Súťažný ročník 2016/2017

Súhrn kola 19.06.2017

OBFZ LC – 6. LIGA DOSPELÍ

Uhorské – Vidiná 7:1 (3:1)

Góly: Valentýni 3, Cibuľa 2, Kuvik, Baláž – Kanda. ŽK: Fusek (Uhorské). Divákov: 56. Rozhodoval: Budáč.
Uhorské: Trčan – Nociar, Rončák, Kováč, Mitter – Čepko, Baláž, Poliak, Kuvik – Cibuľa, Valentýni. Striedali: Juríček, Obročník, Fusek.
Vidiná: Václavík – Béreš, Kučera, Hronec, Paprnák – Šupina, Špak, Kanda, Olšiak – Mózer, Findra. Striedali: Takáč, Holík, Stupár.
Aj v poslednom zápase sezóny sa diváci v Uhorskom nenudili. Hoci 1. polčas domáci vyhrali 3:1, hostia boli lepším mužstvom. V 2. polčase domáci dali ďalšie 4 góly, ovládli hru a vysoko zvíťazili aj vďaka hetriku Valentýniho. Týmto víťazstvom domáci dokončili najlepšiu sezónu v histórii klubu. Touto cestou ďakujeme obci, vedeniu klubu, všetkým hráčom a svojim verným divákom za priazeň počas celej sezóny.

Lovinobaňa – Cinobaňa 5:1 (2:1)

Góly: Haranza, Rafaj, Gonda, Kováč, E. Berky – Havrla. Divákov: 30. Rozhodoval: S. Jačmeník.
Lovinobaňa: Wittlinger – Haranza, Rafaj, Melicherčík, Gonda – Kováč, Liška, Z. Berky, S. Kliment – M. Kliment, Ďalog. Striedali: Malček, R. Berky, E. Berky.
Cinobaňa: Levčík – Kiš, Suja, Šulek, Z. Berky – Gombala, Kurčík, Studený, M. Berky – R. Berky, Oláh. Stridal: Havrla.
Domáci od začiatku zaskočili súpera a otvorili skóre krásnou ďalekonosnou strelou Gondu. Aj naďalej pokračovali vo svojej hre, pridali aj ďalšie gól a zrodilo sa vysoké víťazstvo. Veľmi dobre zachytal aj brankár domácich Wittlinger, ktorý hosťom zneškodnil tri vynikajúco kopnuté priame kopy.

Kokava nad Rimavicou B – Biskupice 1:1 (0:0)

Góly: Čavoj – Brusznyai. ŽK: György (Biskupice). Divákov: 80. Rozhodoval: Žingor.
Kokava B: Furák – Miroslav Barutiak, Skrutek, Dubovec, Škrabák – Kutlak, Čavoj, Rončák, Beracko – Horváth, Karkus. Striedali: Obročník, Michael Brutiak.
Biskupice: Péter – Bogdáň, Farkaš, Rapi, György – Brusznyai, Varga, Kolenkáš, Illéš – Csicso, Krnáč.
Bol to vyrovnaný zápas. Hra sa väčšinou odvíjala v strede ihriska. Vedenia sa ujali domáci gólom Čavoja -1:0. Hosťom sa podarilo vyrovnať po rýchlej rozohrávke priameho kopu. Domáci mohli strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale dve tutovky spálil Skrutek.

Rapovce – Stará Halič 3:0 (1:0)

Góly: Becáni 2, Šumec. ŽK: Gajdoš – Vančo. Rozhodoval: Polomský. Divákov: 50.
Rapovce: Dirbák – Linduška, Gajdoš, Fiľka, Matuška – Dobrocký, Becáni, Berky, Šumec – Urbán, Rajťúk. Striedali: Šerfözö, Hrnčiar, Naday.
S. Halič: Adamík – Vančo, Jančkár, Trčan, Matúška – Tryzna, Salaj, Nosáľ, Svorad – Drugda, Kišvince. Striedali: Adam, Dudáš, Schmidt.
Domáci hrali od začiatku s chuťou a zaslúžene zvíťazili. Hostia nepodali dobrý výkon a svojich fanúšikov sklamali.

Mýtna – Podrečany 1:1 (0:1)

Góly: Budáč – Oravec (vlastný). ŽK: Oravec – Filčík. Rozhodoval: M. Jačmeník. Divákov: 80.
Mýtna: Urbančok – Oravec, Sopóci, Ľ. Demanko, Šatara – Budáč, S. Demanko, Trebuľa, Oláh – Mišík, Gondáš. Striedali: Šípoš, Rác.
Podrečany: Kanát – Vrbiniak, Csaba, Sarvaš, Burdilák – Lukáč, Oláh, Filčík, Haferník – Kamenský. Michalec. Striedal: Sychra.
V 1. polčase boli lepší hostia, ktorí sa aj ujali vedenia vlastným gólom Oravca. Domáci v 2. polčase vyrovnali z priameho kopu Budáčom. Remíza v susedskom derby bola zaslúžená.

Buzitka – Hrnčiarske Zalužany 4:1 (1:0)

Góly: Vilhan 3, Lapin – Cibuľa. ŽK: Felsö. Rozhodoval: Kojnok. Divákov: 100.
Buzitka: György – Juráš, Erdelac, Farkaš, Lapin – Farkas, Adamec, Felsö, Mičuda – Vilhan, Perenčei. Striedali: Titton, Bial, Bubenka.
H. Zalužany: Albert – Vengrín, Škorňa, Markotán, Slížik – Cibuľa, Benko, Ďalog, Antal – Turoň, Šťuka. Striedali: M. Antal st., M. Antal ml.
Prvý polčas bol vyrovnaný so šancami na oboch stranách. Domáci sa ujali vedenia v 38. min. gólom Lapina. V 2. polčase o zápase vlastne rozhodol Vilhan strelec 3 gólov.

FUTBALOVÁ MLAĎ

II. liga st. dorast: ŠK Novohrad – Kysucké Nové Mesto 0:2 (0:1).

II. liga ml. dorast: ŠK Novohrad – Kysucké Nové Mesto 2:0 (2:0), góly: Botoš, Jakuba.

III. liga dorast: Rimavská Sobota – Braväcovo 6:0 (3:0), góly: Balog 3, Kelemen 2, Bial. Revúca – Fiľakovo 1:1 (0:0), góly: Petráš – Gubala. Detva – Tornaľa 1:5 (1:2), góly za Tornaľu: Lengyel 3, Zsíros 2. Poltár – Krupina 3:0 (1:0), góly: Filipiak, Kojnok, Horváth. Čierny Balog – Hnúšťa 9:4 (3:4), góly za Hnúšťu: Pliešovský 3, Šagúl.

IV. liga dorast: Kalinovo – Bušince 2:5 (2:4), góly: Čavoj 2 – Oláh 2, Kovács, Makši, Botoš. Dudince – Jesenské 3:2 (2:2), góly za Jesenské: Čavnicky, Fodor. Tomášovce – Nenince 1:2 (0:1), góly: Olšiak – Ohajda, Tóth. Málinec – Cinobaňa 2:1 (1:0), góly: Berky, Bary – Hlaváč.

II. liga st. žiaci: Revúca – Veľký Krtíš 2:1 (1:0), góly: Krokavec 2 – Varga. ŠK Novohrad – Banská Štiavnica 13:1 (7:0), góly za ŠK Novohrad: Burdilák 3, Berky 3, Belko 2, Majkut 2, Balog, Babiak, Huszár. Žarnovica – Fiľakovo 4:0 (1:0). Poltár – Krupina 6:1 (3:1), góly za Poltár: Oláh 2, Filipiak 2, Palko, Ďurian. Hnúšťa – Radzovce 5:1 (1:1), góly: Jursa, Gajdoš, Klajban, Godavec, Purdek – Bacskai. Detva – Kalinovo 12:0 (8:0). Nová Baňa – Tornaľa 1:4 (0:2), góly za Tornaľu: Bari, Krága, Bosela, Porteleki.

II. liga ml. žiaci: Revúca – Veľký Krtíš 1:9 (1:3), góly: Schmiedl – Cibuľa 3, Nemčok 2, Brna 2, Bača, Galamb. ŠK Novohrad – Banská Štiavnica 2:3 (1:2), góly za ŠK Novohrad: Mochnacký, Jurica (vlastný). Žarnovica – Fiľakovo 5:0 (4:0). Poltár – Krupina 2:7 (1:2), góly za Poltár: Adam, Özgen. Hnúšťa – Radzovce 3:0 (1:0), góly: Drga, Barus, Koncoš. Detva – Kalinovo 3:4 (1:1), góly za Kalinovo: Švarc, Kováč, Čičmanec, Kalamár (vlastný). Nová Baňa – Tornaľa 0:18 (0:8), góly: Benko 4, Gábor 4, Buša 2, Kankulya 2, Toth 2, Kiňa, Danyi, Slopovsky, Pavličko.

III. liga st. žiaci: Hriňová – Slovenská Ľupča 21:0 (11:0), góly: Zachar 8, Paprčka 3, Bariak 3, Ruggeri 2, Marcinek 2, Murín, Santus, Suja. Sliač – Tisovec 1:13 (0:6), góly za Tisovec: Mušuka 4, Vaso 3, Paľo 2, Hruška, Husanica, Boháčiková, Kubinec. ŠK Novohrad – Divín 8:1 (5:0), góly: Belko 3, Babiak 2, Burdilák, Berky, Kováč – Kaločai.

III. liga ml. žiaci: Sliač – Tisovec 13:2 (5:2), góly za Tisovec: Manica, Maťko. ŠK Novohrad – Divín 12:2 (7:1), góly: Vlkolensky 3, Lokša 3, Blahút 2, Čičmanec, Paulovič, Mochnacký, Oláh (vlastný).

IV. liga st. žiaci ObFZ LC: Vidiná – Málinec 4:3, Lovinobaňa – Kokava nad Rimavicou 6:1, Hrnčiarske Zalužany – Mýtna 7:1.

V. liga žiaci ObFZ LC: Boľkovce – Uhorské 0:2, Veľká nad Ipľom – Buzitka 4:3, Santrio – Halič 1:3, Rapovce – Biskupice 6:1.