Uhorské – Rapovce 4:0 (1:0)

Góly: Valentýni 2, Lempochner, Nosáľ. Divákov: 80. Rozhodoval: Šága.
Uhorské: Slanina – Nociar, Lempochner, Straško, Nosáľ – Rončák, Kováč, Valentýni, Baláž – Kuvik, Cibuľa. Striedali: Marunčák, Obročník, Kojnok.
Rapovce: Moravčík – Majoroš, Stieranka, Sivok, Šumec – Bolčo, Becáni, Vysočan, Šerfözö – Kalina, Dobrocký. Striedal: Rácz.
Po poslednej domácej prehre s Biskupicami a následnej pokute od ObFZ chceli domáci víťazstvom dokázať obci, sponzorom a verným divákom, že ich peniaze nejdú do vzduchu. V 1. polčase najprv zahodili dve čisté šance, no v 32. min dobre hrajúci Lempochner skóroval – 1:0. Na začiatku 2. polčasu mali najprv šance domáci a hneď na to hostia, no bez efektu. Skóre sa menilo v 58. a 70. min, keď skóroval Valentýni. V 90. min. upravil skóre Nosáľ. Treba vyzdvihnúť výkon HR Šágu, ktorý svoje herné skúsenosti citlivo a pokojne vkladal aj do rozhodovania zápasu. Viacerí krajskí rozhodcovia a delegáti by sa mali na neho chodiť pozerať a brať si príklad.

Divín – Hrnčiarske Zalužany 1:1 (1:1)

Góly: Štengl – Szőke. ŽK: Albert, Rončák, Szőke. Divákov: 110. Rozhodoval: Račko.
Divín: Šoltés – Melicherčík, Zvonislav Berky, Kliment, Oláh – Havrla, Štengl, Zoltán Berky, M. Berky – Žilka, Haranza. Striedali: Haško, Kováč, Oláh.
Hrn. Zalužany: Albert – Škorňa, Ďalog, Rončák, Szöke –Beník, Mátyás, Ľupták, Talán – Adam, Slížik.
V ideálnom počasí sa pod Divínskym hradom odohral tentokrát veľmi slabý zápas. Divákov prvýkrát vzrušila 20. min., ale samostatný únik Klimenta zlikvidoval brankár hostí Albert. Naopak v 31. min. si nabehol hosťujúci Szőke na prihrávku za obranu domácich a nezaváhal. V 39. min prienik Adama bol zakončený strelou, ale Šoltés bol na mieste. Domáci sa dočkali v 41. min., keď Štengl z priameho kopu trafil k tyči a vyrovnal na 1:1. Tak sa skončil aj veľmi nezáživný 1. polčas. Druhý polčas hostia stavili všetko na obranu a podporovaný vynikajúcim brankárom Albertom strpčovali domácim život. Tí sa pretekali v zahadzovaní šancí a keďže v rozhodujúcich chvíľach im chýbalo aj šťastie, hostia si v celku zaslúžene odniesli bod.

Halič – Vidiná 0:6 (0:3)

Góly: Kučera 2 (jeden z PK
, Líška 2, Šupina, Koky. ŽK: Paľaga, Váradi. Divákov: 63. Rozhodoval: Žingor.
Halič: Mikuš – Stanko, Schvantner, Novotný, Paľaga – Lehotský, Kička, Váradi, Stupár – Turek, Koristek. Striedali: Jonáš, Štěpaník.
Vidiná: Václavík – Kučera, Čudovský, Kanda, Hrnčiar – Šupina, Koky, Juríček, Líška – Molnár, Špak. Striedali: Paprnák, Holík, Takáč, Mičuda.
Pred slabou diváckou kulisou domáci nastúpili bez viacerých kľúčových hráčov, čoho výsledok je aj ďalšia prehra s dobre hrajúcim súperom z Vidinej.

Mýtna – Podrečany 3:2 (1:2)

Góly: Oravec, Šípoš, Demanko – Tomašovič, Oláh. ŽK: Demanko, Budáč, Gondáš – Michalec, O. Mišík. ČK: Gondáš (po 2 ŽK). Divákov: 82. Rozhodoval: Žiak.
Mýtna: Urbančok – Oravec, Šípoš, Sopóci, Demanko – Psotka, Golian, Budáč, Koristek – Mahút, Gondáš. Striedali: Harčár, Rác.
Podrečany: Kanát – Vrbiniak, Tomašovič, Sarvaš, Burdilák – Michalec, Oláh, Haferník, Hrdlička – O. Mišík, A. Mišík. Striedal: Sychra.
Prvý polčas sa zápas nevyvíjal podľa predstáv domácich. Po 1. inkasovanom góle sa im podarilo vyrovnať zo štandardnej situácie. Následne však po chybe inkasovali gól na 1:2. Po zmene strán domáci zmobilizovali svoje sily, ukázali srdce, pevnú vôľu a išli nezlomne za víťazstvom. Za výkon v 2. polčase si ho aj zaslúžili.

Kalinovo B – Panické Dravce 3:0 (2:0)

Góly: Purdek, Súkala, Fungáč. ŽK: Súkala, Karásek, Šoltes – Balog, Hukkeľ, O. Berky, Baláž. Divákov: 80. Rozhodoval: Palica.
Kalinovo B: Francisty – Purdek, Mázik, Súkala, Karásek – Valentíny, Dirbák, Fungáč, Kušpál – Steinet, Šoltes. Striedal: Slovák.
Pan. Dravce: Balog – Hukkeľ, Nôta, Randís, D. Berky – O. Berky, Baláž, Košťál, Kubinec – Botoš, Mydlo. Striedali: Banga, Bede, Morháč, Molnár.
V chladnom počasí sa hral svižný futbal. Domáce „mladé pušky“ v 1: polčase premenili zo štyroch šancí dve a išli do 2. polčasu s náskokom dvoch gólov.Na začiatku 2. polčasu Fungáč premenil samostatný nájazd na 3:0. Potom prevzali iniciatívu hostia, mali šance, ale výborne chytajúci domáci brankár Francisty si udržal čisté konto.

Stará Halič – Cinobaňa 2:2 (1:1)

Góly: Jančkár, Vančo – R. Berky, Adam (vlastný). ŽK: Adam – Suja, Čierny. Divákov: 60. Rozhodoval: M. Jačmeník.
St. Halič: Mikuš – Schmidt, Kišvince, Tryzna, Jančkár – Bubenka, Matúška, Svorad, Vančo – Adam, Nosáľ. Striedal: Pribišan.
Cinobaňa: Kiš – Borovička, Suja, Studený, Šulek – M. Berky, R. Berky, Kurčík, Gombala – Čierny, Klima. Striedali: Gereg, Blažek.
V Starej Haliči sa odohral kvalitný zápas zásluhou oboch mužstiev. Viac mali loptu na kopačkách hráči hostí, ale svoje veľké šance nevyužili, čo ich stálo víťazstvo. Domáci vyťažili z minima maximum a za bojovnosť si remízu zaslúžili.

Biskupice – Hrnčiarska Ves 8:0 (5:0)

Góly: Rapi 2, Kolenkáš, Titton, Klárik, Máté, Farkaš, Nagy. Divákov: 60. Rozhodoval: Ďuriš.
Biskupice: Cs. György – Mede, Nagy, Farkaš, Máté – Klárik, Bogdáň, Titton, Kolenkáš – Juhász, Rapi. Striedali: B. György, Ziliz, Illéš, Rezník.
Hrn Ves: Cibuľa – Pribilinec, Vývlek, Kalina, Balog – Ostrihoň, Csík, Národa, Vrbiniak – Kotai.
Hostia prišli na zápas len s desiatimi hráčmi. Domáci oproti minulému týždňu nastúpili v pozmenenej zostave a už v 1. min. sa ujali vedenie, keď Titton využil ideálnu prihrávku Rapiho a otvoril skóre – 1:0. V 18 min. boli domáci blízko k 2. gólu, ale Juhász nedosiahol na center Kolenkáša. V 23. min. Rapi z priameho kopu zvýšil na 2:0. V 25. min. Domáci Máté strelou z 15 m vymietol šibenicu – 3:0. V 33. min. po sérii pekných prihrávok sa lopta dostala k Rapimu a ten zvýšil na 4:0. V 39. min. Nagy hlavou prekonal brankára hostí – 5:0. V 54. min. po peknej prihrávke Rapiho sa dostala loptu ku Klárikovi, ktorý nekompromisne zakončil – 6:0. V 56. min. domáci Farkaš po rohovom kope dal na 7:0. V 70. min. Kolenkáš vystrelil zo 16 m, ale jeho strelu brankár hostí chytil. V 74. min. sa už Kolenkáš nemýlil a prízemnou strelou uzavrel skóre na 8:0. Po vysokej výhre sa Biskupice dostali na 1. miesto tabuľky 6. ligy ObFZ Lučenec.

FUTBALOVÁ MLAĎ

II. liga st. dorast: MŠK Novohrad – Banská Bystrica 0:1 (0:1).

II. liga ml. dorast: MŠK Novohrad – Banská Bystrica 0:4 (0:3).

III. liga dorast: Hriňová – Nová Baňa 3:0 (0:0), góly: Hanes 2, Hazucha. Veľký Krtíš – Tornaľa 4:1 (4:0), góly: Kulich 2, Lauko, Varga – Šipoš. Hnúšťa – Fiľakovo 1:0 (0:0), gól: Albert. Poltár – Sliač 3:0 (1:0), góly: Oravec 2, Filipiak. Krupina – Revúca 6:0 (2:0).

IV. liga dorast: Rapovce – Tisovec 2:2 (0:0), góly: Varga, Bartoš – Pašák 2. Halič – Bušince 0:1 (0:0), gól: Botoš. Vinica – Jesenské 0:1 (0:0), gól: Lakatoš. Cinobaňa – Jelšava 2:1 (2:0), góly: Blažek, Hlaváč – Szamko. Málinec – Slovenské Ďarmoty 1:2 (0:2), góly: Ružička – Kiss, Kišs. Nenince – Tomášovce 0:8 (0:2), góly: Rekšák 3, Porubiak 3, Krnáč, Oláh. Dolná Strehová – Čebovce 1:3 (0:0), góly: Berky – Bubenčík, Ohajda, Mazurkievič (vlatný).

II. liga st. žiaci: MŠK Novohrad – Revúca 12:0 (5:0), góly: Belko 3, Babiak 2, Berky 2, Kamenský 2, Burdilák 2, Pivka. Nová Baňa – Veľký Krtíš 3:10 (2:4), góly za VK: Predmeský 6, Nemčok, Gallo, Vlkolenský, Černík. Poltár – Žarnovica 0:2 (0:1). Radzovce – Banská Štiavnica 0:5 (0:4). Hnúšťa – Detva 1:3 (1:3), gól za Hnúšťu: Gajdoš. Tornaľa – Fiľakovo 2:1 (1:1), góly: Gábor, Perencsei (vlastný) – Baskai.

III. liga st. žiaci: Brusno – Jesenské 2:2 (0:1), góly za Jesenské: Ruszo, Cibuľa. Hriňová – FA V. Krtíš 4:1 (1:0), góly: Hanes 2, Ulehla, Chovan – Kupček. Kalinovo – MŠK Novohrad 0:2 (0:0), góly: Imre 2. Kokava – Sliač 3:1 (2:1), góly za Kokavu: Vlačuha 2, Filipiak. Tisovec – Dudince 2:0 (2:0), góly: Tomo, Košičiar. Divín – Vígľaš 3:2 (1:1), góly za Divín: Berky 2, Líšková.

II. liga ml. žiaci: MŠK Novohrad – Revúca 8:1 (4:0), góly: Gondek 2, Ríz 2, Jashari 2, Mochnacký, Paulovič – Galovič. Nová Baňa – Veľký Krtíš 5:1 (1:0), gól za VK: Adam. Poltár – Žarnovica 1:5 (0:3), gól za PT: Kojnok. Radzovce – Banská Štiavnica 1:7 (1:2), gól za Radzovce: Brešťanský. Hnúšťa – Detva 1:3 (1:1), gól za Hnúšťu: Daniš.

III. liga ml. žiaci: Brusno – Jesenské 6:1 (2:1), gól za Jesenské: Berki. Hriňová – FA V. Krtíš 2:2 (1:1), góly: Hriseňko, Melicherčík – Kukučka 2. Kalinovo – MŠK Novohrad 2:9 (2:4), góly: Haferník, Ľalík – Danyi 2, Činčura 2, Fehérvári, Holas, Pocklan, Papp, Mede. Kokava – Sliač 9:1 (3:1), góly za Kokavu: Bambura 3, Kúkoľ 2, F. Horváth, Radič, Oláh, P. Horváth. Tisovec – Dudince 1:12 (1:6), gól za Tisovec: Stano. Divín – Vígľaš 1:0 (1:1), gól za Divín: Oláh.

5. liga dorast ObFZ LC: Hrnčiarska Ves – Poltár 1:11.

4. liga žiaci ObFZ LC: Vidiná – Biskupice 0:1, Hrnčiarske Zalužany – Buzitka 10:1, Málinec – Mýtna 18:2.

5. liga žiaci ObFZ LC: Málinec – MŠK Novohrad 2:4, Utekáč – Stará Halič 4:3, Uhorské – Halič 0:12, Breznička – Boľkovce 1:2.