menu

Súťažný ročník 2016/2017

Súhrn kola 30.04.2017

Vidiná – Halič 8:1 (4:0)

Góly: Špak 3, Čudovský 2, Juríček, Kučera, Paprnák – Váradi. ŽK: Juríček, Hronec – Juhás. Rozhodoval: Žingor. Divákov: 50.
Vidiná: Takáč – Čudovský, Major, Juríček, Kučera – Špak, Mózer, Šupina, Kanda – Hronec, Paprnák. Striedali: Holík, Olšiak, Kotman.
Halič: Mikuš – Paľaga, Borovec, Schvantner, Tušim – Franek, Nociar, Juhás, Stupár – Váradi, Novotný. Striedali: Stanko, Kajtor.
Domáci boli po celý zápas lepším mužstvom. Prestrieľali svojho súpera a zaslúžene vysoko zvíťazili.

Uhorské – Buzitka 3:3 (1:1)

Góly: Valentýni 2, Cibuľa – Vilhan 2, Ľalík. ŽK: Trčan, Nociar, Novák – Erdelac, Lapin, Farkas, Malatinec. Rozdohodoval: Gombala. Divákov: 112.
Uhorské: Trčan – Nociar, Rončák, Cibuľa, Lempochner – Baláž, Poliak, Čepko, Kuvik – Novák, Valentýni.
Buzitka: György – Erdelac, Farkaš, Lapin, Farkas – Adamec, Vilhan, Mičuda, Ľalík – Malatinec, Juráš. Striedali: Bubenka, Bial.
Diváci si v poslednom období zvykli v Uhorskom na dobrý futbal a množstvo gólov, čo sa potvrdilo aj v tomto stretnutí. Hostia boli prvých 20 minút lepším mužstvom a okrem gólu si vypracovali dve ďalšie vyložené šance, ale ich nepremenili. Potom prevzali iniciatívu domáci, ktorí dvakrát trafili tyč a v 42. min. sa im podarilo vyrovnať. Aj v 2. polčase boli domáci lepší, no tri body nezískali, keď hostia vyrovnali na 3:3 šťastným gólom v nadstavenom čase.

Stará Halič – Podrečany 4:3 (2:2)

Góly: Nosáľ 3, Tryzna – Kamenský 2, Haferník. ŽK: Vančo, Jančkár, Koška, Matúška – Závaterník. ČK: Jančkár (po 2 ŽK) – Kanát, Burdilák. Rozhodoval: Žiak. Divákov: 105.
S. Halič: Adamík – Vančo, Jančkár, Jaško, Trčan – Nosáľ, Drugda, Kišvince, Tryzna – Koška, Adam. Striedali: Matúška, Machyňák, Dudáš.
Podrečany: Kanát – Lukáč, Csaba, Závaterník, Sarvaš – Hrdlička, Oláh, Filčík, Haferník – Mišík, Kamenský. Striedali: Burdilák, Sychra.
V dramatickom stretnutí začali lepšie domáci, ktorí už v 10. min. viedli 2:0. Po vylúčení brankára hostí títo ožili a do polčasu vyrovnali na 2:2. Aj úvod 2. polčasu patril domácim, ktorí sa ujali vedenia na 3:2, ale hostia opäť vyrovnali na 3:3. Víťazný gól domácich padol v 72. min., keď Tryzna rozhodol o víťazstve. Hostia za stavu 4:3 nepremenili pokutový kop, ktorý zneškodnil domáci brankár Adamík.

Cinobaňa – Hrnčiarske Zalužany 5:0 (3:0)

Góly: Havrla 2, R. Berky, Kiš, Gombala. Rozhodoval: S. Jačmeník. Divákov: 140.
Cinobaňa: Levčík – Suja, Kiš, Šulek, Z. Berky – Gombala, Kurčík, Blažek, Studený – R. Berky, Havrla. Striedali: Španielka, Oláh, Poliak.
H. Zalužany: Albert – Slížík, Vengrín, Markotán, Škorňa – Bolčo, Antal, Turoň, Škorňa – Ďalog, Ľupták. Striedali: Talán, Slanina, Vargic.
Domáci mali od začiatku prevahu. Už v 3. min. sa uvoľnil R. Berky, ideálne nahral Kišovi, ktorý do odkrytej brány zaznamenal úvodný gól. V 15. min sa v 16-tke hostí znovu presadil výborný R. Berky, miesto zakončenia nahral Havrlovi, ktorý s prehľadom zvýšil na 2:0. V 27. min. Šulek vysunul Gombalu a ten sa hravo presadil a nezadržateľne dal tretí gól. V 32. min Studený bombou z priameho kopu nastrelil tyč hosťujúcej brány. Už v 46. min centroval Studený a Havrla zvýšil na 4:0. V 60. min. prvýkrát ohrozili domácu bránu aj hostia, ale Antal mieril tesne nad bránu. V 63. min. sa po nedorozumení hosťujúcej obrany dostal k lopte R. Berky a sám zakončil na konečných 5:0.

Lovinobaňa – Mýtna 0:1 (0:1)

Gól: Mišík. ŽK: Budáč (Mýtna). Rozhodoval: M. Jačmeník. Divákov: 50.
Lovinobaňa: Wittlinger – Haranza, Kováč, Rafaj, Kliment – Melicherčík, Berky, Líška, Kliment – Oláh, Ďalog. Striedali: Pókoš, Végh.
Mýtna: Urbančok – Oravec, Psotka, Sopóci, Demanko – Klimo, Budáč, Šípoš, Rác – Oláh, Mišík. Striedali: Harčár, Fiľo.
Hostia dali v 1. polčase šťastný náhodný gól a keďže domáci pokračujú v gólových suchotách, ukázalo sa, že to bol rozhodujúci trojbodový gól.

Dohrávka 17. kola - 1. mája 2017:

Halič – Buzitka 1:3 (1:0)

Góly: Váradi -  Adamec 2, Farkas. Rozhodoval: Žingor.

Panické Dravce – Kalinovo B 2:0 (1:0)

Góly: Matuška 2. ŽK: Karásek (Kalinovo B). Rozhodoval: Repka. Divákov: 25.
P. Dravce: Balog – Košťál, Nôta, A. Baláž st., A. Baláž ml. – Mrváň, Hukkeľ, Banga, Botoš – Rubint, Matuška. Striedali: Kaličiak, Berec, Bara.
Kalinovo B: Kaličiak – Karásek, Súkala, Vaculčiak, Purdek – Mázik, Strapko, Valentíny, Fungáč – Steinet, Randlísek.
Úvod zápasu vyšiel lepšie hosťom, ale bez gólového efektu. V druhej polovici polčasu sa domáci snažili udržať loptu na súperovej polovici, čo sa im aj darilo a v 38. min. otvoril skóre zápasu peknou strelou zo 16-tky Matuška – 1:0. Druhý polčas bol vyrovnaný, domáci boli bojovnejší a i ch druhý gól opäť strelil Matuška a tým spečatil ich víťazstvo.

Hrnčiarska Ves – Šiatorská Bukovinka 1:2 (1:0)

Góly: Vysočan – Ševčík, Mikloš. ŽK: Sivok – Ševčík, Melicher. Rozhodoval: Kojnok. Divákov: 30.
H. Ves: Cibuľa – Vysočan, M. Kalina, Ančo, Pribilinec – Vývlek, Hozdek, Csík, Sivok – Š. Kalina, Koštial. Striedal: Pribilinec.
Š. Bukovinka: Rácz – Patai, Bujna, Szanisló, Nagy – Bari, Ševčík, Mikloš, Melicher – Jackuliak, Badinka. Striedali: Nosál, Barjak, Gondáš.
Po ďalšom nepresvedčivom výkone domácich sa zrodilo tesné, ale zaslúžené víťazstvo hostí.

FUTBALOVÁ MLAĎ

III. liga dorast: R. Sobota – Bacúch 3:1 (2:1), góly za R. Sobotu: Balog 2, Bial. Fiľakovo – Hnúšťa 3:2 (2:2), góly: Oláh, Berky, Iboš – Albert, Trnavský. Tornaľa – Krupina 4:1 (2:1), góly za Tornaľu: J. Zsíros 2, E. Zsíros, Lengyel. Revúca – Poltár 2:2 (0:1), góly: Petráš, Ziman – Filipiak, Horváth.

IV. liga dorast: Kalinovo – D. Strehová 2:3 (2:0), góly: Rekšák, Strigáč – Koštial 2, Berky. Tisovec – Jesenské 0:7 (0:3), góly: Danyi 3, Čavnicky, Lakatoš, Fodor, Kordík (vlastný). Málinec – V. Krtíš 0:6 (0:2), góly: Kanda, Hraško, Turán, Jakab, Lauko, Sokol. Tomášovce – Dudince 3:0 (0:0), góly: Hrnčiar, Barcaj, Olšiak.

II. liga st. žiaci: V. Krtíš – Radzovce 10:1 (9:1), góly: Varga 3, Bubenčík 3, Vlkolenský, Adam, Režňák, Báťka – Botoš. Fiľakovo – B. Štiavnica 4:1 (1:1), góly: Bolla 2, Máté, Kurunci – Valovič. Kalinovo – Krupina 0:10 (0:1), Revúca – Lučenec 0:6 (0:3), góly: Burdilák 2, Babiak, Balog, Berky, Beran. Nová Baňa – Hnúšťa 0:6 (0:3), góly: Ridzoň 3, Klajban 3. Tornaľa – Detva 3:3 (1:1), góly za Tornaľu: Krága 2, Bräuer.

II. liga ml. žiaci: V. Krtíš – Radzovce 3:0 (1:0), góly: Nemčok 2, Kukučka. Fiľakovo – B. Štiavnica 1:6 (0:4), gól za Fiľakovo: Csík. Kalinovo – Krupina 5:2 (1:1), góly za Kalinovo: Paulovič 2, Gabera, Ríz, Jashari. Revúca – Lučenec 2:6 (2:3), góly: Siman, Schmiedl – Kováč 3, Lempochner, Bojtoš, Lokša. Nová Baňa – Hnúšťa 1:8 (0:5), góly za Hnúšťu: Barus 2, Daniš 2, Boľf 2, Kasár, Danyi. Tornaľa – Detva 5:1 (0:1), góly za Tornaľu: Slopovsky 2, Lóczy, Gábor, Daniš.

III. liga st. žiaci: Sliač – Divín 5:6 (3:3), góly za Divín: Kaločai 3, Šimo 2, Drugda. Hriňová – Brusno 7:0 (2:0), góly: Zachar 2, Suja 2, Murín, Paprčka, Rusňák. Tisovec – S. Ľupča 5:0 (2:0), góly: Vaso 2, Košičiar, Mušuka, Šebo. Lučenec – Vígľaš 4:1 (1:1), góly za Lučenec: Belko, Babiak, Pivka, Berky.

III. liga ml. žiaci: Sliač – Divín 8:3 (4:2), góly za Divín: Bobáľ, Lauko, Goljan. Hriňová – Brusno 3:9 (2:4), góly za Hriňovú: Matúška, Dvorský, Santus. Tisovec – S. Ľupča 1:2 (0:1), gól za Tisovec: Antal. Lučenec – Vígľaš 2:4 (0:2), góly za Lučenec: Dováľ, Gondek.

IV. liga st. žiaci ObFZ LC: Kokava n. Rimavicou – Lovinobaňa 3:1, Málinec – Vidiná 2:2, Mýtna – Hr. Zalužany 4:9

V. liga žiaci ObFZ LC: Biskupice – Rapovce 0:2, Buzitka – Veľká n. Ipľom 2:3.