky, Vlček, Kmeť, M. Berky – Haranza, Marko, Štengl, Karlík – Paučo, Záchenský. Striedali: Haško, Havrla, Jamrich, M. Kováč.
V susedskom derby sa hral výborný futbal. V 1. polčase mali viac z hry hostia, ale väčšie šance mali domáci. Po zmene strán a  hostia ujali vedenia pekným gólom Záchenského. Domáci následne vyrovnali a po vylúčení hosťujúceho Štengla si vytvorili tlak, ktorý korunovali víťazným gólom Harčára.

Buzitka – Halič 6:0 (3:0)

Góly: 8., 17. a 71. Deneš, 33. Farkaš, 76. Trizna, 84. Mátyás, R: Mózer, 60 divákov.
Buzitka: Juráš – Lapin, Bial, Farkaš, Nagy – Titton, Imrovič, Ľalík, Becáni – Deneš, Malatinec. Striedali: Mátyás, Trizna.
Halič: Papanitz – Linduška, Majoroš, Stanko, Stupár – Kalina, Dobrocký, Cina, Poltársky – Kanát, Tóth. Striedali: Kajtor, Kökény.
Zápas sa odohral za krásneho slnečného počasia. Už v 1. polčase domáci jasne dominovali, čomu nasvedčoval aj polčasový výsledok. V 2. polčase tlak pokračoval, domáci pridali ešte 3 góly a jednoznačne vysoko vyhrali.

FUTBALOVÁ MLAĎ

II. liga st. dorast: Poltár – MŠK Námestovo 2:5 (1:4), góly za PT: Kojnok, Lauko. Pohronie – MŠK Novohrad 7:1 (3:0), gól za LC: Keszi (z11m). Rimavská Sobota – FK Čadca 2:1 (0:0), góly za RS: Dudek (z11m), Čavnicky.
II. liga ml. dorast: Poltár – MŠK Námestovo 0:6 (0:2). Pohronie – MŠK Novohrad 0:1 (0:0), gól: M. Berky. Rimavská Sobota – Čadca 0:5 (0:2).
III. liga dorast: Fiľakovo – Čierny Balog 1:0 (1:0), gól: Mag. Tornaľa – Hriňová 3:4 (2:3), góly: Filep, Sipos 2 – Hronček 2, Bódi (vl.gol), Bariak. Detva – Tisovec 4:2 (2:1), góly: Chabada, Oláh, Kováč, Mičo – Hanuska, Bodor. Sliač – Jelšava 7:1 (1:0), gól za Jelšavu: Sendrej. Hnúšťa – Veľky Krtíš 3:2 (2:0), góly: Pačesa 2, Turoň – Turán, Adam.
IV. liga dorast: Slov. Ďarmoty – Stožok 6:0. Dolná Strehová – Nenince 2:4.
II. liga st. žiaci: Tisovec – Tornaľa 2:2 (1:2), góly: Vlček, S. Pokoš – Danyi, Poľák. Fiľakovo – MŠK Novohrad 0:3 (0:2), góly: Žilka 2, Jashari. Dudince – Hnúšťa 2:0 (1:0). Banská Štiavnica – Revúca 2:0 (0:0). Poltár – Detva 1:5 (0:3), góly: Palko – Plch, Murín, Michálik, Jarábek, Trnavský.
II. liga ml. žiaci: Tisovec – Tornaľa 0:11 (0:5), góly: Slopovsky 4, Molnár 2, Lakatos, Kankulya, Kiňo, Š. Kárász, Toth. Fiľakovo – MŠK Novohrad 4:3 (2:1), góly: Mede 4 – Németh 2, Fehérvári. Dudince – Hnúšťa 3:0 (1:0). Banská Štiavnica – Revúca 0:5 (0:3), góly: T. Lipták, Galovič, Furman, Siman, F. Lipták. Poltár – Detva 0:10 (0:5), góly: Fašanga 5, Fukas 2, Dianiška, Halaj, Chamula.
III. liga st. žiaci: Senohrad – MFK Spartak Hriňová 3:0 (1:0), Kováčová – Divín 0:2 (0:1), góly: Daniel (z11m), Dominik. Kalinovo – Kokava 2:8 (0:2), góly: Mayer, Zaťko – Bambura 2, Filipiak 3, Horváth (z11m), Horváth, Nociar. Jesenské – Brusno 3:1 (1:0), góly za Jesenské: Berki 2, Vrťo. MŠK Novohrad – Radzovce 0:3 (0:3), góly: Porteleki 2, Tököly.
III. liga ml. žiaci: Senohrad – Hriňová 1:10 (0:4), góly za Hriňovú: Dvorský 5, Ľupták 3, R. Gonda, Hriseňko. Kováčová – Divín 14:1 (4:1), gól za Divín: Oláh. Kalinovo – Kokava 4:4 (2:1), góly: J. Ľalík 2, Malček, Paulovič – Ňuňuk 3, Bavala. Jesenské – Brusno 3:3 (2:1), góly za Jesenské: Banda, Balog, D. Berki. MŠK Novohrad – Radzovce 7:0 (3:0), góly: Zachar 2, Svorad, Šuhaj, Velič(vl.gol), J. Faizi, Kovács.
5. liga dorast ObFZ LC: Tomášovce – Hrn. Ves 8:0.
4. liga žiaci ObFZ LC: Látky – Cinobaňa 1:12, Málinec – Biskupice 0:3, Buzitka – Vidiná 11:2.
5. liga žiaci ObFZ LC: Boľkovce – Uhorské 2:1, Stará Halič – Veľká nad Ipľom 0:9, Málinec – Halič 3:2, Mýtna – Utekáč 4:4.