Súťažný ročník 2018/2019

Súhrn kola 16.06.2019

6. LIGA DOUBLE STAR BET - OBFZ LUČENEC

Kalinovo B – Mýtna 3:2 (0:2)

Góly: 62. Fehérvári, 69. Fehérvári (z 11m), 71. Štefánik – 33. a 43. Golian, R: Kojnok, 55 divákov, ŽK: 17. Koristek.
Kalinovo B: Stieranka – Ďuriško, Paál, Nociar, Dirbák (46. Štefánik), Čavoj, Mázik, Matuška, Fehérvári, Fungáč (76. Findra), Oberman.
Mýtna: Urbančok – Sopóci (90. Kanda), Ľ. Demanko (46. Fiľo), Psotka, Golian, Budáč, Koristek (46. Piták), S. Demanko, Mahút, Šatara, Mišík.
V 1. polčase hrali lepšie hostia, ale v 2. mladí baníci z Kalinova zvýšili obrátky a zvíťazili rozhodujúcim gólom nestarnúceho Štefánika 3:2.

Uhorské – Podrečany 4:3 (2:2)

Góly: 2. Kováč, 45. Nosáľ, 61. a 68. Kurčík – 29. Ľ. Vrbiniak, 43. Mišík, 76. Gonda, R: Budinec, 100 divákov, ŽK: 51. Vrbiniak, 80. Filčík.
Uhorské: Kaličiak – Kováč, Straško (85. Pribišan), Kuvik, Baláž (60. Nociar), Poliak, Skýpala, Nosáľ, Kurčík, Čepko, Siheľský (46. Lempochner)
Podrečany: Sychra – Ľ. Vrbiniak, Sarvaš, Oláh, Kamenský, Filčík, Haferník, Mišík, Karásek, P. Vrbiniak (69. Burdilák), Gonda.
V úmornej horúčave sa odohrali dobrý zápas s peknými gólmi. Domáci sa už v 2. min. ujali vedenia, keď center Kurčíka našiel Kováča, ktorý hlavou nedal šancu brankárovi. Tento moment však nakopol hostí, ktorí herne ovládli polčas a otočili stav. Domáci sa však rýchlo spamätali a Nosáľ vyrovnal na polčasových 2:2. Po prestávke boli domáci lepší a dvomi gólmi Kurčíka sa dostali do vedenia 4:2. Hosťom sa do konca podarilo skorigovať na konečných 4:3. Uhorské svoj posledný domáci zápas zvládlo a spolu s hosťami a fanúšikmi sa rozlúčili so sezónou

Hrnčiarske Zalužany – Tomášovce 0:2 (0:0)

Góly: 85. Drugda, 88. Mišo (z 11m), R: Hedvigy, 70 divákov, ŽK: 40. Škorňa, 42. Markotán, 51. Mišo.
Hrn. Zalužany: Antal – Slížik, Škorňa, P. Markotán, Talán, Murín, Adam, Benko, Vengrín, M. Markotán, Hriň (83. Krnáč)
Tomášovce: Grekčo – Vrbiniak, Budinec, Slosiar, Hrnčiar (46. Tušim), Mičuda, Mišo, Kocúr (72. Ambroš), Porubiak (83. Paučo), Badinka, Drugda.
Zápas bol dlho vyrovnaný, o čom svedčilo aj skóre. V poslednej dvadsaťminútovke hostia strelili dva góly a rozhodli o výsledku.

Biskupice – Vidiná 1:3 (1:1)

Góly: 14. Kaločai – 43. Melich, 80. a 84. Šupina, R: Žiak, 63 divákov, ŽK: 80. Nagy, 78. Miadok.
Biskupice: Rácz – Nagy, Vass, Fülöp, Ziliz (88. Illéš), Oláh (81. Fajd), Bogdáň, Varga, Rezník (60. Beck), Kaločai, Máté.
Vidiná: Major – Hronec, Melich (85. Olšiak), Miadok, Špak, Šupina, Juríček, Čudovský, Molnár, Rekšák (62. Antalič), Paprnák.
Vo vyrovnanom zápase lepšie zvládli záver hostia a vyhrali dvojgólovým rozdielom.

Stará Halič – Buzitka 0:5 (0:2)

Góly: 40. Ľalík, 43. Deneš, 55. a 73. Becáni, 60. Titton, R: Pavol Ďuriš, 30 divákov, ŽK: 81. Nagy, 35. Drugda, 45. Paľaga, 81. Palička, 65. Ľalík, 38. Tőre.
Stará Halič: Malatinec – Jančkár, Drugda, Šerfözö, Svorad, Paľaga, M. Bubenka, J. Bubenka, Matúška, Palička, Adam.
Buzitka: T. Nagy – Juráš, Erdelac (64. Imrovič), Farkas (46. Juhász), A. Nagy, Sivok (76. Čampa), Titton, Deneš, Lapin (46. Becáni), Ľalík, Tőre (46. Malatinec).
V 1. polčase bolo stretnutie pomerne vyrovnané. Po dvoch chybách v obrane sa hostia ujali vedenia – 0:2. Po prestávke sa ukázala kvalita hostí a pridali ešte tri góly. Tím St. Halič zavŕšila domáce zápasy ďalšou prehrou. V poslednom kole bude derby v Haliči.

Hrnčiarska Ves – Halič 2:2 (1:1)

Góly: 19. P. Horváth, 76. Csík – 40. Borovec (z 11m), 80. Póni, R: M. Jačmeník, 30 divákov, ŽK: 59. Ostrihoň, 64. Kalina, 73. Obročník, 84. Koštial.
Hrn. Ves: P. Horváth – Pribilinec, Hudec, Csík (90. Nagyferencz), Sabó, Vývlek (61. Koštial), Juhaniak, P. Horváth, Ostrihoň, Kalina, Obročník (78. Vrábeľ).
Halič: Mikuš – Berky, Póni, Cina, Stupár (59. Lukáč), Kurčík, Borovec, Fajčík, Stanko, Gálik, Poltársky (46. Papanitz).
V zápase domáci podali bojovný výkon, keď hrozili hlavne z rýchlych protiútokov. V 1. polčase jeden z nich aj využili, hostia však vyrovnali z PK. V 2. polčase domáci najprv zahodili dve gólové šance, potom však ďalší protiútok využili, keď sa lopta odrazila od brvna do hosťujúceho obrancu a následne skončila v sieti. Domáci však tento sľubný výsledok neudržali, keď po rohu hostia vyrovnali na 2:2.

Panické Dravce – Divín 1:0 (1:0)

Gól: 27. Botoš.
Domáci hrali útočnejší futbal a hostia sa zobudili až pred koncom, ale sľubné šance nevyužili. Jediný gól zápasu strelil v 27. min. Botoš.

FUTBALOVÁ MLAĎ

  I. liga st. žiaci U15: Martin – Rim. Sobota 2:2 (1:1), góly za RS: Žilka, Varga.
  I. liga st. žiaci U14: Martin – Rim. Sobota 0:1 (0:0), gól: Frait.
  II. liga st. žiaci: Poltár – Veľký Krtíš 5:1 (4:0), góly: Ťažký 2, Filipiak 2, Drugda – Tonkovič . MŠK Novohrad – Revúca 4:2 (1:2), góly: Kováč, Švarc, Balog, Zachar(z11m) – Janšto (vl. gol), Novysedlák. Detva – Dudince 0:1 (0:0). Fiľakovo – Žarnovica 4:2 (2:0), góly za FTC: Botoš 2, Máté, Ladič. Tisovec – Banská Štiavnica 1:0 (0:0), gól: Huľuk. Hnúšťa – Krupina 2:1 (0:0), góly: Segeč, Černecký. Tornaľa – Nová Baňa 7:1 (1:1), góly: Lalik 3, Molnár, Danyi, Morvai, Lázók.
  II. liga ml. žiaci: Poltár – Veľký Krtíš 3:3 (1:3), góly: Berky, Sendrei, Belko – Knopp, Madaj, György. MŠK Novohrad – Revúca 1:2 (1:0), góly: Sabó – F. Lipták, Varga. Detva – Dudince 0:4 (0:0). Fiľakovo – Žarnovica 2:1 (1:0), góly: Libiak, Mede (z 11m). Tisovec – Banská Štiavnica 0:5 (0:3). Hnúšťa – Krupina 4:3 (2:0), góly: Daniš, Pavko, Kraus, Belányi.
  III. liga st. žiaci: MŠK Novohrad – Hriňová 3:0 (0:0), góly: Berky 2, Švarc. Kalinovo – Sliač 0:10 (0:3). Senohrad – Kokava 9:1 (5:0), gól: Ramža. Jesenské – Radzovce 3:3 (3:1), góly: Berky 2, R. Berki – Mušuka 2, Kaločai.
  III. liga ml. žiaci: MŠK Novohrad – Hriňová 1:6 (1:2), gól: Segeč. Kalinovo – Sliač 0:4 (0:3). Senohrad – Kokava 5:4 (1:1), góly: R. Horváth 2, Bambura 2. Jesenské – Radzovce 6:1 (1:0), góly: Radič 2, Berki 2, Kováč,Trizna – György.
  IV. liga žiaci ObFZ LC: Vidiná – Biskupice 0:8 (0:5), góly: Mušuka 3, T. Oláh 3, Fekete, M. Oláh. Málinec – Tomášovce 1:7 (0:5), góly: Gašpar – D. Drugda 4, Gasper 2, Hrubík (z 11m).
  V. liga žiaci ObFZ LC: Stará Halič – Utekáč 1:7 (0:1), góly: L. Oláh – Šuniar 4, Šluch 2, Oľha. Halič – Veľká nad Ipľom 4:0 (3:0), góly: Szabó 2, Budáč, J. Kováč.
  II. liga st. dorast: Pohronie – Rim. Sobota 6:0 (4:0). Poltár – Zvolen 2:2 (2:1), góly: Draxler (vl. gol), Oravec. MŠK Novohrad – Turzovka 7:3 (4:3), góly: Oláh 3, Babiak 2, D. Bencsík, Ivanič.
  II. liga ml. dorast: Poltár – MFK Zvolen 0:9 (0:4).
  III. liga dorast: Hriňová – Krupina 0:5 (0:1). Fiľakovo – Braväcovo 12:2 (4:2), góly: Tóth 2, Botoš 3, Bolla 3, Malček 2, Juhaniak, Kurunci. Hnúšťa – Detva 2:2 (2:1), góly: Slabecius, Cibuľa – Kováč, Mičo. Brezno – Tornaľa 8:0 (5:0). Čierny Balog – Tisovec 13:0 (5:0).
  IV. liga dorast: Príbelce – Nenince 0:3 (0:1), góly: Nagy, Tóth, Kuzma. Revúca – Jesenské 1:5 (0:3), góly: Kováč (z 11m) – Kökény 2, Váradi, Puška, Berky. Bušince – Čebovce 2:5 (1:1), góly: Apró, D. Botoš – Ďörď 2, Kollár, Bubenčík, Ohajda.