Zápasy 25.09.2016

6. LIGA DOSPELÍ

Béčka Kokavy a Kalinova v domácom prostredí nadeľovali

Kokava B/Utekáč – Stará Halič 4:0 (2:0)

Góly: Miroslav Barutiak, Hronec, Skrutek, Dubovec. ŽK: Nemčok, Miroslav Barutiak, Rončák – Hučka, Jaško, Jančkár. Rozhodoval: S. Jačmeník. Divákov: 50.
Kokava B/Utekáč: Suja – Michael Barutiak, Škrabák, Kamas, Hronec, Miroslav Barutiak, Vrábeľ, Rončák, Nemčok, Skrutek, Dubovec. Striedali: Čavoj, Castravet, Lámer.
Stará Halič: Hučka – Vančo, Jaško, Jančkár, Schmidt, Tryzna, Matúška, Trčan, Kišvince, Dudáš, Nosáľ. Striedali: Adam, Koška, Salaj.
Domáci hostí nepustili do väčších šancí a kvalitnou hrou potvrdili dominanciu na ihrisku. Za zmienku stojí taktický ťah domáceho trénera, ktorý oboch stopérov Dubovca a Skruteka postavil do útoku a tí sa mu za to odmenili gólmi v sieti hostí.

Uhorské - Lovinobaňa  0:3 (0:1)

Góly: R. Líška, Malček, J. Liška. ŽK: Obročník - Ďalog, Hronec. Rozhodoval: Budinec. Divákov: 90.
Uhorské: Trčan – Nociar, Cibuľa, Obročník, Kováč, Baláž, Krňan, Kuvik, Nosáľ, Sabó, Hozdek. Striedali: Mitter, Marunčák, Juríček.
Lovinobaňa: Wittlinger – Rafaj, Hronec, S. Kliment, Ďalog, J. Liška, Malček, Kováč, Gonda, Z. Berky, R. Líška. Striedali: E. Berky, Šleiferčík.
Domáci opäť podali slabý výkon a zaslúžene prehrali.

Mýtna – Boľkovce  3:0 nedohraté

Góly: Trebuľa, Budáč, vlastný. ŽK: Rajťuk, Imrovič. Rozhodoval: Markovič. Divákov: 25.
Mýtna: Urtbančok – Mahút, Sopóci, Ľ. Demanko, Budáč, Gondáš, S. Demanko, Trebuľa, Šepík, Mišík, Psotka.
Boľkovce: R. Vilhan – J. Kelemen, Kamenský, Korponai, Rajťuk, Imrovič, J. Vilhan, Kuchár, Tóth, Talán, Franek.
V 21. min. hlavný rozhodca za stavu 3:0 ukončil stretnutie, nakoľko počet hráčov hostí klesol pod 7.

Podrečany – Vidiná  2:1 (0:0)

Góly: Kamenský 2 - Čudovský. ŽK: R. Šupina, Špak, Juríček. Rozhodoval: M. Jačmeník. Divákov: 109.
Podrečany: Kanát – Lukáč, Tomašovič, Csaba, Sarvaš, Marko, Oláh, Filčík, Kamenský, Berky, O. Mišík. Striedali: Burdilák, Haferník, A. Mišík.
Vidiná: Václavík – Hronec, R. Šupina, Stupár, Čudovský, Paprnák, P. Šupina, Major, Juríček, Kanda, Špak. Striedali: Olšiak, Findra.
V prvom polčase boli lepší hostia. Domáci pôsobili unaveným dojmom a ich hra bola rozháraná. Ožili až po prestávke, keď Kamenský peknou strelou z priameho kopu prekonal brankára hostí – 1:0. Kamenský potom využil nedorozumenie v rozohrávke hostí a dal aj druhý gól. Hostia znížili na 2:1 a do konca zápasu sa snažili o vyrovanie. Ďalšie dve veľké šance domácich nevyužili Berky a Oláh a tak sa skóre už nezmenilo.

Biskupice – Cinobaňa  3:0 (2:0)

Góly: Rapi, Farkaš, R. Máté. ŽK: Suja (Cinobaňa). Rozhodoval: Jaško. Divákov: 60.
Biskupice: Holko – Farkaš, Riecky, Juhász, M. Máté, Brusznyai, Rapi, Ziliz, Bogdáň, Tischler, R. Máté. Striedali: Lalík, P. Máté, Csicso.
Cinobaňa: Ozgyin – M. Šulek, Borovička, Suja, Poliak, P. Berky, Kurčík, Gombala, J. Šulek, M. Berky, R. Berky. Striedal: Šlichta.
Diváci videli hlavne v prvom polčase kvalitný a okulahodiaci futbal. Domáci prejavili väčšiu túžbu po víťazstve, čo aj okorenili dvoma krásnymi gólmi. Druhý polčas už bol rozháranejší, hostia sa pokúsili dostať do hry, ale domáci im to nedovolili. Biskupice z pokutového kopu strelili aj tretí gól, čo hostí úplne položilo.

Halič – Hrnčiarske Zalužany 1:2 (1:1)

Góly: Žigo – P. Škorňa, M. Škorňa. ŽK: Nociar, Žigo, J. Paľaga – P. Škorňa, Markotán, M. Škorňa, Bolčo. Rozhodoval: Žiak. Divákov: 70.
Halič: Mikuš – J. Paľaga, Matúška, Nociar, Líška, Lauko, Tušim, Kováč, Váradi, Gálik, Žigo. Striedali: Jánošík, Juhás, Pročko.
Hr. Zalužany: Antal – Slížik, P. Škorňa, Markotán, Bolčo, Sobek, Adam, R. Cibuľa, Turoň, J. Cibuľa, M. Škorňa.
Za pekného a slnečného počasia sa hral obojstranne vyrovnaný zápas, v ktorom zvíťazili šťastnejší hostia. Tí vyrovnávajúci gól dosiahli v poslednej minúte prvého polčasu a víťazný hneď na začiatku druhého polčasu.

Buzitka – Rapovce 7:0 (1:0)

Góly: Perenčei 2, Mičuda 2, Titton, Malatinec, Trizna. ŽK: Darányi, L. Rubint, Sychra, Linduška (všetci Rapovce). Rozhodoval: Laššák. Divákov: 55.
Buzitka: György – Juráš, Erdelac, Farkas, Farkaš, Ľalík, Titton, Mičuda, Uhrín, Perenčei, Malatinec. Striedali: Trizna, Mátyás, Bial.
Rapovce: Dirbák – Matuška, Magera, T. Rubint, Darányi, L. Rubint, Gajdoš, Sychra, Berky, Becáni, Linduška. Striedali: Šerfőző, Šípoš.
Prvý polčas bol vyrovnaný až do 33. min., kedy domáci otvorili skóre gólom Perenčeiho – 1:0. Druhý polčas už jednoznačne patril domácim, ktorí strelili ďalších šesť gólov, čím stanovili konečný výsledok 7:0.

7. LIGA ObFZ LC

Šiatorská Bukovinka – Panické Dravce 1:1 (1:0)

Góly: Nosál - Hukkeľ. ŽK: Spodniak, Szaniszló – Hukkeľ, D. Berky. Rozhodoval: Palica. Divákov: 25.
Šiat. Bukovinka: Rácz – Szaniszló, Patai, Badinka, Molnár, Bujna, Gondáš, Nosál, Spodniak, Mikloš, P. Melicher. Striedali: Ševčík, Barjak.
Pan. Dravce: Čipčala – Hukkeľ, R. Berky, Baláž st., Košťál, Baláž ml., Nôta, Rubint, Botoš, D. Berky, Matuška. Striedali: Randís, Sojka.
Vo vyrovnanom zápase sa zrodila zaslúžená remíza.

Kalinovo B/Breznička - Hrnčiarska Ves 7:1 (2:0)

Góly: Lörinčík 3, Karásek 3, Sabó - Vysočan. ŽK: Sivok, Kalina (Hr. Ves). ČK: Sivok (po druhej ŽK). Rozhodoval: Hučka. Divákov: 50.
Kalinovo B: Ujpál – Valentíny, Dirbák, Purdek, Karásek, Sabó, Fungáč, Súkala, Lörinčík, Ľalík, Oláh.
Hrnč. Ves: Ostrihoň – Pribilinec, Sivok, Vysočan, Vengrín, Š. Kalina, Vývlek, Cerovský, M. Kalina, Národa, Markotán.
V slušnom zápase mali navrch domáci, keď sa hetrikom presadili Karásek a Lörinčík. Siedmy gól pridal Sabó.

2. liga starší dorast:

ŠK Novohrad Lučenec – Rakytovce 6:0 (2:0), góly: Telek 3, Kelemen, Keszi.

2. liga mladší dorast:

ŠK Novohrad Lučenec – Rakytovce 3:1 (2:0), góly: Šróba 2, Káka - Koncz.

3. liga dorast:

Rimavská Sobota – Sliač 6:1 (3:1), góly: Š. Balog 2, J. Balog, Dudek, Poljak, Ľupták - Stachow.

Poltár – Fiľakovo 5:0 (1:0), góly: M. Horváth 3, P. Horváth 2.

Bacúch – Revúca 5:2 (3:0),

Hnúšťa – Braväcovo 1:0 (0:0),

Čierny Balog – Tornaľa 5:1 (3:0).

4. liga dorast:

Kalinovo - Málinec 1:2 (0:2), góly: Babka – Berky, Urda.

Dolná Strehová – Tomášovce 0:2 (0:1), góly: Martinčok, Spurný.

Jesenské – Cinobaňa 4:1 (1:1), góly: Danyi 2, Lakatoš, Čavnicky – Szabó.

Veľký Krtíš – Tisovec 6:1 (3:1), góly: Kanát 2, Hraško, Magula, Lauko, Čierny - Kubinec.

Dudince – Nenince 0:2 (0:1), góly: Očko, Ohajda.

5. liga dorast:

Podrečany – Rapovce 0:10 (0:2),

Halič – Divín 2:1 (1:1).

2. liga starší žiaci:

ŠK Novohrad Lučenec – Kalinovo 7:0 (3:0), góly: Kajtor 2, Beran, Blahuta, Majkut, Karásek, Novodomský.

Poltár – Fiľakovo 2:1 (1:0), góly: Filipiak, Ďurian - Kurunci.

Krupina – Veľký Krtíš 0:3 (0:2), góly: Kováč, Gallo, vlastný.

Detva – Radzovce 15:0 (7:0),

Banská Štiavnica – Tornaľa 4:2 (2:2),

Hnúšťa – Žarnovica 0:3 (0:2),

Nová Baňa – Revúca 0:3 (0:1).

3. liga starší žiaci:

Divín – ŠK Novohrad B 2:3 (0:2), góly: Kaločai, Beňo – Imre, Malček, Kamenský.

I. TRIEDA – výsledky 10. kola:

Sirk – Revúca/Revúčka 3:1, Jelšava – Klenovec 2:1, Kráľ - Ožďany 5:0, Radnovce – Rimavská Seč 5:2.

II.    TRIEDA – výsledky  6. kola:

Kaloša - Bátka 2:3, Gemer - Uzovská Panica 2:4.

6. liga – výsledky 6. kola:

Dačov Lom – Kamenné Kosihy 3:1, Balog nad Ipľom – Stredné Plachtince 2:1, Záhorce – Sečianky 3:1, Lesenice – Modrý Kameň 5:3, Sklabiná – Nenince 3:1, Opatovská Nová Ves – Príbelce 1:3.