Lovinobaňa otočila zápas s Rapovcami, Cinobaňa uspela v Mýtnej

Kokava B/Utekáč – Vidiná 0:0

ŽK: Castravet (Kokava B). Rozhodoval: Žiak. Divákov: 30.

Kokava B/Utekáč: Bauer – Kamas, Skrutek, Dubovec, Castravet, Miroslav Barutiak, Vrábeľ, Rončák, Nemčok, Šuniar, Čavoj. Striedali: Marian Kutlak, Martin Kutlak, Lámer.

Vidiná: Václavík – Hronec, Čudovský, Paprnák, Šupina, Major, Juríček, Findra, Stupár, Vrabec, Olšiak. Striedali: Šupica, Bútor.

Domáci mali počas celého zápasu prevahu v poli, no chýbalo im presné zakončenie.

Uhorské - Boľkovce 5:0 (5:0) nedohraté

Góly: Valentýni 2, Cibuľa, Poliak, Novák. Rozhodoval: Palica. Divákov: 50.

Uhorské: Slanina – Mizera, Kováč, Lempochner, Kuvik, Poliak, Hozdek, Cibuľa, Novák, Fusek, Valentýni.

Boľkovce: J. Kelemen – D. Kelemen, Rajťuk, Zara, Imrovič, Vilhan, Šoóš, Ďuroš, Kuchár.

Domáci boli prvýkrát v sezóne kompletní. Svoju silu však nemohli naplno ukázať, keďže hostia prišli len deviati a do druhého polčasu už nenastúpili.

Mýtna – Cinobaňa 1:3 (1:1)

Góly: vlastný – R. Berky 3. ŽK: Ozgyin, M. Berky (Cinobaňa). Rozhodoval: S. Jačmeník. Divákov: 50.

Mýtna: Urbančok – Samaš, Sopóci, Ľ. Demanko, Šatara, Fiľo, Gondáš, S. Demanko, Trebuľa, Suja, Mišík. Striedal: M. Berky.

Cinobaňa: Ozgyin – Šulek, Suja, Poliak, Studený, Kurčík, Gombala, Palík, M. Berky, R. Berky, Španielka. Striedal: Čomaj.

Hostia boli po celý zápas lepším mužstvom a zaslúžene zvíťazili 3:1.

Halič - Podrečany 1:2 (1:2)

Góly: Gálik – Mišík 2. ŽK: J. Paľaga, Ľ. Paľaga, Nociar - Burdilák. Rozhodoval: Markovič. Divákov: 80.

Halič: Mikuš – J. Paľaga, Matúška, Nociar, Ľ. Paľaga, Tušim, Váradi, Gálik, Juhás, Kováč, Koristek. Striedali: Lauko, Stanko.

Podrečany: Kanát – Lukáč, Tomašovič, Csaba, Burdilák, Marko, Oláh, Filčík, Kamenský, Mišík, Haferník. Striedal: Berky.

Domáce mužstvo predviedlo proti veľmi kvalitnému súperovi výborný výkon. Žiaľ, po malých chybičkách prišlo o body a v remízovom zápase tesne prehralo 1:2.

Biskupice – Hrnčiarske Zalužany 1:2 (1:1)

Góly: Rapi – Beník, Fungáč. ŽK: Rapi, Juhász – Pisár, Benko, Beník. Rozhodoval: Žiak. Divákov: 66.

Biskupice: matyas – Farkaš, Riecky, Juhász, M. Máté, Brusznyai, Rapi, Bogdáň, Kolenkáš, Lelák, R. Máté. Striedali: Ziliz, Tischler, P. Máté.

Hr.Zalužany: Ľupták – Bolčo, Markotán, Adam, Turoň, Antal, Beník, Benko, Cibuľa, Fungáč, Pisár. Striedali: Golian, Vargic, Slížik.

Oba kolektívy začali svižne. Prvých 20 minút patrilo domácim, čo aj využili na strelenie vedúceho gólu zo štandardnej situácie, ktorého autorom bol Rapi. Biskupice po tomto góle začali hrať rozhárane, kopili chybu na chybu, čo hostia využili na vyrovnanie. Nepresná hra domácich sprevádzala aj celý druhý polčas a do konca zápasu si už nevytvorili žiadnu väčšiu šancu. Napokon za to pykali, pretože hostia strelili aj druhý gól. Keď hlavný rozhodca neodpískal domácim ani čistý pokutový kop, stratili tri cenné body.

Buzitka – Stará Halič 2:0 (1:0)

Góly: Mičuda, Vilhan. ŽK: Vilhan, Uhrín, Perenčei, Mičuda – Jančkár, Nosáľ, Vančo. Rozhodoval: Kojnok. Divákov: 100.

Buzitka: György – Erdelac, Farkas, Farkaš, Ľalík, Mičuda, Uhrín, Malatinec, Vilhan, Perenčei, Titton. Striedali: Mátyás, Trizna.

Stará Halič: Hučka – Vančo, Jančkár, Tryzna, Trčan, Kišvince, Dudáš, Nosáľ, Adam, Matúška, Svorad.

Domáci sa ujali vedenia už v 8. min. a s výsledkom 1:0 prvý polčas aj skončil. Po prestávke boli hostia futbalovejší a mali aj dve vyložené šance, ktoré však nepremenili. Domáci spečatili výsledok na 2:0 v poslednej minúte z priameho kopu.

Lovinobaňa – Rapovce 3:1 (0:1)

Góly: Líška, Gonda, E. Berky – Becáni. ŽK: Darányi, Rubint, Magera (všetci Rapovce). Rozhodoval: M. Jačmeník. Divákov: 40.

Lovinobaňa: Wittlinger – Rafaj, Ďalog, Kováč, Líška, M. Kliment, E. Berky, S. Kliment, Gabľas, Gonda, Z. Berky. Striedali: R. Berky, Šleiferčík.

Rapovce: Dirbák – Magera, T. Rubint, Darányi, L. Rubint, Sychra, Becáni, Milan Linduška, Dobrocký, Marek Linduška, Matuška. Striedali: Šípoš, Gajdoš, Šerfőző.

Domáci v prvom polčase zahodili niekoľko vyložených šancí, za čo ich hostia potrestali gólom. Druhý polčas začali domáci s odhodlaním otočiť výsledok, čo sa im aj podarilo.

7. LIGA ObFZ LC

Panické Dravce – Hrnčiarska Ves 5:2 (3:1)

Góly: Baláž st. 2, Baláž ml. 2 (1 z 11 m), Košťál – Vysočan (11 m), Sivok. ŽK: Hukkeľ, Matuška (P. Dravce). Rozhodoval: Melicher. Divákov: 20.

Pan. Dravce: Čipčala – Hukkeľ, R. Berky, Baláž st., Košťál, Baláž ml., Dezider Berky, Molnár, Kaličiak, Banga, Matuška. Striedali: Nôta, David Berky.

Hr. Ves: Cerovský – Š. Kalina, Pribilinec, Vývlek, Národa, Koštial, Sivok, Vysočan, K. Horváth, F. Horváth, M. Kalina.

Domáci viedli do 44. min. už 3:0, keď snaživí hostia znížili. V 49. min. sa dokonca dotiahli len na rozdiel jedného gólu. Potom už dávali góly len domáci a zaslúžene vyhrali 5:2.

Šiatorská Bukovinka - Kalinovo B/Breznička nehralo sa.

2. liga starší dorast:

ŠK Novohrad Lučenec – Martin 1:0 (1:0), gól: Kovalančík.

2. liga mladší dorast:

ŠK Novohrad Lučenec – Martin 2:1 (1:1), góly: Dobiáš, Jakuba - Cicko.

3. liga dorast:

Rimavská Sobota – Tornaľa 1:1 (1:1), góly: Bial - Rozložník. Bacúch – Fiľakovo 2:1 (0:0), góly: Kamenský, Markus – Iboš. Detva - Hnúšťa 1:2 (1:2), góly: Hronský – Cavar, Nemec. Poltár – Braväcovo 2:1 (1:1), góly: Horváth, vlastný – Vinarčík. Sliač – Revúca 1:1 (1:1), góly: Bobor - Miartin.

4. liga dorast:

Málinec – Tomášovce 3:1 (3:0), góly: Berky 2, Urda - Paučo. Kalinovo – Tisovec 3:1 (1:0), góly: Čavoj 2, Strapko - Búr. Dolná Strehová – Nenince 0:7 (0:1), góly: Nagy 3, Klinko, Ohajda, Očko, Híveš. Veľký Krtíš – Cinobaňa 1:2 (1:1), góly: Hraško - Čonka, Blažek. Dudince – Bušince 2:1 (1:0).

5. liga dorast:

Podrečany – Halič 0:6 (0:3), Rapovce - Divín 4:1 (1:1).

2. liga starší žiaci:

ŠK Novohrad Lučenec – Veľký Krtíš 4:1 (2:0), góly: Kamenský 2, Kajtor 2 - Eremiáš. Poltár – Tornaľa 3:4 (3:3), góly: Filipiak, Oláh, Kafka – Kótai 2, Kankulya, Krága. Hnúšťa – Fiľakovo 0:2 (0:1), góly: Molnár, Csemer. Nová Baňa – Kalinovo 2:3 (2:1), góly: Pánik, Kocík – Jackuliak 2, Machava. Krupina – Radzovce 6:0 (3:0), Revúca – Žarnovica 3:12 (2:3).

3. liga starší žiaci:

Vígľaš-Pstruša – ŠK Novohrad B 0:0, Divín – Sliač 0:1 (0:1). Slov. Ľupča - Tisovec 1:1 (1:1).

4. liga starší žiaci:

Hrnčiarske Zalužany – Málinec 0:2 (0:0).

5. liga žiaci:

Biskupice – Halič 1:1 (1:1), Láza/Breznička – Buzitka 10:0 (8:0), Boľkovce – Rapovce 1:11 (0:5), Veľká nad Ipľom – Uhorské 11:1 (4:1).

ObFZ R. SOBOTA

TRIEDA – výsledky 12. kola: Lubeník – Revúca/Revúčka 2:1, Jelšava – Rimavská Seč 5:4, Klenovec – Rimavské Janovce 3:0, Kráľ – Sirk 5:0, Radnovce – Ožďany 5:1.

1. TRIEDA – výsledky 12. kola: Lubeník – Revúca/Revúčka 2:1, Jelšava – Rimavská Seč 5:4, Klenovec – Rimavské Janovce 3:0, Kráľ – Sirk 5:0, Radnovce – Ožďany 5:1.

10 R. Seč 12 2 1 9 22:44 7

TRIEDA – výsledky 8. kola: Gemer - Bátka 2:1, Kaloša - Uzovská Panica 0:0.

TABUĽKA

1 Uz. Panica 8 6 2 0 28:7 20
2 Bátka 8 4 0 4 15:14 12
3 Kaloša 8 2 2 4 11:14 7
4 Gemer 8 2 0 6 10:29 6

ObFZ VEĽKÝ KRTÍŠ

6. liga – výsledky 8. kola: Sečianky – Kamenné Kosihy 0:1, Balog nad Ipľom – Modrý Kameň 2:0, Záhorce – Nenince 3:2, Lesenice – Opatovská Nová Ves 0:3, Sklabiná – Príbelce 0:0, Dačov Lom – Stredné Plachtince preložené na 12.11.2016.

12 Sečianky 8 0 1 7 14:29 1

7. liga – výsledky 6. kola: Želovce - Bušince 1:0, Ipeľské Predmostie – Dolná Strehová B 4:0, Hrušov - Bátorová 3:2.