Súťažný ročník 2017/2018

Súhrn kola 22.10.2017

6. LIGA OBFZ LC

Kalinovo B – Vidiná 3:2 (3:1)

Góly: Súkala 2, Fungáč – Kanda 2. ŽK: Dirbák, Steinet – Špak. ČK: Karásek – Juríček. Divákov: 50. Rozhodoval: Šága.
Kalinovo B: Francisty – Purdek, Mázik, Súkala, Karásek – Dirbák, Fungáč, Kušpál, Kaličiak – Slovák, Steinet.
Vidiná: Václavík – Čudovský, Hronec, Šupina, Koky – Špak, Kanda, Kučera, Major – Liška, Juríček. Striedali. Holík, Mičuda.
V bojovnom zápase vyhrali domáci, ktorí na rozdiel od hostí svoje gólové šance premenili.

Uhorské – Panické Dravce 4:0 (0:0)

Góly: Valentýni 2 (jeden z PK), Nosáľ (PK), Mitter. ŽK: D. Berky, Baláž (Pan. Dravce). ČK: D. Berky (po 2 ŽK). Divákov: 74. Rozhodoval: Žiak.
Uhorské: Slanina – Nociar, Lempochner, A. Rončák, Kováč – Nosáľ, Poliak, P. Rončák, Valentýni – Baláž, Cibuľa. Striedali: Obročník, Juríček, Mitter.
Pan. Dravce: Balog – Nôta, Randís, R. Berky, Košťál – Mydlo, Botoš, Matuška, Mrváň – D. Berky, Molnár. Striedal: Baláž.
V sychravom počasí sa hral priemerný zápas. V 1. polčase boli domáci jednoznačne lepším mužstvom, no svoje šance zahadzovali. Začiatok 2. polčasu patril hosťom, no bez efektu. Potom konečne zapli aj domáci a zaslúžene vyhrali nad snaživým súperom.

Divín – Halič 1:0 (0:0)

Gól: Štengl. ŽK: D. Havrla, Haško, Karlík- Tušim, Franek, Novotný, Juhás. Divákov: 150. Rozhodoval: Fajčík.
Divín: Šoltés – Zvonislav Berky, D. Havrla, Melicherčík, Haško – Zoltán Beky, Karlík, Štengl, Smejkal – M. Berky, Haranza. Striedali: Žilka, Šuška, R. Havrla, Oláh, Kliment.
Halič: Mikuš – Paľaga, Darányi, Stanko, Schvantner – Tušim, Várady, Franek, Lehotský – Novotný, Juhás. Striedali: Kička, Štěpaník.
V sychravom počasí sa hostia sústredili na obranu, s ktorou si domáci nevedeli poradiť. Svoje šance opäť nevyužili a tak hostia postupne vyrovnali hru. Do konca 1. polčasu obe mužstvá nechali vyniknúť súperových brankárov. Polčas sa skončil bez gólov. Druhý polčas už hru ovládli domáci a ich zvýšená snaha bola korunovaná v 73. min., keď Haško po úniku peknou prihrávkou našiel Štengla a ten vymietol šibenicu – 1:0. Ďalšie šance zostali nevyužité a tak sa zápas skončil vydretým a pre hostí trochu smolným víťazstvom domácich.

Mýtna – Hrnčiarske Zalužany 3:0 (0:0)

Góly: Golian (PK), Budáč, Šípoš. ŽK: Škorňa. Divákov: 65. Rozhodoval: M. Jačmeník.
Mýtna: Urbančok – Oravec, Sopóci, Ľ. Demanko, Psotka – Golian, Budáč, S. Demanko, Mahút – Šatara, Gondáš. Striedali: Šípoš, Klimo, Fiľo, Rác, Harčár.
Hrn. Zalužany: Albert – M. Markotán, P. Markotán, Adam, Škorňa – Sobek, Rončák, Szöke, Turoň – Ľupták, Škorňa. Striedali: Mátyás, Talán, Golian, Slížik.
O dobrú kvalitu zápasu sa postarali obe mužstvá, ktoré mali aj šance, ale šťastnejší boli napokon domáci, ktorí v 2. polčase strelili 3 góly a rozhodli o svojom zaslúženom víťazstve.

Stará Halič – Podrečany 1:3 (0:1)

Góly: Nosáľ – Hrdlička, Haferník, Kamenský. ŽK: . Divákov: 90. Rozhodoval: Žiak.
St. Halič: Beľa – Schmidt, Kišvince, Tryzna, Jančkár – Matúška, Dudáš, Bubenka, Trčan – Nosáľ, Vančo. Striedali: Salaj, Adam.
Podrečany: Kanát – Vrbiniak, Tomašovič, Sarvaš, Hrdlička – Filčík, Oláh, Haferník, Kamenský – O. Mišík, A. Mišík. Striedali: Burdilák, Michalec.
Vo výbornom stretnutí sa hral obojstranne útočný futbal. Skúsenejší hostia mali viac z hry ,ale domáci bojovnosťou zdramatizovali zápas, najmä v 2. polčase. Na bodový zisk to ale nestačilo. Vedenie FK Starý Halič ďakuje všetkým svojim fanúšikom za skvelé povzbudzovanie počas celej jesennej časti súťaže.

Biskupice – Cinobaňa 2:2 (1:2)

Góly: Brusznyai (PK), Suja (vlastný) – Gombala, Nagy (vlastný). ŽK: Farkaš, Rapi – Suja, Čierny, Klima. Divákov: 220. Rozhodoval: S. Jačmeník.
Biskupice: Cs. György – Juhász, Nagy, Brusznyai, Máté – Bogdáň, Farkaš, Titton, Kolenkáš – Klárik, Rapi. Striedal: B. György.
Cinobaňa: Kiš – Borovička, Suja, Studený, Šulek – M. Berky, R. Berky, Kurčík, Gombala – Čierny, Klima. Striedali: Gereg, Poliak.
Od úvodného hvizdu HR bolo jasné, že to bude kvalitný zápas, veď postavenie v tabuľke hovorilo za všetko. Hneď v 1. min. sa domáci Rapi dostal do samostatného nájazdu, ale brankár jeho šancu zlikvidoval. V 2. min. hosťujúci Kurčík z 20 m vystrelil, ale tesne minul. V 22. min. po dlhom vhodzovaní do 16-tky domácich sa hostia ujali vedenia po vlastnom góle Nagya – 0:1. V 28 min. z priameho kopu z 18 m domáci Rapi minul hosťujúcu bránu. V 35. min. domáci vyrovnali tiež vlastným gólom hráča hostí Suju – 1:1. V 42. min. domáci Farkaš vo vyloženej šanci z 15 m trafil tyč hosťujúcej brány a potom sa potvrdilo pravidlo nedáš-dostaneš a v 44. min. sa z rýchleho protiútoku hostia ujali vedenia gólom Gombalu – 1:2. V 55. min. domáci Rapi z priameho kopu neprekonal brankára hostí. V 59. min. bol v 16-tke faulovaný Rapi a domáci Brusznyai vyrovnal z nariadeného PK – 2:2. V 79. min. po rohu domácich bol už brankár hostí prekonaný, ale hráč hostí vyhlavičkoval loptu z bránkovej čiary. Derby zápas veľmi dobrej úrovne sa pred peknou diváckou kulisou napokon skončil zaslúženou remízou.

Hrnčiarska Ves – Rapovce 0:8 (0:2)

Góly: Becáni 5, Majoroš, Dobrocký, Vysočan. ŽK: J. Ostrihoň – Majoroš. Divákov: 22. Rozhodoval: Račko.
Hrn. Ves: Cibuľa – L. Pribilinec, M. Pribilinec, Kalina, Hozdek – Koštial, Verovský, Vývlek, Vrbiniak – J. Ostrihoň, M. Ostrihoň.
Rapovce: Rácz – Majoroš, Stieranka, Sivok, Becáni – Vysočan, Kalina, Bolčo, Očovay – Dobrocký, Rubint. Striedal: Varga.
Súper mal byť pre domácich hrateľný a na začiatku si aj vypracovali šance, ale hostí podržal brankár Rácz a postupne sa začali hostia presadzovať kombinačnou hrou, čo potvrdili do polčasu dvomi gólmi. V 2. polčase to už zo strany hostí bola hra mačky s myšou, čo sa odzrkadlilo aj na výsledku.

FUTBALOVÁ MLAĎ

II. liga st. dorast: MŠK Novohrad – Martin 0:2 (0:0).

II. liga ml. dorast: MŠK Novohrad – Martin 0:3 (0:2).

III. liga dorast: Hnúšťa – Sliač 0:3 (0:1). V. Krtíš – Rim. Sobota 0:0. Revúca – Tornaľa 4:4 (1:0), góly: Rusňák, Levický, Fečkanin, Miartin – Radič, D. Zsíros, Karasz, E. Zsíros. Detva – Hriňová 1:2 (0:0), gól za Hriňovú: Hanes, Jaloviar. Poltár – Braväcovo 3:2 (0:2), góly za PT: Kojnok 2, Oravec. Krupina – Fiľakovo 2:1 (1:1), gól za Fiľakovo: Tóth.

IV. liga dorast: Rapovce – Halič 1:1 (1:1), góly: Laurenčík – Berky. Nenince – Tisovec 1:12 (0:4), góly: Híveš – Prepelica 4, Pašák 2, Kubinec 2, Repa, Kordík, Štulajter, Hronček. Vinica – Bušince 4:1 (2:0), góly: Nagy, Drozdík, Mlynárik, Segeč – Oláh. Cinobaňa – Tomášovce 4:5 (2:3), góly: Hlaváč 3, Oláh – Olšiak 3, Oláh, Rekšák. Málinec – Jesenské 6:3 (2:1), góly: Badinka 3, Ružička 2, Urda – Lakatoš 2, Cibuľa. Čebovce – Slov. Ďarmoty 0:1 (0:0), gól: Kišš.

II. liga st. žiaci: MŠK Novohrad – Nová Baňa 5:1 (4:0), góly za MŠK: Babiak 2, Borik, Burdilák, Belko. Poltár – Revúca 0:1 (0:0), gól: Muška. Radzovce – V. Krtíš 1:3 (1:2), góly: Porteleki – Gallo, Predmeský, Budai. Hnúšťa – B. Štiavnica 1:3 (0:1), gól za Hnúšťu: Purdek. Krupina – Fiľakovo 2:3 (1:2), góly za Fiľakovo: N. Botoš, J. Botoš, Adamec. Tornaľa – Žarnovica 1:3 (1:2), gól za Tornaľu: Busa.

III. liga st. žiaci: Tisovec – Sliač 4:1 (2:0), góly za Tisovec: Kubinec 2, Huľuk, Vaso. Brusno – FA V. Krtíš 3:0 (2:0). Kalinovo – Jesenské 1:0 (0:0), gól: Šróba. Kováčová – MŠK Novohrad 0:9 (0:1), góly: Berky 4, Kajtor 2, Balog, Jančuška, Kamenský. Divín – Hriňová 0:4 (0:2), góly: Santus 2, Chovan, Hanes. Kokava – Vígľaš 4:3 (2:2), gól za Kokavu: Kosoň 4.

II. liga ml. žiaci: MŠK Novohrad – Nová Baňa 18:0 (9:0), góly: Lokša 3, Dováľ 3, Čičmanec 3, Paulovič 3, Ríz 2, Bojtoš, Jashari, Švarc. Poltár – Revúca 2:2 (2:0), góly: Kojnok, Berky – Galovič, Schmiedl. Radzovce – V. Krtíš 1:2 (0:1), góly: Szókontor – Bača, Palčo (vlastný). Hnúšťa – B. Štiavnica 2:5 (1:3), góly za Hnúšťu: Kamoďa, Pavko. Krupina – Fiľakovo 1:3 (1:2), góly za Fiľakovo: Oláh 3. Tornaľa – Žarnovica 3:1 (2:0), góly za Tornaľu: Slopovsky 2, Kankulya.

III. liga ml. žiaci: Tisovec – Sliač 5:4 (1:2), góly za Tisovec: Stano, Pokoš, Kriška, Husanica, Husoba (vlastný). Brusno – FA V. Krtíš 7:2 (4:0), góly za VK: Kukučka 2. Kalinovo – Jesenské 7:1 (3:0), góly: Zaťko 2, Hanuska 2, Haráni, Kisantal (vlastný), Berki (vlastný) – Kováč. Kováčová – MŠK Novohrad 1:10 (1:4), góly za MŠK: Fehérvári 4, Zachar 3, Holas, Činčura, Pocklan. Divín – Hriňová 4:2 (1:0), góly: Lauko 2, Oláh, Hangonyi – Gonda, Dvorský. Kokava – Vígľaš 5:4 (3:1), góly za Kokavu: Bambura 3, P. Horváth, R. Horváth.

5. liga dorast ObFZ LC: Poltár – Olováry 10:1.

4. liga žiaci ObFZ LC: Buzitka – Biskupice 1:2, Vidiná – Mýtna 14:0.

5. liga žiaci ObFZ LC: Málinec – Breznička 5:4, Utekáč – MŠK Novohrad 6:3, Boľkovce – Halič 1:1, Stará Halič – Uhorské 0:6.